Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

natsa
29. čer 2011

baby tak mrcha dnes dorazila 🙄 tento mesiac bez tabletiek lebo akurat sme na dovolenke tak sa mi nedá prist na sono,tak musím kupit ovul,test a skušat bna dovolenke ale to neviem ako pochodím u muža lebo jemu sa na žiadnej dovolenke nechce

mijadave
29. čer 2011

@natsa tak to ma mrzi... snad ho nejako presvedcis... 😉

natsa
29. čer 2011

@ada1982 sa strašne sleduješ a potom vidíš veci ktore možno ani niesu.už to prosím ta nerom lebo je to na psychiku

mijadave
29. čer 2011

@ada1982 suhlasim s natsa, naozaj sa dost sledujes, pripominas mi mna, no ak v tom budes pokracovat, nebude to robit dobrotu... psychika robi vela... ja som potom zacala byt aj dost podrazdena, stale smutna, uz som sa pomaly nevedela smiat... uz je to za mnou... ja viem, ze sa mi to hovori, ked uz mam deti, ale naozaj snaz sa menej sledovat, aj ked je to tazke... 😉

veronicka33
29. čer 2011

ahojte dievčatá ktorý DPO testujete?ja som teraz len 9 DPO 😒

natsa
29. čer 2011

@veronicka33 ja mám Woman secret je tam aj nádobka má to 5 pružkov za 5.66€

natsa
29. čer 2011

@mijadave je ty máš tiež Danielka.

veronicka33
29. čer 2011

@natsa ok,ale ja som sa pítala že ktorý den po ovu mám testnut tehu test 🙂

natsa
29. čer 2011

@veronicka33 joj moja tak sa stým neponáhlaj testy niesu až tak citlive najskor týžden po tom ako by si mala dostat menzes a nedostaneš u lekára ti to najskor zistí v 6 týždni

veronicka33
29. čer 2011

@natsa no hej ja viem jedno už mám za sebou, 🙂 už ani neviem aké to bolo držat take drobuliatko 😒

ada1982
29. čer 2011

@natsa no to bolo prvy mesiac co sme sa zacali snazit pred 10 mseiacmi, odtedy to radsej nerobim 🙂

ada1982
29. čer 2011

@mijadave no veru psychika je strasna vec, ta dokaze narobit, uz som v pohode , len uz beriem clostyl tak to bude tazke sa nesledovat, ale snazim sa 🙂

terioza1
29. čer 2011

Ahoj holky, zatim ms nikde, NESMI PRIJIT. Obcas se cejtim, jako bych to mela dostat, to bricho me tak zaboli a tak, ale ne.. NESMI!!!! Prsa na dotek bolavy, nafoukla jsem. Vazim najednou o 3kg vic ( coz bych spis pridavala k ms ☹ ). Jedu do Tesca pro test. Ale moc tomu neverim.

aduskatt
29. čer 2011

@terioza1 moja, urcite daj vediet, ako dopadne testik🙂 drzim palce

terioza1
29. čer 2011

@aduskatt jasan, ze dam vedet. Najim se a jedu do toho Tesca... Ty vado, to je tak hnusny cekat v ten den, co se ma dostavit ms... Fuj tajbl... uplne se modlis, aby to neprislo.... uplne se bojis jit na wc, fakt... Jinak dneska jsem byla 3x na velky, a po 3. prujem jako blazen... normalne nechom tolikrat.... :-/ Nejaky divny.

aduskatt
29. čer 2011

@natsa lekar vie tehu potvrdit uz den po zahniezdeni z krvi....

aduskatt
29. čer 2011

@veronicka33 po ovulke staci testnut 14ty den, skot to velmi nema zmysel, skor by ti to vedel len lekar z krvi povedat

aduskatt
29. čer 2011

@veronicka33 pravdupovedaic..netestujem vobec..cakam, ci svina cervena dorazi.........a zatial si nasla cestu☹

aduskatt
29. čer 2011

@terioza1 poznam ten pocit cakania..........ja mam pred sebou teraz dva tyzdne

aduskatt
29. čer 2011

@natsa tak to ma mrzi.ale vraj na dovolenke pomaha aj zmena prostredia................neda sa poloviciak zviest?🙂

zana21
29. čer 2011

@terioza1 držim palečky, ať to vyjde.

terioza1
29. čer 2011

@aduskatt to mi neva, ale ten den, kdy to ma prijit... ten je hnusnej.... Nevim proc si beru jako hnusnej jen ten den a pak ty dny.. ale je to hnus. ☹

@zana21 dekuju. Dam hned vedet.

Bylo by mi prano moc stesti, kdyby se to povedlo po 2mesicich uzivani clostilu.... Takovy stesti ja nemivam.

aduskatt
29. čer 2011

@terioza1 je to hnus, lebo je to sklamanie.a tie dalsie dni uz si s tym znierena, tak to tolko neserie🙂

aduskatt
29. čer 2011

@terioza1 ja idem dnes zvadzat, xixi.prestalo ma boliet brucho, takze vnoci praskol folik

terioza1
29. čer 2011

@aduskatt jj to je pravda. Jedu pro ten test. Ale asi by mi to jeste neukazalo. No, uvidime. zatim se tu mejte holky. 🙂

terioza1
29. čer 2011

@aduskatt tak hodne stesti 🙂

natsa
29. čer 2011

@aduskatt po 10 rokoch manželstva?po malom som dost pribrala teda od kedy sa poznáme tak mám 30 kg navyše tak to už radšej ani neskušam kde je tyých mojich 53 kg pri výške 172 to mi stačilo len sa na neho pozriet až bol pripravený

aduskatt
29. čer 2011

@natsa my tahame 18, manzelia 12..........tiez som kusok pribrala......48 pred svadboiu., 60 teraz🙂).....a da sa zviest, xixi

zana21
29. čer 2011

My začínáme od července s glostíkem i snažením a když to tady čtu, už se bojim, jak to zvládnu psychicky. Vždyť je to hrozný kolotoč: MS, glostik, čekání a hlídání ovulace, konečně něco příjemného 🙂, čekání na úspěch nebo další MS a zase celé dokola. Holky, jak zvládáte z toho nezešílet? 😉

terioza1
29. čer 2011

Holky, tak nechci to zkriknout, ale hlasim, ze tam JEEEEEEEEEEEEEEEEEE.. slabouckej duch.... ale fakt tam je. Na fotce to zatim asi nebude videt, ale je tam... ja ho proste vidim... jsem 12DPO a delala jsem to ted vecer, tak je to asi trosku logicky, ze to asi neni tolik videt.. ale je tam...