Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacnov
26. bře 2011

@aduskatt tak myslíš že na to máme hupsnout nebo už je pozdě:(

aduskatt
26. bře 2011

@kacnov no, to je na vas🙂)ja som vcera trosku zatala zuby a skusili sme, uvidime..............sme sa smiali, ze sme si zarobili na vianocny darcek, xixi

kacnov
26. bře 2011

@aduskatt jejej to by bylo krásné 🙂) tak snad to vyjde a jak dlouho vy se snažíte??

aduskatt
26. bře 2011

@kacnov mas to v tabulke od nathali.........ale aby si nemusela hladat ,5rokov🙂

lifinka
26. bře 2011

@aduskatt je to na prd ty nemoci, že vůbec existují, Ivošek už má přes 38teploty hoří celé tělíčko, dala jsem čípek a od 16h spinká....chuďatko moje a to má jít v po na imunologii na odběr krve a má být zdravý, jak to mám teď udělat?

aduskatt
26. bře 2011

@lifinka nezavidim ti...my sme tiez marodovali spolu, akurat ze ja som mala chripku, neschopna sa postarat sama o seba, nieto este o maleho, takze to vyzeralo asi tak, ze som mu dala ranajky, zapla telku a odvliekla sa do postele s horuckou.no uzasny tyzden

veronicka33
26. bře 2011

@lifinka ahojky to mi je lúto že ste choručký bože chudatenko malé,no nič musíš zavolat že je chorý ☹
@aduskatt písala mi jedna baba z koníka že vraj sú kvapky Gynax a sú velmi dobré na 😲 tak vyskúšam ja určite uvidíme možno sa zadarý konečne 😠

aduskatt
26. bře 2011

@veronicka33 no, aj mne pisalateda neviem, ci ta ista, ale dnes na IP mi doslo..........ja ich istoiste nevyskusam.....ale tebe budem drzat palce

jika10
26. bře 2011

@veronicka33 Me treba gynex nedelal dobre, ale na kazdeho funguje jinak, stejne jako clostik 😉 Taky jsem cetla, ze to spousta holkam pomohlo, kdybych na nej reagovala trochu lip, tak ho zkousim brat dal, ale bohuzel, na me se asi musi jen s tema hormonama

aduskatt
26. bře 2011

babenky, mne stacilo precitat si, na co vsetko to posobi......cim viac ucinkov, tym je to podla mna vacsi reklamny trik.....je predsa nemyslitelne, aby bol jediny liek na upravu vlasov, nechtov, pecene, hypofyzy, hormonov........ak by to tak bolo, tak mozme vsetky pit tieto zazraky a CARy by boli bez prace........ale samozrejme, to je moj nazor, ktory sa istoiste bude odlisovat od nazorov ostatnych.tie, ktore otehotneli( a blahozelam im k tomu z celeho srdca), je mozne, ze by otehotneli aj bez toho

lifinka
26. bře 2011

@aduskatt jak lehne máma s dítětem je to na prd, já mám k tomu ještě venčení přes týden.koupila jsem si cucavé pastilky a vincentku na kloktání a na krk pryznic.Víc nemůžu.

veronicka33
26. bře 2011

@aduskatt hm no uvidíme 😀
@jika10 mala si nejake príznaky bolo ti zle alebo?mne tiež clostil nezabral 🙂 som si všimla že zase máme ms spolu si pozadu o 1 den 🙂

nathali
26. bře 2011

cau holky 🙂
konecne som doma cely den az do piatej vecer som bola v praci ☹ mali sme skolenie som totalne vycerpana a teraz sme prisli s obchodu boli sme nieco nakupit a ja stale neviem co mam varit ☹ co varite vy??
aj by som si vas rada docitala ale dnes nejak nic nestiham ☹

jika10
26. bře 2011

@veronicka33 No byla jsem takova nafoukla a bolelo me bricho a dost casto me bolela hlava. Nez jsem gynex zacala pit, tak jsem bolest hlavy neznala. To clostik zvladam 100x lip, po nem mi nic neni. No jo, mrcha dorazila, ale co uz, kdyz tam mimisek neni, tak musi byt mrcha 😒 . Ale nesnasim ten konec tabulky 😠 . Ale je jaro a verim, ze ted uz to pujde jednoduseji.

jika10
26. bře 2011

@nathali Jelikoz manza zachvvilku razi na panskou jizdu, tak jsem mu musela udelat neco vyzivneho do briska, aby ten alkohol snasel lip, takze jsem udelala kureci polivku a veprovo-hovezi vypecky se spenatem a bramborovy knedlik .... No a manza si chrochtal 😀

aduskatt
26. bře 2011

@lifinka ja som dostala normalnu hnusnu chripku, sedem dni som mala po ibalgine 38,5, proste zdechla komplet.....

aduskatt
26. bře 2011

@jika10 no, ja som pila obdobe, femigard.a bolo mi svonsky zle.......pila som pol roka, prd zabral, len prachy vytiahol a ked som to ukazala v CARe, vysmiali ma, rovnako aj moj gyndos mi povedal, ze su to reklamy........mm bral profertil a tiez prd z toho....ziadne zlepsenie vysledkov.tak ja neviem

jika10
26. bře 2011

@aduskatt No jasme, jenom nas to stalo prachy .... Gynex byl neco kolem petistovky ... Ted jsem nam koupila obycejny ecko, kyselinu listovou, piju kontryhelovy cajicek, grepovy dzusiky a ananas a stoji to par kacek a jeste je to alespon chutove dobry 🙂

veronicka33
26. bře 2011

@jika10 ahá no tak neviem už normálne váham či to kúpiť 😒

aduskatt
26. bře 2011

@jika10 asi tak🙂

aduskatt
26. bře 2011

@veronicka33 kasli na to, kup si grepovy dzus, kyselinu listovu, par lacnych vitaminov, kasli na preparaty...nebude ti zle a ked tehu ma dojst, tak dojde aj bez toho, aby si davala prachy za blbosti🙂proste, ked mas PCO, mozes pit co chces, aj tak ti treba clostyl, k nemu das vitaminy a ideeees🙂)
teda aspon ja to tak vidim....teraz sa pcham clostikom a ak to ma pomoct, tak zachvilu budem v spodnej casti tabulky🙂

jika10
26. bře 2011

@veronicka33 jsem za s aduskatt, Fakt se na to vykasli. Mohlo by se stat, ze ty by jsi byla ta, ktere to pomuze, ale predstav si, ze doporucuji to pit nejakou dobu nez se zadari a predstav si ty penize. Podle me je fakt lepsi si koupit levny vitaminy a dzusiky a jeste ti spousta penez zbude na neco jineho, treba na paradu ...... 😉 Je fakt, ze ja bych si ted nafackovala, jak jsem takove hovadine mohla verit, ale to je fakt ta reklama a tak ... A vlastne ani nevis, jestli tem holkam opravdu k miminkum pomohlo to, ze pili gynex ... Podle me by otehu tak jako tak, jen to byla souhra nahod. Proste si rekli, ze pijou gynex a musi to vyjit, hodili se do klidu a bylo to

veronicka33
26. bře 2011

@aduskatt asi máš pravdu ja beriem teraz calibrum a dr povedala že som ok že to chce čas tak nerozumiem prečo sa nedarý asi preto že neustále to mám v hlave 😖 mne clostil nejak nepomohol neviem lebo dr povedala že je zbytočné aby som ho brala tak neviem na čo mi ho ten dr prednou pchal do mna skoro rok a pol 😢

veronicka33
26. bře 2011

@jika10 hm no ved hej tak potom asi je blbost aj ten sarapis čo som niekde čítala 😉

jania023
26. bře 2011

ahoj tak ja mam dnes asi ovu testik bol pozit tak sa uvidi este zajtra

veronicka33
26. bře 2011

@aduskatt a na čo je dobrý grepový džusik?to je jedno aký alebo je nejaký špecial? 😀

jika10
26. bře 2011

@veronicka33 Jasne, nevyhazuj prachy za zbytecne drahy veci ... Ja jsem si koupila na doporuceni dr acidoflan, coz je ta kyselina listova a poctive kazdy rano jednu tabletku a k tomu si davam vitamin E a ten ordinuju i manzovi 😀 No a aby jsi na mimco tak nemyslela, tak zkus treba nejake cviceni a tak. Ja uvazuju, ze si koupim DVD zumby a oprasim doma eliptical a budu cvicit 🙂 Jo a jeste mi prislo 6 knizek, takze bude i ctenarsky krouzek doma

jika10
26. bře 2011

@veronicka33 Musis mit 100% grepovy dzusik a ten je dobry na plodny hlen, podporuje jeho spravnou tvorbu 😉

aduskatt
26. bře 2011

@veronicka33 grepovy dzusik zrieduje cervikalny hlien, lepsie prechadzaju spermie cez krcok na spravne miesto🙂)

jika10
26. bře 2011

@jania023 Nooo, tak drzim palce, aby to ted uz vyslo. A teploty nemeris, ze bys ovu mela potvrzenou i grafikem