Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

olive
18. čer 2010

@kraskanz1 - je mi lito, ze ti clostyl nezabral ☹ . Je, ale dobre, ze te tvuj doktor posila na laparoskopii,aspon si te poradne prohlidnou a hned budes vedet na cem jsi. Preji ti hodne stesti 😉 .

cathy77
18. čer 2010

kraska - ja ked som nebrala clostil, pred druhym porodom, stale ma boleli prsia pred menzesom, po druhom porode ani ťuk, proste nič, akoby som bola storočná baba, ani ovulka, teraz som druhy clostilový cyklus a prsia vooobec necítim, ako dve slivky 😒 Ale každá sme iná a a jasne, že ty ich cítiť možeš a je to normalne. mna dosť mrzí, že žiaden tlak, žiadne napätie v nich, akoby u mna ani nič neprebiehalo 😖 U mna prvy znak tehu boli stale prsia - napäté, boľavé a žilnaté... tak veľmi som čakala, že sa to tento mesiac objaví, lebo som mala jeden folik, ale nič 🙄

kraskanz1
18. čer 2010

cathy77 neboj sa nic ked nie tento mesiac tak buduci ale urcite to pride...ja som sa rozhodla na tehu nemsyliet po folikulometirii idem si uzivat leto a zrazu ma zacnu takto prsia boliet tak co ma na padne co ak nahodou sa stal zazrak a zas to mam v hlave 😔 ale ked sa vsade pise ze je to normlane po clostile tak potom je to normalne a cakam na mrchu...uvidime a dufam ze po laparke sa to vsetko podari... 😉 ...a drzim aj tebe palce moja a mozno ti tie priznaky ani nepridu len prvym priznakom bude chybajuca mrcha..... 😎

cathy77
18. čer 2010

kraska, si milá... ale ja už sa nenádejám zbytočne... načo aj... Viem, že u mna prvý a neklamny dokaz tehu su prsia... a ak nie su, tak načo vymýšľať... Myslím, že to tak ľahko nepojde... budúci cyklus končím s clostilom, potom pauza a dovidenia 😖 zas nebude ovulka. inak ja mam PCO tiež a pri konských davkach clostilu "až" jeden folik... takže čakám na zázrak 😒

cathy77
18. čer 2010

inak sme v cykle na tom rovnako, ked kukneš do tabulky, som zvedavá, ktorá dostane krámy skor... ale tie tvoje boľavé prsia......hmmmmm..... 😨 😉

kraskanz1
18. čer 2010

@cathy77 no tak to som zvedava aj ja dame stavku??? 😀 no uvidime ale ze to bude silna mrcha to viem lebo doky hvooril ze mam velmi velku sliznicu na to ze berem clsotil a este aj rasie takze zasoba vloziek je prichystanaa 😅

10andrea12
18. čer 2010

ahojte babule tak ja som v druhom dni snazilkovania v plnom prude 🙂 uvidime ci motyka vystreli 😀 aj ked velmi nemam chut na milovanie pretoze bolesti v podbrusku mi nedovoluju sa pohltit do krasneho milovania a stale myslim na bolest v podbrusku a hlavne ked sa milujeme tak ma to boli este viac ale ked musis tak musis 😀 😝 pekny vikend prajem vsetkym

dadqa86
18. čer 2010

@10andrea12 :Tak ti prajem prijemne snazilkovanie a drzim palce 😉 😀

adrika0
18. čer 2010

ahojte všetky snažilky.....chcela by som vas poprosit o radu dnes som bola u dokyho a povedal mi,že mám sekrečnu sliznicu,mam dnes 13den cyklu a asi 1 folikul (11,4) brala som od piateho dma cyklu clostil....možem už mat po ovulke alebo čo je so mnou ....prosim poradte......mam PCO

cathy77
18. čer 2010

adrika - čo je to 11,4 ? folik praska pri cca 20-24mm, takže ak ma nejaku taku veľkosť, môžeš očakávať ovu každu chvilu a snažilkovať aspon 2xdenne

tina2510
18. čer 2010

@10andrea12 bolest v podbrusku moze znamenat uhniezdovanie vajicka. Spermie dozrievajz ob den,tak to nesil kazdy den.Spermia je zivotaschopna aj 72 hodin

10andrea12
18. čer 2010

my uz mame za sebou jedno dnesne cislo 😀 este jedno nas caka som zvedava ale nedavam velku nadej otehu v prvy mesiac stimulacie

10andrea12
18. čer 2010

@tina2510 ved jasne ale neverim ze by sa uz uhniezdovalo ked ovu mam mat teraz este len v stredu som ichla pregnyl tak neverim ze pobolievanie je z uhniezdovania

tina2510
18. čer 2010

@10andrea12 moze aj nemusi byt. kazdy individualne, ale mozu ti praskat folikuly ak si mala aj clostylbegyt

cathy77
18. čer 2010

andrea, je normalne že ťa pobolieva podbruško, ked je stimulovaná ovu a je na spadnutie, to je všetko ok. asi sa ešte nemá čo uhniezďovať, ked akurát ovuluješ 😉

cathy77
18. čer 2010

kraska - myslím, že budeš skor ja🙂 ja mávam cca 36 dňové cykly 😖 ďalšie nekonečné čakanie na nové pojedanie clostilu... 😕

10andrea12
18. čer 2010

@tina2510 no nemyslim ze budu praskat folikuly kedze doktorka tam videla len jeden ako ma byt (myslim velkost) a to som bola v pondelok na folikometrii a v stredu som pichala pregnyl tak naskor to bude ovulacia kedze mi lekarka kazala aj snazilkovat v stvrtok,piatok a sobotu

10andrea12
18. čer 2010

@cathy77 aj ja si myslim ved len v stredu som mala pichnuty pregnyl

10andrea12
18. čer 2010

@dadqa86 dakujem nejako som prehliadla tvoju spravu asi preto ze tak kratucka je 😉 😝

tina2510
18. čer 2010

@10andrea12 drzim kazdopadne palceky , ja som v utorok mala az dva foliky podla sona takze tiez nechcem mrchu tento mesiac 🙂

kraskanz1
18. čer 2010

@cathy77 moja ale ja uz clostilovat nebudem....mne to nezabera ..uz idem normlane na tvrdo najpv laparka a potom car.... 🙂

10andrea12
18. čer 2010

@kraskanz1 nereba sa vzdavat mozno ak si bola na folikometrii este nebolo nic vidiet pretoze este nebol dozrety niektorym zenam dozrievaju foliky neskor niektore maju aj v 35 DC ovulaciu ja by som to vzala z tej lepsej stranky a stale dufala ze dozreju este 🙂 treba mysliet pozitivne

prikladam jeden pribeh jednej pisatelky z modreho konika ktora mala pco:NA POVZBUDENIE NADEJE

Cyklus v ktorom som otehotnela by mal 40 dní..a ovuláciu som mala až v 24 DC !!! Teraz s odstupom času mi to príde až komické, pretože doktor bol v ten cyklus strašne sklamaný, pozeral ma sonom v 12 DC a žiaden folík nevidel. Tvrdil, že to nechápe, prečo mi ten liek nezaberá.
O pár dní sme išli na dovolenku do talianska...a odtiaľ sme si doniesli ten najkrajší darček...
Keď som u doktorovi utekala s pozitívnym testom, nechcel veriť vlastným očiam.....
Vysvetlenie bolo jednoduché, folík tam nemohol vidieť, pretože som v mojom prípade išla na sono veľmi skoro.
No a môj manžel ?? Jemu som to povedala až po týždni /uf...veľmi dlhý týžden to bol/...ale chcela som ho prekvapiť na naše 6. výročie svadby....
Prekvapenie bolo teda obrovské a tešil sa ako malý chlapec.

adrika0
18. čer 2010

cathy77 to je velkost folikulu asi je dost maly.....ale pri mojej menstruacii je všetko mozne....mam este jednu otazočku ked nezaberie clostil.......

dadqa86
18. čer 2010

@10andrea12:Nemas zaco moja no asi som napisala kratucku spravu,ale tak nevadi nooo dufam ze tato je uz dlchsia 😀 😀

10andrea12
18. čer 2010

@dadqa86 jasne ze je, uz si zacala s clostilom? 🙂

dadqa86
18. čer 2010

@10andrea12 :Zajtra mam 5-den takze zajtra snim idem zacat som zvedava co somnou spravi 🙂

10andrea12
18. čer 2010

@dadqa86 inak treba ak beries clostil 2 X 1 treba dodrziavat interval ked zacnes o osmej rano tak dalsiu o osmej vecer su to hormony treba si dat pozor mna na to upozornovala lekarka aj lekarnicka ze treba dodrzat 12 hodinovy odstup presne

brumca
18. čer 2010

ahojte zienky 🙂 tak sa pridavam k vam...druhy cyklus beriem clostil a tento utorok mi pichli Pregnyl...takze sa snazilkujeme o dusu 😀 vam kazal doktor prist aj na kontrolne sono ci praskol folik? uplne som sa zabudla nato opytat a ide vikend, cize volat mozem az v pondelok...

dadqa86
18. čer 2010

@10andrea12 :Jj uz viem 😀 😝

brumca
18. čer 2010

@10andrea12 ahoj andrea 🙂 teraz som si tak rychlo prebehla tuto temu a vidim, ze aj tebe tento tyzden pichali Pregnyl. Mne ho tiez pichali, v utorok. Drzim palce aby vam to vyslo 🙂