Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
4. bře 2011

@nathali no hej uvidíme strašne jej držím palce ako aj nám všetkým 😒 inak ako sa darí?moc sem nechodím ale BT si meriam a chcem navštívit DR a uvidíme že či mi dá clostil alebo čo povie 😖

veronicka33
4. bře 2011

@zuzka1. tak super no aj na mna niečo lezie od včera ma pobolieva hrdlo a je mi sem tam zima 😠

nathali
4. bře 2011

@veronicka33 ja som na tom teraz rovnako ako ty tiez meram BT a chystam sa k dr. ze nech sa ku mne vyjadri ze co?
no prave premyslam ze si idem asi precitat kusok s knihy co mam rozcitanu 🙂 tak sa tu majte a vecer sa asi zastavim 🙂

veronicka33
4. bře 2011

@nathali tak papa možno aj ja na večer ked sa bude dat 🙂

gabriellka
4. bře 2011

@zuzullik3 folik by mal dorásť cca 2 mm každý deň. ale mne dorástol ani nie 0,5 mm a ovulka tento mesiac ževraj neprebehla. Tak doktor sa so mnou lúčil so slovami "tento mesiac radšej ani nedúfajte a uvidíme sa po menzese". no ale to nemusí byť tvoj prípad. Koľko dňové cykly mávaš?

gabriellka
4. bře 2011

@zuzullik3 moj predchádzajúci príspevok bol odpoveď na ten tvoj prvý. Som si krava sprostá nevšimla že sú tu popísané ďalšie dve strany 😀 tak držím palčeky cez víkend 😉

zuzullik3
4. bře 2011

@gabriellka No ja mám cykly pravidelné beriem duphaston takže mrcha príde vždy na 28 deň 🙂 a ohľadom tých folíkov ja som práveže vôbec nedúfala že dorastie lebo som bola v utorok na 11 DC a bol 11 mm takže som bola sama prekvapená, ale príjemne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 takže teraz sa len snažilkovať a snažilkovať celučičký víkend nič iné nám neostáva máme pohodu obaja takže snáď motyka vystrelí 😀 aj tebe veľmi držím palčeky snáď sa to už aj na nás niekedy nalepí 😅

loretana
4. bře 2011

@jika10 no právě... já jsem z toho taky zmatená.... konečně jsem se optimisticky naladila, že budu brát nějaký lék, který mi pomůže, ale mám ho předepsaný jen na jeden cyklus a dál ne... a když jsem se na to ptala, prý to není potřeba... nevíš náhodou, jestli není nějaká alternativa? Někde jsem četla o fytosoje? Našla jsem to na slovenských servrech, ale u nás ne....

jania023
5. bře 2011
kamillka100
5. bře 2011

no caute, ja dnes takta, tak neviem ci ovulka vobec bude ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

kamillka100
5. bře 2011

@jania023 janka, tvoj graf vyzera nadejne, drzim palce aby teplota neklesla 😉

zuzka1.
5. bře 2011

@jania023 moja testuj, neviem vydrzat za teba! 😵 😵 😵
uz by si mala byt 10DPO, ze?

lifinka
5. bře 2011

ahojky všem, tak co nového, vidím, že čekatelkou je jania23, tak držím pěsti ať to už vyjde!

nathali
5. bře 2011

Tabulka 5.3.2011

Snažilky:
pici..................27r....snž.....25m.....57DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....54DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......38DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......38DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......34DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........28DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....26DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................26DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....25DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......25DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........19DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........17DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........17DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........17DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................16DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................14DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........13DC....(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......8DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m.........5DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....11tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......10tt..........(snž..3r)
jessika............27r......6tt...........(snž.3m)

nathali
5. bře 2011

dobre ranko 😀
ja sommala ist do prace aj dnes ale asi som tak nejak zaspala 😀 ale nastastie to voobec nevadi lebo vikendy su dobrovolne
a tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/331739
uz ani nedufam ze by mi FF vyznacil ovilku myslim ze vobec nebola ☹ teploty mi behaju hore dole ako sa im zachce ☹
@jania023 kraaasny grafik 🙂 noooo ze by s toho vaaazne boli // ? 🙂 moc moc drzim palceky aby to bolo pravda 🙂
@zuzullik3 @loretana baby nechce aj vy do tabulky???? rada vas tam zapisem 🙂
@lifinka ahojkyyy 🙂 ako ti je🙂

lifinka
5. bře 2011

@nathali teda, tak se ti zalíbilo spinkání?Ale když je to jen dobrovolné, tak si se aspoň vyspala!Já už jsem vytřela podlahu, utřela prach, udělalal oběd, svíčkovou a je mi hezky, kamošce se ráno narodila Terezka 3,71kg a 51cm tak se raduji 😵 zítra měla TP.

nathali
5. bře 2011

@lifinka uz mam zmluvu tak je to v pohode a vikendy mame dobrovolne ako chcela som tam ist ale potom ma napadlo ze doma nic nesprasvim a idem si teraz pozret nejake recepty a idem upratovat sice som v posteli bola nejak dlho 😅 no snad to vsetko stihnem neni t dnes take hrozne lebo som upratovala priebezne cez tyzden 🙂
jeeej a kamoske gratulujeem 🙂

jania023
5. bře 2011

@zuzka1. nie som iba 9DPO takze musim este pockat

veronicka33
5. bře 2011

Ahojte dievčatá 🙂 ako sa máte?

jika10
5. bře 2011

@loretana No o te fytosoje jsem cetla a uz ceka doma v supliku. Uplne ta sama je tahle: http://www.lekarna.cz/fytosoja-osteo-cps-60/ . Jen kedna ta krabicka je na 1 cyklus, tak nevim. Ja mam jeste nejakyho clostika, tak asi zkusim pristi mesic clostika. Nevim. dneska rikal manza, ze ho ty miminka taky uz zacinaji trapit, to vis rok je dlouha doba ☹

No jinak holky taky nevim, jestli ovulka bude, taky se v tech teplotach nevyznam, viz grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757 , uvidime, jak to dal bude s teplotkou, jestli vubec nekdy stoupne a vyznaci se mi ovulka 😒

jika10
5. bře 2011

@jania023 Mooooooc, moc moc drzim palecky. Chtelo by to dalsi tehulka a bacilky 😉

linka
5. bře 2011

ahojte co noveho?
@lifinka no vitaj,ako bolo? 🙂

lifinka
5. bře 2011

@linka ahojky, ale jo šlo to, víš, spím jedině na břichu mamka má tvrdou postel a tak jsem se už těšila na tu svoji, kde pomaloučku zabořím bříško, no za chvíli se už nevyspím..no a jak ty, co teploty a dr?

nathali
5. bře 2011

@linka @lifinka ahojky holky 🙂 ako sa mate???
co porabate cez vikend aj sa niekam chystate??? 🙂

linka
5. bře 2011

@lifinka BT nemeriam,u dr.dobre,ovulka bola,ale mne je zle,zjedla som nepecenu piskotovu tortu a asi mi zle sadla 😖
@nathali ahoj,teraz mam uz konecne oddych,upratovala som dnes a nejak ma to dorazilo,unavena 😔 a zajtra sa mozno prejdeme ku svokrovcom a ty?

lifinka
5. bře 2011

@nathali už oddychujeme, jen Ivošek hopsá po nás 😀 a tak si s taťou říkáme, že bychom šli spát 😅 😕
linka, tak ať je ti brzy fajn, jsem ráda, že ovu byla!

linka
5. bře 2011

@lifinka v albume som zahliadla fotku z utz-parada 😵

lifinka
5. bře 2011

@linka děkuji, byla jsem po měsíci v úterý 😉 na kolikátý den jsi měla ovu?

linka
5. bře 2011

@lifinka nevedela mi to presne povedat,pytala som sa jej na to,ale vravela,ze sliznica ok,zlte teliesko tam je,ze len cakat co bude z toho ci daco bude z toho,naposledy som bola na 19DC 😉

lifinka
5. bře 2011

@linka tak vídíš,tak budem čekat 🙂