Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
8. kvě 2011

@terioza1 Niceho se neboj, ja za 6 cyklu s clostikem byla sledovana pouze jedenkrat a to 5 cyklus. Kadzy doktor je jiny, takze to ze nebudes chodit na mereni foliku a UTZ neznamena, ze by byl doktor spatny. Ja mam taky vyborneho lekare 😉 A myslim, ze pijes kontryhelovy caj, ktery by se mel pit od 1 dne MS do ovulky, je na rust delozni sliznice. Ja ho taky piju, jen s pitim koncit cca 8-9 DC, protoze pak jeste dlouho spinim a pry to muze byt kontryhelem, ze je delozni sliznice moc vysoka . Drzim palecky, aby se to brzicko povedlo 😉 Taky se ohlizim po kazdym kocarku kterej vidim. A navic, kdyz je to kocarek, kterej se mi libi, tak cucakuju jeste vic

tyrisa
8. kvě 2011

Holky,když měřím BT a beru clostik a pak ještě dostanu pregnyl....teplotu to asi nějak ovlivní,že jo?hlavně pregnyyl asi....Teď mi totiž došlo,že po pregnylu mi vyletí teplota a tak mi automaticky naskočí na grafu ovulka,ale já můžu ovulovat až 48h po injekci......No alespoň příští měsíc zjistím jak to je...budu poprvé bez léků....

nathali
8. kvě 2011

@jika10 ahojky 🙂
tak ja sa mas dneska? este meras BT??

nathali
8. kvě 2011

@tyrisa pozri na moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
a to som na 14dc dostala pregnyl a brala som aj clostil a teloty mam aj tak nizske a takto to mam aj bez liekov

terioza1
8. kvě 2011

@jika10 Dekuju za klidnou odpoved, ja jsem z tohodle takova nesva, porad neco pozoruju a zkoumam, jestli to je dobre. Diky za rady. Preju ti, aby ti to vyslo brzy. To cekani je hnus... :( Neumis si predstavit, jak bych byla stastna, kdybych to zjistila, ze cekame mimi... Prvni mímo... Nejradeji bych dala i postylku do loznice .... fakt mi hrabe....

tyrisa
8. kvě 2011

@nathali Aha,tak to je potom v pohodě,už jsem myslela že měřím zbytečně 🙂

nathali
8. kvě 2011

@tyrisa myslim ze to zbytoce neni aspon budes vediet ze ako ti chodi telo ja som za to vdacna ff a aspon viem ze ovu nemam stale rovnako a ze jed mam bolesti tak ze sa hlasi ovu a nie ms 😀

terioza1
8. kvě 2011

@jika10 a prosim te, pijes ten caj jednou denne? ja nekde cetla, ze se ma pit az 3x denne

nathali
8. kvě 2011

@terioza1 a ako dlho sa snazite o mimi???
drzim palceky aby ste sa co najskor dockali mimisa 😉

jania023
8. kvě 2011

Ahoj co myslite aka je sanca ze by sa mohlo podarit tento mesiac ked od vcera beriem sumamed a ofloxin?sumamed koncim dnes ale ofloxin este 5 dni...dnes 5 DPO

terioza1
8. kvě 2011

@nathali Ahoj,

my to vlastne flakali.. jednou jsme si pozor dali, pak ne, pak jo..... a ja se nastvala, cekat uz nechci a zasla si k dr pro clostil. teda ja nevedela, ze mi da clostik. V unoru jsem mela problemy s folikulama, ze mi rostl a rostl a nepraskl, byla jsem s tim v nemocnici. Tak asi proto ten clost, asi mam misto ovu anovu. No, v dubnu kazdej den - nekdy vickrat jeste bez clostu a nezadarilo se. Tak ted v utery zacnu brat clost. A pak nejakej estrofem. A pak soulozit a soulozit a soulozit a doufat v mimiska. Jak dlouho se snazis ty o mimi?

nathali
8. kvě 2011

@terioza1 u nas je to uz dva roky ☹
ked to nebudete flakat 🙂 tak mimis pride raz dva 😉 drzim palceky aby to bolo co najskor
a beres nejake vitaminy???

terioza1
8. kvě 2011

@nathali jeeezis, to me mrzi, ze uz tak dlouho a nic. A jste oba v poradku? Fakt me to mrzi.. :( Piju ten kontryhelovy caj namichany s hermankem a jeste necim. Tak doufam, ze mi to pomuze. Jinak nejakou listovku neberu, ale asi bych mela. Snad se po tech lekach zadari. Draha plovicka je v poradku na 100% - uz 2decka ma. Tak si rikam, ze to bude asi ve me.. :( O to je to horsi.

nathali
8. kvě 2011

@terioza1 nam sa to raz podarilo ale nedopadlo to tak skusame a skusame a uz tomu nechavam volny priebeh a nechcem to riesit (vela robi aj psychika) aj ked k dr. chodim a lieky beriem tiez pijem kontryhel a mam este jeden caj kde je kontryhel zmiesany s niecim inym.priatel v poriadku je to u mna........mam doma listovku a beriem ju tak ked si spomeniem 😀 a aj claibrum babyplan

terioza1
8. kvě 2011

@nathali tak ty se takhle dopujes. Jen se dopuj, ale slysela jsem, ze nekdy moc predopovany telo taky neni dobre. Nevim ale, jestli to je jenom kec nebo pravda. Kazdej rika neco jineho. Nekdo at soulozime 1za 2-3 dny, nekdo kazdej den, moje dr mi zase rekla,ze mame si dat 4denni pauzu a pak na to vlitnout, jina dr zase ze ne, ze kazdej den - cim vic, tim vetsi sance.. tak ja jsem ze vseho uz fakt jelen. Pak co je spravny.. ??!!!

nathali
8. kvě 2011

@terioza1 co sa tyka vitaminou tak ja ich beriem len ked si spomeniem takze to neni kazdy den a vobec nie pravdidelne a o sexe som sa bavila s dr. vravel ze kazdy druhy-treti den uplne staci ze kazdy den neni dobre lebo spermose sa sice tvoria ale nie su tak kvalitne a je ich menej
uz neriesim a sexujeme ked mame chut a nie ze teraz musime ako tomu bolo donedavna 🙂 a uz mi to je aj jedno ci budem tehu teraz alebo potom dali sme si cas do konca roka a potom ked nic pojdeme do CARu (ale dufam ze to nebude nutne) 😉 🙂

terioza1
8. kvě 2011

@nathali Moc bych ti prala, aby se to povedlo. Kdyz na to takhle netlacis, je dost mozny, ze se vam to povede aniz bys to cekala. U me bude chyba, ze na to moc myslim, fakt moc, jedina mistnost, ktera nam schazi udelat v novym byte je detskej pokoj, vzdycky tam jdu a je mi smutno. Radeji tam nechodim.... Moc se na to upinam.. jenomze me to jinak nejde...

lifinka
8. kvě 2011

@nathali ahojky, co nového? Já si ráno srazila o postel malíček 😠 bolí to jako čert.Máme nějakou těhulku novou?

nathali
8. kvě 2011

@terioza1 aj ja som na to myslela az mi skoro s toho siblo ale potom sa vo mne nieco zlomilo a uz je mi to jedno 😀
@lifinka novu tehulku tu asi nemame neviem o nikom ☹ skoda
a ja som po ovu uz 5 dni 😀 no a nic to je odo mna vsetko 😀
joj ten malickem ma mrziii je to hnusnaaa bolest ☹ ☹ ☹
a jak sa mas??co malinky uz kope co??
inak dnes som pozerala fotoblogy a cabalkova bude mat tiez chlapceka Tonicka 😀

jika10
8. kvě 2011

@tyrisa Tak ja jsem mela po pregnylu dost vysoke teploty, na me az nezvykle vysoke teploty, porad se mi v druhe pulce cyklu drzeli kolem 37 st., coz u me bez pregnylu nehrozi. Max 1-2 dny.
@nathali No jak bych se mela, bajecne, dneska budu pokracovat v sazeni kyticek, uz ted mame kvetinovy balkon a ted do zahonu gladioly. Vcera jsem tak poctive sazela kyticky do truhliku, ze jsem si pochroumala palec na prave ruce. Jinak cekam na ovulku, ktera nejak neprichazi, ale vcera ovu testik pozitivni, tak bud byla vcera nejpozdeji dnes a sexik byl nakonec vcera vecer, tak uvidime. Jeste to pojistime bud zitra rano nebo vecer a pak uz jen cekani. Ted budu merit opravdu jen do potvrzeni ovu a pak vem to cert.
@terioza1 Mela jsem to ze zacatku uplne stejne, ze jsem hledala na internu co, jak, kdy, proc .... Hrozne jsem se srovnavala a reknu ti, ze to nema cenu. Clovek se moc pozoruje a to neni dobry. Ja uz jsem si na nejake to zklamani po tech 17 mesicich zvykla, ale taky uz bych byla rada, kdyby to vyslo. Prece jenom v mych letech prvni dite 😒 a to bych chtela nejmin dve. KOntryhel piju 1x denne, ale s nicim ho nemicham. My jsme si s manzou rekli do konce zari domaci snazenicko a pak pujdeme do CARu, kdyz se nezadari a snad pomuzou, ze by jsme do konce tohoto roku mohli byt tehotni 🙂

Holky snad se zadari nam vsem a co nejdrive 😉

jika10
8. kvě 2011
dicinka1
8. kvě 2011

baby je možne,že mam stale rovnaku bt???36,5..36,6?

aduskatt
8. kvě 2011

@jania023 sanca je vzdy, ale neviem, ci pri ATB ako je ofloxin to je vhodne☹(

jika10
8. kvě 2011

@dicinka1 to vis, ze je to mozne, kazdy cyklus je jiny. Me ty teploty na grafu skacou, protoze mam teplomer se dvema desetinyma cislama, takze vcera napr. 36,64 a dnes 36,67 a kdybych mela normos teplomer, tak by to bylo 36,6 oba dny

jania023
8. kvě 2011

@aduskatt ahoj ze vraj to prechadza cez placentu ale neposkodzuje plod tak to tam je pisane

pajula
8. kvě 2011

ahojky holky,jsem tady nová,tak jsem se chtěla jen zeptat,na to po jaké době užívání clostíku jste otěhotněli?
Já teď budu brát první cyklus clostík. Teď dobírám utroš. Děkuji

aduskatt
8. kvě 2011

@nathali ja uz som tak pohodlna, ze ked chcem vediet, ktory DC som, ani nepozrem kalendar, rovno Konika a tvoju tabulku🙂

aduskatt
8. kvě 2011

@jania023 ako sa hovori, Jááá Ti nevím, Karle, xixi.....sak nam je to sumafuk, hlavne, aby bolo tehu, no ne?.ked neposkodzuje plod, super........take bezne lieky neovplyvnuju Otehotneie, takze mozne to je🙂

nathali
8. kvě 2011

@aduskatt no to nie si sama ani ja netusim ktory dc som keby neni konik a ff 😀
@jika10 no myslim ze ovu bola na 14-15dc uvidis ako zajtra bude BT 😉 🙂

jika10
8. kvě 2011

@nathali no jo, jenze pozitivni ovu testik byl az 16 DC, na 15DC byl negativni. Takze si myslim, ze ovu bud byla vcera nebo dneska. No uvidim, kdy mi ji FF vyznaci a jaka bude teplota. Kdyz jsem nebyla u doktora na UTZ, tak se bojim, jestli spis neni cysta, protoze me porad divne poboliva brisko uz od 14 DC 😒