Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 zasa ty souzdruzi z NDR🙂))

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 ja som si graf nevedela spravit,spravila mi ho lifinka,uz viem co- to ale aj tak mi nebolo jasne tentokrat ta ovu.ale ved uviiiiiiiime.Teoreticky to ovladame vsetko,len z praxe prepadavame 😀

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 no akonahle zazvoni u nas,tak tak dam vediet vcas 🙂

eerikaa3
12. kvě 2011

@aduskatt ved niekto si to musi "vypit" xi xi

aduskatt
12. kvě 2011

@eerikaa3 az do dna, hehe

lienkapp
12. kvě 2011

@jika10 no ja beriem 3x1 od 5-9DC. Dnes som 10DC.

jika10
12. kvě 2011

@lienkapp A uz te boli alespon brisko, jako picha nekde kolem vajecniku???

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt No a nejenom soudruzi, ale lita tady mezi nama ruda armada, tu by jsme meli nejak zneskodnit 😀 😀
@eerikaa3 Ja s moji blbou AJ to dala nejak dohromady, poslouzil kamarad google prekladac a bylo to. Pred tim rokem jsem si to doma psala do papirovyeho archu a z toho jsem nechapala vubec nic. Praxe se da dohnat. Se muzeme domluvit s doktorem, ze kdyz nebude moct, tak zaskocime 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 ruda armada prisla vraj len docasne🙂) a jednotka docasnosti je jeden furt, xixi

aduskatt
12. kvě 2011

a mame dnes tabulecku? som nepostrehla

lienkapp
12. kvě 2011

@jika10 praveže vobec nie. cca 7-8 den ma boleli vaječníky ale teraz už druhy den nič. 😖

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt hezky receno a neda se v tom pripade udelat neco s tou jednotkou docasnosti, treba nejak odmocnit nebo taaak neco

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt Jooo, tabulecka byla nekde hooooodne v predu. No jo, moc toho nakecame 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 noooooo, zatial som na nic neprisla🙂

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 tak hlavne ze bola....idem hladat, lebo nemam prehlad🙂

jika10
12. kvě 2011

@lienkapp Mala pravdepodobnost, ze by ovulka probehla v dobe uzivani clostika. Jestli mas vic ovu testiku, tak zkousej testovat. Ja to ze zacatku delala tak, ze kdyz nebyl pozitivni, tak jsem testovala obden. BT jsi rikala ze nemeris, vid

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 no, teda, fakt sme ukecane.uz som sa prehrabala az k nej.......po polnoci mame 30DC.a ze ma este brucho neboli......divneeee

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt zkus stranku cca 1155 nebo 1156, dal byt nemuze 😉

eerikaa3
12. kvě 2011

@jika10 😀

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 uz som sa tam dohrabala.je to jednoduchsie ako lovit v zapisniku, xixi

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt A to je prave ta zrada, prijde necekana, nezvana, ale v plne sile. No proste mrcha 😅 A jak mas normalne dlouhe cykly??? Ja vim, ze moje LF je 14-16 DC, takze prichod mrchy si dokazu spocitat.

lienkapp
12. kvě 2011

@jika10 ja si tiež myslim že by to bolo nejak skoro a ešte pocas uzívania clostiku. No nemeriam BT lebo mam taku robotu že robim aj nočne a nie vzdy som doma. Je to take rozhadzane. Ja som dnes robila ten testik a bola tam slaba ciarka.

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 no u mna je kazdy mesiac ocakavana, svina jedna...ale o tomto case by som uz mala citit brucho a zatial je klud..ono to pride kazdu chvilku..co sa tyka cyklov, mam to od 32 do 39, takze v podstate si to tiez viem spocitat🙂))

jika10
12. kvě 2011

@lienkapp Myslim, ze ovu prijde co nevidet. Zitra bych ji necekala, ale o vikendu bych zkusila pro jistotu testnout, jestli je carka silnejsi, aby se ovu nepromeskala

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt No ja uz si od urcite doby taky nic nenamlouvam a radeji ocekavam. Me treba tenhle cyklus brisko pred MS vubec nebolela, zato pri MS jsem byla prvni den na 2 ibalginech. U me nezvykle, tohle jsem nikdy nemela. A myslim, ze to muzou delat ty hormony co do sebe ladujeme

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 ved urcite......ja mam uz ibalgin v pohotovosti nastartovany🙂vobec neuvazujem nad tym, ze by som svinu nedostala

jika10
12. kvě 2011

@aduskatt No u nas taky, my mame to velky baleni po 100 tabletkach, manza je obcas zobe jako lentilky 😀 A prave jsem o ibalginech taky nekde v nejaky diskuzi cetla, ze muze ovlivnovat vysku sliznice a jeji kvalitu. No uz nevim, rikam je to alchymie

jika10
12. kvě 2011

Tak devcata, zachvilku bude treti pracka doprana a pak pujdu spinkat. Tak se s Vama pomalu loucim a preju Vam krasne sny a ozvu se zitra z prace, budu tam az do sesti do vecera 😠

nathali
12. kvě 2011

som spet 😀 bol tu priatel pozeral si auta😀
@eerikaa3 no mozno mas vyzsiu hladinu LH a preto si mala ovu pozitivny aj ked ovu este neprebehla inak neviem ale super ze ste sa snazili 🙂 ja som mala minuly mes taky velky folik 😀 tak drzim palceky 🙂
no a s tym spinenim to je strasne ☹ a dr. ti na to nic nedal?????

aduskatt
12. kvě 2011

@jika10 no, ved ale uz ked dostanem svinu, cize je jasne, ze tehu nie som, tak mi moze byt sumafuk cela sliznica.....po svini zacne rast znova......