Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
7. bře 2011

@aduskatt tak já to musím vysadit, jinak to nedostanu, je to i v příbalové informaci a berou to tu i tak ostatní holky. Proptože když tam je pořád ta hladina vyšší, tak to nemůžeš dostat, až když je pokles. A ty už jsi to dostala, když to víš tak najisto?

puckal
7. bře 2011

@jania023 pořád máš teplotky hezky vyšší, snad to vyjde, když jsi měla i ducha 😉

jania023
7. bře 2011

@puckal ten duch sa potom ale stratil dnes som pozerala na etst a uz tam neni takze ziaden duch ale negativne

aduskatt
7. bře 2011

@puckal ja uz som utrogestan brala v kombinacii s clostylbegytom.......ale prvy krat mi dal lekar ine uzivanie ako som dostala prikaz teraz.......v podstate teraz mi odporucili 14 dni............predtym do menzesu.asi je to pripad od pripadu.....

veronicka33
7. bře 2011

Ahojte zase som tu 🙂 ste tu niektorá? 🙂 nudím sa 😒

crriss
7. bře 2011

ahoj holky..mohla bych se k vam pridat? od vcerejska jsem zacala 1.cyklus s Clostilem...mate nejake zkusenosti? negativni priznaky a tak? ucinky..

jania023
7. bře 2011

@crriss ziadne negat.ucinky az na bolestivu ovu a samozrejme ze viacpocetne tehu ale to len vzacne

jika10
7. bře 2011

@crriss presne jak pise jania , ale to vicecetne tehu by samozrejme nikomu z nas nevadilo 😀

jania023
7. bře 2011

@jika10 mne urcite nie 😀

jania023
7. bře 2011

Kocky ja ma takeho nerva a ani neviem preco a este ma k tomu boli brucho ako na ms a prsia tak ze idem umriet a rano ma vobec nebolely a teraz je to hrozneeee 😖

jika10
7. bře 2011

@jania023 Prosim te, z ceho mas nerva??? Z toho jestli jsi tehu??? No tak to bud v klidu, protoze jestli jsi tehulka tak akorat ublizujes mimiskovi 😉

Dneska mi kolegyne v praci rikala, ze mam s mimcama jit na jistotu a rict si kolegum v praci (jeden ma trojcata a druhy dvojcata). No mozna kdyz by nebyli odpudive osklivy, tak by se nad tim dalo uvazovat 😀

jania023
7. bře 2011

@jika10 nie ja nemam nerva z tehu ja ani neviem preco mam nerva no zrazu mi stupla hladina nervozity ale ja nveiem preco...tehu naisto niesom takze tym to nebude je to asi PMS

jania023
7. bře 2011

@jika10 jezis az etraz som pochopila druhu cast spravy...ty s nezdas... 😀 😀 😀

jania023
7. bře 2011

@jika10 ale daj vediet ako urobili tie 3cata 😀 mozno budem nad tym uvazovat 😀

jika10
7. bře 2011

@jania023 Vzdyt jsem psala, ze jsou odpudive osklivy 😀 A navic bych takove chlapy nechtela doma ani za zlaty prase 😀 A jak udelali trojcata nevim, vsichni si delaji srandu, ze mame v praci plodnou vodu, protoze to tam s detma fakt jede, za tech 6 let, co jsme zacali, tak mame 10 deti a z toho jsou trojcata, dvojcata a pak po jednom, no a navic jen jedna holka 😀 . Mozna nemuzu otehu, protoze tu vodu v praci nepiju a kdyz jo, tak si ji prevarim a asi se ty spravny bacily odpari 😀
Dalsi moznost ze je to proste jen nahoda 😀 a nebo nehoda, kdo vi 😀

jika10
7. bře 2011

No a dneska v praci mi dalsi kolegyne rikala, ze se ji v jejim nejblizsim okoli narodili 3 deti a dalsi kamosky ma tehulky. Tak jsem se ji ptala, jak to delaji a pry suka.i . A ja rikam, no to ja taky a nic z toho 😀 No takze obcas byla i sranda

zuzka1.
7. bře 2011

@jania023 nemaj nerv, mozno tehu naladky.
mna bolia len prsia, chvilami jak na MS, chvilami nic. este 4 dni do mrchy myslim.
ty mas mat vo stvrtok? testy 10-TKOVE si neskusala, len 25?

jania023
7. bře 2011

@jika10 tak skus zacat pit z tej istej sudnicky a mozno sa chytia nejake 3 babatka 😀

jania023
7. bře 2011

@zuzka1. ten co som skusala vcera je VRAJ 10 ale boh vie

zuzullik3
7. bře 2011

@gabriellka no aj ja mávam anovulačné cykly mám PCO takže tiež sa to snažíme upraviť len tým clostíkom no uvidíme či to vyjde nechcem sa predčasne tešiť uvidíme teraz už len čakať,ale tento mesiac som brala aj kys. listovú a vitamín E a ešte som do toho pila alchemilku ... neviem či práve toto všetko pomohlo ale možno áno a možno nie uvidíme ... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jika10
7. bře 2011

@jania023 No tak jo, zkusime 😀 , ale aby z toho pak nebyli patercata 😀

gabriellka
7. bře 2011

@zuzullik3 bože tak strašne ti želám aby ti to vyšlo...želám ti to asi viac ako sebe. ty si to asi viac zaslúžiš...prečo je to tak ako to je??? je to strašne nespravodlivé. a keď vidím ako niektoré matky kašlú na svoje deti, alebo sa o ne nevedia postarať. mne by ku šťastiu stačilo aj jedno zdravé...dnes mám ťažké úvahy, dostala som ms a vtedy bývam ešte viac precitlivelá ☹

gabriellka
7. bře 2011

@jika10 možeš nám potom každej po jednom mimi rozdať a budeme všetky spokojné 😀 😀 😀

zuzullik3
7. bře 2011

@gabriellka jéééééj si strašne zlatá ja to želám každej ktorá je tu lebo určite tu neni zo srandy a veľmi túži po bábenku ... to ma mrzí že si dostala tú mrchu jednu ale musíš dúfať zase budúci mesiac ja ešte tiež nemám všetko vyhraté dneska ma nohy bolia jak koňa celý deň v robote a to by sme sa ešte dneska mali snažilkovať ešte dneska mi totižto ovu test ukazoval krásne dve čiaročky takže tento mesiac sa normálne prekonávam ...

jania023
7. bře 2011

viete ako sa zadava do FF styk??

gabriellka
7. bře 2011

@zuzullik3 ja dúfam každý mesiac, aj keď priznávam že niekedy na to nemám energiu ☹
ale teraz mi ide dr.zvýšiť dávku clostíku, tak dúfam že zaberie. No keď máš // tak čo tu ešte robíš? Odchod za manželom! 😀

jika10
7. bře 2011

@jania023 No jasne, je to ve stejne zalozce jako teplota ..... je to uplne dole Intercourse/Insemination: a jsou tam rozbalovatka ja tam davam am - kdyz je to dopoledne a pm - kdyz je to vecer

jika10
7. bře 2011

@gabriellka No to by slo, ale abch mohla rozdat mimiska kazde, tak to by musela byt nejmene klabzubova jedenactka 😀

gabriellka
7. bře 2011

@jika10 😀 😀 😀
škoda že tu nie je tlačítko "lajk" ako na facebooku, často by som ho používala 😀

jika10
7. bře 2011

@gabriellka No a takhle nam nezbude, nez pouzivat rozchechtanyho smajlika 😀 😀 😀 ten se totiz zase libi me nejvic 😀