Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
7. bře 2011

@kamillka100 no tie nervy ze,preto som meranie BT tento cyklus vynechala,ale asi zacnem znova,ak mrcha pride...

puckal
7. bře 2011

Ahojky, koukám koukám a žádná nová těhulka??? 😨
Dnes na FF potvrzena ovu, tak ted jen čekat......http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Jak jste tady někdo psal, že progest. brání ovulce, tak když jsem četla příb. leták, tak brání, pokud se ale bere už od 5DC, pokud se bere dýl, tak nebrání, a již několik holčin mělo normálně ovu, i když začaly brát prášky. Já dokonce tento měsíc taky.

puckal
7. bře 2011

@kamillka100 ahojky, já si taky myslím, že ti ovu teprve přijde, a doporučuji ti najít si jinou aktivitu, takhle se z toho zblázníte, mě by to nebavilo dělat ob den, když bych věděla, že jen dělám mimi, ale máte to dělatž že chcete.....né jen že mimi....

jika10
7. bře 2011

@nathali No proste jsem se rano na sebe nastvala, kdyz jsem koukla na bazalni teplotu, ze skoro vubec od predchoziho dne nestoupla a ze je to 2 dny dolu pak jeden den nahoru a takhle uz je to devet dni. No proste jsem se na sebe nastvala. Uz jsem si i rekla, co jsem to za zenskou, kdyz nefunguju. No proste stavy, ze bych se sla radeji sama zahrabat. Je fakt, ze to prejde, ale ten prvni pocit je sileny.
@kamillka100 No to mi povidej, nejradsi bych dneska nesla do prace, jak jsem byla smutna a nastvana. Ale zase jsem v praci a alespon na to tolik nemyslim. No a treba se stane jeste zazrak a s osklivyma grafikama budeme tehulky. No kdyz pekny grafiky jsou k nicemu, tak osklivy by mohli byt k mimcu 😀

jika10
7. bře 2011

No ja si rikam, ze ted pockam na mrchu a na dalsi mesic nasadim clostika a nebudu merit BT, ani ovulacni testy, proste nic a budeme se jen snazilkovat a snad to vyjde. Ale vim, jestli budu takhle silna a vydrzim to 😒

nathali
7. bře 2011

@jika10 joj presne viem o com hovoris takyto stav som mala nedavno vravim si co som to za zensku ked ani neviem normalne oteh. a potom som si poriadne poplakala trosku sa mi ulavilo a je to uz v pohode 🙂
a ten sex na povel tiez neznasam hlavne ked som bola po pregnyle a mala instrukcie od dr. vtedy sa mi do toho vaaazne nechcelo 😖 😅

nathali
7. bře 2011

@puckal super ze ovulka bola a hned mas ake pekne vysoke teploty 🙂 to mne sa asi nemoze stat
@jika10 no ja by som to nevydrzala nemerat ako ovu testy tie u mna skoncili uz davno ale takto aspon clovek vie na com je a to ja potrebujem a aj ma to bavi 😀

puckal
7. bře 2011

@nathali teploty ještě nic neznamení, po minulém cyklu to vím, až v den MS klesla BT. Já zatím měřím, nijak mě to neomezuje a aspon vím, zda tělo funguje. Protože k Dr. na kontroly nechodím, tak chci vědět na čem sem. Dělám i ovu testy, a za ty 2 měsíce vždycky sedí podle teplot. V tom by byl už čert, aby někdo v březnu nenašel //. Takové snahy a žádné výsledky.....naštěstí začíná jarní počasí, a budu mít práce až nad hlavu. Včera jsem vysela papriky, kytičky a lesní jahůdky. Potom jsem do skleníku dala už ředkičku, a jen až nebudour anní mrazíky tak se vrhnu na záhon. Na zahrádce je práce pořád dosti a aspon mám jiné myšlenky.

nathali
7. bře 2011

@puckal no aj ja rada meram BT aj ked mam niekedy cierne myslienky ale to asi kazdy 😀
joj jak ti zavidim (v dobrom) ze mas zahradu my sme v panelake je to o nicom clovek nic nemoze ale snad sa nam to v blizskej buducnosti zmeni 🙂
no ja tiez dufam ze tento mesiac tu budu nejake tehulky 🙂

veronicka33
7. bře 2011

Ahojte dievčatá 🙂 mne nefunguje FF neviem čo stým je musím zapísať BT a dnes idem ku dr nech mi predpíše zase clostil tak uvidím čo povie dnes mám 10den DC tak nech sa aj na mna pozrie že ako som na tom,držte palce večer dám vedieť 😒

jika10
7. bře 2011

@nathali No, tak presne tenhle stav s brecenim jsem mela v sobotu
No ja si prave rikam, ze kdyz bych se na to pristi mesic vyprdla to se nepozorovat, nic nelamat pres koleno, jen se proste snazit, tak by to treba mohlo vyjit. No a s tim sexikem mate pravdu, obcas si pripadam jako stroj, kdyz si doma rikame ..... uz je caaaas, musime jit vyrabet mimisky. Zrovinka vcera tohle rikal manza v deset vecer, kdyz jsem se chystala do postele 😒 . Taky uz mi to spis pripada jako povinnost a ani si to moc neuzivam

loretana
7. bře 2011

Ahoj holky, jak dlouho jste brali utrogestan? Já mám předepsané 3 balení, ale nějak mi nedošlo, že nikde není napsáno, jak dlouho se má brát... teď jsem 22 den cyklu a beru ho ráno a večer 4. den... mám ho vysadit, až to dostanu nebo brát dál? já fakt nevím...:(

puckal
7. bře 2011

@loretana ahojky, já beru něco podobného od 15.do 25. dne cyklu 2x1. Ale někdo ho bere snad až od 17. To ti doktor k tomu nic neřekl??

nathali
7. bře 2011

@jika10 ako mna BT bavi merat aspon mam aky taky prehlad ale stale si vravim ze je to len taky prehlad ze to nic neznamena a s tym sa teda nestresujem ale kazda sme ina
no a tieto tri mesice bez clostilu a pregnylu som si sexik uzivala lebo to nebolo ako pises take nutene ze uz musime lebo inak zmeskame
aj u nas to tak bolo ze sme si vraveli no uz musime je cas lebo pregnyl uz ucinkuje a to bolo teda vazne dost neprijemne a aj priatel sa mi priznal ze sa mu do toho vaaazne nechcelo

jika10
7. bře 2011

@nathali No tak to fakt chapu. Me obcas manza taky rekne, ze neni stroj, coz taky chapu.
No ja jsem si prave myslela, ze bych pristi mesic nasadila clostik a neresila bych to. Snazilkovali by jsme se stejne, coz znamena ob den, takze bych nemusela hlidat ovulku, no a pak dej se vule bozi.

Jo dneska rano me taky pobavilo, kdyz jsem si merila teplotku, tak mi zacal teplomer piskat a manza na me mrknul a koukal odkud ten teplomer vyndam 😀

jika10
7. bře 2011

@nathali No a taky nerikam, ze by me BT nebavila merit, to ne. Ale prijde mi to takovy jakoze se sleduju a nemam v hlave cisto, tudiz se i nedari. Ze by mi treba zrovinka pomohlo, nesledovat se a nemyslet na to. Protoze prece jenom rano myslis na to, ze si mas zmerit BT

nathali
7. bře 2011

@jika10 aj mne priatel vravek ze neni stroj 😀 a niekedy sme sa vazne museli nutit ale potom sme to vzdali som si povedala ze doberem clostil a pauza aj som sa na to tesila neviem si predstavit ze by som clostil brala pol roka , rok v kuse ved clovek potom na nic ine ani nemysli
no my nesnazime obdem ale ako sa nam chce niekedy je to raz za tyzden inokedy aj tri krat priatel je mechanik chodi domov neskoro a byva taky unaveny ze si lahne na gauc a zaspi 😅 😀 no a budit ho nechcem
a ja na BT rano ani nemysli u mne ja to akoby taky rytual mam budika na 6:00 zmeram BT zobudim priatela do prace este si polezim a potom vstavam a nejak mi je jedno ze ci je tam 36,1 alebo 37,1 pre mna je dolezite ked budem vidiet na sone mimino a blikajuce srdiecko 🙂

veronicka33
7. bře 2011

Ahojte kočky tak bola som na folikulometrii a teším sa vyzérá to ževraj na dobbrej ceste Domin folikul 17cm na 10DC a mám prísť o 3dni ako to pokračuje bola tam nová DR tak som rada že nie ten Dr čo som mala predtým,povedala že ked bude treba clostil že mi ho dá ale že zatial neni treba 🙂

veronicka33
7. bře 2011

ale potom neviem ako to je lebo BT mám už 3dni 36,8 a povedala že ovu nebola zatial 😉

aduskatt
7. bře 2011

@loretana do zaciatku mrchy sa berie utrogestan

jika10
7. bře 2011

@nathali No presne, proto jsem si udelala sama o sobe pauzicku od clostiku, protoze prave doktor chtel, abych ho brala v kuse. Myslis, ze bude mesicni pauza stacit???

loretana
7. bře 2011

@aduskatt děkuji za radu.... čili, až to dostanu, ho vysadím, děkuji🙂

loretana
7. bře 2011

@puckal právě že toho říkal až moc🙂 dostala jsem s tím receptem ještě Clostil a Ovitrelle a zapomatovala jsem si, co s těmito dvěma, ale s tím utrogestanem jen, kdy ho začnu brát, ale ne kdy přestanu, hlava děravá🙂

aduskatt
7. bře 2011

@loretana presne ako hovoris🙂

puckal
7. bře 2011

@loretana aha, a od kdy ho bereš? Mě to v lékárně i na ty krabičky napsaly od kdy do kdy a kolik, podívej se na ně 😉

puckal
7. bře 2011

@aduskatt promin, ale já pokud nevysadím prášky, tak to nedostanu, tak já musím vysadit 25. a potom to dostanu do 4 dnů. Víš to jistě???

puckal
7. bře 2011

@loretana k tomu utrogestanu, zkus si přečíst příbalovou informaci, mě totiž Dr. řekl, že tím že to beru tak mám zvýšenou hladino progesteronu nebo tak něco a tím že to vysadím tak přijde MS. Ale já beru orgametril ale holky tady na MM říkali, že je to stejné....

gabriellka
7. bře 2011

@loretana ja beriem duphaston, to by malo byť niečo podobné. beriem ho od 21 - 25 dňa (2x denne) potom ho vysadím a do troch dní príde ms. takto mi to dr kázal a takto to aj funguje. Ale veď mu vyskúšaj zavolať, možno ti povie. Mne dr.napísal papierik kedy brať clostyl, kedy mať pomer, kedy nasadiť duphaston. Aspoň mám istotu že to nedomýlim aj keď jeho výpočty sú mi na dve veci...
@nathali môžeš mi napísať 1DC (PC 28 dní) ☹

aduskatt
7. bře 2011

@puckal nabeton, mam to od doktora.......brat do mensesu, a ak nedostanes a si tehu tak dalej do konca prveho trimestra....

jania023
7. bře 2011