Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
8. bře 2011

@crriss ja neberiem nic okrem clistilu ziaden pregnyl a tak sam praskne

jania023
8. bře 2011

@nathali taaak nakoniec som nevydrzala a testik som urobila...je negativny takze dalsie kolo dnes 12DPO to by uz na 100%ukazalo lebo mam 10-tkovy test

jika10
8. bře 2011

@nathali No ja dneska nic nevarim, varila moje obedova restaurace v praci, takze manza ma dneska spekove knedliky se zelim 😀 Ja jsem tak sikovna, uz mam uvareno a to jsem teprve pred 10 minutama prisla z prace

Jooooo a nebudete tomu verit, ale zkusila jsem ovu testik a testovaci carka behem 2 minut silnejsi nez kontrolni, takze juchuuuu ovulka bude, takze dneska se jde zase na to 😀

nathali
8. bře 2011

@jania023 to vazne ze nic??? ☹
a mas aj foto??? vobec sa mi ani uverit nechce ze tam ta druha ciarka neni ☹

jika10
8. bře 2011

@jania023 No to mi nerikej, a ja v tebe tak verila 😀 A opet, tak krasny grafik jsi mela. K cemu ty krasny grafiky fakt jsou, kdyz jsou zatim z 99% netehotensky. To je mi lito

nathali
8. bře 2011

@jika10 no ty si ale sikovnaa ze mas tak ryychlo navarane 😀
ja som teraz skoncila z vareni skoro nic sme nemali doma 😅
juuuuuuuuuuuuuuj no vidiiiis ja som ti to vravela ze ovu budeeeee 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jania023
8. bře 2011

@nathali teraz ked uschol tak tam daco je ale co ja viem lebo predvcerom som mala ducha na mokrom teste a ked vyschol tk bol prec a teraz naopak ked vyschol tak sa objavil

jika10
8. bře 2011

@nathali No jo, ale kdo by tomu veril, kdyz teplota je jak vysoke tatry, chvilku dole a chvilku nahore a navic ani zadne priznaky ovulky nejsou. Teda az na pozitivni ovu testik. No tak jsem rada, ze funguju i bez clostiku 😀

nathali
8. bře 2011

@jania023 vies co si myslim ze mozno tehu byt este mozes ved si si test robila teraz tak este vydrz do 14DPO a to by som testla z ranneho mocu mozno mas len malo hcg v sebe

jika10
8. bře 2011

@jania023 No tak jeste nehazej flintu do zita. Jeste neni nic ztraceno, dokud neni mrcha nadeje je vzdy 😉

nathali
8. bře 2011

@jika10 aj ja som mala teploty vselijake a nerozumela som tomu ale je fajn ze mas aspon ovu testy ja ich doma nemam ale za to ja som mala bolesti skoro jak pred ms 😅 😀
no tak supky dupky za manzelom a nech to vide-takze hore nohy a aspon 30min lezat 😉 😀

jika10
8. bře 2011

@jania023 No presne jak pise nathali. Uvidis, fakt zkus testit z rani moce, hmmm

nathali
8. bře 2011

@jania023 a ukaz nam testik ja som nan zvedava mozno tam ta ciarka bude vidiet 😉

jika10
8. bře 2011

@nathali my postelove sceny provozujeme az po tom, co je na 100% jisty, ze uz zustanu v posteli az do rana. Takze uz se mi hodne krat stalo, ze jsem s nohama nahore usnula 😀 😀 😀

jania023
8. bře 2011

@nathali
@jika10 ved sa uvid ale uz ma boli vajecnik jak slak takze je to ms ale neva aj bud mesiac s posnazilkujeme

jania023
8. bře 2011

@nathali nie nic nevidno praveze sa to neda odfotit ...nevadi na jar to urcite vyjde

jika10
8. bře 2011

@jania023 No tak alespon mame moznost kazdy mesic. Kdyby jsme byli pejskove, tak mame moznost jednou za pul roku 😅

jania023
8. bře 2011

@jika10 no hej ale mam naraz aj 7 😀 predstav si 7 deti naraz 😀

jania023
8. bře 2011

kocky poculi ste ze dnes je promocia den na FF za nejakych 25dolarov /rok?neviem nikde najst tu promociu

nathali
8. bře 2011

@jika10 ty si riadny blaazonko 😀 viem si ta predstavit ako spis s nohamy hore 😀
@jania023 no ved jasne este ze mame tu moznost ze ovu je kazdy mesiac 🙂 a neviem si predstavit ze by som mala 7 deti naraz ale zas psi nemaju tolko roboty jak my 😀

jania023
8. bře 2011

@nathali ale psy nemaju radosr zo sexu 😀

nathali
8. bře 2011

@jania023 no vidis este ze nie sme psi 😀 a ani tie starosti mi nevadia 🙂

jika10
8. bře 2011

@nathali No blazen asi budu, ale aspon je sranda. Dneska jsme si s kolegynkou v kvetinarstvi navzajem podarovali karafiat k MDZ a pani kvetinarka se smala a rikala, devcata, vy jste teda cisla 😀 😀 😀 Je fakt, ze se s manzou obcas chovame jako deti. A muzou mit deti deti??? 😀 😀 😀

jika10
8. bře 2011

@jania023 No me by snad 7 deti po tom vsem ted ani nevadilo. To by byl zacatek fotbaloveho tymu 😀

jika10
8. bře 2011

juuuuuu, ja mam hned super naladu, kdyz vim ze bude ovulka ..... Asi na me leze jaro 😀

jania023
8. bře 2011

@jika10 no hej ale matematicky to nejak nejde lebo 2 cic a 7 deti??chudata budu stale hladne 😀

nathali
8. bře 2011

@jika10 no ale aspon nie je s tebou nuda 😀 je stale sranda
to vies ze take vecsie deti uz deti mat mozu 😀
a to je dobre ze ide na teba jar len dufam ze to nebude ten jarny spanok 😅 😕
my sme si s koleginou len poblahozelali navzajom 🙂 v praci som to skoro nevydrzala jak som videla ze je vonku tak kraasne s koleginou sme vymyslali vselijake somariny a blaznili sa a kolegine na nas cumeli jak na cvokov 😀
@jania023 ako je strasne super ze myslis pozitivne 🙂 ale mne bude stacit kludne len to jedno a potom neskor druhe ja moc fotbla nemusim 😀 ale ked by to inak neslo tak co uz 🙂

jika10
8. bře 2011

@nathali Ne, ne, ted to jeste 2x pojistime a pak muze prijit jarni spanek 😀

jika10
8. bře 2011

@nathali No a myslim, ze ty asi taky budes pekny blazinek, co . No jo, ale kdyz uz to mame v tom zivote tak tezky, tak si to musime nekde kompenzovat 😉

jania023
8. bře 2011

@nathali mne by sa pacilo mat aj take dvojcata