Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 aj ja som to pocula... 😉 u mna ovulku nastavil... ja som tiez uz mm hovorila, ze mu zozneniem vitaminy... uvidime... proste ideme dalej 😉 ja zatila cajik nejdem pit, kym sa ms neuraci prist... 😉 dufam, ze coskoro 😉 a nezabudaj, mame tu vyhlasenu sutaz a misiu // do Vianoc a to sa este da stihnut 😀

janielik87
28. říj 2011

@mijadave no ved viem, treba sutazit az do konca a nevzdavat to... 🙂

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 to je ono 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 presneeeeee 😀 takze hlavu hore a kracame dalej 😉 ani nevies, ako mi to pomaha sem chodit a pisat si s Vami... povzbudzujem druhych a kolkokrat tak aj sama seba, lebo si uvedomim nejake veci, ze vlastne platia aj pre mna 😉

janielik87
28. říj 2011

@mijadave presne tak...kolkokrat si ja vravim, ze asi tazko na to prestanem mysliet na koniku, ale kazda nova tehulka mi dodava nadej, ze to funguje a clostil a viera v to, ze to pomaha aj naozaj zvitazia a bude aj ovula a aj babo

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 to si presne napisala... 😉 aj keby si sem nechodila, ver mi, neprestanes na to mysliet, to sa jednoducho nedaaaaaaaa 😀 mam odskusane 😀 ale tesi ma, ze zacinam badat aspon trosku optimizmu v Tvojich slovach... 😉

janielik87
28. říj 2011

@mijadave no ale len stipku zatial naozaj...stal dufam, ze ma doktorka potesi ten 9DC, ked pojdem na prvu folikulometriu...lebo 10DC mi vychadza sobota. A potom uz budem zas pozitivna az do cervenych dni...ach...

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 hm, ja zas zvazujem, co dalej... na jesen som mala isk k dr na kontrolu, no povedal, ze mam prist tehu... 😉 ale uz budem musiet k nemu ist... aj ked viem, co mi povie.... chodte na umele oplodnenie... ine uz neostava.... ☹ to mi povedal uz minule, no nasadil este na 3 cykly clostil... a na to zas mm nenahovorim... ☹ tak vaham, ci tam uz ist, ci nie... 😒 asi mu bud. tyzden zavolam, ked ms dorazi... 😉

janielik87
28. říj 2011

@mijadave ved chod a keby ti aj povedal, ze len umele...tak stale je nadej normalne....ved teraz mas soju, nie? ta je casovo obmedzena? a zabera nie? Ja uz si tiez vselijake horory predstavujem, ze preco nam to nejde...ked mame len 24 a 26rokov...a v podstate zdravy a sexiku je tiez dost...stale hladam priciny, co som urobila zle, co je zle, preco to nejde...trapim sa tym...

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 ja viem, len sa odhodlat... 😉 soja? neviem ako dlho sa berie... no myslim, ze ako pises, neobmedzene... mne na ovulku urcite a aj na dlzku cyklu... to co pises, ze sa trapis, preco to nejde... to poznam, presla som tym, uz sa tym tak netrapim, aj ked stale je to tu - preco??? ved som uz bola 5x tehu... preco to nejde? no neviem, ci najdem na to niekedy odpoved... obaja sme ok a aj tak to nejde... potom pride depka... takze sa snazim toto uz neriesit a hladam, co este do seba pchat, aby to slo... 😀

janielik87
28. říj 2011

@mijadave no tak ja som tehu este nikdy nebola a preto rozmyslam, ci to vobec pojde...ma niekedy az strach zachvati..nikdy som si nemyslela, zeby s tym bol problem... a teraz toto. Fakt som myslela, ze to proste pojde, ked sa rozhodneme. HAK som brala menej ako rok, nefajcim, nepijem - len prilezitostne, nevystrajam...aj zeleninu jem aj ovocie..no neviem. Uz ma sem tam zufalstvo chyta, aj ked viem, ze su tu baby, co sa snazia oveeela dlhsie ako ja...

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 ja viem, je to u Teba tazsie... ja som take stavy mala, ked som svoje prve a druhe potratila... bala som sa, ci vobec budem mat dakedy nejake dieta... nastastie potom sme mali syna, no a potom ale zas prisiel potrat... tak som sa bala, ci ostaneme len pri jednom... nakoniec sa podarila este dcerka... a teraz, no co dodat... len to, ze viem, ake je to pre Teba tazke... 😉 ale musis ist dalej a verit, ze raz to pride... 😉

janielik87
28. říj 2011

@mijadave no ja uz len cakam, ze raz uvidim aj ja dve palicky na tehu teste ale je to strasne tazke a obdivujem vsetky baby, co to tak dobre nesu...milion ludi mi povie, ze nemysli na to a vtedy to pride..ale ja neviem ako na to nemysliet, ze cim sa mam zamestnat svoju mysel...z coho sa mam vytesovat...cele zle... uz sa s rastlinkami rozpravam :D :D :D ja uz by som si aj palculienku vypestovala :D

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 no ved Ti hovorim, na to sa neda nemysliet a kto Ti povie, ze da, tak nech Ti vysvetli ako... a potom mi daj vediet, lebo ja som na to este neprisla... 😉 alebo nemali taky problem ako my, ze sa nedarilo... 😉 inak nechapem, ako vypli... 😉

janielik87
28. říj 2011

@mijadave no a kamoska co jej chodim opatrovat, tak jej som sa zverila..im sa zadarilo po 8mesiacoch a to ona nebola u ziadneho lekara s tym...obaja zdravi ms ako hodinky..mlady ako my s mojim... no tak vies...ze vraj prve mesiace sa tym trapila a potom uz na to nemyslela a to pomohlo..ale ako, to netusim...

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 tak sa jej opytaj, sama som zvedava 😉

janielik87
28. říj 2011

@mijadave no nabuduce sa opytam...🙂

aduskatt
28. říj 2011

@janielik87 ako na to mame nemysliet, ked musis sledovat mrchu, aby si vedela, kedy clostil, kedy na folikulometriu atd.nech hovoria, ze nemysli na to ti, ktori skusaju niekolko rokov a nie taki, ktori boli v pohode a do roka otehotneli........ja sa tiez nejak extra nesledujem, nerobim ovutesty a pod, ale sledovat kvoli liekom a ultrazvukom sa proste musis...........juj, mam rada tie mudre rady.............

janielik87
28. říj 2011

@aduskatt presne presne...my sa snazime "len" 7 mesiacov, ale kedze som do minuleho cyklus nemala ani ovulu, tak vies ako...

aduskatt
28. říj 2011

@janielik87 no, my sa snazime iba 6apol roka.......pohoda..........takze ano, viem ako..........

janielik87
28. říj 2011

@aduskatt ach to je hrozne nanic cele toto...ja uz neviem kam to speje tento svet. A prve sa vam podarilo v pohode? Ja som si nemyslela, ze je to take tazke...

aduskatt
28. říj 2011

@janielik87 prve bolo prirodzene, ale tiez sme sa snazili 5 rokov a ked sme sli do CARu, tak zrazu ze tehu.....takze defacto uz 11 a pol roka sa snazim o potomstvo.no a nemysli na to

mijadave
28. říj 2011

@aduskatt klobuk dole... na ten cas to zvladas dobre... 😉

aduskatt
28. říj 2011

@mijadave ja sa utesujem tym, ze mam aspon jedno, niekto nema ani to.to ma nejak tak drzi este v stave normalnosti🙂))ale boli casy, ked som pri mrche prelievala slzy🙂

mijadave
28. říj 2011

@aduskatt to verim, ja som tak tiez reagovala, no tentoraz neviem, nejak slzy nie su, hoc je pravda, ze este ani ms nedorazila 😉

janielik87
28. říj 2011

@aduskatt to je des... :/ no teda, poviem uprimne obdivujem tvoju vytrvalost. A drzim ti velmi palce ako aj ostatnym, aby sa cim skor uz zadarilo...lebo je to cele naprd. ked toto citam a predstavim si dalsich xyz mesiacov cakania... Ach.... No slzy asi fakt po takom case prejdu.

janielik87
28. říj 2011

@mijadave a mozno este je sanca, ze ani nedorazi...ktovie ;)

lorreine
28. říj 2011

@mijadave
@aduskatt
@janielik87 Babulky ahojte, citam si, ze sa tu znovu bavite o starej znamej rade "nemysli na to". Neda sa proste aj keby sme ako chceli. Manzel tiez mal so mnou trochu pokec na tu temu, ze tlacim na to atd...som sa tak nastavala kurnik sopa. Povedala som si, ze aj ked sa nam nepodari niekde na rok odist do zahranicia, tak proste Clostik beriem uz iba mesiac a potom na to kaslem...nebudem sa tu jak debil pchat hormonami a manzel mi bude hovorit, ze nic nasilu...mozno si uvedomi, ze za rok budeme takisto bezdetni ako teraz...ale bojim sa, ci to nase manzelstvo vydrzi 😒

aduskatt
28. říj 2011

@mijadave ja uz to berem tak, ze bude bude, nebude nebude, inak by mi fakt uz siblo nacisto z toho.ale je pravda, ze obcas ma este chyty zachvat emocii ale uz neplacem, uz len depka a smutok........ale pomaly sa pripravujem na to, ze druhe nebude...
@janielik87 no jo, prejdu.......ine neostava

janielik87
28. říj 2011

@lorreine no ja som mala povodne brat clostil uz v juni, ale manzel ze "tlacim na pilu" a ze to pojde, ked sa prestahujeme do svojho...akoby nechapal, ze ked nemam ovulu, tak nic nebude...potom som sa dostala do otrasnej roboty, kde som mala stresu viac ako dost a bol..az minuly cyklus som sa s nim vobec dohodla, ze berieme tabletky. A nic z toho zatial. Ale bol to len prvy cyklus. Ach...a vcera ked som plakala v spalni, tak mi povedal, ze som egoistka....ze nemyslim na to, co citi on. Ale tentoraz ma to extremne vzalo a este aj dnes mi je do revu cely den.

aduskatt
28. říj 2011

@lorreine dobry kvalitny vztah to prezije, neboj