Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tyrisa
20. lis 2011

@aduskatt Vzdáváš to?...jestli to myslíš vážně a i vnitřně,do tří měsíců tu hodíš fotku //

manamani1
20. lis 2011

@aduskatt 😠 ☹

aduskatt
20. lis 2011

@tyrisa myslim to uplne vazne, uz stacilo, dohodli sme sa tak dnes naobed s poloviciakom.........myslim, ze tie ciarky nebudu.malokedy sa vzdavam, ale toto rozhodnutie je na dvoch, nie len na mne a proste sme dosli po dlhej debate k rozhodnutiu, ze to uz nechame tak.........

aduskatt
20. lis 2011

@tyrisa ale temu neopustim, ak dovolite🙂

tyrisa
20. lis 2011

@manamani1 Znám....je to jen o přetrpění ☹
@aduskatt Tak už se nesnaž,příjde to samo.Já jsem se přestala snažit...vždyť víš co ti chci říct....

tyrisa
20. lis 2011

@aduskatt Ježíííš,to nikdo nechce....mám ráda tvoje komentíky 🙂

aduskatt
20. lis 2011

@tyrisa jasne............viem🙂) proste u mna do soudruzi z NDR totalne do....li🙂)

tyrisa
20. lis 2011

@aduskatt Je to to nejlepší co teď můžeš udělat,aby ses z toho nezbláznila.Neboj se pochybuju,že by se ti to nepovedlo.Jde jen o to že poslední měsíce jsi myslela jen na těhu a prostě se ti bloklo tělo.Vím,že se mi to teď radí,ale opravdu mluvím z vlastní zkušenosti.neměř,nezkoumej a ono to příjde samo...

aduskatt
20. lis 2011

@tyrisa no ved ja sem tiez rada chodim, tak ja budem nad vami drzat ochrannu ruku🙂))a dam sa do tabulky na zvlastne miesto uplne hore, odtial sa dole odchadzat nebude.........tym padom budete vsetky podomnou a budete makat na mrnusoch🙂)

aduskatt
20. lis 2011

@tyrisa ja som nikdy nemerala a bolo obdobie asi rok, ked sme este fakt nechceli a nezadarilo sa ani tak.........obavam sa, ze u mna je chyba inde, nie v hlave.ale uz neriesim🙂

tyrisa
20. lis 2011

@aduskatt Já bych se smázla asi i z tabulky,at tam furt nekoukáš na to který DC jsi.ale je to na tobě.Kdo nebude vědět,bude se tě zbytečně ptát,jestli už jsi testovala atd...víš jak to myslím,ne?

aduskatt
20. lis 2011

@tyrisa lae jasne.ved som uz vyssie pisala, ze vyhodte ma🙂ja uz miesto dvoch ciarok idem hl.adat asi novy byt........zrejme si ideme po novom zariadit cely zivot 🙂

tyrisa
20. lis 2011

@aduskatt Uvidíš jak to bude,já nejsem dr.takže nevím,ale fakt si potřebuješ odpočinout hlavně psychicky.

tyrisa
20. lis 2011

@aduskatt Tak to zkopíruj ty bez tebe a oni už to budou opravovat ...už tam nebudeš.To může pomoct...budeš mít úplně jiné starosti.

aduskatt
20. lis 2011

@tyrisa no, co sa tohto tyka, tak budem odpocivat uz......som sa s tym asi uz aj zmierila..idem pofotit male veci a rozpredat, nech mi nic doma neostane.....

aduskatt
20. lis 2011

@tyrisa no, akurat o starost menej so sledovanim toho, kedy sa objeednat na folik🙂)

ingris
20. lis 2011

@manamani1 u mňa to tak bolo ale každá žena je iná ja to viem len preto lebo som chodila pravidelne k doktorovi aj každý druhý deň ale treba skúšať môj názor skúšaj skúšaj

aduskatt
20. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kacnov....................23.........13m..............51............31............................Clost.,
Nativanativa............29...........8m..............38............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Jania023................30............3r.................31............30............16...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Antana123.............28.........10m...............26.............34............11...........Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............26.............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Ingris......................31..........6,5r...............25..............................14..........Clostil., vitamin C1000+sipok, gynex
Janielik87..............24...........8m...............25.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............23.............27.............7............Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............20.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............17.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................16............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m...............11............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................10............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m................6.............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m...............5.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m...............5.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m................5.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m.................4.............59...........................Clostil, merional, listovka
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................20+1..................20+1................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........16+4............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............11+3.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................9+3....................9+0................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............5+6....................6+1................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................4+1...........................................28.7.2012..........21.11.

aduskatt
20. lis 2011

tak som to upravila.zvlastne, ked sa tam nevidim........

tyrisa
20. lis 2011

@aduskatt To je na tobě.....Ale já jsem si myslela,že se mi to taky nepovede...nejde o to jak dlouho jsem se snažila,ale přítel už má 51 a neměla jsem roky na snažení....vzdala jsem to po jeho narozeninách měl je na konci srpna....prostě psychicky jsem se s tím už rozloučila a začala studovat.taky jsem chtěla dát věci pryč.....☹

tyrisa
20. lis 2011

@aduskatt Přidat se můžeš vždycky....Musím jít nakoupit,doufám,že se nepobleju....drž se.

aduskatt
20. lis 2011

@tyrisa ty sa drz🙂 ved este sa tu uvidime🙂

jeny
20. lis 2011

@aduskatt to ma mrzi ze uz kasles na to ale chapem ta, ja som bola tiez par krat v takej faze ked som uz dieta nechcela a ani tak sa samozrejme nezadarilo no vzdy som sa po urcitej dobe k snazeniu opat vratila 🙂 no myslela som ze navstivis nejake centrum tusim ze si to minuly mesiac aj spominala.....

aduskatt
20. lis 2011

@jeny uz som v jednom CARe bola, navstevovala som ho asi tristvrte roka...............akurat sme sa s mm dohodli, ze ak sa nezadari do decembra, kasleme na to........a aj keby som sla do CARu, nestihaju to......a stali sa este aj ine okolnosti, ktore nam dopomohli k tomu rozhodnutiu..........

annairamm
20. lis 2011

@aduskatt ahoj prosím ťa 80 pokusov čoho? clostilbegydu?

govinda
20. lis 2011

@manamani1 no vidíš, hovorila som, že sa dočkáš pozitívneho ovu testíku 😉

govinda
20. lis 2011

@ingris všimla som si, že užívaš vitamín C a šipky. To je načo dobré snažilkám? 😕
@aduskatt držím palčeky, nech sa ti darí presne tak, ako si želáš. Či už v novom byte, v nových plánoch, proste držím palce. A možno to potom aj tak nejako vyjde samo 😉 .

mijadave
20. lis 2011

@aduskatt moja, ok, chapem Ta a podporujem Ta... myslim, ze @tyrisa ma pravdu... mozno, ked to uz nechate tak, zariadite si vsetko po novom a nebudes to cakat, tak mozno najdes // 😉 prajem Ti vela sil v Tvojom rozhodnuti a budem rada, ked sem budes chodit aj dalej 😉 drzim pasticky do noveho zaciatku 😉

mijadave
20. lis 2011

@annairamm nie, snazenia.... ☹

annairamm
20. lis 2011

@mijadave a brala si clostilbegyt?