Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
25. bře 2011

@kacnov podla toho, na coho beries🙂)

kacnov
25. bře 2011

@blandik no tak nějak podobně malýmu budou 3 v červenci já musím do práce do školky ho nevezmou že nemají místo tak by se to celé vyřešilo ale jen proto dítě nechci máme domek a chci mít 2 děti vše co jsem si plánovala se splnilo akorát to mimčo ne. no jsem zvědavá jak to vše dopadne zkratka DC je den cyklu. no uvidíme jak zabere clostík jsem zvědavá

kacnov
25. bře 2011

@aduskatt na spravení ms já myslela že je to jen na to ale beru právě i clostík na lepší ovulku tak nevím utrog beru od 12DC tak jestli ho mám zavést nebo polknout, právě nevím kdybych náhodou měla mimčo

blandik
25. bře 2011

@kacnov - náš bude mít tři v říjnu. Jestli ho vezmou do školky zatím nevím, ale moc šancí tomu nedávám. Já ho tam vnitřně ani nechci dát, myslím, že do těch čtyř by mohl být doma a jen občas bych ho dala třeba do miniškoličky, kde by byl s dětma ...strašně moc bych se mu i druhému chtěla ještě věnovat doma...navíc, malý míval alergie, reagoval ekzémem a jí asi jen zlomek běžných potravin...tak si tu školku ani nedovedu představit..Ale samozřejmě to není důvod pro druhé, já jsem vnitřně nastavená na dvě děti, jsem jedináček...nechci, aby se na malého tak koncentrovala pozornost, chci, aby měl doma par'táka, podobného věkem...a ten clostík se mnou zamával dost. Taky jsem se už byla v práci domlouvat...

kacnov
25. bře 2011

@blandik jojo no a jak bereš ten clostil a kdy jsi ho ted dobrala?? já beru od 2 dne do 6 dne cyklu
a pak utrogestan na ms minulý měsíc jsem ms nedostala 2 měsíce tak jsem musela na vyvolávačku :( ale naštěstí to pak šlo

jika10
25. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem si dneska koupila casopis Betynka, protoze na obalce je uplne roztomiloucky miminko a rikam si, ze takovyho broucka taky jednou budu mit 😀

blandik
25. bře 2011

@kacnov - já mívám MS standardně tak 32-36 dní, ale vyjímkou nejsou ani 46-65 dnové cykly. Clostylbegyt mám jíst 2x denně od 5tého dne do 9tého dne a na UZ pak patnáctý den od začátku MS, byla jsem te'd na UZ 14tý den, a dr hlásil, že od dalšího dne se máme snažit, že je tam folikul 2,1 milimetru (nebo v jakých jednotkách to bývá). Původně mi v rámci jiného vyšetření vyšly špatné hormony, ale u gynekologa se novým vyšetřením toto nepotvrdilo. Na tom vyšetření jsem byla minulý pátek, víkend byl snaživý...takže je to všechno hrozně brzy. To je zvláštní, že bereš ten clostík úplně jinak. Citíš se při tom jinak než bez něj? A jak dlouho jste čekali na první?

aduskatt
25. bře 2011

@kacnov utrogestan je na udrzanie plodu v maternici, pripadne na dorastenie vystelky maternice, ktoru clostil nici......od 12 DC? nie je to skoro?......mal by sa brat az po ovulacii.......ak ho mas na udrzanie plodu prippripadnom tehu, vklada sa............inak mozes jest, ale ked ho jes, dost caste su zavrate a bolesti hlavy

veronicka33
25. bře 2011

Ahojte kočky ako sa máte?ja mám dnes stráááášne bolesti,hnusnáááá mrcha kedy to už skončíííí, nathali ja som už 2DC dnes no čo už nejak bolo a aj bude fíííha všimla som si že pribudla tehulka tak velkáááááá gratulka 🙂

aduskatt
25. bře 2011

@blandik kacnov sa pytala na utogestan nie clostil

aduskatt
25. bře 2011

@blandik skor ty beries ten clostil nestandardne🙂)) standard a vtedy aj najlepsie ucinkuje je od 3 dna🙂 ale snad ti nasi lekari 🙂 vedia, co robia

blandik
25. bře 2011

@aduskatt - mě se ptala na clostík cca 6 příspěvků výše 😉

blandik
25. bře 2011

@aduskatt - hmm, no uvidíme. A na UZ se standardně pak chodí kdy, když se vezme od třetího dne? Mě říkal, ať dorazím 15 dne od MS a dost se trefil, protože jsem tam byla 14tý den od začátku MS a folikul byl veliký, další den se měl uvolnit, respektive jsme se měli začít snažit...

veronicka33
25. bře 2011

@blandik ahoj tak u mna to je presne ako u teba ☹ tiež sa snažíme už 16 mesiacov a nič ale mám 12ročnú dcérku tak sme chceli ešte mimi ale to nám robí problém neviem kde je chyba asi v psychike ☹

kacnov
25. bře 2011

@blandik jako necítím se nijak jinak akorát ta pleť no ale jinak nic. jako všichni co tu jsou mají clostil uplně jinak než já ale nějak to neřeším mám vyhlášeného nejlepšího gynekologa v brně tak doufám že ví co dělá 😀 a na první sme čekali půl roku.

kacnov
25. bře 2011

@aduskatt jojo od 12DC ale clostík mám od 2 do 6DC tak já nevím ty ovu testy jsou taky asi na prdlajs 🙂 já nevím a máte některá z vás třeba po clostíku bolesti při ovu a před clostíkem nic??

blandik
25. bře 2011

@veronicka33 - koukám, že i my dvě jsme stejně staré, nemám to v pase, ale bude mí letos 33.
@kacnov - mě se ple't zhoršila hned první den, co jsem vzala tabletku clostilu do pusy...te'd už se to hojí, ale těch pět dní mi akorát přibývaly boláčky..Taky mám dobrého gynekologa, ono to dost pomáhá, člověk má pocit, že se může spolehnout..To je moc dobře, určitě ví, co dělají.

kacnov
25. bře 2011

@blandik jako doufám no tak mám to napsané na 2měsíce když nic tak tam skočím a zas mi poradí už má dokonce naplánované další tabletky na těhu 😀 .no uvidíme radši bych byla kdyby to bylo už ted v prvním měsíci už mě nebaví to čekání

leeena_4
25. bře 2011

@kamillka100 to je hezký 😵 Na růst folíků, čisté hormony FSH, konkrétně puregon 😉

blandik
25. bře 2011

@kacnov - tak to určitě, taky bych brala, aby tam už mimi bylo, máme začátkem dubna zápis do školky, moc ráda bych věděla, jakou frekvenci navštěvování bych tam měla dát 😀 Já mám clostil na tři měsíce doma /tedy jeden už jsem spolykala/ a pak mi ho může dát na další tři ještě a pak leda nějaké repro centrum..tak snad to nebude potřeba...čekání je hrozné, hlavně když mi v hlavě pořád jedou myšlenky na folikul a co s ním asi je... ale zase je to hezké, nádějné, po 1,5 roce se cítím dost jinak...tak si to nechci nechat pomrvit těhu testem, tu jednu čárku jsem tam víděla dost často, ty dvě si už ani nedovedu představit...

aduskatt
25. bře 2011

@kacnov ano, mavam bolesti po clostile

aduskatt
25. bře 2011

@blandik na uzv som bola najskor 8den, potom 12ty, púotom 17ty...ja mam ovu aj po clostyle az tak 18,19 den

kacnov
26. bře 2011

@aduskatt jo? tak to dík to si teda budu hlídat a když máš bolesti tak máš ovulku nebo příjde až až??

nathali
26. bře 2011

Tabulka 26.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m...........?DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m............?DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m............?DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.............38DC...(PC33dní)
sysinek..........31r......snž.......2r............34DC...(PC27dní)
chersi...............23r....snž....20m..........26DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......19DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........18DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............18DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m.........17DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....7m.........17DC..(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.......16DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................15DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......15m.......10DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................10DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............9DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............6DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................6DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r.............5DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........14m........3DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž.....10m.............2DC...(PC35dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....14tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......13tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

veronicka33
26. bře 2011

@blandik dobré ránko dievčatá,no ja mám zajtra 34 tak to uteká, 😀ja som brala clostil s prestávkami rok aj niečo ale nepomohol mi ako ostatným akurát to že som s neho pribrala,ale zmenila som dr a tá mi povedala že som ok že neni dovod aby som brala clostil že to chce čas,vysledky mám dobre takže asi budem čakať kedy sa zadarý 😀nooo konečne nám pribudla jarná tehulka dúfam že vás čoskoro dobehneme 😀

lifinka
26. bře 2011

dobré ránko, tak a jsem také nemocná, vše mě bolí, o krku ani nemluvím a celkově jsem na nic....a co teď si vzít, že??? ☹

zuzka1.
26. bře 2011

dobre ranko,

gratulejm uprimne daisyna, krasna sprava.tfuj tfuj nech j vsrtko ok.

ja mam asi ovulku, mala som folik na 12DC 15mm, je to mozne , ze? dnes som 16DC. boli ma strasne podbrusko, vajecnik lavy, tak ako minuly cyklus pri ovu. waaaa, musim mm dobudit😀DDDD

kacnov
26. bře 2011

holky pomoc myslíte že je to konečně ovulka ?? ten s největšíma čárama je z dneška

aduskatt
26. bře 2011

@kacnov prave pocas nej su intenzivnejsie

aduskatt
26. bře 2011

@lifinka moooooja☹ nezavidim....ja este stale bojujem, ale uz mi je lepsie