Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
2. srp 2010

@brumca hod sem uz ten testik nech sa pokochame a nakazime bacilkami 😀 😀 😀 😀 😀

brumca
2. srp 2010

@10andrea12 teeeda ty si vestica 😀 akurat mi ho drahy foti 😀

brumca
2. srp 2010

tak tu je dnesny testik, nieje robeny z ranneho mocu, a je to ina znacka testu ako som mala minule...nemala som uz test a nemohla som zohnat Mamatest, ale aj tak som skusila testnut 😵

brumca
2. srp 2010

vacsia fotka je v albume 🙂

dadqa86
2. srp 2010

@brumca :A ja ti gratulujem pekne tam vidno aj tu druhu ciarocku 🙂

katkaajurko
2. srp 2010

krasny testik

mna dnees pobolieva vyslovene zalodok od obeda,preto som sa pytala-ale to bude asi z niecoho ineho..mozno este z dovolenky sa mi to vratilo,tam som mala trochu problemy... lebo zaludocne sa nikde nespominaju ani v letaku pribalovom 😒

mrnous1
2. srp 2010

Brumca gratulujem 🙂 je to supeeer 🙂

10andrea12
2. srp 2010

@brumca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi som taaaak baby a ja vam vsetkym ktoreee este nieste tehulky vestiiiiim ze coskoro budete 😀 😀 😀

10andrea12
2. srp 2010

@brumca blahozelaaaam nech len silnie ciarocka

brumca
2. srp 2010

@10andrea12 dakujeeem 😵

brumca
3. srp 2010

ahojte zienky 🙂 ako som pisala silver ma poprosila aby som aktualizovala tabulku, kym je na dovci, tak ak mate nejake zmeny, napiste mi prosim IP 😉

zibi
3. srp 2010

dievcata chcem sa vas oyptat neviete preco sa picha pregnyl aj na 21 dc?ze vraj v centrach to tak robia..neviete preco?kto mi odpovei?´
je to kvoli uhniezdeniu alebo kvoli comu?

brumca
3. srp 2010

@zibi ahojky 🙂 no asi je to preto, ze niekto ma oneskorenu ovulaciu, urcite to sleduju ultrazvukom a ked je folik pekne narasteny, tak mu pomozu prasknut aj na 21DC, ale to je len moj nazor, neviem isto 🙂 a tebe sa ako dari? co mas nove? 😉

katkaajurko
3. srp 2010

zibi ja si myslim,ze ten dovod je posunuta ovulacia ako brumca pise 😉

jonnie
3. srp 2010

@zibi ahoj, mne pichali na 18 DC, lebo prosto mam posunute vsetko, nie kalendarovo vzorne 🙂 tento mesiac sa neviem,ci vdaka clostilu alebo pregnylu posunula aj mrcha, dufam,ze o mesiac bude vsetko OK, resp.uz ju neuvidim 🙂

zibi
3. srp 2010

ahojte..praveze v centrach pichaju napr. aby folik praskol a potom este o sedem dni..cize pichaju dva krat..segre tak pichli ...a bola tehu.. 😉
@brumca uvidime ako tento mesiac..ovulka bola..folik praskol..tak teraz len cakat ..a to cakanie je najhorsie neznasam to obdobie po ouvlke..
a ty ako?mas daco nove?

jonnie
3. srp 2010

a kam chodila segra? lebo to pocujem prvy krat.

brumca
3. srp 2010

Dnesna tabulka 🙂

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 40tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 34tt
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 35tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 32tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 33tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 27tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,25tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 24tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 22tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 22tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 21tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 14tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 15tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 8tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 6tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 5tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 5tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla //

snažilky:
jonnie............................34r..............0d...............3DC.........................3x1.......................7mesiacov
10andrea12.................26r............0d.................32DC......................2x1cl,pregnyl...........8 mesiacov
kraskanz1..................23r.................................. 31DC............2x1cl.......clost.nezabral - po lete laparka
tigi.................................30r..............0d...............30DC.............................0cl....................18mesiac
elisabet.......................30let..........0d................26DC..........................2x1cl...................12mesicu
kkamca........................30let...........1d.............. 22DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě
hencidlo......................31let............0d...............20DC..........................3x1cl...................3roky
nela00.........................33 let..........0d.................16DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................13DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................7DC...........................IVF......................dlhodobo...
katkaajurko.................28r..............0d................4DC..........................1x1cl.................17 mesiacov

dadqa86
3. srp 2010

Ahojte..Ale dnes bolo teplo a dusno zaroven a dnes asi u nas vecer sprchne tak sa mi zda sa nejako zatahuje 🙂 mohlo by lepsie by sa aj spalo aj dychalo

brumca
3. srp 2010

@dadqa86 ahoj 🙂 no u nas bolo zamracene cely den, ale vobec neprsalo...ale aspon nebolo tak horuco a teraz je vonku fajne, sviezo 🙂

dadqa86
3. srp 2010

@brumca :No u nas zase horuco a strasne dusno....a ma cely den bolela hlava 😒 mohlo by do rana sprchnut 🙂

brumca
4. srp 2010

ahojte zienky 🙂 ako sa dnes mate?

katkaajurko
4. srp 2010

ty sa pochval 🙂

ozaj, od kolkeho dna ste bravali clostyl? mne kayali od 3tieho

brumca
4. srp 2010

@katkaajurko ahoj 🙂 ja nemam nic nove, cakam ci ozaj nedorazi mrcha 😀 a zajtra alebo pozajtra skusim zase testnut, ci bude ciarka silnejsia 😵 ja som brala closil od 3DC 5dni.

katkaajurko
4. srp 2010

aha tak ja tiez tak, lebo niektore baby beru od 5teho dna

a kedy ti dorazila cca potom ovulka? ja som teraz fakt zvedava ako to na mna bude posobit...ale konecne mam pocit ze nieco preto naozaj robim...

brumca
4. srp 2010

@katkaajurko tak s mojou ovulkou to je tazke, lebo sa liecim aj na zvyseny prolaktin, ktory zabranuje ovulacii...prvy cyklus mi narastol pekny folik a nepichol mi pregnyl, ze skusime bez neho, ale asi nepraskol, teda nebola ovulka, lebo sme sa snazili a nic sa neudialo...druhy cyklus s clostilom som bola 13DC na folikulometrii, foliky boli dva pekne, tak mi pichol Pregnyl aby praskli a presne nam povedal, kedy sa snazilkovat, ale tiez sa to nepodarilo....a teraz treti cyklus som nebola na folikulometrii, lebo sme boli odcestovani a mozno sa to aj podarilo 😵 ovulku som sa snazila teda sledovat len podla hlienu, nemeriam si bazalnu teplotu.

katkaajurko
4. srp 2010

aha
a kolko si mala prolaktin? mne tiez sem tam trosku nad normu vyskocil-ale nikto to nejako zvlast neriesil

no hlavna vec je ze na treti pokus su dve palicky 🙂 😵 klop klop klop

brumca
4. srp 2010

@katkaajurko no myslim, ze norma je do 30 a ja som mala 50...tak na upravu beriem liek Parlodel, rano pol tabletky a vecer pol tabletky...teraz som ale vysadila, lebo ak je sanca, ze je baba tehu, tak sa nema uzivat 🙂

katkaajurko
4. srp 2010

ja som tusim raz mala 31 a raz 36 ale potom viac krat aj nizsi... ale mne tak celkovo skakali niektore hormony..hlavne lh mam dlho zvysene...vdaka PCO...

brumca
4. srp 2010

@katkaajurko tak tie hormony vedia narobit sarapatu...aj PCO, ale mi ich porazime a dopracujeme sa k nasim vysnivanym detickam 😵