Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

looola
25. srp 2010

@dadqa86 tak to mi je ľúto...
Vtedy si otehotnela po akom čase?

dadqa86
25. srp 2010

@looola :Po prvom potrate som otehotnela asi 2-mesiace po potrate...

lilik
25. srp 2010

@looola no presne aj pri sexe ma to tak bolelo, ze sme museli vzdy prestriedat aspon 4 polohy, kym som si to mohla vychutnat bezbolestne (ja som si myslela, ze to len ja som daka cudna 🙂 ) a vajecniky ma pichali tiez hned asi druhy, alebo treti den clostilu, ale ti vravim, isto je to tym, ze ti vajecniky pracuju a snazia sa vytvorit krasny folik.
no a ten predmenstruacny syndrom necakaj tfuj tfuj tfuj, aby mrsula neprisla. a ty si brala aj duphaston po ovulke?

looola
25. srp 2010

@lilik ahoj, Duphaston už beriem dávnejšie, pár mesiacov, pôvodne mi to doky napísal na predmenštruačný syndróm, ktorý som však mala aj naďalej. S tým PMS je to tak, že mnohé baby píšu, že sa zhoduje s tehu príznakmi, tak už potom ako sa má žena vyznať v sebe?🙂. Mňa už mierne pobolieva pri vaječníkoch a to mávam pri PMS, tak sa to vždy začína☹. Ty mávaš podobné?

adrika0
26. srp 2010

@pajinka111 je krasny ja idem 8 septembra dufam,že už aj ja budem mat taku peknu fotečku......

amisa
26. srp 2010

@pajina111 krasne sidlo :0)

dadqa86
26. srp 2010

Dobry vecer prajem 😉

sliver
26. srp 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 39tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 35tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 36tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 31tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 28tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 26tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 26tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 23tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 18tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 18tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 16tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 8tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 9tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 7tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 7tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........našla // 6tt

snažilky:
nela00.........................33 let..........0d.................39DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................36DC............................0cl.......................
kraskanz1..................23r.................................. 28DC...........................2x1cl....... ..............
katkaajurko.................28r..............0d................27DC..........................1x1cl.................17 mesiacov
jonnie............................34r..............0d...............26DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................22DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d..................21DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d.................13DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...13DC......................2 x 1cl..................dlouhodobě
10andrea12.................26r............0d...................4DC.........................3x1cl..................9 mesiacov
sliver............................29r..............0d...................2DC...........................IVF......................dlhodobo...

alzbeta.hod
26. srp 2010

ahojky nebyla jsem tu hrozně dlouho..... ale konečně jsem na tuto diskuzi opět narazila. Tak se s váma zdravím po x dlouhé době. Za chvilku budu rodit a tak upravím tabulku...

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, NELINKA
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //,
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 39tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 37tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 36tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 31tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 28tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 26tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 26tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 23tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 18tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 18tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 16tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 8tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 9tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 7tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla // 7tt
zuzana36.........................................2d.....................2x1cl....................1,5roka...........našla // 6tt

snažilky:
nela00.........................33 let..........0d.................39DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................36DC............................0cl.......................
kraskanz1..................23r.................................. 28DC...........................2x1cl....... ..............
katkaajurko.................28r..............0d................27DC..........................1x1cl.................17 mesiacov
jonnie............................34r..............0d...............26DC.........................3x1.......................7mesiacov
tigi.................................30r..............0d................22DC.............................0cl....................19mesiac
elisabet.......................30let..........0d..................21DC..........................2x1cl...................13mesicu
hencidlo......................31let............0d.................13DC..........................3x1cl...................3roky
kkamca........................30let...........1d.............. ...13DC......................2 x 1cl..................dlouhodobě
10andrea12.................26r............0d...................4DC.........................3x1cl..................9 mesiacov
sliver............................29r..............0d...................2DC...........................IVF......................dlhodobo...

sliver
26. srp 2010

@alzbeta.hod - ajooooj juj ako si ma potešila že si tu ku nám zavítala, to už budeme detičky pripisovať do tabulky, božinku ale ten čas letíííí
moja veľmi ti držím palce nech to máš čo najrýchlejšie za sebou a už sa mojíkaš doma s malinkým!!!

alzbeta.hod
26. srp 2010

@sliver Taky jsem moc ráda že jsem na vás narazila. Už jen 3 týdny ale po dnešní kontrole mi bylo řečeno že jsem se otevřela na 3 a hlavička šla už nahmátnout. Takže za týden opět na kontrolu a pak už šup do porodnice. Prej jestli mám už sbalenou tašku. Tak nevím co si myslet.

alzbeta.hod
26. srp 2010

@sliver Ale jak se máš ty? Už je nějaká naděje že se zadaří?

lilik
26. srp 2010

@looola ahoj, bezne taketo priznaky PMS nemavam, ale minuly mesiac po clostile som citila vajecniky stale no mrsula dorazila az po tyzdnovom meskani 😢 nic to uvidim co mi prezradi ta laparka, hadam sa v pondelok odhodlam na gynekologicke, aby mi stanovili termin...

sliver
26. srp 2010

@alzbeta.hod - akurát tento cyklus začínam pichať, mám dlhý protokol tak potom okolo 5.10. mi vychádza vkladanie
tak idem do toho!!! po takej dobe som odhodlaná pre to urobiť maximum!!!

tak už čakáš pobalená ;) to je isto krásny pocit!

looola
26. srp 2010

@lilik ja mávam ten PMS stále, Duphaston mi nepomohol. Aj dnes ma pichalo pri vaječníkoch , takže asi nič dobré to neznamená. Ja už tak neznášam tieto PMS a potom vždy píde MS a mám také bolesti, že naraz 2 Panadoli mi nestačia☹
Takže Ty si to začala mať po Duphastone?
Vy sa už ako dlho pokúšate? A ako to znášaš, myslím tie nevydarené mesiace ?

lilik
26. srp 2010

@looola neviem ci to bolo duphastonom, alebo clostilom, ale vajeciky ma pobolievali a obcas ma az tak v nich pichalo, ze ma az prehlo, ale za chvilocku to preslo. a snazime, no uz 4 roky mame nechraneny kexik, ale tak riadne sme sa zacali snazit asi pred rokom. zacala som si ratat plodne dni a tak sme sa na to zacali sustredovat, no teraz som zistila, ze som si uplne zbytocne ratala plodne dni, kedze k ovulacii v mojom pripade nedochadza ☹ . a ako to znasam? myslim si, ze to znasam celkom dobre, za cele tie 4 roky som pre to plakala asi 2 krat a to si myslim, ze je celkom fajn. mozno to je aj tym, ze mam skveleho manzelika a on ma hodne podporuje. som stastna , ze mi z toho clostilu narastli krasne foliky minuly mesiac, takze moja nadej opat vzrastla 😉

looola
26. srp 2010

@lilik to je super, že to berieš tak optimisticky. Veď keď je príčina iba v tom že nemáš ovuláciu , tak to sa dá vyriešiť Clostylom a aj prepichovaním veječníkov pri laparoskopii.
Ja ani šajnu nemám kde je u mňa problém, a už fak netuším čo mám ešte urobiť....
Mňa pred braním Clostilu pichalo pri vaječníku len asi 1 deň, to som sa dovtípila, že to bola ovulácia, teraz keď som brala lieky , tak ma to bolelo až 3-4 dni, a presne ako píšeš Ty niededy to bolo až kŕčovité, silné. Na folikulometrii som nebola, lebo pri laparoskopii mi doky povedal , že mne dozrievajú vajíčka aj bez liekov. Teraz sa pichanie znova vrátilo, ale tak ako to zvyklo byť pri PMS.
A ty nezvykneš cítiť už pár dní dopredu keď má prísť MS?

lilik
26. srp 2010

@looola mna vzdy zacnu boliet prsia a den dva pred ms je to az neznesitelne, takze hlavne podla toho, ale napr. minuly mesiac po tych liekoch ma prsia neboleli vobec. no a to este presne neviem ci je chyba len v tom, ze nemam prirodzene ovulku, ale to uvidim po laparke. mna tiez picha den dva v strede cyklu a ja som si stale myslela, ze to je ovu, ale na sone sme zistili, ze filiky tam sice nejake su, ale velmi malicke. moj man. bol na spg a mal ok, tak chyba je asi vo mne

lilik
26. srp 2010

idem pod perinku, tak dobru nocku

looola
26. srp 2010

@lilik Mňa zas prsia skoro nikdy nebolia, ja mávam pichania pri vaječníkoch , ktoré potom postupne prechádzajú smerom k maternici a potom nasledujú kŕče v maternici , špinenie , a o 1-2 dni MS. Tak tento postup už dobre poznám ,opakuje sa to každý mesiac.
Ja neviem, ale mnohé baby na fóre už písali že tieto príznaky sa veľmi zhodujú s tehu príznakmi na začiatku tehotenstva. Tak netuším ,ako na to prídem kedy budú znamenať tehu. Podľa mňa keď človek tak túži po mimi , každý príznak vie zameniť za tehu príznak, dokonca aj špinenie , ktoré by mohlo znamenať aj uhniezdenie. Ja už taká optimistická nie som, to však neznamená že je nádej stratená🙂
Inak... dobrú noc🙂

looola
26. srp 2010

Baby , a vie niektorá z Vás poradiť ako odlíšila predmenštruačný syndróm od tehu príznakov? ? ?

brumca
27. srp 2010

@looola ahojky 🙂 tak ja som to veru nevedela odlisit, mala som bolsti v podbrusku uplne ako pred mrchou, stale som chodila pozerat na wc, ze ci uz prisla mrcha....a ta stale nikde...ale pocity som mala ako pred mrchou...jedine co bolo trosku ine, ze sa mi zvacsili prsia 🙂

looola
27. srp 2010

@brumca ahoj, a ako dlho si mala tie PMS príznaky? Koľko dní pred očakávanou MS a ešte ich máš, alebo už ustúpili? Kedy Ti už bolo podozrivé že to asi nie sú len predmenštruačné príznaky?

moniciak
27. srp 2010

@looola ja som mala presne pms este aj tie vyrazky sa mi spravili ja som uz cakala kazdym dnom ze mi dorazi menzes... vsetko presne take iste aspon u mna... kedy mas dostat???

looola
27. srp 2010

V nedelu, mne to chodí prene ako hodinky ,ale bolo by dobré aby meškali a najlepšie neprišli 9 mesiacov🙂
U mňa však predmenštruačné príznaky doteraz vždy znamenali MS, takže ich neberiem za veľmi pozitívne prejavy☹
Takže Ty si ani nemyslela na to že si tehu? Kedy Ti to začalo byť podozrivé?

looola
27. srp 2010

@moniciak V nedelu, mne to chodí prene ako hodinky ,ale bolo by dobré aby meškali a najlepšie neprišli 9 mesiacov🙂
U mňa však predmenštruačné príznaky doteraz vždy znamenali MS, takže ich neberiem za veľmi pozitívne prejavy☹
Takže Ty si ani nemyslela na to že si tehu? Kedy Ti to začalo byť podozrivé?

moniciak
27. srp 2010

@looola ja som totiz neplanovala byt tehotna a test som si spravila 5 dni po vynechani lebo mne mrcha meskala asi 3 dni bezne... no a tam boli tie 2 ciarky ale tomu som neverila tak som si spravila este o 2 dni a potom gynekologia atd... hlavne pockaj kym bude meskat niekolko dni...

mercymay
27. srp 2010

Ahojte, tak ja sa k Vam skusobne pridavam do debaty, vcera som bola na gynde a Dr. mi predpisala skusobnu 1 davku Clostylbegytu, ze ako to bude fungovat. Okrem toho beriem Duphaston. Takze Vas tu budem pilne citat a ucit sa.. a uvidime...ake priznaky ma cakaju. Alebo //? 🙂

looola
27. srp 2010

@moniciak ahoj, testovanie u mňa nehrozí, ja nerobievam testy, v apríli mi meškala MS 5 dní , ale ani vtedy som si nespravila test, a nakoniec MS som dostala, ja som to cítila že dôjde.
Ale tešíš sa aj z neplánovaného tehu?🙂 To je asi najlepšie, žiadne stresy a sledovania a analyzovania každého príznaku...

brumca
27. srp 2010

@mercymay ahoj 🙂 tak drzim palce aby ti Clostil krasne zafungoval a mohla si sa co najskor tesit z dvoch paliciek 🙂 😵