Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mkr
22. lis 2010

@nathali my jsme se tento měsíc snažili každý den
asi se i zadařilo, ještě 2 dny do očekávané ms, ale už teď tam je slaboučka /

lifinka
22. lis 2010

ahojky, tak pohřeb jsem jakžtak zvládla...jinak na gyndě jsem byla pěkně překvapená, jelikož jsem dnes 10DC a představte si, že folík měl 19,2mm tak mě dr., píchnul Pregnyl.držte nám pěstičky a držím i já všem holčinám ať jsme brzy těhulky 🙂
mkr,přeji ať čárka sílí 😉

ssassi
22. lis 2010

@lifinka no držííííím! já dnes na gyndu volala, objednali mě až na 2.12., nemůžu se dočkat, až tu fazoli uvidím!

@mkr super!

lifinka
22. lis 2010

ssassi, tak to už fazolku uvidíš,srdíčko asi ještě nebude ťukat, to až nějak po 5-6tt,těším se s tebou 😎

veronicka33
22. lis 2010

@ssassi tak to gratulujem🙂ja som ho brala s prestávkami a stále nic už je to rok aj 2 mesiace,no mám smolu:(

ssassi
23. lis 2010

@lifinka díky!
@veronicka33 a nějaký jiný preparát není? a partner je v pořádku? určitě se brzy dočkáš!

lifinka
23. lis 2010

veronicka33, a dr., ti dělal hormonový profil a partner byl na spermiogramu?To je už dlouhá doba na to, aby Ti jen dával clostyl 😒 ,no ale je to dr., tak ví co dělá...a štítnou žlázu máš OK?Nebo průchodnost vejcovodů ti dr., nenabídl?Hlavu vzhůru, jak píše ssassi-dočkáš se i ty!A když chodíš pak na folikometrii, tak máš dostatečné folíky?Nebo pregnyl dává ti?

lifinka
23. lis 2010

tak jsem si teď dělala ovu test a jsou tam obě sité // 🙂

ssassi
23. lis 2010

@lifinka to je skvělé! tak hup na to! 😀

lifinka
23. lis 2010

ssassi, no mm je ještě v práci, tulení bylo včera večer a v 5h ráno! 😀 tak co myslíš?břicho mě bolí jako čert, včera byl ovu test slabší než teď. Jinak odstup od testů je 12h.

veronicka33
23. lis 2010

@ssassi ano sme ok máme už 11ročnú dcérku a dr povedal že moc na to myslím že to chce čas,ale mne nepichal pregnyl ako niektorým,myslíš že to môže byt aj tým?: 😒

veronicka33
23. lis 2010

@lifinka ved to sme ok,ale povedal že či nechcem isť na laparoskopiu po novom roku tak asi v januari pojdem ale bojí sa toho,štítnu mám ok bola som pred týždnom asi a pregnyl mi nepichal neviem prečo lebo každý tu píse iba o tom a folíky som mala dobre,ale ani mi nepovedal kedy mám ovulku tak to je taký dr ale neni zlý ☹

lifinka
23. lis 2010

veronicka33,no příště bych dr., řekla o ten pregnyl až bude folikul dozrátý,je to 100%,že dojde k ovulaci...anebo ovulační testy?Já musela změnit dr., jelikož se to právě nedařilo a s druhým jsem otěhotněla a až ten mi nasadil clostyl a hned pak injekce pregnylu 😉 však uvidíš, co bude příště 🙂 Držím pěsti 🙂

ssassi
23. lis 2010

@lifinka já si ovu test nikdy nedělala tím, že jsme se vlastně snažili jen dva měsíce, neměla jsem možnost vypozorovat, jak ovulace vlastně probíhá a vypadá 😀
držím palečky

ssassi
23. lis 2010

@veronicka33 no možná bych si ten pregnyl vyžádala - za zkoušku nic nedáš

kaaaty
23. lis 2010

Ahojte baby neviete prosim poratiť nejakeho diabetologa v bratislave na vyšetrenie IR, dakujem

nlenka
23. lis 2010

Ahoj holky,chci vás poprosit o radu nebo spíš názor.
Brala jsem první cyklus Clostil.Od začátku užívání mě bolelo břicho,něco jako při MS.Často sem běhala na malou,ale moc sem toho nevyčůrala.Je to normální? V letáčku nepíší o takových příznacích.
Bolesti už přešli,tak snad to bude OK

lifinka
23. lis 2010

nlenka,já beru clostyl již 3cyklus, břicho mě také bolelo a hlavně prsa-bradavky, jen to WC nevím, nejsi třeba nachlazená?

nlenka
23. lis 2010

lifinka, myslím že né. Ale začalo to přesně když jsem začala brát Closík a trvalo to až do včera. Taky mě bolely bradavky,ale to šlo normálně vydržet.U toho podbříšku sem měla pocit,že se mi roztrhne.
I když možné je všechno,uvidíme v příštím cyklu.
A ještě se tě chci zeptat,jestli chodíš k doktorovi na UTZ. Mě si pozval až za dva měsíce,když vypotřebuju ty dvě předepsané dávky.Ale jinak žádná kontrola,nic 😒

lifinka
23. lis 2010

nlenka,tak uvidíš, co další cyklus s tím WC,třeba to tak na někoho působí...Já každý měsíc chodím na Utz,a když je kolem 19-20mm folikul tak mi ještě píchne injekci Pregnyl anebo přijdu obden na další Utz.Měla jsem to tak i s prvním dítětem ☹ A včera jsem byla na Ulz a folík měl 19,2mm takže jsem po Pregnylu a snažíme se od včera, jenže pořád to mám v hlavě, že mám ovulaci a prostě stále na to myslím a to je asi taky špatně. A ty na UTz nechodíš, jo?Tyjo tak leda podle ovu testů, to jsou podle mě stracené měsíce, třeba by jsi zrovna potřebovala jen injekci a byla by jsi těhule 🙂 🙂 však uvidíš...a třeba když ti bolí to břicho tak, nemáš ovulaci?

10andrea12
23. lis 2010

@ssassi pozri si tento clanok tu su indicie ako si odpozorovat ovulaciu
http://www.najmama.sk/clanok/222074/ovulacia-zn...

ssassi
23. lis 2010

@nlenka no ja nevím, ale moje doktorka mi dělala ultrazvuk, než jsem mohla spolknout první piluli clostilbegytu. test taky nemusí být průkazný, ty budeš v tom a clostík by ti ublížil! no 14. den cyklu s clostíkem jsem tam byla zas - byl opět utz a píchla mi pregnyl. no a ejhle, nejspíš jsem těhule! dvě čárky jsou dvě čárky! moje doktorka je skvělá! sice to bylo vždy málem mezi dveřma, ještě jsem ani pořádně neležela a už mi tam ten ultrazvuk foukla... ale myslím, že nezanedbala vůůůbec nic. je maximálně pečlivá a být tebou, domáhám se toho samého!

ssassi
23. lis 2010

@10andrea12 díky moc, ale vypadá to, že několik měsíců žádnou mít nebudu!!! pokud vše půjde dobře! ale odkaz si schovám na příště. děkuju 😎

10andrea12
23. lis 2010

@ssassi nemas zaco cize sa zadarilo?mozem blahozelat?

ssassi
23. lis 2010

@10andrea12 no k doktorce jdu až 2.12., ale podle všeho jsem těhule! 😉

10andrea12
23. lis 2010

@ssassi tak potichucky blahozelam .-)

ssassi
23. lis 2010

@10andrea12 děkuju! snad bude vše v pořádku, mám trošku obavy. dost mě pobolívá břicho, ale někdo tu někde psal, že je to normální... uvidíme 🙂

10andrea12
24. lis 2010

@ssassi no bolenie brucha je normalne mna pobolieva dodnes na to si casom zvyknes 🙂to sa natahuje maternica to je ok

tiburcia
24. lis 2010

Ahoj holky...omlouvám se, že sem tak lezu, ale potřebuju informace.... Mám delší cykly a ovu tak přichází kolem 29 DC, zatím se nedaří tak mi dr předepsal clostilbegyt (2,3,4 a 6DC) a 7 DC mám přijít na folikulometrii... prý díky němu jsou kvalitnější vajíčka... zatím jsem se o clostilu dočetla samé hrůzy 😅 můžu se zeptat co se děje potom?? on mi zjistí velikost folikulu a co potom? jak se postupuje dál?? díky a // všem 😵 😵

10andrea12
24. lis 2010

@tiburcia nemyslim zeby bol clostil nieco hrozne a necitaj na nete vsetko lebo nie vsetko je pravda mne clostil pomohol a nemala som nijake vedlajsie ucinky okrem pobolievania podbruska co je v norme a dasa to zniest pomohol vela babam tak drzim prsty nech aj ty najdes coskoro // 🙂