Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 praveze som tiez mala k tej skupine skor negativisticky postoj

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt myslis cerny? Ja ucim na zvlastce, takze vim, o cem je rec 😀 Sama cernota...

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt ja tam nejdu.... 🙂

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 jezisi🙂) to vobec nie.nie som rasistka🙂) nevadi mi abs farba pleti, ani nic ine....len ja som ucila predmety, ktore sa ucia az vo vyssich rocnikoch a dnes si pubertaci mylia demokraciu s anarchiou a myslia si, ze moze vsetko.....dve baBY SA ZO SKOLY V PRIRODE VRATILI TEHOTNE...DEViatacky.tak to ja nemusim.a oprskle su.teda vtedy boli

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 no, aspon nie som sama, nejdem ani ja radsej, by ma trafil slak, stale citat a depkovat sa, ze nic....staci mi tu sa postazovat🙂)) aj ked, teda dufam, ze si poslal riadne tysch virusikov🙂

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt jooo holka, o tehotenstvi v 7.,8.,9., tride mi povidej. Vcera se loucili 3tehule(7.,8.trida) a jedna z 9.tridy ma uz 3mesicniho kluka.... deeees...

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt ver, ze vic jsem jich u sebe uz nemela, jsem uplne vycucla z toho posilani 😀 Jen abyste to vy chytly.

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 setky okna v dome otvorene🙂)) chytala som vsetko, co prislo

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt zase to s tim otevrenym oknem neprehanej, at zase nevyleti....

Fuj, je mozny, ze mi je bliti? Asi jdu vrhat....

veronicka33
30. čer 2011

@terioza1 dievčatá nestrašte ☹ ja mám doma siedmačku 🙂 inak asi už možem tíško gratulovať? 🙂

terioza1
30. čer 2011

@veronicka33 muzes, muzes.... 🙂

aduskatt
30. čer 2011

@terioza1 mam navstevu deti moje zlate, tak sa zatial lucim

terioza1
30. čer 2011

@aduskatt pozdravuj 😀

veronicka33
30. čer 2011

@terioza1 tak gratulujéééééééém,a teším sa s tebou,tak nech je tam všetko ako má byt🙂))))) a ja cakám mrchu cez víkend preto som sa pýtala že kedy testovat

terioza1
30. čer 2011

@veronicka33 to bylo tedA poradne potichu 😀 ja testovala kazdy den asi o 7DPO a teprve v den ocekavany ms se mi ukazal duch....

terioza1
30. čer 2011

@veronicka33 dekuji ale za gratulaci

veronicka33
30. čer 2011

@terioza1 nemáš za čo hlavne že sa podarilo 🙂 júúúúúúj super 😲

eerikaa3
30. čer 2011

ahojte,podstupili ste niektora laparoskopiu?

jania023
30. čer 2011

@eerikaa3 ahoj ja ano co potrebujes?

eerikaa3
30. čer 2011

uvazujem nad laparkou,lebo po 6 mesiacoch clostylu nic,teraz druhy mesiac bez neho a aj vystelka maternice pekna aj foliky dorastaju a stale nic.Spermiogram na vybornu.Robi sa to ako jednodnova chirurgia a kedy je mozne zacat sa snazit po laparke?

eerikaa3
30. čer 2011

@jania023 robi sa v celkovej anesteze?Aj to nad tymto bola odpoved pre teba. 😉

mijadave
30. čer 2011

@eerikaa3 ahoj, mne robili laparku po 3 cykloch clostilu... ano, robia to ako jednodnovu chirurgiu, rano som prisla a na druhy den rano ma pustili... snazit sa mozes dalsi cyklus, aspon mne tak povedali.... 😉

jania023
30. čer 2011

@eerikaa3 ano je to v celkovej anestezii nieje to nic hrozne neboj 😅 tak aspon budes psychicky natom lepsie lebo budes naisto vediet ze ci je vsteko ok

eerikaa3
30. čer 2011

@mijadave
@jania023 dik dievcence a aka je uspesnost ?

jania023
30. čer 2011

@eerikaa3 ono jer to individualne..zavisi ci tvoj neuspech na tehu je tym ze mam vzrasty na vajecnikoch to znamena ze niesu priechodne alebo vsetko je ok a nevies otehu..mam kamosky co otehu hned po laparke kedze bol problem prave tam a mne to nepomohlo ale mozno predsa len lebo aj ja som mala vzrasty ale otehu som az nejake 6roky nato

ada1982
30. čer 2011

@mijadave no ma boli brucho ale miestami silnejsie ako ms, hlavne dnes a ked pobehnem tak hned bolest, zacali ma aj krize a prsia, to bude ms ako vysite tento vikend, ale idem si urobit test zajtra, chcela som vydzat do pondelka ale asi nevydrzim, poznam to uz test s jednou ciarkou aj ked si idem oci vyocit

eerikaa3
30. čer 2011

@jania023 hm,a teraz neuvazujes o laparke?

jania023
30. čer 2011

@eerikaa3 nie zatial nie myslim ze to vyjde aj bez 😀

mijadave
30. čer 2011

@eerikaa3 no mne tiez odstranili zrasty, ale zatial sa nedari... od laparky som uz treti cyklus... 😒

eerikaa3
30. čer 2011

@jania023 drzim palce 🙂
@mijadave podari sa urcite 😉
Mne uz bio hodiny odbijaju ja uz vela toho casu nemam 😝 tak mam dilemu co spravit 😒