Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

fori
23. zář 2011

@vanilka31 to víš že jo, ovulku si pohlídá doktor a ty se tím nemusíš stresovat 🙂 no já mám clostík první cyklus tak jsem zvědavá jestli mi pomohl nebo ne.

fori
23. zář 2011

@petra273 a kolikátý dc jsi ?? jinak s tím manželovým usilovným snažením ..... to jsme měli doma to samý, tak moc to chtěl až mu to prostě nešlo. pak jsem mu to přestala už říkat... a hle jak to šlo 🙂

aduskatt
23. zář 2011

@vanilka31 snad skor opak, pri PCO sa ako prve dava clostil, nie?aby to z toho mnozstva malych vajicok nejake narastlo.............a mne teda zabera dost dobre, rastie mi 3mm za den...........

petra273
23. zář 2011

@aduskatt já vím, ale včera tam byl se mnou....ale byl po 24h. službě,tak to bylo asi tím...

petra273
23. zář 2011

@fori dneska 13DC, jj taky jsem mu to neříkala, ale včera byl zvědavý 😎 nějak to zvládnem 😀 😀

vanilka31
23. zář 2011

@fori Tak jsem se objednala do caru, kde by mi event. 3. cyklus s clostíkem mohli udělat IUI. Ať si to pohlídají sami!

vanilka31
23. zář 2011

@aduskatt Četla jsem, že při PCSO clostil špatně zabírá, ale jestli to je pravda, nevím, já to nemám.

fori
23. zář 2011

@vanilka31 no super, a kdy tam jdeš?

vanilka31
23. zář 2011

@fori V pondělí, 3. 10. se tam půjdu domluvit.

aduskatt
23. zář 2011

@vanilka31 PCO a PCOS je rozdiel, ja mam PCO a celkom fajn mi funguje.mozno som vynimka🙂

vanilka31
23. zář 2011

@aduskatt Aha, myslela jsem, že to je to stejné.

aduskatt
23. zář 2011

@vanilka31 PCO je stav docasny, PCOS je syndrom, stav trvaly........pri kazdom sa to riesi inak, ale pravdu poviem, kedze nie som lekar, tak neviem presne ake lieky na co zaberaju..............ale podla seba viem, ze mam clostil a celkom sa zda, ze zabera..
teda az na tento mesiac, ked som nestihla dat si ho predpisat, takze som bez neho, uvidime, co to spravi

maminka142
23. zář 2011

@aduskatt
@vanilka31
@fori ahojte žienky 🙂 Chcem sa vas opytať, alebo niekto iny ak mi vie odpovedať 😕 Užíva tu niekto, alebo užíval clostil+duphaston, bez pregnylu? Lebo vždy doteraz som mala nasadení clostil od 3-7 DC a potom duphaston od 17-27 DC, ale vždy doteraz som dostala 11 DC pregnyl... Ked som bola asi pred troma týždnami u lekara na folikometriu, tak mi povedal, že na buduci mesiac mam pokračovať s clostikom+ duphaston, ale na pregnyl som sa nestihla opytať a už ma dovolenku a to až 3 tyždne, takže príde niekedy, až po mojej ovulke 😒 Myslíte, že je to ok, takto pokračovať, ale bez pregnylu? Ďakujem vopred, za vašu odpoveď 🙂

veronicka33
23. zář 2011

@maminka142 ahojky tak ja som brala tiež clostil ako ty a nikdy mi nepichal dr pregnyl čo som sa čudovala ani som o tom nevedela až na tejto stránke som sa to dočítala,takže ja aj bez duphastonu :(a stále nič:( ale to som brala asi pred rokom

maminka142
23. zář 2011

@veronicka33 a ako dlho si užívala clostil?

aduskatt
23. zář 2011

@maminka142 je to ok,ja som mala kombinacius pregnylom aj bez....ak na folikulometrii vidi, ze to praskol folikul sam, netreba pregnyl

maminka142
23. zář 2011

@aduskatt no ved prave, ja som už potom nikdy nebola na folikometrii, ja som chodila, vždy len pred... Ale, podla teploty praskol, teda dúfam 🙂 Da sa to podla teploty zistiť, či praskol, nie?

janielik87
23. zář 2011

cauko cauko 🙂 ja som 40DC a uz by som rada vedela ci hop alebo trop... nejaka som netrpezliva, ale testovala som cca 36den a nic, tak nechcem este.

aduskatt
23. zář 2011

@maminka142 s teplotou to mas tak....musis byt uplne zdrava, aby to bolo smerodatne.a fakt si nie som ista, ako je to s tou BT, lebo pravdupovediac, ked som si veeelmi davno merala, tak mi vysli podla teploty dve ovulky za cyklus, co je blbost.........., teplotou sa voooobec nezaoberam nejak podrobne, aby som sa vedela perfektne orientovat vo vsetkych ukazovateloch🙂

maminka142
23. zář 2011

@aduskatt bola som aj na krv a všetko mam ok, tak asi zdrava som 😀 Prečo si myslíš, že to je blbosť? Ked som bola na folikometrii, tak dr., hovoril, že na lavej strne mi praskne folik a podobne velky je aj na pravej strane, ale že skôr praskne ten na lavej 😀 Ja si meriam teplotu tri mesiace a da sa podla toho vela zistiť 😉

veronicka33
23. zář 2011

@maminka142 No brala som ho 3 mesiace potom pauza a potom opät 3 mesiace ale stále iba po jednej tabletke a od 3-7 cyklu ako ty,hm no uvidíme čo bude chystám sa tam ale neviem kedy teraz to skušame bez clostilu:(

veronicka33
23. zář 2011

@aduskatt ahá tak možno preto mi ho nepichal 🙂

aduskatt
23. zář 2011

@maminka142 pozor, ja som napisala, ze blbost je dve ovulky za cyklus, nie meranie teploty

aduskatt
23. zář 2011

@veronicka33 je to mozne..pregnyl zabezpeci prasknutie folikulu a ten ked praskne sam, pregnyl je zbytocny

aduskatt
23. zář 2011

@maminka142 ja viem, ze sa da vela zistit, merala som asi tri mesiace pred 10timi rokmi......teraz nemeriam vobec, spolieham sa a vyuzivam ine metody....meranim si zbytocne zatazujem psychiku, neviem si predstavit, ze by som merala 6 rokov.......

maminka142
23. zář 2011

@veronicka33 neboj, ved raz sa nam to musí podariť 😉

maminka142
23. zář 2011

@aduskatt ja už som raz tiež mala obdobie, že meranie necham, ale vydržala som a teraz si to bez toho neviem predstaviť 😀 Hlavne sa niektore dni neviem dočkať rana 😀

janielik87
23. zář 2011

@aduskatt no presne pre toto som skoncila merat, ze som sa potom cely den zamyslala, ze bola uz ovu, nebola...vsetky teplotky len nizke a tak...takto aspon nadej nejaka :D

veronicka33
23. zář 2011

@maminka142 no ved ano ale už to trvá trošku :( už by mohol nastat ten den D ked nájdeme na teste // 🙂 no nie? 😒

aduskatt
23. zář 2011

@maminka142 ja spoznam ovulkju bezpecne podla bolesti, viac nepotrebujem🙂 a merat a sledovat sa , sak by som osedivela🙂