Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zibi
18. srp 2010

@10andrea12 tak si asi tehu

zibi
18. srp 2010

baby ja som dostala kramy po troch dnoch meskania a pozitivnych testoch..aj po pregnyle..som bola..no pregnyl nesposobuje nejake neziaduce ucinky?nestretli ste sa s tym?hm 😒

amisa
18. srp 2010

@zibi si si ista ze je to menzes? bola si u lekara?

zibi
18. srp 2010

@amisa no idem zajtra..
a co by to malo byt?spinit uz nespinim.. 😒 ide mi krv aj ked nie az tak intenzivne ale ide

10andrea12
18. srp 2010

@zibi niektore baby mavaju menstruaciu aj ked su tehu som citala o jednej ze mala normalny menzes a ze ani nevedela ze je tehu az v 6tom mesiaci na to prisla ked citila pohyby a jednu taku osobne poznam mojej kamosky mamku bola v 4 mesiaci a vtedy jej moj byvali gynekolog samozrejme ze aj jej povedal ze tehotna nieje ze to je prechod(mala45 rokov a tri dcery 2 dospele a jednu este stredoskolacku nechala to tak a ked zacala citit pohyby zobrala kartu a sla k inemu doktorovi a ten jej povedal ved vy ste v piatom mesiaci tehotenstva tak bola mimo a teraz sa tesia s 11 mesacnej 4tej dcerky Melisky aj lekary sa vedia pomylit a ten moj aj jej ex je riadny debil mne po tom ako mi meskala mrcha 3 mesiace zobral krv na hcg ten bol negativny objednal ma na dalsi tyzden na utz ten my urobil len povrchne aj to az o dalsi tyzden lebo ten co mi mal robit zrusil a vtedy mi povedal ze nic tam nevidi tak som sa ho pytala na duphaston ci by mi ho nemohol predpisat a on mi povedal ze nieje poradna no pochopite to ?vlastny gynekolog vam povie ze nieje poradna a este zacal trepat kolo toho sprostosti tak som zobrala kartu a sla do ke lebo u nas nieje ani jeden gynekolog poriadny a tam mi hned po utz povedala moja doktorka mate polycysticke vajecniky keby som do dnes u toho "odbornika"dodnes si myslim ze som zdrava....

zibi
19. srp 2010

@10andrea12 no hej su riadny debili dakedy..no ja som uz jedneho vymenila..ved uvidime...ked tak po mrche si spravim test..no ale velku sancu tomu nedavam 😒

sliver
19. srp 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 39tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 35tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 36tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 31tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 28tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 26tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 26tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 23tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 18tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 18tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 16tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 8tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 9tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 7tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 7tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........našla // 6tt

snažilky:
10andrea12.................26r............0d.................47DC......................2x1cl..................8 mesiacov
nela00.........................33 let..........0d.................32DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................29DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................23DC...........................IVF......................dlhodobo...
kraskanz1..................23r.................................. 21DC...........................2x1cl....... ..............
katkaajurko.................28r..............0d................20DC..........................1x1cl.................17 mesiacov
jonnie............................34r..............0d...............19DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................15DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d.................14DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d..................6DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...6DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě

amisa
19. srp 2010

@zibi veru niektore su tehotne a maju menzes..to sa stava..a niektore krvacaju a mezes to nieje vtedy treba utekat k dokimu aby dal lieky na udrzanie babetka. Hlavne nech to ma lekar pod dohladom.

zuzana36
19. srp 2010

tak ahojte, dnes som sa tak strasne rozculila, ze som zacala spinit. tak som sla za mojou dok, zobrala mi krv, urobila sono a na sone stale nic a HCG je 1590. takze ma podozrenie, ze je to mimomaternicove. zajtra idem zas na krv ci stupa HCG a znova na sono a mam si priniest aj veci do nemocnice. tak mi to je velmi luto. drzim aspon vam palce.

10andrea12
19. srp 2010

@zibi ja som ho tiez vymenila a som spokojna tam kde som terat mam vlastne 2 gynekologicky svoju obvodnu a v CAR 🙂

hencidlo
20. srp 2010

ahojte zienky,
chcela by som sa vas popytat, ci mi bude niektora vediet poradit.
vola som s mudr, ze ani to 2 iui sa nam nepodarilo a on mi na to, ze mam prist na konzultaciu co dalej, predbezne mi povedal, ze by bolo dobre ist na laparoskopiu. viete ma niektora informovat co ma caka a nemine a ci si nemam poziadat aj o nieco ine ak mi uz budu robit tu laparku? asi pisem dost zmatene, ale som sa to teraz dozvedela a som z toho akosi v soku, ze mam ist na nejaku operaciu, uz teraz ma chyta panika ...... 😅
prosim vie mi niekto poradit?????, dakujem 😉

olive
20. srp 2010

@hencidlo - tak to me mrzi ,ze ti IUI nevyslo. Laparky se vubec neboj, rekla, bych ,ze je to velice dobry krok od tveho doktora. Aspon se poradne na tebe podivaji a popripade odstrani srusty nebo endometriozu ktera muze branit otehotneni. Pri laparoskopii ti urcite udelaji i kontrolupruchodnosti vejcovodu a nebylo by spatne aby ti udelali i hysteroskopii, mela by jsi to aspon jednim vrzem. Ja po laparce byla velice brzy ok, nic moc bolesti, strach jsem mela opravdu vetsi. Kdyz tak se podivej do tematu laparoskopie - hysteroskopie. Preji hodne stesti 🙂 .

looola
20. srp 2010

@hencidlo Ahoj, aj mne robili laparoskopiu pred mesiacom. Bolo to úplne v pohode, ja som prišla do nemocnice ráno a večer som išla domov. Uspia ťa a vôbec nič necítiš, počas OP ti spravia aj chromopertubáciu- vyšetrenie s ktorým sa zistí priechodnosť vajíčkovodov. Mne nedávali klystír, ranu som mala len jednu, v pupku. Dva dni ešte vytekala modrá tekutina, kt. použili pri chromopertubácii a bolelo ma brucho ktoré som mala aj nafúknuté. Potom mi už nič nebolo, ani PN som nebola.

looola
20. srp 2010

Baby a ako dlho po užívaní Clostilbegytu ste otehotneli?

sliver
20. srp 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 39tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 35tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 36tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 31tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 28tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 26tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 26tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 23tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 18tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 18tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 16tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 8tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 9tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 7tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 7tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........našla // 6tt

snažilky:
10andrea12.................26r............0d.................48DC......................2x1cl..................8 mesiacov
nela00.........................33 let..........0d.................33DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................30DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................24DC...........................IVF......................dlhodobo...
kraskanz1..................23r.................................. 22DC...........................2x1cl....... ..............
katkaajurko.................28r..............0d................21DC..........................1x1cl.................17 mesiacov
jonnie............................34r..............0d...............20DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................16DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d.................15DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d..................7DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...7DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě

zuzana36
21. srp 2010

looola, ja som clostik brala iba prvy mesiac a po ovulke som brala duphaston. podarlo sa, ale dnes by som mala byt uz v 6tt a bohuzial babo nikde. je to podozrenie na mimomaternicove tehu. som z toho smutna, HCG mi stupa, kazdy den, vcera som mala hodnotu 1691jednotiek.
neviete mi poradit ako sa to odstranuje? myslim ci zo spodu, alebo laparkou?

lilik
21. srp 2010

ahojte vie mi niektora z vas povedat co vsetko obnasa laparoskopia, od predoperacnych vysetreni az po to ako dlho trva marodka. dakujem. mam ist na nu a dost sa toho bojim, lebo neviem co ma caka

elisabet
22. srp 2010

@lilik ahoj, já jsem šla k dr. jakmile jsem dostala ms, tak jsme byli domluvení, byla to středa a hned další středu jsem měla nástup do nemocnice, předoperační vyšetření ti udělá praktický lékař, vezme ti krev a pak udělá běžnou prohlídku, mě pak ještě v den nástupu poslali k anestezioložce která mi vše dopodrobna popsala a pak mě vzali na pokoj. na druhý den dopoledne nás připravili na operaci, ovázali nohy dali tabletku na uklidnění takový oblbovák a vezli na sál kde si já vůbec nic nepamatuju, já spala hned na předoperačním pokoji, kolegyně si třeba vybavuje jak ležela na operačním sále, já tedy vůbec, vím přesně kde a kdy jsem se ztratila ale za chvilku mě probouzeli na pooperačním. po hodince nás odvezli na pokoj kde nám pořád měřili tlak a další den by mě pustili domů, jenže mi ještě druhý den bylo blbě po narkoze tak si mě tam nechali do čtvrtého dne, mě je špatně i v autě a na kolotočích, navíc vážím 45kg a měří 168cm takže mě skolí i čtyři deci vína natož narkoza 😀 , marodka po tom je asi 14dní, nebo týden, já nevím, pracuji sama na sebe tak marodku nepotřebuju tak nevím, jo a dávali nám od provního dne injekce na ředění krve. jinak to bylo vše, není se čeho obávat, i když strach má asi každý. tak hodně zdaru 😉

zuzana36
22. srp 2010

no dievcata, prudka zmena: babo sa naslo, hcg stupa velmi pekne, len to neni 6tt+6, ale 5tt+0.
ani si neviete predstavit aka som stastna i ked budem mat asi az do konca tehu strach, ze sa moze vsetko pokafrat.
drzim vam palceky nech vam vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂
a ozaj nasadili mi duphastom 3x denne

10andrea12
22. srp 2010

@zuzana36 jeeeeeej neboj nic vsetko bude ok pfuj pfuj pfuj krasne tehulkovane zelam mysli pozitivne a bude vsetko ako ma byt 😉
inak baby moja mrcha stale nikde dnes som 14nasty den po vyvolavacke a dnes som 51 DC

zuzana36
22. srp 2010

🙂 🙂 dakujem andrea, a neskusala si testnut? mozne je vsetko 🙂

amisa
22. srp 2010

@zuzana36 no presne to som ti pisala ze tie tt mozu byt uplne mimo 🙂 heheh pfuj pfuj pfuj pekne tehulkovanie..uzi si kazdu jednu nevolnost tehotensku lebo je to znak ze ste dvaja 🙂

danielapro
22. srp 2010

ahojte holky.
jsem tu jen na skok...
Ve čtvrtek jsem byla na gyndě, protože beru zase clostil a vytvořilo se mi krásné vajíčko. rozměr mělo zatím jen 1,59(při 2 se uvolňuje), takže ovu přibližně stanovil na sobotu.Od pátku se pořád jen milískujeme, tak snad z toho něco bude... Držte pěstičky. Jinak kdyby to nevyšlo, tak mám ještě jednou clostil a pak už nás pošle do centra repr. medicíny... Kéž bych tak nemusela. Podle dr. by byla dobrá další léčba a to injekceni.... Bojím, bojím....
Ale co bych pro mimi neudělala....- No ne?

zuzana36
22. srp 2010

dakujem 🙂 🙂 🙂 doprajem kazdej taku radost

sliver
22. srp 2010

@zuzana36 - ajoj zuzi, no si ma riadne vystresovala, že po pravde ti poviem hend ako som si to s mimískom prečítala že tam nie je.... tak som okamžite vypla koník a išla to predýchať, akosi na mna zlé vplývaju takéto nepríjemnosti, no ale teraz... som šťastnáááááááááá že je všetko OK, veľmi si ma potešila!!!!!!!!
Držkaj sa a dávaj na seba velikánsky pozor!!!!

lilik
22. srp 2010

@elisabet dakujem eli, takze to asi nie je az take strasne. ja mam asi vacsiu depku z toho ze budem musiet byt 3 dni v nemocnici, ako z celej tej operacie ☹ , ale ak mi to ma pomoct na ceste k babatku tak to urcite vydrzim. tak ty si sla hned ako si dostala mrchu? mne dr povedal ze sa to robieva vacsinou 20-22 DC...ja totiz mam anovulacne cykly (foliky 13 DC asi 4-5 mm a to mavam pravidelne 28 dnovy cyklus) na jeden mesiac mi skusil dat dr clostil a ten mi krasne zabral foliky 13 DC 18, 16 mm, ale k oplodneniu nedoslo 😢 tento mesiac som bez liekov (skuska ci aj samy porastu) ale nic 4-5mm tak ma dr radsej poslal na laparku a priefuk

lilik
22. srp 2010

@zuzana36 super zuzi blahozelam a zelam krasne a pohodove tehulkovanie 😉

zuzana36
23. srp 2010

dievcata dakujem 🙂 🙂 🙂 , zelam vam aby ste sa aj vy dockali. verim, ze onedlho tu uz budu dalsie tehulky.
ja sa teraz kontrolujem ako nikdy predtym, nechcela by som mat ten pocit uplne do konca tehu. je to 3 dietatko a konecne si to chcem uzit. doterajsie moje tehu bol iba strasny stres, neznesitelna unava a polrocne zvracanie. ale ak by to vsetko malo znamenat zdrave babo, tak sem s tym. 🙂 🙂 🙂

sliver
23. srp 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 39tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 35tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 36tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 31tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 28tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 26tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 26tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 23tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 18tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 18tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 16tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 8tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 9tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 7tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 7tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........našla // 6tt

snažilky:
10andrea12.................26r............0d.................51DC......................2x1cl..................8 mesiacov
nela00.........................33 let..........0d.................36DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................33DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................27DC...........................IVF......................dlhodobo...
kraskanz1..................23r.................................. 25DC...........................2x1cl....... ..............
katkaajurko.................28r..............0d................24DC..........................1x1cl.................17 mesiacov
jonnie............................34r..............0d...............23DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................19DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d.................18DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d.................10DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...10DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě

brumca
23. srp 2010

@looola ahoj 🙂 ja som otehotnela v tretom cykle s Clostilom. Brala som pol tabletky rano a pol tabletky vecer. Drzim palce, aby to aj vam co najskor vyslo 😵