Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
12. dub 2011

@jika10 hovor mi nieco, nemozem sa toho dockat, uz si pripadam ako debil, ze stale pisem to iste, spievam o tom piatku , len aby som nespadla na zadok, ked mi oznami zle spravy, no ale aspon budem vediet kde je problem a nebudem si kazdy mesiac namyslat, ze mozno som uz tehulka, co bude to bude

nathali
12. dub 2011

@kamillka100 no to ano ked je nieco spatne tak to nejde a nebude stacit ani kazdy tyzden dovolenka
a teraz to u teba bude ako dalej??ako cakas na ms ci pride a potom dalsie vysetrenia?

lifinka
12. dub 2011

@kamillka100 my jeli roku 2005 do Tunisu zplodit miminkjo a prd.....ale hlavu hore v Caru už dají řešení!!!Já vím, když jsem tam v lednu přišla tak mi tlouklo srdce až někde v krku!!!!a dr., mi řekla jedině IVF a vidíš....nesmíme všemu věřit a vše vidět jen černě!!!

kamillka100
12. dub 2011

@lifinka tak to bude aj mne, budem tak nervozna, ze ho tam mozno rozkusem, ked ma nezoberie na cas 😀 , uz len sa dva krat vyspinkam a bude piatok, ratam to ako dieta 😀

lifinka
12. dub 2011

@jika10 myslíš, že by to mohla být holčička? Já ji tak zřetelně viděla, jako doopravdy se zdál sen...přemýšlím nad tím testem pohlaví, zda ho obj.já to už nemůžu prostě vydržet, co nosím v bříšku.

kamillka100
12. dub 2011

@nathali nie , uz ziadne vysetrenie, aspon si myslim, uz presla celym vysetrenim, sledovali mi cely cyklus a teraz sa to vyhodnoti, kde je vlastne problem, v piatok sa dozviem ako dalej postupovat, myslim si, ze ked budem problem vo mne, tak mi da nejake lieky na podporu ovulky, alebo neviem co................len nech manzel bude v poriadku, manzela sa horsie lieci,aspon som tak pocula,no dufam, ze na umele nepojdem, to je krajny pripad

lifinka
12. dub 2011

@kamillka100 a mm ma dobrý spermio, už si to nepametám?nebo se dozvíte v pátek také výsledek?

jika10
12. dub 2011

@lifinka A kdy nejdriv se muze poznat pohlavi miminka. Asi se ptam jako blbec, ale tohle fakt nevim 😅 Holcicku bych ti moc prala 😉 A doufam ze i bude

Teda jsem pekne nastvana, delam v praci akcie a pokazdy kdyz je chci ulozit, tak mi zacne stavkovat pocitac, takze je ted budu predelavat uz potreti. A jestli to udela jeste jednou, tak jdu domu 😠

lifinka
12. dub 2011

@jika10 no právě když je mimi dobře natočeno jsou dr, schopni na té genetice 11-13tt už říci, co to bude, ale tak kolem 12tt se dotvoří veškeré pohlavní org., tak pak když je to vidět na utz řeknou to, a já stále nic, domlouvám mu a nedaří se, Ivoška mi řekl až ve 20tt a teď mám další kontrolu až v 21tt.Tak snad se to dovím už nebo mě klepne a obj, ten test na určení pohlaví!

nathali
12. dub 2011

@kamillka100 tak snad budu vysledky ok a nic vam nebude branit k ceste za mimcom
@lifinka co nevies ze dievcatka su hamblive??! 😉 ja myslim ze mas holku 🙂 a na ten test pohlavy by som sa vyprdla je to drahe to by som radsej uz nieco kupila na mimi a ono sa aj tak ukaze alebo to bude proste prekvapko 🙂

lifinka
12. dub 2011

@nathali u nás lítají na zahradě konve! Je to vichr. Jinak překvápko neberu, chci to vědět!už jsem se chtěla mrknout na pidi věci po Ivovi a ještě nemám nějak odvahu, či co.

nathali
12. dub 2011

@lifinka vydrz mamko vydrz! 🙂

baby vcera porodila moja kamoska cisarskym ma chlapceka Maxamiliana a mal 3910g a 52cm 🙂 uz sa tesiim na fotky 🙂 juuuj budem pestovat dalsie miminecko 🙂

lifinka
12. dub 2011

@nathali tak to je macík, co? gratulka kamošce!

nathali
12. dub 2011

@lifinka no tak ten je velky valibuk 🙂 ale hlavne ze su ok mala rodit normalne ale maly mal vraj okolo krku pupocnu snuru tak jej spravili sekciu
buduci tyzden ich chcem ist pozret isla by som aj do pordnice ich kuk ale ked berem antibiotika tak nechcem predsa je to take cerstvucke mimino

aduskatt
12. dub 2011

@jika10 lekaren zavreta pri praci, babenky, musime cakat do vecera, zatial sa nic nerozbehlo, ale brucho uz boli☹

puckal
12. dub 2011

@lifinka ahojky, on si zvykne neboj. S tím jídle to znám od synovce, vždy se ho ptám co měli a bud něco zeleného co mu nechutná nebo řízek s kaší ale pořád dokola. A ještě vždycky když ho občas vyzvedávám já, tak mě pěkně lakuje....jako že mikinu tuhle nenosí, pyžamko mi tady nech atd. a potom segra kouká, že jde jen v letní bundičce a bez pyžámka. A když se ho zeptá, kde to mámew, tak mi odpoví že mě pěkně napálil 🙂
A neboj, já doufám že brzo přijdu do jiné tabulky s // 😅 Tento měsíc vypadá, že je plodnější, grafík je pořád hezký, uvidíme zda se zítra teplota bude držet i bez orgametrilu a pokud jo, tak ve čtvrtek nakonec testnu. To pokud bude bílý, tak mi bude jasný, že už nic čekat nemusím....... 😖

puckal
12. dub 2011

@nathali Hezky velký kluk, tak potom ukaž foto a doufám že brzy i foto z UTZ od tebe 😉

lifinka
12. dub 2011

@puckal je to prča s dětmi 😀
jinak puckal, myslím, že tentokrát to máš v kapse, cítím to!

puckal
12. dub 2011

@lifinka kéž by...... dnes jedem do prahy po práci za babičkou do nemocnice, a potom koupit MM dárek k narozeninám a snad si koupím něco hezkého na zahrádku. Musím pořád něco d+ělat abch nemyslela na to zda budou // nebo ne a když ne co bude dál......

puckal
12. dub 2011

@lifinka s tím pohlavím tě chápu ale tomu testu bych moc nedala........se příště určo ukáže neboj, hlavně že je zdravé at je to holka či kluk 😉 Já by radči kluka a manža zase holku......tak jsem zvědavá, čeho se kdy dočkáme... 😅

natyi25
12. dub 2011

dievčatá, pozrite sa ako vyzerá folikul pred prasknutím http://www.lapscope.com/female-anatomy/tubes-ov...

nathali
12. dub 2011

@aduskatt tak to je super ze sa nic nerozbehlo a to ze ta nieco boli na to nemysli 😉 pockame si teda do vecera som taka netrpezlivaaaa a to pridem az okolo osmej vecer ach jaj to je nevydrziiiim!

@puckal jeeej pekne si to napisala no foto maleho Maxa ukazem a snad aj z mojho sona bude coskoro 😀 ale na rade si prva ty! takze cakam od teba // a potom foto z utz 🙂

lifinka
12. dub 2011

@puckal to znám, stále nějak zaměstnávat mozek něčím jiným.Ale myslím si, že už by byly // vidět i slabunké.Ale obdivuji tě, jeliko já už testla 9DPO a nic a pak ten 10 a už tam byl duch.Jinak na zahrádku moc ráda také kupuji, dnes jsem dostala od sousedky zlatý déšť, co napěstovala, tak ho zasadím. U nás v Olmiku bude flóra tak se také těším, ale nesmím moc utrácet... 😔 jiank už mi kvetou tulipány konečně 🙂

nathali
12. dub 2011

@natyi25 no to je hnusneeee 😀
tam kde je ta sipka je akoze vajicko?? a to biele je co vajecnik?

lifinka
12. dub 2011

@puckal asi to obj, nebudu je to drahé a peněz je málo, teď mi došlo z pracáku 2935kč to je almužna...

nathali
12. dub 2011

@lifinka ja mam zlaty dazd po oknom tak mi je aspon troska veselo aj ked prsii 🙂
ja sa zas divim ze si testla tak skoro ale ked si nemala nikdy duchov tak preco nie ja by som sa bala ze testnem skoroa nieco sa tam ukaze a potom s toho nic nebude tak puckal chapem

aduskatt
12. dub 2011

@nathali aj ja mam nervy..........🙂)

natyi25
12. dub 2011

@nathali hnusnéééé, ale aspon si to vieme predstaviť 😕
ano je to ľavý vaječník

nathali
12. dub 2011

@lifinka paani tak malo penazi??ved zobraci pred tescom zarobia viac 😠 to je aky vysmech od statu ☹
nic neobjednavaj a malinka sa ukaze za chvilku v plnej svojej krase 🙂

nathali
12. dub 2011

@aduskatt sa ti nedivim ale pokial neni ms a co tebe uz meska tak je to len a len dobre znamenie 🙂 tak silno drzim palce aby ms uz neprisla
@natyi25 no je to divny pohlad ale mas pravdu aspon vieme ze ako to vypada
a ty sa ako dlho snazis o mimco??