Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veji
22. říj 2011

@mijadave ver ze nedorazi. ved to nase snazenie by sa uz mohlo skoncit, nie?

mijadave
22. říj 2011

@veji to teda, uz by mohlo... prajem to tu vsetkym snazilkam 😉 len ten cas sa strasne vlecie... estemusim vydrzat 8 dni a budem vediet...

veji
22. říj 2011

@mijadave dni sa vlecu, ale mesiace utekaju ako dive. v maji sme sa zacali snazit, to som si myslela ze to bude otazka 2-3mesiacov....a uz je skoro november a nic 😒 no ale na druhej strane, ked mam cakat od ovu az kym pride/nepride mrcha, tak je to vecnost! ked sa skonci toto cakacie obdobie, budem asi najstastnejsi clovek vo vesmire 🙂

mijadave
22. říj 2011

@veji to mi hovor... tiez sa mi nezda, ze sa snazime uz skoro 2 roky... tiez som to brala, ze to bude otazka 2-3 mesiacov maximalne... strasne rychlo to zbehlo... a pritom tych 14 dni od ovulky do terminu ms sa vlecie hroooooozne pomaly... a ked sa prestaneme snazit z dovodu tehu, nebude stastnejsieho cloveka na zemi... 😀

veji
22. říj 2011

@mijadave stale si to predstavujem, ze sa to podarilo. som zvedava aku prezyvku mi vymyslia manzelovi kolegovia. teraz ma volaju smutna princezna, lebo sa podla nich malo usmievam. ja sa branim tym, ze ked sa budem chciet na niekoho usmiat, tak to musi byt naozaj NIEKTO! mozno ked budem tehu, bude zo mna pysna princezna??? 😀

mijadave
22. říj 2011

@veji prajem Ti to, budes najstastnejsia pysna princezna 😀 mna zas vsetci beru ako butlavu vrbu... kamosky za mnou chodia sa zdoverit, poradit... ked viem, poradim, no vacsinou staci vypocut... pretoze som vraj taka optimistka, no aj ja mam dni, ked vidim veci tmavsie ako su... ale mam aj Vas tu na fore a vtedy si kolkokrat uvedomim, ze nie som sama v takomto trapeni... vies, ziadna z mojich kamosiek (okrem jednej) sa nemusela dlho snazit o babo a maloktora o babo prisla... nevedia pochopit moje pocity... nechapu, preco chcem tretie v dnesnej dobe a po tom, cim som presla... ja to neviem vysvetlit, proste je to tak... ale som rada, ze su uprimne, vraj nechapu ma, ale ze ak ma to spravi stastnou, tak mi to praju...

veji
22. říj 2011

@mijadave aj aj ti to prajem 🙂 take stastie si zasluzi kazdy, ci uz ma deti, alebo nema. ved co moze byt krajsie ak dvaja ludia tuzia po babatku?? ja ked vidim mojho muza, ako sa hra so synovcom, ako mu pri tom ziaria oci, ako sa smeje, normale mi puka srdce. ved ked ma tak rad "cudzie" dieta, ako asi bude mat rad to svoje?
ja mam tiez taku skusenost s kamoskami. mnohe mali deti aj ked nechceli a ostatne na prvy sup. len u mna je to tazsie o to, ze som to nikomu nepovedala a trapim sa s tym sama. predvcerom ked som si vyberala z lekarne clostil a duphaston a ta pani lekarnicka povedala ze: "9,85 eu, poprosim" skoro som odpadla. manzel mi povedal, ze preco som nedala recept jeho mame, ze by vybavila v lekarni zalvu, tak som mu povedala ze nechcem aby to vedela. troska sme sa na tom pochytili, ale nakoniec uznal ze ju do toho nic nie je.
ty si svojmu okoliu povedala ze sa vam nedari?

mijadave
22. říj 2011

@veji z rodiny to vie len svagrina, co prave prisla o drobceka... nik iny a potom uz len par kamosiek... rodicia to vediet nemozu, ti uz nesuhlasili, ked sme cakali druhe... vraj v dnesnej dobe... takze im to treba oznamit, az ked to bude na mne vidno... a kedze som doooost pribrala, tak predpokladam, ze to nebude skor, ako v 4.mesiaci 😀 svokrovci, ked sme raz boli u nich na nejakej oslave, preliali poharik a vraj ze budu krstiny... tak sa moj mm zasmial, lebo to jemu preliali... a svokra, ze to sme mali dat niekomu inemu, vy uz mate dost deti... a moj mm vraj, ze ved aj my mozme este... ona ze naco... 😒 co dodat, vlastnej rodine nemozes povedat, co sa deje... ved aj ked som chodila na gyndu, tak som im povedala, ze to preto, ze dr sa boji, ze som v prechode a ze aj tu liecbu mi dal preto a ze na laparku idem, lebo mam cysty... nebolo to klamstvo, len som im nepovedala celu pravdu... dr sa bal, ze som v prechode, no nepotvrdilo sa to... a cysty som naozaj mala, no nie kvoli nim som sla na laparku... cize vsetko kryte 😀 aj ked to mrzi...

mijadave
22. říj 2011

jeej, som to napisala, akoby som uz bola tehu 😀 😀 😀 kiez by.... 😀

veji
22. říj 2011

@mijadave mrzi to a poriadne. este ze pri mne stoji ten moj chlap, inak by som uz bola uplne na dne 😉

mijadave
22. říj 2011

@veji to je super, ze stoji pri Tebe 😉 moj tiez stoji pri mne, aj ked obcas ma take tahy, ze uz chce nechat to snazenie tak... nechce uz, aby som brala lieky, takze tento cyklus som tajne brala soju, aj ked mi ju kupil sam... ale ze vitaminy mozem brat, tak to beriem, ze je to vitamin... 😀 do cajov a dzusov mi nehovori nic, sam mi grepovy dzus kupil, lebo ze vraj aj ked nepomohol zatial k babu, pomohlo k hlienu a to je ok... 😀

mijadave
22. říj 2011

@veji moja, idem ja trosku este nieco porobit, straaaaasne sa mi nechce, ale dnes som nedokazala nic urobit, akurat uvarit polievku a ohriat detom sulance... ☹ tak zatial pa 😉 mozno sa tu este dnes pridem pozriet... 😉

jania023
22. říj 2011

@veji no a ja mam toho este viac ako ty a ja ze preco niesom hladna vecer..ved pokial to vsetko zapijem pojednom aby sa to nejak nemiesalo tak vypyijem lyter vody zo sirupom a uz hladna niesom

veji
22. říj 2011

@jania023 🙂 no ved hovorim, aspon usetrime na strave 😀

jania023
22. říj 2011

@veji ja jem tak malo ze u mna sa ani neda hovorit o setreni..takze manzel zase bude mat reci ze nic nejem 😒

safirah
22. říj 2011

@mijadave je mi líto toho drobečka. Držte se a hlavně ať se drží rodiče. ☹
Holky dneska odpoledne mě začalo nějak píchat v podbřišku, tak jsem si teď večer udělala ovutest a druhá čárka tam je 😲 , ale slabší než ta kontrolní. Není to brzo když mi teprve ve čtrvtek skončila mrcha? 😕 Kurnik jestli to je ovulka, tak je to naprd.....jsem v práci na noční. 😠 S manželem jsme se včera sice tulili, ale dneska jsme to nestihli....stěhovali jsme tchána. ☹ No asi manžovi udělám zítra o půl 7 sexíkový budíček 😀

jania023
22. říj 2011

kocky ako je to z clostilom..aky je rozdiel ked beriete 3-7dc a 5-9dc co sa meni nikdy som tomu nepochopila ☹

aduskatt
22. říj 2011

@jania023 u mna len v tom, ktory DC mi pride ovulka, inak nic ine.neviem dovod, preco dava niekto 3-7 a niekto 5-9

jania023
22. říj 2011

@aduskatt ja som brala aj talk aj tak a stale obu na ten isty den tak neviem...tebe kedy chodila ovu?

aduskatt
22. říj 2011

@jania023 ja mam ovu fakt podla toho..ked mam od3 tak na 16 den, ked od 5, tak na 19 a ked nemam tak polycysticke

safirah
22. říj 2011

@jania023 tak to netuším 😕 Možná dávají ten 3-7 den těm, které mají dlouhý cyklus. Já mám problémy aby mrcha vůbec přišla. Od ledna, kdy jsem HA vysadila jsem měla přirozeně mrchu jen jednou, jinak přišla akorát po inj. agolutinu.

safirah
22. říj 2011

holky tak to je ten můj ovutest... Myslíte, že to mám považovat za ovulku? Omlouvám se za blbé dotazy, ale testuju poprvé, tak nevím co považovat za pozitivní a co ne. Pozitivní těhutest bych poznala hned, ale u ovu si nejsem jistá... 🙂

mijadave
22. říj 2011

@safirah dakujem 😉

safirah
22. říj 2011

@mijadave neděkuj, za to se neděkuje 😉

mijadave
22. říj 2011

@safirah 😉

mijadave
22. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............38...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............35...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............34...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............28...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............27...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............23............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............22............29.............7............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............22............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............21............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............20............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............16............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............14.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............11.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............9.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6r.................7.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m...............6............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r.................3............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+1..................15+6.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+5.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................7+4..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m....................5+4.............................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

aduskatt
22. říj 2011

@mijadave mne sa tam hadam moze dat uz aj 6,5roka

mijadave
23. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............38...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............35...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............34...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............28...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............27...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............23............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............22............29.............7............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............22............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r...............21............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............20............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............16............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............14.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............11.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............9.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6,5...............7.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m...............6............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r.................3............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+1..................15+6.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+5.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................7+4..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m....................5+4.............................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

jeny
23. říj 2011

@mijadave prave som vas docitala, no velmi ma mrzi ze drobcek svoj boj prehral, je to velmi smutne, tak som verila ze to bude dobre, ved dnes lekari robia zazraky aj pri predcasne narodenych detoch ☹

mijadave
23. říj 2011

@jeny ahoj moja, dakujem, aj my sme verili, ze to zvladne... 😢 no co uz... teraz musime byt svagrovcom oporou... svagrina je na tom velmi zle, nevstane z postele, z domu vobec nevyjde, nekomunikuje.... 😢 slova teraz vyznievaju tak prazdno... ale kvoli nim, my ostatni musime byt silni...