Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
23. kvě 2011

@tyrisa No myslim, ze te mmuze povzbuzovat, kdyz si tam primyslis tohoto smajlika 😉 Neboj povede se to. Ja uz se uklidnuju, ze do 40 let mam jeste dost casu, kdyby nahodou. Ale jestli to tak bude, tak tady v praci zesedivym 😀

tyrisa
23. kvě 2011

Holky,nevíte proč mi ff vyznačil ovulku až na 20tého,když jsem ten den byla ráno na gyn. na UZ a tam mi řekla,že ovulka byla už včera tzn. 19tého,že folik je prasklý.........nějak tomu nerozumím 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

tyrisa
23. kvě 2011

@jika10 Dělám si z tebe srandu....bylo mi hned jasné,že tam nepatří 🙂

jika10
23. kvě 2011

@tyrisa FF se muze zmylit +- nejaky ten den. Pokud jsi byla 20 DC na UTZ a folik uz tam nebyl, tak ovu mesela byt driv a verila bych, ze byla ten 19 DC. Ver doktorce, FF do tebe nevidi 😀

jika10
23. kvě 2011

@tyrisa Ja jsem dneska nejaka natvrdla. Proste prvni den MS mi to nejak nemysli 😒

tyrisa
23. kvě 2011

@jika10 No,aspoń mi ji tam vyznačili....:-P Jinak to neřeš,nejsi natvrdlá,alespoň jsem se pobavila...díííky 🙂

jika10
23. kvě 2011

@tyrisa Tak jsem rada, ze jsem alespon nekoho pobavila. I kdyz je fakt, kdyz jsem si to rana po sobe prectla a videla toho smajlika, tak jsem se taky zacala smat. Takze alespon k necemu to bylo dobre 😀

Teda, ja nechci byt sprosta ale mam strasny KOPR, nic se mi nechce 😠

lifinka
23. kvě 2011

@daisyna je to děsný zítra už 24tt už bych měla něco dělat, jakože kupovat potřebné věci...a ty dobrý?co čekáte už víš?

leeena_4
23. kvě 2011

ahoj holky, hlásím, že u mě nic nového, stále čekám na mrchu po utroši a ta se jako obvykle stavila cestou někde na kafe.

@lifinka letí to šíleně, nevěřím, že už si zítra ve 24 týdnu 😨 . Jak se cítíš?

jika10
23. kvě 2011

@leeena_4 Tak ta moje se fakt nikde na kafe ani na pokec nezastavila 😀 Ae mame tu dalsi mesic snazenicka a urco bude uspesnejsi 😀

eerikaa3
23. kvě 2011

@nathali mozes mi prosim ta napisat 2 DC 😒 dakujem

leeena_4
23. kvě 2011

@jika10 no já už bych chtěla taky další měsíc snaženíčka. Teď jsem to počítala a snžíme se 13. měsíc a to jsem stihla s bídou 10 cyklů, kvůli líné mrše.

jika10
23. kvě 2011

@eerikaa3 Vitej v klubu, ja jsem dneska 1 DC 😠 Vrrrr

@leeena_4 No my dnesnim dnem zaciname 18 mesic a kolik cyklu jsem stihla nebo nestihla radeji nepocitam. Ja tu moji mrchu bez clostiku taky nemam zrovinka moc akcni. To si to kafe cestou dava 😀

leeena_4
23. kvě 2011

@jika10 ono je to možná lepší nepočítat 😀. Tak já měla tenhle měsíc stimulku Puregonem a ještě 12 dní utroš a stejně se fláká. Já už nevím, co by jako chtěla 😀

puckal
23. kvě 2011

Ahojky, všem, doufám že je tu i nějaká novátěhulka???? U mě nic nového, pracovali jsme na zahrádce a už máme bazén, mám od středy dovolenou tak si budu užívat. Jinak graf posílám ale doufám že nebude tak brzy ovulka, teplota je nějak moc nízko, je to vůbec možné??? První problém aby byla a ted by byla tak brzo....no nechám se překvapit, jaké budou teploty dál.
@leena_4- ty pořád na ni čekáš? K dr. jdeš kdy???

jika10
23. kvě 2011

@leeena_4 Ale kdyby se chtela aspon flakat cely jeden rok. To ne, to si bude pekne nekde trajdat, ale nakonec vzdycky dorazi 😀 Drzim palec, aby tenhle mesic byl uspesnejsi nez predchozi. Ja ted budu bez veskerych leku 4 mesice, takze si myslim, ze to u me taky nebude nic slavneho, ale uvidime

puckal
23. kvě 2011
leeena_4
23. kvě 2011

@puckal Jé, bazén a zrovna bude krásně, to si to pořáně užij 😵 No, pořád čekám, dneska 8. den po dobrání utroše a to jsem měla stimulku a podle dr. ovulka nejspíš proběhla, tak nevím. A kdr nejdu, musím prostě počkat, nechci další dvojitou dávku agolutinu - minule jsem to i po něm dostala až 15. den. Takže k dr půjdu až tak 7Dc na folikulometrii 😉

leeena_4
23. kvě 2011

@jika10 věřím, že i bez clostíku bude tělo nastartované z předchozích cyklů a bude ovluka 😉

eerikaa3
23. kvě 2011

@jika10 😝 co uz ,aspon sa znova mozme posnazit a nenatahuje sa to 😉 .No tento mesiac sme sa rozhodli ze bez clostika .Clostik som mala 6 cyklov bez prestavky.Bude co bude.

puckal
23. kvě 2011

@leeena_4 tak to jo, snad ti brzo dorazí, nebo třeba náhodou najdeš // 😉

leeena_4
23. kvě 2011

@puckal mě se takové náhody nestávají, je to jen otázka času, kdy si to přikráčí 😉 Já už se na ní těším, čeká mě další stimulka a IUI 😵

jika10
23. kvě 2011

@eerikaa3 Jo jo, ja brala taky 6 cyklu za sebou a dalsi uz nebudou. No vzdyt uvidime jak dopadneme. Pry uciek clostiku zustava v tele jeste 3 mesice, tak jsem na to zvedava. Ja totiz byvam vzdycky ta vyjimka
@leeena_4 V to doufam, ze si nebude chtit dat volno ovulka a nebude si po kaficku a pokecu nekde chodit ona misto mrchy 😀

jika10
23. kvě 2011

Teda holky, uz mam v sobe dva ibalginy a bolest bricha a zad neprestava. Co jsem komu udelala 😠 Nikdy jsem na tyhle bolesti netrpela a od te doby co jsem do sebe ladovala clostika bych si pri MS Bricho rozparala 😠

strihalka
23. kvě 2011

ahojte, tak ja se tento mesic asi ovulky nedockam☹zatim to na to nevypada, i kdyz pri nepravidelnosti jeste prijit muze,
ale chtela jsem se zeptat, clostik vam napise sama doktorka, nebokdyz si o nej reknu, tak mi ho napise, a kolik stoji?

lienka2912
23. kvě 2011

ahojte, snažilky, tento mesiac som prvýkrát brala clostilbegyt, vlastne dnes som brala poslednú piatu tabletku.
Môžme sa už dnes večer snažilkovať alebo 1-2 dni pauza? Má s tým niekto skúsenosti?

aduskatt
23. kvě 2011

@tyrisa je tam niekde napisane, ze to je jedine spravne? ak si to dobre precitas, tak je tam napisane, ze asi jej DR k tomu mala dovod..............treba citat vsetko do konca..a na zaklade coho posudzujes, ze co ja napisem je blbe? 🙂

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 nezavidim ti tie bolesti, moja.................u mna je tento mesiac strasne divny, vymyka sa zvyklostiam, teda co sa cyklu tyka....zasa asi soudruzi z NDR udelali chybu🙂)

jika10
23. kvě 2011

@aduskatt Se soudruhama si budeme muset pekne od plic promluvit, me uz taky pekne stvou. No a pokud je tvuj cyklus nejaky jiny, tak mozna to i vyslo 😉 Drzim palce

@aduskatt
@tyrisa Holky, nehadejte se. Ja stejne myslim, ze je jedno od kdy se clostik bere a ze zalezi na doktorovi. jeden rekne 3 mesice a pak 3 mesice pauza a jiny rekne ze v klidu 6 mesicu bez pauzi. Co clovek to jiny nazor a je prece hloupe vnucovat druhemu neco jineho. ja brala clostike jak od 5 DC tak od 3 DC a stejne nic. Takze je to jedno

nathali
23. kvě 2011

Tabulka 23.5.2011

Snažilky:
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........44DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............42DC...(PC31dní)
loretana.........26r.......snž......16m............27DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............25DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............23DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........21DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r.................10DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m............10DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m.................8DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................7DC...(PC27dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.............7DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........24m................5DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m............2DC...(PC30dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m..............1DC...(PC31dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....23tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......22tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......14tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....11tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......11tt..........(snž.11m)
natyi25.......................11tt..........(snž.4m )
zuzullik3 .....................8tt..........(snž.?m)
mirkatv........................6tt...........(snž..16m)