• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@sysinek a cim si sa zamestnala?? :slight_smile: pochval sa
ja som si zacala citat knihu ale uz ju mam docitanu tak musim bud siahnut po druhej alebo nieco vymyslet
9. bře 2011 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali... no najskor kniha, potom varenie a pecenie /to ma zacalo neskutocne bavit :slight_smile: /, potom cvicenie :slight_smile: a potom hladanie si prace aktivne :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali neverim, ja mavam pravidelny cyklus +-1 den, tak koncom tyzdna tu bude mrcha :frowning2: :frowning2: :frowning2: , zivot ide dalej, len som z toho sklamana
9. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysinek aj ja rada varim ale peciem malokedy na to mam svokru a moju mamu oni vzdy vypekaju akoby bol nejaky sviatok :grinning: tak mne sa to casto ani neoplati no este ze mam kocura asi s nim budem chodit castejsie na rechadzky po vonku :grinning: a vecer citat knihu :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 a ty beries clostil???
ja som mala minuly cyklus bez clostilu 15DC ovu a teraz bez clostilu az 19DC a tiez som si myslela ze nepride mozno neni este nic stratene :wink:
9. bře 2011 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali
no teraz, ked sa ma oteplit...tak to je dobry napad:slight_smile:...a este kukam po nejakom jazykovom kurze...musim hlavu trenovat na inu temu :slight_smile: :slight_smile: ...lebo psychika je tiez jeden z ovplyvnovatelov:slight_smile:
9. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali nie, tento mesiac som bez clostilu, tak asi preto tak vyzera moj graf :frowning2: , ty mavas aky dlhy cyklus?
9. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
brucho pobolieva obcas, prsia bolia inak nic. testy nerobim, sak uvidime, kedy mrcha pride.
jania - mozno len zahniezdujes, teplotu sa drzia vysoko. uvidime, hm?
kamilka, ved este moze byt, ci?
9. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysinek no to mas pravdu ale na tu moju psychiku mam pracu :grinning: tam vzdy myslim na ine veci a s koleginou blbneme takze premyslat nad tym nie je cas :slight_smile:
a aky jazyk sa chces ucit?
9. bře 2011 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 no bez clostilu az 35DC
zlaticko len pekne vydrz este a hlavne sa nestresuj to ti nerobi dobre
9. bře 2011 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali vsak ja viem, ale to sa neda :frowning2: , no som zvedava ci dostanem presne na 28DC alebo pride neskor, nechajme sa prekvapit
9. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali...no angllictinu a francuzstinu ako tak viem :slight_smile: :slight_smile: ...a teraz by som sla na spanielcinu...a mam aj motivacku...kamoska isla byvat do Barcelony...tak v lete by som si to aj vyskusala na osto :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysinek je spanielcina je nadherny jazyk :slight_smile: no tak to mas aspon super motivaciu :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 tak skus mysliet na to car...alebo si najdi nieco na zabavenie sa...a uvidis...bude lepsie...
9. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 No posledni cyklus byl 31 dnu. Takze ja bych to mela dostat ted tak za 12 dnu, takze uvidime. Ale vcera jsem mela nadrehrne pozitivni ovu testik, uz jsem v to ani nedoufala. Tak neves hlavu, treba ovulka u tebe bude 18 DC
9. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysinek to je tazke, som v praci a stale na to myslim, som z toho nervozna, ani pocasie mi nezlepsilo naladu :frowning2: , ale nieco vymyslim :wink:
9. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100
no skus...pretoze pozitivne myslenie je polovicna cesta k uspechu... :wink:
9. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysinek ja viem........
9. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 no ja mam mat ms za 13dni :grinning: tak bude spolu cakat na ms :grinning: ktora dufam nepride ani jednej
@kamillka100 snad najdes nieco co ta zabavi aby si na to aspon na chvilku prestala myslet :wink:
9. bře 2011 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali No ja v koutku duse doufam, ze mrcha nedorazi alespon 9 mesicu :grinning:
9. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 no snad mas pravdu :slight_smile:
ja len dufam ze s tehulkami sa to tu rozbehne nejak to ostalo na jednom bode
9. bře 2011 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali No to mas pravdu, ale snad s jarem bude vice tehulek :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 no ja dufam ze ano predsa to kraasne pocasie uz nebude deprimovat ale zdvyhat naladu :slight_smile:
a co robobis?
vyzera to ze sme tu len mi dve
9. bře 2011 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sysinek neviem mna sa nikto nepyta ci som spinila...ja v podstate nikdy nespinim ale teraz boh vie co to bude
9. bře 2011 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka1. moja nemozem zahniezdovat na 13DPO to bude mrcha
9. bře 2011 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 a mozno ti len mimino prasklo malu cievku ale som zvedava ze ako to nakoniec bude ale nezda sa mi ze byt prichadzala ms no moc ti to prajem a drzim palceky :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 a zajtra rano nechces testnut???
9. bře 2011 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali neviem je to take ako ked uz konci ms a stale spinis a nie a nie prestat tak je to take
9. bře 2011 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali myslim ze uz testovat nebudem ked tu bude rcha tak urcite nebudem
9. bře 2011 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 jasne chapem a keby ms neprisla??? :slight_smile: potom testnes? :slight_smile:
ja stale dufam ze bude mimi a nie ms lebo to spinenie sa mi na ms nezda
9. bře 2011 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek