Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

adrika0
8. srp 2010

@brumca no tehu chutky som ešte take špecialne na sebe nezbadala,ale zvraciam každý den.....ale hadam to prejde....a neboj doky ti určite povie same dobre spravy strašne sa s tebou teším ......

dixie_chick
8. srp 2010

@makovicka53 Makovicka, clostil si mala prvy krat? A foliky ti asi rastli, nie? Myslim, ze dievcata v tejto teme su dokazom, ze Clostil zabera, ale aj ked je vsetko tak, ako ma byt a ovulacia prebehla, tak to nemusi fungovat na prvy krat. Tak hlavu hore 🙂 , urcite to zvladnete. Ak je to poznam, tie druhe polovice cyklu su stale narocne 😔 . Drzim palce!

dixie_chick
8. srp 2010

Mam pridat este niekoho z Vas do nasej sukromnej teme o Clostile? 😕

brumca
8. srp 2010

@lilik ahoj 🙂 tak to mi je luto, ze ti to vyslo akurat takto na vikend...neboj urcite Clostil zabera a velmi drzim palceky aby vam to v dalsom cykle vyslo 😵

makovicka53
8. srp 2010

@dixie_chick ...ahojky...narastli mi dve folikuly a nasledno mi bol pichnuty pregnyl takze ovulka urcite prebehla..teraz beriem ten duphaston a uvidime co bude...ja som si toho vedoma ze to nevyjde na 1x ale clovek nikdy nevie no nie? 😉

petasllov
8. srp 2010

babule, ostalo mi jedno balenie clostilu, už ho nebudem potrebovať, neviete, či by niekto nekúpil?

makovicka53
8. srp 2010

@petasllov ...gratulujem k brusku....dlho si uizivala clostyl?

cathy77
8. srp 2010

pettaslov, ponukni ho na "Mám/nemám lieky na IVF"

dixie_chick
8. srp 2010

@makovicka53 Budem drzat palce, aby to vyslo na 1.Clostilsup 🙂 . Ktory si DC?

makovicka53
8. srp 2010

@dixie_chick ...dakujem ti 🙂 dnes 24dc...zajtra posledny x duphaston a uz len cakat 😅

dadqa86
8. srp 2010

@makovicka53 :Tak ti zelam vela stastia nech sa chytilo 😉

dixie_chick
8. srp 2010

@makovicka53 Tak to uz zas tak dlhe cakanie nebude. Kolko dnove mas cykly?

10andrea12
8. srp 2010

@dixie_chick kde sa nachadza ta sukromna skupina o clostile?rada by som sa tam pridala ak mozem 😉

dixie_chick
8. srp 2010

@10andrea12 Ahoj! Uz som ta tam pridala. Tema je medzi sukromnymi skupinami a vola sa S Clostilbegytom k vysnivanemu dietatku. 🙂

karing
8. srp 2010

@petasllov ahoj ano aj ja chcem vedieť ako dlho trvalo kým sa podarilo a či bolo treba ísť aj na insemináciu

10andrea12
8. srp 2010

@dixie_chick dakujem idem tam kuk 🙂

makovicka53
8. srp 2010

@dadqa86 ...dakujem 😉

makovicka53
8. srp 2010

@dixie_chick ....no posledne po duphastone som mavala 31-32 dnove....takze este si pockam....ale teraz mi to trosku skor naordinovali uz 11 den MC mi pichli pregnyl takze tipujem, ze aj menstruacia by mala dorazit skor ovulka bol asi tak cca 13 den aspon vtedy som mala priserne bolesti, netusim vobec ci to prebehlo ci nie..ale riadim sa odla bolesti tak snad ano 🙂 vsak uvidim 😅

lilik
8. srp 2010

ahojte 🙂 a na co sa picha ten pregnyl? ja som tiez 1x uzivala clostyl a duphaston ale o pregnyle mi dr nic nevravel 😨

makovicka53
8. srp 2010

@lilik .....ahoj to sa dava aby ti praskli folikuly v spravny cas..a to pri planovanom styku, iui a ivf

lilik
8. srp 2010

@makovicka53 jaj takze teba caka iui, alebo ivt?

makovicka53
8. srp 2010

@lilik ...nie nie ja mam planovany styk zatial 🙂 ...teraz idem cakat ci to vyslo alebo ee a teba co trapi?

lilik
8. srp 2010

ja som uzivala clostil 5-9 DC a duphaston 13-23 DC, ale ako tu citam tak vacsina ho uziva 15-25 DC tak neviem preco mne ho kazal uz takto skoro

makovicka53
8. srp 2010

@lilik ...a kedy mavas ovulaciu...ono sa zvykne uzivat duphaston po ovulaciii a pomaha to pri uhniezdovani ...mozno mavas skor ovulku 😉

lilik
8. srp 2010

@makovicka53 takze tiez sa este snazilkujete prirodzenou cestou, tak som na tom aj ja. no ako som ti pisala brala som ten duph. 13-23 DC potom som bola na kontrole 27 DC a foliky boli popraskane takze ovu prebehla, dr mi hned pre istotu znova predpisal duphaston, ktory mal mat dvojity ucinok 1. ak by som bola tehu tak by udrziaval plod, 2. ak by som aj nebola tehu tak by som nezacala krvacat, lebo to vraj ms oddiali, ale ja som vcera aj napriek nepretrzitemu uzivaniu duph. zacala krvacat :(

brumca
8. srp 2010

ahojte zienky 🙂 idem pridat tabulku, tak ak mate zmeny alebo ak by sa nejaka snazilka chcela pridat do tabulky, tak mi prosim napistee IP. Pozrite si tabulku zo vcera, ze ake udaje tam treba napisat 😉

lilik
8. srp 2010

@makovicka53 no bola som na kontrole 13 DC a mala som foliky 18, 11, 7 mm a dr mi hned od toho dna dal duph.

makovicka53
8. srp 2010

@lilik ....a kolky den MC si?...zvlastne ze na 27 den MC ti dal znova duphaston....keby ze mas potvrdene tehu a mas ho problemove vtedy sa to dava na udrzanie plodu ale toto mi nejde do hlavy....ku komu chodis?

makovicka53
8. srp 2010

@lilik ...no zvlasty postup neviem nestretla som sa s tym

lilik
8. srp 2010

@makovicka53 vcera som bola 36 DC. chodim ku kuchynovi v rk