Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

anait
8. srp 2012

@activia ja ked som bola minulý mesiac na 13DC, tak som mala iba jedno vajíčko a aj to chúďa malo iba 11mm, tak z toho asi vychádzal... ale prudko premýšľam, že pôjdem aj v piatok...

activia
8. srp 2012

@anait len tak si k nemu prides? mas asi v pohode dr., ja neviem, mam pred mojim dr respekt a este ked mi ten 14DC tak prizvukoval 😕 i napriek tomu, ze som mu hovorila, ze zvyknem mat ovu na 12DC

anait
8. srp 2012

@activia no on je v pohodeeee, zlatý chlapík...kurník, šak platím si za to, tak môžem prísť hádam aj každý deň, ke´D budem chcieť 😝

piefunko
8. srp 2012

@activia no to ze sa ti skracuje ovu to je lepsi pripad, horcie by bolo keby sa ti skracovala lutealka, lebo to by sa mimi nemohlo uchytit ked je kratka moc 🤐 a zase 26dc zase nie je az tak hrozny, mas cas aspon viac krat na otehu,kdezto ja s mojimi 60dc 😠 😠 no neplackaj, zase doki neni debil, urcite vie preco to robi, sak neda ti len tak nieco 😅 urcite to spravi minimalne to ze ako si vravela mas vela malych vajok tak nejake sa zvacsia a mozno aj viac sa ich zvacsi a budu dvojky 😵 kazdopadne don´t stress, jasne? pekne sa lubit a mojkat teraz musis a nie stresovat 😉

piefunko
8. srp 2012

@anait @activia tak niektorym ked ukazes ze cosi o tom vies tak zacnu mat pocit ze si premudrela internetovokonikova snazilka co vseko vie a predsa ON tu studoval sto rokov medicinu a nebude mu nejaka zufala snazilka hovorit co ma robit... to je ich paranoja, aj moj je taky, ked som sa spytala ze ci aj pregnyl bude pichat tak kukol spoza toho stola asi tak ze "no fasa dalsia" 😀 😀 ak mozes kludne zbehni aj v piatok, apson zistis ako rychlo rastu kolko mm za den 😉 tak ste rovnaky dc babule, nech vam to vyjde 😵 😉

activia
8. srp 2012

@piefunko dakujem za povzbudzujuce slova, veru sme rovnako s @anait tak ja dufam, ze na konci tohto grafu budeme mat zeleno 😉 ...........velmi by som sa potesila po 1a pol roku 🙂

activia
8. srp 2012

@piefunko
@anait tak aby mi luto nebolo, tak som akurat prisla s wc a nejake hnede spinenie mam vyborne 🙄

anait
8. srp 2012

@activia a čo to znamená? a ešte že čo je to dvojfázový graf?

iknella
8. srp 2012

@piefunko mám už veľa rokov z toho plynie ten čas.

activia
8. srp 2012

@anait ja neviem, niekedy aj pri ovu vraj byva spinenie tak mozno 😕
............dvojfazovy graf, tzn. ze teploty sa ti do ovu drzia dole a potom vyskocia po ovu a su hore, az do mrchy alebo az 9mesiacov 😉

piefunko
8. srp 2012

@activia to je mozno ovu spinenie, aj to byva, tak asi mas ovu 😵
@anait ako pise activia je to vyskok teplotky potom ma krivka dve fazy nizku predovu a vyssiu po ovu, niekedy v tej poovu po uhniezdeni vajka teplota este stupne a potom sa to vola trojfazovy graf 😉 ved uvidis na konci mesiaca 😵

piefunko
8. srp 2012

@iknella ale aj dve deticky 😵 ale urcite sa vam zadari, dufam ze coskoro bude tretie 😉

iknella
8. srp 2012

@piefunko mám už veľa rokov....preto ten čas. Dnes som 5DC a začala som clostilom...

piefunko
8. srp 2012

@iknella ved to je dobre. ty si nemala ovu alebo preco ho mas? clostil ti pomoze nastartovat ovulku a potom t uz pojde hladko. uz mas dve detick, otehu vies, takze to by nemal byt problem 😉

iknella
8. srp 2012

@piefunko dve deti to áno, ale už majú 23 a 20 r....

iknella
8. srp 2012

@piefunko mala som 3x potrat...missed..1x v 11t, 2x 8-9t čo ty na to ako odborníčka a guru....vieš mi poradiť? doktori na nič neprišli, iba to že to tak malo byť, inak som zdravá, asi vajíčko nebolo dozreté...no nič konkrétne sa nedozvieš.
A teraz sa trápim s clostilom a pod 2. mesiace.

piefunko
8. srp 2012

@iknella jejda tak zase az taka odbornicka nie som, ja len co som si nastudovala a docitala sa, skusenosti nejake a tak 😅 ale dakujem za mile slova 😉 strasne ma mrzia tie aborty, musi to byt strasne a 3x - to si ani neviem predstavit ☹ takychto pripadov je bohuzial vela neviem kolko mas rokov ale podla veku deti tipujem okolo 40 😅 kedze zena sa rodi s vajickami a tie si nosi cely zivot so sebou je mozne ze tvoje su uz "stare" a nevedia sa po oplodneni udrzat a vyzivovat miminko.. alebo ma uz manzelik horsie spermijky, mozno jedno s druhym a dokopy to jednoducho nejde... kazdopadne ak mas vysetrenia ok a aj hormonalny profil je ok, tak by som to urcite nevzdavala a isla dalej. mas normalne ovulku? ked nemas clostil? ake dlhe mavas cykly a kedy asi mas ovu (ak mas) ktory dc?

iknella
8. srp 2012

@piefunko manžel je úplne v poriadku, bol aj na spermiograme a má skvelé výsledky, myslím, že problém je vo mne...cykly mám od 21 do 36, čiže nepravidelné, ovulácia určite prebehne, keď viem aj otehotnieť, ovu tak asi 14DC-16.
Pri prvých dvoch deťoh som otehotnela hneď, ani sme sa nemuseli snažiť. 😒
Moje vajká su už staré. 😖
Ale cykly som mala vždy nepravidelné a keďže som otehotnela hneď tak som to chcela, tak som nikdy nič neriešila, až teraz...
aj keď teraz posledné 2 roky už ani otehotnieť neviem...

piefunko
8. srp 2012

@iknella cize tie aborty boli cca pred dvoma rokmi? fuha no tak z tohoto mi to tak laicky vychadza ze veru vajka su uz trosku lenivsie, ked si to vezmes, chlapom sa tvoria stale nove spermie kdezto my mame vajka cely zivot a niektore ich maju v 30tke stare niektore v pohode otehu aj po 45tke... myslim ze clostil ti pomoze, troska ich nabudi a oni sa preberu 😉keby si nemala clostil, volila by som fytosoju, je to nahrada za clostil, prirodna, ja som sa k nej nedostala, lebo som bola hned na clostile a tento mesiac som si chcela dat uplne reset bez nicoho, cize (bohuzial) od augusta idem na soju 😉 teraz aj merias, budes vediet kedy bude ovu? a skuste sa snazit aj pred ovulkou nie len ze keksik 2x cez ovu a dost, teraz som citala ze pomale spermosky su najsilnejsie a najzdravsie lenze byvaju prevalcovane tou ovudavkou rychlich no nie tak geneticky zdatnych... samoska ze to nie je pravidlo, ale tak, skusime aj to 😅

iknella
8. srp 2012

@piefunko fytosoja...kde to dostanem kúpiť a ako sa to užíva?Bola som na folikulometrii a min mesiac som mala iba jedno vajíčko v 14DC na 19mm a na druhý deň som si pichla pregnyl, na 16 DC som brala duphaston...strašne som verila, že to bude ok...ale asi terba mať väčšiu trpezlivosť. Jasne že snaženie(keksík) máme aj pred a aj po ovulke...to by sme isto nevydržali aj keby sme sa nesnažili o bábo 🙂 .
Nemeriam si, a doktor má samozrejme teraz dovolenku do 24.8....tak budem tipovať po pregnyle-36h od inj. Kázal mi pregnyl na 14DC...
Držím aj tebe palce...vidím že si nadupaná vo vedomostiach 🙂
Veľmi mi pomáha že sa tu môžeme dozvedieť všeličo...aké máme všetky starosti-bodaj by sme ich nemali, ale človek aspoň nie je sám a dokt. nemajú čas sa s nami toľko vykeciavať a všeličo človeka napadne keď je už doma. Počíta si skúsenosti a pocity iných žien. Chlapa to toľko nezaujíma sa o tom stále rozprávať, ale žena túžiaca po dieťati má tieto myšlienky celý deň v hlave.

mijadave
8. srp 2012

@nativanativa ok, tak daj vediet 😉 opravime 😉

anait
8. srp 2012

@iknella preboha ten pregnyl si máme pichať samé??

anait
8. srp 2012

@piefunko @milacik3 ďakujem za vysvetlenie 😉

mijadave
9. srp 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@iknella fytosoju zozenies v lekarni... ja som mal tabletky s obsahom izoflavonoidov 50mg v 1 tbl, a davkovanie 3-4DC 150mg (3tbl.), 5-6DC 200mg (4tbl.) a 7DC 250mg (5tbl.)... ked ju budes kupovat, pozri si ten obsah sojovych izoflavonoidov, lepsi je cim vyssi, aby si nemusela jest po 8tbl 😉 viac najdes v tejto teme.... https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso...

prajem vsetkym pekny dnik, pa 😉

iknella
9. srp 2012

@anait ja si ho pichám sama. Už som si zvykla. 😉

iknella
9. srp 2012

@mijadave ďakujerm za info. Kuknem sa na to a budem papať. 🙂

iknella
9. srp 2012

ahojte babenky...tak som tú tému na fytosóju čítala a čítam...zaujímavé, odporúčam každej snažilke. Keď skončím s clostilom určite si to kúpim a vyskúšam.
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso...

piefunko
9. srp 2012

@iknella veru, chlapi su v tomto ini, oni si casto myslia ze proste po nechranenom sexe zena otehotnie.. hocikedy... kiez by to tak bolo, vsak? 😅 no a k tej fytosoji, je to super vec, ja sa tiez na nu chystam, len som si chcela jeden mesiac spravit ocistny a tak trochu (trochu dost 😅) som verila ze vo mne ostali "zbytky" clostilu a ze teda bude posobit aj po vysadeni a preto som soju nechavala az na august... ale bohuzial ovu nikde a teraz si mozem akurat tak hlavu plieskat o mur ze som ho mala nasadit uz teraz, ale nevadi, sak co uz, mesiac hore dole 🙄 tak budeme spolu sojovat? alebo teda radsej by sme ani nesojovali, ze? 🙂
@anait pichne ti ho sestricka, ale mozes aj sama, do sedacieo svalu -. teda do zadku 😀 alebo ti ho pichne hociktora sestricka - aj u obvodaka, alebo na pohotovosti 😉

iknella
9. srp 2012

@piefunko ahoj, tento mesiac som začala brať clostil tak to nejdem kombinovať, ale na budúci by som do toho šla, tak naozaj môžeme spoločne sójovať. potom mi daj vedieť aký výrobok si si ty kúpila..a aj dávkovanie 🙂 🙂 🙂
Urobila som si z tej diskusie taký výcuc, tak ešte to poprečitujem, aby sme presne vedeli ako na to. Drž sa. 😉

anait
9. srp 2012

@piefunko
@iknella ja skúsim 3 cykly clostillu, ak ho budem dobre znášať a potom sa pridávam k sójovkám 😉 😉