Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

cathy77
13. čer 2010

olive - tak to máš krásne folíky!!! to budú dvojčatá 😉
Mna už od včera nič nepopicháva atd, takže už som v luteálnej fáze a som si priam istá, že to nevyšlo 😒 Jednoducho - žena to vycíti. Navyše snažili sme sa predtým i potom ale v ten hlavný den sme nemali možnosť 😒 Ja viem, poviete že mám vyčkať, ale ja to tak jednoducho cítim 😔
inak kamca - ja som bola minulý cyklus presne prípad ako ty - 13mm folik a dovidenia 😒

olive
13. čer 2010

@cathy77 - to vis, ze jsem rada za takove foliky, ale to jeste nic neznamena, tak se snazim byt nohama na zemi. Rikam si, ze jsem na tom ted jako zdrava zena ktera se snazi otehotnet( proste to muze, ale i nemusi vyjit, hlavni pro me je, ze telo mi funguje jak ma).
Taky verim na nejaky vnitrni pocit, ze to citis i bez jakykoliv priznaku jestli jsi tehu a nebo ne. Samozrejme moc bych ti prala, aby se tohle vyvratilo a ty jsi byla mile prekvapena.
@kkamca 😠 . Drzim ti palce aby novy cyklus byl uspesny.

cathy77
13. čer 2010

olive -pozerám na to presne ako Ty - že mať foliky je prvý krok a pre otehotnenie sa musí zomlieť toľko skutočností dohromady, že to je ozaj medzi nebom a zemou. Ja som si sledovala aj hlien a už som stresovala, že nie je taký aký by mal byť aby v nom spermie prežili, zdalo sa mi ho málo a nebol dosť vláčny a potom ani nehovorím o tom, že ani neviem, či mám pravý vajíčkovod priechodný kedže som prekonala tisícpäťsto zápalov atd... 😖 Stačí malinká hormonálna výchylka pred ovu alebo počas, spôsobená hocakým vplyvom a už sa proces zastaví alebo jednoducho k otehu nedojde... a dalej už ani nemenujem, lebo by bolo milion dalsich vecí a tak foliky su fakt na začiatku krivoľakej cesty ☹ neohovoriac o tom ak vajko vo foliku nie je alebo nie je v poriadku... už som ticho!!! 😕

10andrea12
13. čer 2010

Ahojte babulky ,citam a citam a uvedomujem si ze to mame tazke veru ☹ je normalne nepochopitelne kolko veci musi do seba zapadnut aby mohla zena otehotniet.ja idem zajtra na tu folikoetriu tak som zvedava co tam lekarka najde modlim sa aby u mna clostilbegyt zabral prajem vam prijemne prezitie zvysku nedele a vsetkym cokoro skore tehlukovanie s uspesnym koncom 🙂

kkamca
13. čer 2010

ahoj
cathy77:tak zklamání u mě určo je..bo to vlastně jako by zkouším podruhé--vloni už sem clostilovala.A letos zas--a nic.Myslela sem ,že po laparce to půjde rychleji a ono prdlačky.Jak je víc horších faktorů,tak to není žádná sranda.
Mno uvidíme co druhý pokus..jak zareaguju,každopádně zvyšuju dávku a začínám ho brát místo od 5 dc ,tak od 3 dc.. 😎

kkamca
13. čer 2010

Jinak holky dík..i já přeji všem --těm co si mimíska fakt přejí,aby toho brzy dosáhli,bo je to vážně ubíjející a hodně na psychiku.. ☹

10andrea12
13. čer 2010

babule ako to je s tym vytokom?ja mam dnes taky biely nepriehladny vytok co to znamena?pokial dobre viem cez plodne dni by mal byt priehladny vsak?ja som dnes 12 DC je to v poriadku mat biely nepriehladny vytok?

cathy77
13. čer 2010

andrea - cez ovulku by mal byť ako vaječný bielok - priehľadný a ťahavý, po ovulke sa zmení na hustejší z ktorého vieš medzi prstami urobiť guličku, odlepuje sa od prstov a neťahá sa (skoro ako z nosa 😀 ). takže skúšaj medzi prstami, či je dosť ťahavý... 😉

cathy77
13. čer 2010

kamca - držím palce do druheho cyklu! ja berem tiež od 3.DC a miesto 2x1 som si šupla 2,5x1 a aj z toho bol "až" jeden folik...

10andrea12
13. čer 2010

@cathy77 ale ja ho nemam ko bielok ale biely nepriehladny a lepkavy predpokladam ze ovulka isto nebola ved som len 12 DC tak ja uz neviem ja len ze nikdy som nemala taky cistobiely vytok leptavy moze to byt clostilom?

kkamca
13. čer 2010

A mě po clostilu hlen mizí..a nevim proč,ale normálně se mi dělají hrudky--kousky hlenu.Či co to je..dr povidal,že je to normální,že někomu clo ten vaječněj bílek jakoby sebere..

10andrea12
13. čer 2010

@kkamca mne zasa skratilo menstruaciu o 2 dnia otom som asi Tri dni spinila hnedy vytok a teraz mam zasa cistobiely nie priesvitny a pocit ako pred MS pobolievanie v podbrusku ktovie co sa tam odohrava

kkamca
13. čer 2010

No říká se,že hnědy vytok uprostřed cyklu může být i ovulace..Já nevím-tohle nemívám. 🙂

10andrea12
13. čer 2010

ale napr. je normal ze ked som nasadila clostil. tak mi skratilo menstruaciu?no ja uz neviem uvidime co my zajtra povie lekarka ci tam mam nejake folikuly

olive
13. čer 2010

@10andrea12 - na zitrejsi sono ti drzim palce at tam mas pekne foliky. Pobolivani podbrisku muze byt prichazejici ovulace. Jinak mne clostyl menstruaci oddalil. Na plodny hlen si nemuzu stezovat mam ho vice nez bez leku.

10andrea12
13. čer 2010

@kkamca inak ja som mala hnedy vytok ako my skoncila menstruacia 5 DC a tri dni po som spiila taky hnedy vytok a teraz mam zasa biely nepriehladny lepkavy

10andrea12
13. čer 2010

@olive dakujem myslite na mna zajtra sa bojim ci mi vobec zabral ten clostil ale snad ano ked ma pobolieva v podbrusku inak teraz si spominam minuly yklus som mala ovulaciu mohlo to byt aj tym ze som pila aj s mm 6 tyzdnov caj Pakost Smradľavý co ked mi k ovulacii pomohol on citala som o tom vela a vela zenam pomohol co ked ma nastartoval on ludovo ho volaju aj Bociani noštek to uz myslim ze nieco znaci teda aspon dufam ze nam aspon trochu pomohol pili sme ho poctivo

sliver
13. čer 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 32tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 30tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 27tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 24tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 24tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 19tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,17tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 19tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 14tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 15tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 13tt
jerryjanka....................27r.............0d.................5x1cl................2,5 roka.......................11.5. // 8tt
lebo5.............................30r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 8tt
alienka24.......................25let.............0d..........................................3roky......................1.6. našla // 5tt

snažilky:
fomarik........................27r.............0d..................58DC...........................2x1...................4roky
hencidlo......................30let..............0d.................39DC.......................3x1cl................3roky
danielapro..................26let...........0d.....................28DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................22DC............................0cl..............23mesiacov
nela00.........................32 let..........0d...............23DC/11dpo/..................0cl.......................2 roky
kraskanz1..................23r.........................................17DC.......................2x1cl.......1mesiac po 3mesacnej pauze
cathy77.........................32let........2d........................16DC..........................2X1cl............5 měsíců
10andrea12.................26r............0d........................13DC...........................2x1cl.............7 mesiacov
sliver............................29r..............0d.......................7DC...........................IVF...............1rok
pajinka111...............38let............1d..........................7DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
elisabet.......................30let..........0d.........................6DC..........................2x1cl...............11mesicu
kkamca........................30let...........1d............. .........1DC............................2 x 1cl.................dlouhodobě

olive
13. čer 2010

@10andrea12 - myslim ,ze tam mas foliky, co popisujes o tom svedci, jistotu budes mit az zitra po sonu. V kolik tam jdes?

10andrea12
13. čer 2010

@olive ahoj dfam ze clostil pomohol okolo 10:00 doobeda by som tam mala dojst ale kedy sa dostanem na rad netusim snad tam bude menej zienok v cakarni jedno co ma povzbudi ked dojdem stale do cakarne pred CAR je ze tam su same tehulky s bruskami to ma povzbudi stale ked tam sedia tak asi im pomohli vsetkym k otehotneniu

olive
13. čer 2010

@10andrea12 - tak na 10hod. to je dobre uz to mas za par. Je fajn, ze te tehulky v Caru pozitivne naladi. Urcite se pak ozvi jak jsi dopadla.

10andrea12
13. čer 2010

@olive asneeee hned ked pridem domov napisem ako som dopadla drzte my vsetkych 10 😉 normalne mam strach co zajtra zisti

olive
13. čer 2010

@10andrea12 -palce budu mackat jako o zivot 😉 .

10andrea12
13. čer 2010

@olive dakujem velmi pekne si zlata psychicky ma tu podporujete baby ako sa vam zavdacit?

10andrea12
13. čer 2010

http://astro.wendys.cz/jonas.php

http://astro.wendys.cz/plodne_dny1.php

baby nasla som nieco podla vypoctov doktora jonasa vraj mozeme otehu pozrite si to mozno to pomoze niekomu za vyskusanie nic nedame no nie?mozno je to blbost ale mozno aj nie...

sliver
14. čer 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 35tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 32tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 30tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 26tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 27tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 22tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,21tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 20tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 17tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 16tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 13tt
jerryjanka....................27r.............0d.................5x1cl................2,5 roka.......................11.5. // 9tt
lebo5.............................30r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 9tt
alienka24.......................25let.............0d..........................................3roky......................1.6. našla // 7tt

snažilky:
fomarik........................27r.............0d..................59DC...........................2x1...................4roky
hencidlo......................30let..............0d.................40DC.......................3x1cl................3roky
danielapro..................26let...........0d.....................29DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................23DC............................0cl..............23mesiacov
nela00.........................32 let..........0d...............24DC/11dpo/..................0cl.......................2 roky
kraskanz1..................23r.........................................18DC.......................2x1cl.......1mesiac po 3mesacnej pauze
cathy77.........................32let........2d........................17DC..........................2X1cl............5 měsíců
10andrea12.................26r............0d........................14DC...........................2x1cl.............7 mesiacov
sliver............................29r..............0d.......................8DC...........................IVF...............1rok
pajinka111...............38let............1d..........................8DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
elisabet.......................30let..........0d.........................7DC..........................2x1cl...............11mesicu
kkamca........................30let...........1d............. .........2DC............................2 x 1cl.................dlouhodobě

soldi
14. čer 2010

andrea, tie vypocty bohuzial platia len pre absolutne zdrave pary ☹

a ano, kratsiu ms mas kvoli clostilu, znizuje vystelku maternice, preto sa sucasne s nim vacsinou predpisuje aj duphaston- progesteron, aby sa vajko malo kam zaryt pri uhniezdovani.
ak Ti dok nedal D, tak si kup kontryhelovy=alchemilkovy caj a pi ho dva krat denne do ovu 😉

cathy77
14. čer 2010

andrea - tak ako? nenapínaj nás 😉

10andrea12
14. čer 2010

caute babulky , noooooo kde by som zacala?rano som bola u lekarky ale bola napraskana cakaren tak sme s mm isli pozriet do vzpieracskej haly (v košiciach) kedze mm bol reprezentant slovenskej republiky a bol majster sveta musela som sa trosku pochvalit 😀 😀 😀 tak sme tam odbehli pozriet chalanov lebo mm je uz iba trener no ale nie o tom som chcela ked som prisla do cakarne o 12:30 uz tm nikoho nbolo ale ani lekarky tak sme museli cakat mala obed do 13:00 vosla som dnu urobila mi ultrazvuk zospodu a povedala ze je tam jeden dominantny folikul a ze krasne zabral clostil vraj tak ma potesila dala mi recept aby som si vybrala z lekarne pregnyl 5000 ale ma upozornila aby som sla do urcitej lekarne lebo vraj ho nieje dostat ale ze ked chcem mozem skusit aj ine lekarne ale vraj pokial vie tam ho mali este v zasobe min. tyzden no ale ja som pre istotu obisla este asi 15 lekarni v kazdej mi povedali ze nieje na sklade ani u distribrutorov vraj zacali vyrabat nove obaly ci davky ci co tak este ich nemaju a tak som sla teda nakoniec do tej kde ma poslala lekarka aaaaale uz ani tam nebol tak som bola uz zufala co budem robit ked mne ho treba uz v stredu pichnut v niektorych lekarnach mi ho aj chceli objednat ale hned zistili ze ich ozaj ani distribrutori nemaju tak to vzdali a tak som povedala ze zajdem do poslednej 17nastej lekarne s tym ze ked uz tam nebude odchadzam domov zo zvesenym nosom ale mala som stastie bol tam velmi ochotny lekarnik a ten volal znamej co ma tiez lekaren trocha dost odruky ale v tej chvili by som sla hocikam len aby mi ho zohnali ci ho nahodou nemaju tak povedala ze ano tak jej povedal nech ho necha ze hned si pridem pre neho(nastastie dnes sme boli autom v Košiciach) tak ked som ho drzala v rukach bola som stastna ako blcha akoby som vyhrala loteriu 😀 😀 v stredu si mam pichnut davku a stvrtok ,piatok a sobotu mame snazilkovat s mmtak som zvedava ci zaberie🙂))

10andrea12
14. čer 2010

@soldi Výpočet plodných dní: Tento výpočet je určen zejména ženám, které nemohou otěhotnět. to tam pise tiez 😉