Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
6. bře 2011

ja mam BT uz 10dni nad 37...hadzem rekordy
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

jika10
6. bře 2011

@nathali No to jsem taky zkousela a FF mi vyznacil ovulku na 17DC, jenze ovu testiky nejsou vubec pozitivni, tak proto si myslim, ze ovulka spise nebude 😒

jika10
6. bře 2011

@jania023 No krasny, na tebe jsem holka zvedava 😉

nathali
6. bře 2011

@jika10 ja by som sa na ovu testy vyprdla mne vzdy ukazovali len negaticne tak som s nimi nakoniec prestala lebo cloveka len znervoznuju 😠
@jania023 no paaaani tak grafik je vazne kraasny pockaj este dva dni a potom skus testnut znova no holka ze by?? 🙂 tak tfuj tfuj nech to nezarieknem moc ti drziim palceky 🙂

jania023
6. bře 2011

@jika10 aj minulo mesaciny bol krasny a nic...myslim ze ale mn mi pride pozejsie lebo som mala ovu pozde

nathali
6. bře 2011

@jania023 najlepsie by bolo na to moc nemyslet ale to sa asi neda 😖 😅 no ja v tom verim ze si a moc moc na teba budem myslet aby testiky sili 😉

jika10
6. bře 2011

@nathali No tak s tim znervoznovanim mas pravdu. U clostiku jsem byla zvykla ze pred ovulku jsou mela na ovu testu dalnici. Asi se na to fakt vyprdnu a necham to jen a jen na teplotce
@jania023 no ja vim, ze minuly mesic byl krasny, to ja grafika taky mela krasny, ale nakonec prisla mrcha. Jenze jednou se to musi prolomit, tak proc by to nemohlo byt ted. Myslim na tebe 😉

aduskatt
6. bře 2011

@nathali veru tak, pravdu mas.ja som si ovutest nikdy nerobila.........ani si robit nebudem, to by som sa scvokla, este aj na to sa sustredovat, dalsi stres navyse

zuzullik3
6. bře 2011

ahojte babule... chcem sa trošku pochváliť aj keď dúfam že nie predčasne tak celý víkend som mala bolesti v podbrušku v piatok bol folík 18 mm a včera som si dala pichnúť pregnyl tak hádam ešte aj trošku podrástol v čo dúfam lebo od utorka do piatku mi narástol o 7 mm!!!! normálne som žasla 😅 😅 😅 😅 a včera aj dnes som si to potvrdila ovu testíkmi a oba mali krásne dve čiaročky // tak sme sa nažilkovali už od piatku ... keď to nevyjde už teraz tak už to nechápem... ani neviete ako strašne sa teším že tú ovulku vlastne mám, jak malé dieťa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak dúfam že nám to všetkým dobre dopadne

lifinka
6. bře 2011

@zuzullik3 tak super těším se s tebou, folík roste v průměru 2mm za den.Držím pěsti, aby z toho byly //. 😉
nathali ahojky, už se těšíš do práce po víkendu?Já jdu do hajan jsem dneska K.O.

nathali
6. bře 2011

@lifinka a co si porabala cely den???
ako ano do prace sa celkom tesim hlavne na super koleginu a to ze tam budem len 6 hodin 😀
vcera som Feriho k tuleniu neprinutila ale dnes sme si to vynahradili tak snad nebolo uz neskoro sice som uz tie bolesti nemala ale hlien este bol snad sme to stihli 😅
a ako ti je uz neblinkas??polepsilo sa ti???
@zuzullik3 no paaani tak to drzim moc moc palceky aby // boli za chvilku na tehu testiku 😉 🙂
a nechces zapisat do nasej tabulky???

zuzullik3
6. bře 2011

@nathali no aj som nad tým rozmýšlala že by som sa rada k vám pridala pridala by si ma tam ty???? neviem aj niečo viac potrebuješ??

zuzullik3
6. bře 2011

ešte sa vás chcem opýtať myslíte že mám začať brať aj duphaston tak ako som brávala doteraz??? totižto beriem ho každý mesiac na úpravu a viem že keby som si ho nenasadila tak budem zasa nervózna či mrcha príde alebo nie 😠
ja som práveže pred tromi rokmi po clostíku a pregnyle otehotnela ale nepamätám si či som potom nasadila duphaston ???

nathali
6. bře 2011

@zuzullik3 no potrebujem tvoj vek, ako dlho sa o mimi snazite(mozes povedat aj nemusis), ktory DC si,a ako dlho trval tvoj posledny cyklus
a ja ta do tabulky pridam 🙂

nathali
6. bře 2011

@zuzullik3 ja by som duphaston brala tak ako mas a aj si po ovu ze?
no a ked by sa vam zadarilo tak duphaston len pomoze neuskodi 🙂

zuzullik3
6. bře 2011

@nathali no to viem že neuškodí ja som ho brala tri mesiace keď som bola tehotná ( aj tak to nepomohlo 😢 ) a ovulka asi ešte stále je pred hodinou som si robila ovu testík a krásne // čiarky ale myslím že by to nemalo uškodiť tak ho začnem brať a hotovo, po nom vždy príde mrcha

lifinka
6. bře 2011

@nathali ale dnes jsme se celkem nudili, odpolko bychom šli zase spát, ale Ivošek to nedovolí, jsme nějací utahaní, dnes mi bylo také dobře, tak jsem ráda, už by to nemuselo být 😀 Tak tulení bylo a toje hlavní, na kolik jdeš zítra?

lifinka
6. bře 2011

@zuzullik3 počkej až po ovulces tím duphastonem néé? je to podobné untrogestanu, tak aby ti nezabránil ovulce, psala jsem si o tom s aduskat tak to říkala viz straší příspěvky dnešní.

lifinka
6. bře 2011

@lifinka musím do hajan, tak pěkné sny, papa

zuzullik3
6. bře 2011

@lifinka tak ja neviem už som ho mala začať brať na 15 DC ale teraz neviem ale asi počkám veď tomu nijak neuškodím aj keď to oddialim tak snáď ... ďakujem za radu a dobrú noc

nathali
6. bře 2011

Tabulka 6.3.2011

Snažilky:
pici..................27r....snž.....25m.....58DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....55DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......39DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......39DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......35DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........29DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....27DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................27DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....26DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......26DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........20DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........18DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........18DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........18DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................17DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r..........17DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................15DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........14DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......9DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m.........6DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....11tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......10tt..........(snž..3r)
jessika............27r......7tt...........(snž.3m)

nathali
6. bře 2011

@zuzullik3 tak uz u nas v tabulke 😀 a tie potraty ma mrzia ☹ ale tento rok je plodny a urco sa zadari a tentokrat so stastnym koncom 🙂
@lifinka zajtra idem az na 14-tu tak to je v pohode rano som tu s vami 😀 a vecer ma zas Feri prinesie domov a mozno sa este potom sem zastavim
tak si uzi kraasny vecer 🙂 a pekne oddychuj
prave som dorobila zemiakovu polievku som na nu dostala taku hroznu chut 😀 a tesiim sa hrozne na superstar perfektne sa na tom clovek zasmeje 😀

zuzullik3
6. bře 2011

@nathali ešte by som sa chcela opýtať na lifinku ako dlho sa snažila? ( myslím že už tu neni tak preto sa pýtam teba) a aj brala clostík alebo niečo ???? a keď ano ako dlho?? ďakujem

nathali
6. bře 2011

@zuzullik3 lifi sa snazila 5 mesiacov mala 4cykly s clostilom a potom zrazu zistila ze uz je tehu a to mali uz ist do CARu takze to bolo prekvapenie a velka radost 🙂

nathali
6. bře 2011

tak babulky ja padim pri tv a idem si uzit este tento vecer dnes davaju same dobre veci v tv 😀 a to som chcela ze si docitam knihu 😅 😀
tak dobru noc a krasny vecer 🙂

zuzullik3
6. bře 2011

@nathali ďakujem a dúfam že sa nebude hnevať že som sa ta tak priamo opýtala 🙂 a samozrejme veľmi držím palčeky aby to všetko vyšlo a to nie len jej ale nám všetkým ktoré tak strašne túžime 😔 😔 😔 😔 😔

gabriellka
6. bře 2011

@nathali a čo máš rozčítané akú knihu?

@zuzullik3 aj tebe držíme palčeky. ty sa snažíš už 5 rokov??? pre boha ☹ a mne z toho zašibáva už po roku a pol ☹

nathali
6. bře 2011

@gabriellka mam knihu od autorky Tana Keleova-Vasilkova Kvety pre Lauru a ta autorka vazne super pise uz mam jej druhu knihu a myslim ze budem teraz citat len jej veci 🙂 vazne je to super

zuzullik3
6. bře 2011

@gabriellka no ďakujem, áno snažím sa už päť rokov a s toho som dva krát potratila a ten druhý krát to už bolo v 24. týždni takže to obdobie bolo pre mňa najhoršie v mojom živote a nechcem aby sa také niečo ešte stalo, aj keď sa stále bojím 😔 😔 😔 😔 ale teraz myslím pozitívne a dúfam že aj na mňa sa do tretice šťastie usmeje ... a ty máš aký problém vlastne?? rok a pol tiež nie je krátka doba

nathali
6. bře 2011

ahojky baby uz spite??
nam prave odisla navsteva bola u nas kamoska s priatelom a spat sa mi teda vaaazne nechce 😀