Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 ok uz som v obraze a co zistil lekar za ten pol rok?ja si nemyslim ze to vadi ze mas mrchu len 4 dni ja mavam 7 dni a vdaka clostilu uz len 5 dni ja beriem clostil od 3 DC
@olive no tak to mame rovnako ale naco este potom v 19 DC pichas?myslis inak balene ze v jednej ampulke je prasok a v druhej tekutina a musi sato zmiesat?to mam aj ja ak myslis to

dadqa86
14. čer 2010

@10andrea12 :Neviem co zistil pretoze mi nic konkretne nepovedal....Len mi nasadil tabletky a mam sa snazit otehotniet.. 😒

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 aaaha no ale ved clostil sa predpisuje ked zena nevie otehotniet a ked neovuluje tak nechapem

dadqa86
14. čer 2010

@10andrea12 :To nechapem ani ja moja....no ja som len zvedava co bude dalej a ako to na mna zabere... hmmmm,ale ak pridem aj o tretie tak sa psychicky aj fyzicky zrutim ja to viem ☹

olive
14. čer 2010

@dadqa86 uz to taky chapu 😀 . Me by prece jen zajimalo proc potracim a asi bych to chtela od doktora vedet. Kazdopadne ti preji at mas pristi tehotenstvi ok a donosis zdarve miminko 🙂.
@10andrea12 ne myslela jsem , ze tady mam ty ampule balene po jedne a ne po trech jak jsi psala.

dadqa86
14. čer 2010

@olive :Dakujem aj tebe mnoo uvidime co povie ked tam pojdem mam mu odniest este jedni vysledky tak sa ho popytam a dam vam vediet co a ako mi povedal,ale aj tak vam dakujem 🙂

10andrea12
14. čer 2010

@olive ano ved ja som citala v prbalovom letaku ze su balene rozne aj po jednej ja mam v krabcke 6 ampulky 3 su praskove a 3 s tekutinov aj ty to musis miesat prasok s tekutinou??
@dadqa86 len naber vela sil a mysli pozitivne raz to pride a dockas sa svojho babenka ako my vsetky sme predsa velke bojovnicky

dadqa86
14. čer 2010

@10andrea12 :Mnoo sak nic ine mi ani neostava len bojovat a mysliet pozitivne 🙂 😉

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 veru bude dobre neboj aj na nas sa raz usmeje stastie

dadqa86
14. čer 2010

@10andrea12 :Mnoo ja len dufam 🙂 😉

10andrea12
14. čer 2010

treba verit,ty si odkial ?

@dadqa86

dadqa86
14. čer 2010

@10andrea12 :Ja som povodne zo Zvolena,ale vydala som sa do Prešova 🙂 a ty?

10andrea12
14. čer 2010

jaaaaaj ja som do presova chodila do skoly tak to tam dobre poznam ja som z gelnice to je 40 km od kosic a vlastne aj do presova to mam rovnako len v kysaku musim prestupovat

dadqa86
14. čer 2010

jaaaaj no Gelnice viem kde su,ale nebola som tam chodime s manzelom este do Kosic lebo tam ma babku a dedka so svokrinej strany ...Ale inak som len v Presove....Ale si mi nejaka znama neviem ci som ta uz niekde nevidela 😒

dadqa86
14. čer 2010

Gelnica som cela napisat som sa sekla 😀

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 ja som ta pochopila no neviem odkial by si ma mohla poznat ja som v PO hroooooozne davno nebola ale chystam sa o 2 tyzdne spoluziaci sa chcu stretnut

dadqa86
14. čer 2010

@10andrea12 :Neviem kde mozno ze sa mi to len zda alebo ja neviem,ale si mi povedoma 😅 neviem mnooo....Takze prides navstivit PO heh po dlchsom case sa aspom zabavis 🙂

10andrea12
14. čer 2010

no uvidime ked mi do toho nic nepride tak pojdem inak v stredu si mam pichnut ten pregnyl a na tyzden v stvrtok mam ist a krv k lekarke asi mi da uz zasa clostil na dalsi mesiac no uvidime

dadqa86
14. čer 2010

pregnyl?to ani neviem co je 😅 ,ale ja by som si asi sama injekcie pichat nevedela....a tebe sa tiez nedari otehotniet alebo sa ti da?

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 nie nedari sa mi suz 7 mesiacov ja mam PCO syndrom a to mi blokuje a stazuje otehotnenie preto beriem clostilbegyt PCO sposobuje aj anovulacne cykly cize nedochadza k ovulacii teda moze aj nemusi alebo bez stimulacie liekmi vobec nedochadza u mna dochadza ale nie kazdy mesiac k ovulacii

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 pregnyl je na to aby po liecbe clostilom praskol folikul a mohol byt oplodneny keby nepraskol tak sa z neho moze vytvorit cysta ved si daj do googlu PCOS a ti vyhlada co to je nechce sa mi torozpisovat ale vela bab tu berie clostil kvoli PCOS

dadqa86
14. čer 2010

@10andrea12 :Mnooo pekne takze sa snazite uz 7-mesiacov a niist..tak ti budem drzat palce aby sa ti to teraz podarilo konecne 😉 a dam si do googlu,ale az zajtra idem ja uz buvat tak dobru noc zajtra sa zastavim pa 🙂

10andrea12
14. čer 2010

@dadqa86 ved aj ja uz idem pa maj sa aj ja pridem zajtra tu kuk

cathy77
15. čer 2010

dadqa, poznam zhruba tvoj pribeh, svojho času som si čítavala Anjeliky, aj som tam začiatkom roka chodila... takže viem, čo ťa postretlo. Ak si nemala s otehotnením problém, uplne zbytočne pchať do teba clostil, lebo ten je len na vyvolanie ovulacie.. ja som nemala ovulaciu cca 4-5mesiacov(hlavne kvoli PCO) tak to malo u mna opodstatnenie, aj to nepredpisoval s nadšením, skor lebo dobre vychádzame. predsa su to anabolicke steroidy, žiadna sranda... Navyše ten 6.DC je blbosť, najneskor sa začína 5.DC, ja ho beriem od 3.DC, takže fakt neviem, čo je to za neschopaka ten tvoj lekár. a nepochybne MUSIS byť sledovana počas cyklu, cca na 11.DC, či sa rysuje dominantny folik a potom o par dni, aby povedal, kedy ma nastať ovulka...

cathy77
15. čer 2010

inak aj ja bývam v PO, prestahovala som sa sem kvoli praci, ale k dokimu chodím do Šace, tu to je otras 😖

dadqa86
15. čer 2010

@cathy77:Mnoo ja uz neviem comu mam veryt ma ide ztoho porazit neviem co mam robit on povedal ze mam brat tie tabletky a ze uvidi co somnou spravia nechapem,ale nevadi....Ja uz nemam nato nervy ☹ 😢 san ato asi vykaslem a bude svaty pokoj.....Neviem co mam robit ☹
@10andrea12 :Ahoj ako si sa vyspala? 🙂

10andrea12
15. čer 2010

@dadqa86 ahoj dobre dalo sa vcera sme tu nocovali co?my sme mali navstevu manzel k nam na noc zavolal kamosa stetli sme ho vcera v vzpieracskej hale on je tiez vzpierac tak ho volal k nam on tak zvykne prist obcas k nam na noc niekedy aj na vykendtak oni popijali pivecko a ja som si tu s tebou chatovala.Inak cathy77 ma pravdu mas nejakeho blbeho toho lekara ved aj ja som ti uz pisala ze clostil sa berie najneskor od 5 DC aj ja ho beriem ako cathy od 3 DC inak aj ja som pocula ze v PO nic moc gynekologovia aj porodnica vraj je tam na nic tak neviem ja by som ti odporucila ja mam v kosiciach lekarku vynikajucu a milucku na poliklinike L.Pasteura(stara nemocnica-Rastislavova)ja tam tiez dochadzam 40 km ale radej dochadzat dalekj a vediet ze si u dobreho lekara ako mat lekara pod nosom ako som mala predtym ja a lekar bol cisty felciar kebysom do dnes u neho som v poriadku dodnes.moja lekarka sa vola Mikulova a je vynikajuca ale ja teraz chodim tiev v starej nemocnici v ke k doktorke Toporcerovej tiez vynikajuca lekarka klobuk dole a prijemna velmi je a mlada ona je odbornicka na neplodnost alebo keako ty mas problemy ze stale potratis ona vedie CAR centrum a je to statne zariadenie nie sukromne cize sa tam menej plati az ides na umele a tak....ked ti mozem odporucit navstiv ju nemas daleko do kosic a len pomoct ti moze ona ta vezme aj ked mas gyynekologa v po ja mam tiez teraz 2 lekarky svoju obvodnu a teraz codimaj k nej

dadqa86
15. čer 2010

@10andrea12 :Mnoo sme dobre ponocovali heh mne sa uz zacalo driemat pri compe mi tu hlava kickala manzel si nieco robil na svojom pc a ja som driemala,ale potom som to uz vzdala radsej 😀 lebo raz som tiez takto ponocovala a driemalo sa mi som skoro spadla zo stolicky 😀 tak som to tentokrat vzdala skor 😀

10andrea12
15. čer 2010

necces ozaj skocit k tej Toporcerovej do toho centra asistovanej reprodukcie?ja idme na tyzden vo stvrtok rano tam na krv vzalal by so m ta tam povies jej co sa deje a ze tvoj lekar s tebou nic nerobi verim ze by ti pomohla

dadqa86
15. čer 2010

A to je kde?a to by som zase behala po vysetreniach?