Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
22. únor 2011

@kamillka100 nebola, u mna sa hned prislo na to, co je vo veci

kamillka100
22. únor 2011

@aduskatt a aky mas problem? ked mozem vediet

aduskatt
22. únor 2011
gabriellka
22. únor 2011

@kamillka100 kami a ty si tam išla na odporúčanie gynekologa, alebo si mala nejaké zdravotné problémy? bože čo sa toto deje???

kamillka100
22. únor 2011

gabrielka, nie ja som neisla na odporucanie, len som sa dozvedela,ze kamoska mala problem s otehotnenim a isla za endokrinologom, mala zle vysledky a hned na to otehotnela, ale nestihla som sa jej opytat na ake vysetrenia bola a nemam kontakt, no nic pocakam do pondelka 😠 , ziadne zdravotne problemy som nikdy nemala, len vraj ovulaciu nemavam, ale pri clostile som mala a neotehotnela som, tak bude problem niekde inde, no musim verit, ze sa to da doporiadku, preto odporucam ist kazdej z nas na endokrinologicke vysetrenie, pisala som mamaaja a gynekolog v poradni mi to poradil, ze odporuca mi poriadne endokrinologicke vysetrenie a az tak do CAR, no uvidime 😉

kamillka100
22. únor 2011

@aduskatt joj, to mi je luto, mne tiez povedal v jeden mesiac, ze mam PCO, ale na druhy mesiac povedal, ze tam nic nie je, moj gyndos je ozaj cudny 😒 ,ale pocula som, ze vraj sa da aj stym otehotniet, tazsie ale da 😉

gabriellka
23. únor 2011

@kamillka100 dík za info. a tam si potrebovala potom od svojho lekára (napr.všeobecného) nejaké odporúčanie? alebo si iba prišla na endokrinologiu a povedala, že chceš kompletné vyšetrenie?

kamillka100
23. únor 2011

@gabriellka nie, musis mat odporucanie, ale ja som bola pri obvodnom a pytala som sestricku aby mi dala, nepytala sa naco, moj gyndos to asi nepotreboval, naco mu HP ked moze do mna pchat hormonalne lieky, debil, idem k nemu v pondelok, tak mu poviem svoje, budem vediet presne vysledky, ked ti mozem poradit, chod si urobit komplentny hormonalny profil a uvidis, nic za to nedas, potom daj vediet 😉

jania023
23. únor 2011

ahoj stalo sa vam ze po clostile ste maly anovulacny cyklus??ja testujem a stale nic,vajecniky sice bola ale to je vsetko

zuzka1.
23. únor 2011

@jania023 mne nie, teda mylsim, ze pokial foliky boli nie. len ci praskli, hm?
ale mam pocit ze den "D" je dnes. som 15DC
ty to mas komplikovane tym, ze ti nerobia folikulometriu.

jika10
23. únor 2011

@jania023 A nemohla se ti z clostiku uddelat cysta??? Jako ze golik narostl, ale nepraskl. To je bohuzel nevyhoda toho, ze nechodis k doktorovi na kontroli. Ja taky ne a proto si radeji davam od clostiku pohov

jania023
23. únor 2011

@zuzka1. no ved to ze ju nemam..akurat som robila ovu test a ten je skoro pozitiv,skusim este vecer alebo zajtra..no mozno z toho nakoniec nieco bude 😒

jania023
23. únor 2011

@jika10 ja beriem este bud mesiac a potom uz koniec a prejdem an soju lebo clostil sa ma brat iba 3 mesiace a potom pauza

zuzka1.
23. únor 2011

@jania023 skus namiesto testovania snazilkovat cely cas. my to robime tak, ovu testy nerobim, nestresujeme to, radsej si to uzijeme 😉

eerikaa3
23. únor 2011

ahojte,dlho som tu nebola ako sa mate?

jania023
23. únor 2011

@zuzka1. aj to je iste riesenie 😀 ale ja mam rada vediet na com som tak to konbinujem z testikmi..no a nakoniec to vyzera ze je asi pozit ..dam fotku a zhodnot..len ju musim este nahrat do pc

jika10
23. únor 2011

@jania023 No, ja jsem tenhle mesic jenom na kontryhelovym caji, ACC, grepovym druzu a pak na bromeline. No a kdyz se nam to ted nepovede, tak pristi mesic zkusime tu soju 😀 . Taky jem se rozhodla, ze budu merit BT pouze do ovulky a ovu testy necham v supliku. Snazeni bude probihat ob den, tak to by sakra bylo, aby se to uz nepodarilo 😀

jania023
23. únor 2011

tak dnesny testik..co myslite??ten isty test foteny 2-3 min po sebe..je tam podla mna rozdiel vo fotkach a imtenzite ciarky...ale hlavny je vysledok 😉

jania023
23. únor 2011

@jika10 ja tiez meriam iba do ovulky lebo potom mam stale ukazkovy grafik ktory konci mn 😠 ja ale tento mesiac nemam ziaden hlien takze aj ked ovulka bude tak bez uspechu 😒 alebo to ide aj bez neho??

eerikaa3
23. únor 2011

@jania023 bez hlienu to velmi nejde,mam podobny problem

jika10
23. únor 2011

@jania023 No ja na spodnim pradle taky hlen nemam, ale kdyz zkusim cipek, tak tam hlenik je. Treba ho mas ted min a nemusi snad stekyt na spodni pradlo, ne .... protoze jestli jo, tak v tom pripade z naseho mimca nic nebude, protoze ja plodny hlenik poznam fakt jen podle kontroly cipku ☹

jika10
23. únor 2011

@eerikaa3 Muzu se zeptat, co je to za problem a jestli se s tim da neco delat???

jania023
23. únor 2011

@jika10 moja to je tak nieje hlien neda sa otehotniet lebo babo sa nema kde zahniezdit...ja som pila na litre alchemilku aj acc aj grepovy dzus a stale nic tak aj ked je ovu tak z toho nic

eerikaa3
23. únor 2011

@jika10 tiez mam pri ovulke malo plodneho hlienu,ktory je potrebny na dobry pohyb spermii a ma vplyv na ich zivotnost.

jika10
23. únor 2011

@jania023, @eerikaa3 No a da se s tim neco delat??? Trochu jste me vyplasili 😒

eerikaa3
23. únor 2011

@jika10 si tu este?

eerikaa3
23. únor 2011

@jika10 neplas sa,citala som ze existuje jeden gel,ale maju ho len v cechach.Ten gel vytvara optimalne prostredie na pohyb a zivotnost spermii.Stoji priblizne 20,-Eur.Dalo by sa s tebou pripadne dohodnut,ze by si mi kupila a poslala na dobierku?

eerikaa3
23. únor 2011

@jika10 Ten gel je vyslovene pre pary,ktore chcu otehotnit.Pocas kazdej fazy cyklu je ina Ph v posve.Tento gel ma rovnake Ph ako by malo byt pri ovulke.Takze co nedokaze nase telo,nahradi tento gel.Je schvaleny aj vyskumnym ustavom lieciv aj na slovensku aj v cechach.Akurat na slovensko ho nikto nedovaza.

jika10
23. únor 2011

@eerikaa3 No jasne, ze se muzeme domluvit. Klido ho koupim a poslu ti ho ... Aha, no a kdyz mam HP v pohode, tak to je asi jedno co 😒

eerikaa3
23. únor 2011

@jika10 S HP to nema nic spolocne.