Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tinara23
17. říj 2010

@martina2001 keď som si spätne čítala príspevky je tu dosť báb, ktorým clostyl pomohol 🙂 tak dva roky je dlhá doba, mne ho lekár predpísal po pol roku snaženia. ževraj v mojom veku už nemáme na čo čakať. 😀

ituka37
17. říj 2010

@martina2001 ja ho mám tiež teraz začať brať tak uvidím čo to urobí, ale doktor mi povedal, že nemám vešať hlavu ak sa nám hned prvý mesiac nebude dariť. My sa snažíme 13 mesiacov, čiže niečo cez rok, prečo ti to dala až po 2 rokoch snaženia sa a nie skor?

tinara23
17. říj 2010

@ituka37 ináč mňa tiež bolievajú prsia, minule ma dokonca boleli strašne už od ovu, ale je to rôzne, niekedy týždeň pred MS. Takže ja si myslím, že môj príznak tehu by bol práve, že by ma neboli. Tak možno to bude aj tvoj, držím palce🙂 my niečo vyše pol roka, ale v podstate už 17 rokov nemám žiadnu antikoncepciu (dávali sme pozor), tak môj muž hovorí, že niečo nie je ok, keď doteraz nič. Občas sa nehoda stala 😀 . Doki mi nič nepovedal, iba, že tomu trošku pomôžeme a že vajíčka ok, bola som na folikulometrii.

ituka37
17. říj 2010

@tinara23 ďakujem 😀 veď práve to, že ma zatial nebolia, no uvidím do MS mám stále 8 dní... Aj ja som chodila na folikulomeriu, a zistil, že u mňa neprebieha ovulácia nakolko mi nedozrievajú vajíčka. No my sme s manželom spolu 5 rokov a celú dobu bez ochrany a bez antikoncepcie a tiež boli nehody..tak podobné prípady sme...a muž bol na spermograme? moj ano 😎 mal dobré výsledky 🙂

tinara23
17. říj 2010

@ituka37 ja som bola na folikulometrii iba raz a tam mi zistili, folikul P18,5 a L6,5, mala som ísť znovu, či bola ovu, ale lekár ma už neposlal a predpísal clostil. Spermiogram mi navrhol, dokonca tak, že manžel nemusí chodiť, ale priamo ja to mám doniesť k mojmu dokimu a on sa na to pozrie. Len bohužial nemám štastie, keď som doniesla vzorku 🙂 lekár mal dovolenku a teraz keď mám ísť na kontrolu po clostile je PN. Takže v podstate nemám za sebou žiadne poriadne vyšetrenia. Jedinú zmenu po polke clostilu vidím v tom, že citím aj lavy vaječník, čo predtým pri ovu ma bolela vždy pravá strana. Tak neviem či sa prebral 🙂 Tak snáď ti clostil pomôže, dosť báb po ňom otehotnelo, čo tu čítam. A nech prsia nebolia 😀 samozrejme iba z jedného dôvodu 😀

martina2001
17. říj 2010

@ituka37 preto až teraz mi ho dala, lebo sme boli rozhodnutý v našom veku pre umelé oplodnenie, ale potom som bola na konizácii a teraz si dávame šancu do konca roka normálne otehu a keď nič tak umelé nám zostane.

martina2001
17. říj 2010

@tinara23 to presne aj u nás, nie sme najmladší tak to skúšame

ituka37
17. říj 2010

@tinara23 no tak ja pevne dúfam, že aj tebe pomože 😀 no ja som mala tiez tak oko 18,5 ale potom zmyzol a podla vysledkov z krvy som neovulovala. Tak dúfam, že ak príde MS tak potom sa to po clostile podarí, uvidíme, mohol by to byť pekný vianočný darček 😀 ja neviem podla ničoho či je ovu alebo nie, niekedy ma síce bolí podbruško ale výtok nemám taký priesvitný ako by vraj mal byť. Teraz mám už dlhší čas biely výtok, celkom dosť, neviem z čoho. Mala som síce medzi dnami výtoku 2 dni svrbenie ale nemala som ho taký ako pri kvasinkách, robila som si výplach z rosalginom, prešlo to svrbenie, no výtok mám ako smotanu už ale 2 týždne taký riedky nie ako pri kvasinkových ochoreniach. Neviem z čoho by som ho mohla mať.. 😨

ituka37
17. říj 2010

@martina2001 ahá, tak to potom hej, no tak vám držím palce nech sa to do konca roka podarí a nemusíte sa trápiť s umelým oplodnením 😀 držím, držíím palčeky 😉

martina2001
17. říj 2010

@ituka37 dakujeme veľmi pekne, uvidíme čo bude aj Vám prajeme veľa šťastia v snažení

tinara23
17. říj 2010

@ituka37 no to si ja len myslím, že je to ovu, lebo tie bolesti sú vždy v strede a výtok nesledujem, lebo z toho som jeleň, raz je raz nie. Ktovie keby ma doktor riadne odsledoval možno ani ja nemám ovu. Ostáva len čakať na MS 😀 Okrem folikulometrie ti aj iné vyšetrenia robili ?

ituka37
17. říj 2010

@tinara23 No robil mi výtery na chlamýdie, pretože vraj bránia otehotneniu a ani nemusíš vdieť, že ich máš lebo sa nepreukazujú žiadne príznaky a a ešte nejaké dalšie dva výtery na iné bacili ktoré som aj mala ale na tie mi dal antibiotika, aj mne aj mužovi. brali sme ich 7 dní. no a potom som chodila na odbery krvy a folikulometrie vždy od jedenásteho dňa cyklu. Tam sme prišli na to, že nedozrievajú vajíčka tak mi dal clostilbegyt. tak ak sa to nezadarilo doteraz, čo uvidím už o pár dní tak nasadíme clostil ktorý snáď pomože 😀 a nevieš mi poradiť z čoho by som mohla mať ten biely výtok?

betina1984
17. říj 2010

@78marcela, nám to zatiaľ klape, len ma už nebaví ho chudáka ho naháňať celý mesiac, že áno, zajtra bude ovu, a to mu hovorím každý tretí deň, len čo mi stúpne teplota. Potom zase klesne a tak stále rovnako, ako EKG. Najviac ma štve to priberanie a keď aj chcem začať chudnúť (nemám s tým problém, po pôrode som zhodila 26 kg za pol roka), tak mi to vydrží pár hodín, pretože potom mám zase návaly žravosti a zjem všetko, čo vidím.

tinara23
17. říj 2010

@ituka37 no to ti neporadim, možno to je zostatok tej infekcie čo si mala, ale zdá sa mi, že som niekde tu na koníkovi čítala, že to môže byť aj príznak tehotenstva, neviem. Nad testom si nerozmýšľala? 🙂 Ja síce netestujem, 3 krát som testovala a stačilo, to by mi musela meškať týždeň, aby som test kúpila. No musím aj ja do dokiho nahučať, lebo ja si myslím, že najprv mal vyšetrenia urobiť a potom clostil, no ale on je lekár, hádam vie čo robí.

ituka37
17. říj 2010

@tinara23 jasné že rozmýšlala, ale zdá sa mi skoro...až za týžden mi mý prísť MS a nechcem si ho robiť skor, až keby asi až týžden meškala lebo čo j už mám testov za sebou a vždy len / 😒 takže som bola z toho akurát sklamaná, no neviem, uvidím ako to celí dopadne 😀 počkám ešte tak 2 týždne. No je zaujimavé, že ti dal hneď clostil ale tak uškodiť zrejme nemože. Sestra sa s manželom snažila rok a pol o druhé bábo, a tiež brala nejaké tabletky ale tie si kúpila sama v lekárni, nejaké hormonálne či aké. A podarilo sa :D je aj tu zaregistrovana ako hewletta. takže si myslím, že uškodiť by ti nemali akurát pomocť :D

ituka37
17. říj 2010

@betina1984 ahoj, a to si meriaš BT ?

tinara23
17. říj 2010

@ituka37 ok, treba vydržať, to bola len taká provokácia 😀 budem ťa tu priebežne sledovať 😀

ituka37
17. říj 2010

jasne, ak by náhodu niečo bolo tak ti dam určite vedieť 😀

10andrea12
17. říj 2010

@78marcela ahoj clostil ti pomoze na dozretie folikov a chodi sa zvycajne na folikometriu ci dorastli ak ano mne doktora stale vypocitala kedy si mam dat picnut pregnyl aby prasklo a bola ovulka mne to pomohlo otehotnela som v 3 cykle s clostilom a pregnylom ale su baby ktore na clostil nereaguju mne dokonca v 3 cykle doktorkka zvysila davku na 3x1 davku na 5 dni predtym som 2 cykli brala 2x1

10andrea12
17. říj 2010

@veronicka33 no trosku krvi moze byt aj uhniezdovanim tak neviem ked sa mrcha nespusti testni 🙂

78marcela
17. říj 2010

Díky všem za info, asi to zkusím.

betina1984
17. říj 2010

@ituka37, áno meriam a občas mi to už lezie na nervy, keď je z toho veľké prd.

lebo5
18. říj 2010

ahoj žienky ak bude prepisovať tabulku tak ja a jerryjanka sme 27 tt, dík. čo som našla poslednú tak som si všimla že čerstvé tehulky sú ešte neni v tehulovskej časti tak som ju nekopirovala

veronicka33
18. říj 2010

@10andrea12 ahoj tak zase nič:(dostala som mrchu,od 3dna začínam clostyl a potom na 10den folikulometriu tak som zvedavá,manžel má ísť v pondelok na spermiogram,ale trocha sa obáva toho.

10andrea12
18. říj 2010

@veronicka33 netreba sa obavat aj ked lahko sa to vravi my sme sa tiez bali ked siel mm na spermiogram ale bolo to na nieco dobre aspon vedia lekary na com ste ak je tvoj manzel ok tak budu riesit iba teba ale ak nie tak mu pomozu a ty budes coskoro tehulka tak hor sa do dalsieho a verim ze uz uspesneho kola drzim prsty 😉

veronicka33
18. říj 2010

@10andrea12 dakujem pekne,dúfam že bude mať ok výsledky už som teraz netrpezlivá ako to dopadne🙂

veronicka33
18. říj 2010

@veronicka33 a vy už viete čo budete mať?

veronicka33
18. říj 2010

@veronicka33 prepáč ja som zabudla tú otázku beriem späť,nemôžeš to ešte vedieť🙂

10andrea12
18. říj 2010

@veronicka33 😀 no nevieme ale chceme vediet 😀

zubrienocka
18. říj 2010

Ahojte, som po 2 laparoskopickych operaciach, kde mi v podstate nic nezistili a pri druhej laparke mi prefukli vajecniky (april 2010). Snazilkujeme sa a zatial nic. Neviete aku "zivotnost" ma prefuk vajecnikov? Mam problemy s ovulaciou a zvyseny testosteron. Este mame aj ten problem, ze manzel ma znizene mnozstvo spermii... :(((( Lekarka mi predpisala clostil, takze od buduceho mesiaca zacinam brat. Je tu niekto komu sa podarilo s podobnymi pataliami otehotniet? Blahozelam vsetkym uspesnym snazilkam 🙂))))