Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
26. pro 2011

@cuculik1 tak s duchmi tu mame aj my bohate skusenosti, vzdy vzbudia nadej a nakoniec nic z toho, Antana by ti vedela o tom rozpravat.......co sa tyka spinenia tak ja som mavala obcas a niekedy vobec, raz sa mi stalo aj to ze bolo iba 2dni spinenie bez MS a dr povedal ze to mam ratat ako ms

jeny
26. pro 2011

@mijadave ahoj,tak to si ma moc nepotesila ze odchadzas z tabulky ☹ skoda ze aj tvoj manzel nebol az tak nabudeny na 3 tie dietatko ze by bol ochotny vyskusat vsetko, je vidiet ze ma ine priority, mozno ked uz bude mat svoj vysnivany domcek zisti ze mu tam este niekto chyba 😉

cuculik1
26. pro 2011

@jeny len ja som to doteraz nemala nikdy a to uz ms mam 20 rokov.... Tak som nevedela ci si to mam dat do suvisu s clostylom alebo liekmi na riedenie krvi.... A tie duchy ma poriadne otravuju..... Nie su take, ze by som ich musela hladat pod lampu, pekne farebne viditelne a nic z toho.....

jeny
26. pro 2011

@cuculik1 a kolky DPO si?z mojich skusenosti sa duch na teste objavi najcastejsia 9,10,11DPO potom uz je test bud pekne pozitivny alebo uplne biely, ja som mala naposledy ducha 9dpo a to naromalne v limite,mam ho aj v albume a potom kazdy den uz bol test biely ale taky slaby duch po limite ale to neratam

cuculik1
26. pro 2011

@jeny 11dpo vecer 12 dpo rano nic, vecer znova, 13dpo rano ale az po limite

aduskatt
26. pro 2011

@mijadave som tu dlho nebola, asi preto........hm, takze sa pridavas ku mne?.............to ma mrzi.ale zasa vztah si treba dat do poriadku.tak snad to bude co najskor OK

lorreine
26. pro 2011

@veji Rozumiem, asi by sme to normalne tiez povedali, ale po potrate sa bojim a preto to chcem povedat az po screeningu. Takze po tretom mesiaci. Ak to na mne nebude vidiet, tak dobrovolne to nikomu nepoviem. Ak sa ma niekto spyta, tak asi nebudem popierat, ale zatial je skoro.

lorreine
26. pro 2011

@terioza1 Terko, dakujem. Som v teseni opatrna a stale ma zaskoci, ked sa manzel opyta: "Ako sa dnes mate?" Proste sa snazim verit, ze bude vsetko ok. Ale pochybnosti su.

terioza1
26. pro 2011

@lorreine verim, ze pochybnosti jsou.... ja je mam do dneska a to uz jsem ve 26tt... az tak do 30-32tt nebudu uplne klidna, mozna az do porodu, nevim... nastesti je ted mala nejaka aktivni, takze kope porad, tak jsem tak nejak v pohode... Drzim Vam moc palecky, abyste spolu zustali pekne az do 9mesice pohromade a zdravi.. 🙂 Kdy jdes k tomu dr?

lorreine
26. pro 2011

@terioza1 Ja viem, ze to chapes...super, ze Eliska sa hlasi, je to pre pohodu dolezite. Tiez dufam, ze vsetko bude ok. Na kontrolu idem 2.1. Som zvedava, co bude vidiet. Urcite dam potom vediet.

terioza1
26. pro 2011

@lorreine urcite dej vedet, melo by byt videt i srdicko? V kolikatym tt budes?

nativanativa
26. pro 2011

@mijadave stalo sa vam niekedy ze ste citili ovu z oboch vajecnikov ???? mne hej , prave teraz , neskutocna bolest , oba naraz , to bude vajeeec :DDDDD

lorreine
26. pro 2011

@terioza1 Terezko, tak viem uplne presne, kedy sme pocali. Bolo to 26.11., takze zajtra to bude mesiac. Ak pocitame tt od poslednej ms, tak to budem na kontrole na zaciatku 8 tt a ak to mam pocitat od pocatia, tak to bude nejaky 6 tt. Co mi pride, ze by srdecna akcia mohla byt. Uvidime. Dovtedy budem jak na trni.

lorreine
26. pro 2011

@nativanativa Mam pocit, ze sa mi to stalo, ale naisto to neviem. Ale po prvej ms po potrate som nieco take citila na oboch stranach. Ale pripisovala som to tomu, ze sa telo dava do normalu. Tak na to hupsnite.

zuzkag2
27. pro 2011

@mijadave ahojky....co sa tyka mojej ms, kaslat na to, citila som ze pride. Ale co sa tyka teba, je mi to luto, ze mate s mm krizu. Ja verim , ze sa vsetko upravi, a ze si to vysvetlite, ze najdete k sebe cestu. Je super, ze ste to dokazali dostat zo seba obaja von, a mozno to boli o to viac, ze su prave sviatky, a vsetci mame zauzivane, ze chceme aby boli dokonale, bez hadok a skriepok...moc vam drzim palceky, moc.
Inak, este by som ta chcela poprosit, vyhod s tabulky aj mna. To som sa zase dohodla ja s drahym, ze dva mesiace toho svinstva stacili, a ze si musim dat pauzu, aj ja aj on. A ci sa budeme aj snazit to neviem. Skor to bude o tom ze sa nebudeme chranit. takze tak....

cuculik1
27. pro 2011

Baby mna uz drbne, uz stvrty den mam slabo pozitivny tehu test, vobec to nesilnie a tri dni slabulinko spinim, len tak na slipovu vlozku.... Test nezosilnuje , neviem ci ten test moze ovplyvnovat aj cysta, ked som bola pred 14 dnami na ultrazvuku tak som mala len jedno vajicko a to uz malo 26 mm, takze mi dr povedal ze sa to moze zmenit na cystu..... Tak sa bojim ze mam cystu zlteho telieska, lebo o tom som sa docitala ze moze ovplyvnit tehu test. Moj doktor nerobi az do noveho roka, takze v tomto smere nic nezistim, stalo sa vam to......?

antana123
27. pro 2011

@cuculik1 já to mám každý měsíc tak a po pár dnech MS příjde ale slabě pozitivní mám každý měsíc ale ovu je vždy díky BT to vím 😉

antana123
27. pro 2011

holky jinak se máme fajn Šíma dostal tolik dárku že je to na blázinec 😀 😀 😀 😀 ale vánoce s ním byli nádherný z dárků byl nadšený 😀

cuculik1
27. pro 2011

@antana123 , teraz myslis poz. Test alebo cystu? Ja som uz niekedy mala duchov, ale toto duch nie je, a k tomu mi dr. Povedal, ze 26mm je uz vela, a aj to spinenie, vsetko sa to udialo v jednom cykle a prvy krat, uz aby tu bola ms,

antana123
27. pro 2011

@cuculik1 já cystu neměla a stejjně pozitivní těhu tets mám každý měsíc prostě se tonikdy neudrží a odejde to je to hrozný tomu jen přihlížet ☹

cuculik1
27. pro 2011

@antana123 len s manzelovym spg by tehu bolo zazrak tak si skor myslim ze to je ta cysta,

antana123
27. pro 2011

@cuculik1 aha no jestli by folík tak velký tak pravděpodobnost je veliká a ty jsi Pregnyl nedostala aby prasknul????

cuculik1
27. pro 2011

@antana123 nie pregnyl mi nepichli lebo mi povedali ze uz je neskoro, dva vajicka mi praskli same a ostalo uz len toto, a to mi povedali ze uz je zbytocne daco pichat....

strawbery
27. pro 2011

dobre ránko prajem 🙂 ....tak ja som prišla dnes s UTZ a ten folik mi nakoniec dorástol na 22DC ktorý som dnes,tak mi pichli Pregnyl a ide sa na vec 😀
@antana123 tak aj mne sa dr.rozhodol, že mi zvýši dávku clostilu na 3x1,pretože tie foliky fakt slimáčia 😠 ......ako sa dnes máš?

mijadave
27. pro 2011

@jeny ahoj, ja viem, nie je to pozitivna sprava, no pozitivne je, ze sme si to vysvetlili, nasli k sebe cestu a uz je to dobre... mohlo byt sice aj lepsie, no zacal sa spravat ovela pozornejsie 😉 tak dufam, ze to pojde k lepsiemu... evidentne sa mu ulavilo, ze nechavam hormony aj snazenie, hocitak ako zuzkag2, ani mi si davat pozor nebudeme... on stale chce tretie babo, len nie za kazdu cenu... 😉 vies, on je v poriadku, u mna hrozil predcasny prechod, mojim vajecnikom sa nechcelo uz fungovat, no clostil ich nakopol, takze uvidime na ako dlho 😉
@nativanativa ja som mala bolesti v oboch vajecnikoch pocas liecby asi dva cykly... 😉
@zuzkag2 dakujem moja, ma to mrzi, ale pauza v snazeni je niekedy lepsie riesenie... ak teda chces, vymazem aj Teba z tabulky a kedykolvek sa budes chciet do nej vratit, daj mi vediet 😉

mijadave
27. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............48............39...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............47............34...........................Listovka, Forgravid
Lenka7791.............29.........13m.............42.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Veji..........................25............8m..............42.............29..........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Kacnov....................23.........13m..............36.............51..........................Clost.,
Janielik87..............24...........8m..............31..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............26..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............24..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............24..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r...............17...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............16...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............13...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............12...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............12...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m.................8................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28.........10m.................7................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r.................7................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m................6................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r..................4................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................25+3..................25+3................10.-12.4............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........21+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............16+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............14+5..................14+1................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............11+0...................11+3................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m................9+3...........................................28.7.2012...........................

cuculik1
27. pro 2011

Tak som si volala do nemocnice, zoberie ma dr., aj do telefonu mi povedal, ze to asi bude cysta, tak aspon ze to poobede uz budem vediet

strawbery
27. pro 2011

@cuculik1 takže tam ideš ešte dnes?......to ma mrzí,že cysta ☹ .....bodaj by to tak nebolo

mijadave
27. pro 2011

@cuculik1 drzim pasticky, nech to nie je cysta 😉

cuculik1
27. pro 2011

@strawbery tak po tom co 4 dni spinim a tehu test vobec nesilnie to nic ine ani nemoze byt, ani som si nerobila nadeje, viem aky ma manzel spg, prirodzene by to bol asi zazrak , ale sama som zvedava lebo kazdy den si robit test ma uz fakt nebavi, stale som len porovnavala ci ta ciarka silnie ci nie, a ona nic.....vecer podam info