Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
20. črc 2009

Hezký večer..Leni mrcha už odcestovala-konečně 😀 Tak některý den na to vlítnem,až bude chut.Jinak já už vesele popíjím maliník a kapu jeřáb,tak jsem zvědavá na jeho účinky.. 😵

kkamca
20. črc 2009

Tak dobrou holky..

michamicha
20. črc 2009

jj, beru utroš, dneska mi neřikali nic o tom, že bych ho měla přestat brát, tak se na to kdyžtak zeptám zítra až jim budu volat..

jaspina
21. črc 2009

Hezké ráno všem 😉 Dnes jdu na folikulometrii, tak držte palce prosím..pak napíšu, jestli nějaký folík byl.. I když já měla nějaké i minule ještě bez léčby, ale asi malé.. ☹

kkamca
21. črc 2009

Dobré ráno,jen nakouknu a zas mizím..Mažu do města,jak mě se nechce.... 😖 Tak se mějte krásně,já přijdu dýl.Jaspi tak krásné folíky. 🙂

a1211
21. črc 2009

ahoj holky, jaspiku tak držím palce at máš pořádnou úrodu🙂

jaspina
21. črc 2009

Tak jsem zpátky a je to na prd ☹ Folíky byly, ale všechny drobné - max 10mm.. To jsem měla i bez clostilu minulý měsíc, takže zatím nereaguju. Prý jsou ty vaječníky utlumené... Tak předpokládám, že se bude zvyšovat dávka - paráda, už teď vypadám jak puberťák.. Mám beďary snad všude 😠

jaspina
21. črc 2009

Měly jste to některá taky tak? Že vám to nepomáhalo a když vám zvedli dávku? Bylo to lepší? Dá se pro to udělat ještě něco dalšího krom Clostilu? Jako jestli něco podporuje růst folikulů..

jane86
21. črc 2009

Já první měsíc dostala jednu tabletu 3-7 den cyklu a vůbec nic. MUDr. řekla, že tak zkouší co to se mnou udělá. 6e nemůže dát hned 2 aby se jich tam zase neudělalo moc na někoho to prý tak reaguje. Tak mi druhý měsíc dal 2 tablety 3-7 DC a 14 dc tam byl jeden Folík 26 mm........tak uvidím..... Uvidíš , že se to taky povede. ty jsi clostil brala teprve 1 měsíc, viĎ? Já taky nedřív měla hodně vajíček , ale všechny malé.

jaspina
21. črc 2009

Jane, tak tos mi udělala radost! Mě to tak nějak zklamalo - věřila jsem, že to bude dobré. Ale tak snad příště 🙂 Myslíš, že i když jsem měla teď jen 3 tablety dohromady, tak už se to počítá do těch 3 měsíců, co se může Clostil brát? Že už jen 2 a hotovo?

eirin
21. črc 2009

Jaspi, já taky nezareagovala na první dávku, teď jsem druhý cyklus s Clostilem, beru 2 denně a ve čtvrtek jdu na folikulometrii, tak ti potom povím, zda dvojnásobná dávka u mě zabrala.

jaspina
21. črc 2009

Eirin - tak to budu moc držet palce! 😉

jane86
21. črc 2009

Jaspi to fakt nevím.....ale spíš si myslím, že se to do toho počítá......To se spíš zeptej MUDr. Nezaufej hodně holek na to poprvé nereagovalo.....

a1211
21. črc 2009

ahoj jaspi to mě mrzí,ale taky jsem to tak měla, měla jsem po jedné tabletě denně asi 8 malých folíků žádný na ovulaci, ted zkouším dvě denně a v pátek jdu na kontrolu tak uvidím, bohužel se mi zdá že se nic zase neděje protože necítím vůbec nic:(a neříkala ti mudr.že mohou ještě vyrůst??

jaspina
21. črc 2009

a1211 - já jsem byla jen přímo na pracovišti UTZ, protože moje doktorka má dovolenou - té budu volat až příští týden. Ale podle toho, jak mluvila ta doktorka tam, tak asi ne. Zrovna mi řekla, že jsou prostě drobné a že ty vaječníky jsou nějaké utlumené, tak že ať se domluvím s doktorkou jak dál.. No mě zas podbřišek pobolívá skoro furt, ale nic z toho - takže tím se asi řídit nedá. Podle těch bolestí jsem právě čekala pořádnou úrodu a ono nic.
Přemýšlím, že si koupím gynex - byla jsem se teď ptát v zelené lékárně a poradily mi ho tam..

a1211
21. črc 2009

gynex jsem taky měla a nepomohl, měla jsem 3 lahvičky pak femigard tedka dvě lahvičky a ten se mi zdál že fakt zabral, narostla sliznice a dostala jsem pořádnou MS což předtím nebylo

jaspina
21. črc 2009

a1211 - nestraš. Já přemýšlela na Gynexem nebo Femigardem a objednala ten gynex.. ale ono je to asi u každého jinak.. To já po Utroši měla MS celkem silnou..

a1211
21. črc 2009

já jsem totiž předtím žádné léky nebrala na MS, takže jsem fakt poznala rozdíl, ničím jiným to být nemohlo než tím Femigardem, ale jak říkáš každému svědčí něco jiného

jaspina
21. črc 2009

Tak to já kdysi dávno měla Proveru, pak vyvolávačky a to bylo vždy jen špinění - asi tak normálně to bylo při HA a teĎ po tom Utroši dobré.. Na sliznici piju už i kontryhel, jen ty folíky pořád nerostou jak mají.. Tak snad si dají říct příští měsíc 😔 V pátek na tebe budu myslet, tak pak dej vědět 😉

a1211
21. črc 2009

taky jsme byla moc smutná, když mi dr.řekla že jsou malé:(kontryhel piju taky a ted i drmek, je to hnus ale prý to je na ovulaci, tak jsem zvědavá už nevím čím bych tomu napomohla...

jaspina
21. črc 2009

Mě právě holky říkaly, že ten drmek je nepoživatelný, tak jsem si ho nekupovala.. Je hořký nebo jaký? A máš ho normálně z lékárny?

ivirk
21. črc 2009

Ahojte, mam jednu otázku, asi zbytocnu ale aj tak mi vrta hlavou
Beriem clostyl , pregnyl aj duphaston. Teraz bol 4 cyklus s touto liecbou a ja mam pocit alebo mala som, ze to vyslo, ani som nemala ziadne priznaky PMS, ktorymi som vzdy trpela, prsia som mala citlive co nikdy predtym ale MS prisla presne na den, akurat ze je nejaka zvlastna. Inokedy totrva okolo 5 - 6 dni, teraz je to 2 den a este to poriadne nezacalo a uz to aj skoncilo - take nic a hrozne slabucke. Myslite si ze by som napriek tomu mohla byt tehotna? mam aj nejake divne stavy, kruti sa mi halva a riadne ma boli a je mi blbo od zaludka ale nielen rano

jane86
21. črc 2009

Ivirk, taková jiná MS klidně může při začátku těhu být. Kolikátý jsi DC? Zkusila jsi test?

a1211
21. črc 2009

jaspi piju z drmku čaj a je jak kdybys sis tam dala pepř, pálí v krku a fakt je mi z toho kolikrát blbě:(teplý se pít nedá, vždycky čekám až vystydne a rychle to vypiju.mám ho ze zdravé výživy

ivirk
21. črc 2009

Jane 86 nie test som tento mesiac nerobila, aby som sa nesklamala. dnes je 29 den cyklu ak by som neratal tento akoze menzes a ak to mam pocitat tak je 3 den cyklu noveho. myslis ze to moze byt?

domika9
21. črc 2009

ivirk uplne vklude možeš byť tehotna tak skus ten test a možno budeš milo prekvapena 😉
a potom daj vedieť som zvedava 😉

pajass
21. črc 2009

Ahoj "děcka", jak moc je Clostil účinný, dá se to nejak procentuelně vyjádřit?? U kolika bab nakopne ovulaci napoprvé? Neznáte nejaký statistiky?

kkamca
21. črc 2009

ahoj..tak zas žádná baba na pokec tož jdu péct koláč mějte se 🙂

a1211
21. črc 2009

ahoj kami, tak ajk ty pokračuješ?MUž bereš clostík druhý cyklus taky? Holky chtěla jsem se zeptat, myslíte si, že nějaký cílený cvičení vby mělo vliv na ovulaci a snadnější otěhotnění? Sportujete hodně? Já tomu totiž moc nedám, díky studiu hodně prosedím u PC tak to si asi taky škodím

domika9
21. črc 2009

pajass pozri sa do -Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 -
ja ked som tam pozrela tak mi to dalo vela lebo ich je tam vela ktorym pomohol prave v druhom cykle tak skus možno ťa to naštartuje rovnako ako mna 😉