Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
4. dub 2011

kde sa vsetky flakate???!!!

jika10
4. dub 2011

@nathali V praci holka 😒

puckal
4. dub 2011

@nathali já vím, že nepomůže ale může pomoci v udržení. A co ti řekl Dr. pokud se nezadaří, dá další clostík nebo co bude dál??

jika10
4. dub 2011

@nathali Ale popravde me nic nebavi. Premyslim nad tim, jak zitra dopadnu u doktora. Ale jenom premyslim, nijak to nehrotim. Jsme s manzou domluveny, ze do zari budeme zkouset doma a kdyz se to nepovede, tak potom CAR. Takze jsem v klidu. Teplotu budu merit jen do potvrzeni ovu. Teda pokud nejaka ovu ui me vubec bude, kdyz mam vysokou teplotu a stale spinim. No zitra se na to spineni zeptam doktora a uvidim co mi rekne

nathali
4. dub 2011

@jika10 ja viem 😒 aj mna to dnes caka
@puckal hej zas clostik a pregnyl uz to mam vsetko doma a pregnyl skovany v chladnicke ale ja dufam ze teraz ked to mam uz doma tak to nebudem potrebovat 🙂 joooj s nadasenim by so im to vratila 😀

kamillka100
4. dub 2011

ahojte babulky, uz davno som tu nedala graf, zeby dnes bola ovulka, teplotka mi konecne klesla, uvidime aka bude zajtra a v stredu do CAR, jooooooooooooooj ako sa tesim 😵 😵 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

nathali
4. dub 2011

@jika10 preco by si nemala mat ovulku?!! aaale bude uvidis a spinenie si mala asi z liekov
aj ja som leniva sa tiez nic nechce a to nic strasne nerobim 😀

nathali
4. dub 2011

@kamillka100 no asi sa ovulka blizi 🙂 a co znameto S ?
a teraz v CARe maju s tebou ake plany??

puckal
4. dub 2011

@nathali snad to potřerbovat už nebudeš. A jak dlouho jsi měla pauzu od clostíku?? Nejradči bych to potom zkusila zase s ním než jít do CAR. Protože vím, že mi zabral, tak proto. Pregnyl mi Dr. nikdy nedal.......

kamillka100
4. dub 2011

@nathali neviem co znamena S 😀 😀 , len v ten den som mala strasne vela plod. hlienu, este nikdy som tolko nemala, vcera uz menej, tak som si to poznacila, neviem ako sa to znaci 😀 , no v CAR ma caka este jedno vysetrenie a potom uz len konzultacia, veeeeeeeelmi sa tesim 😵 😵 😵 , no uvidime ako dopadneme 😉 , dufam ze dobre 😉 a ty ako???

nathali
4. dub 2011

@puckal mala som mat dva mes ale ja som si to este o jeden mesiac predlzila a teraz zase to bude mat na tri mesiace clostil a potom ked nic tak to uz necham tak a v novom roku by sme sli do CARu uz nebudem mat na to nervy
@kamillka100 ja som teraz po ovu uz len cakam kedy mi ju FF vyznaci bola som v piatok na utz mala som krasne vajco tak mi dal dr.pregnyl tutu mutu bolo a uz len cakam ze co bude dalej
tak super ze sa ti to pohlo spravnym smerom 🙂 snad na mimi dlho cakat nebudete 🙂

jika10
4. dub 2011

@nathali No nevim, divne spinim a navic mam na me docela nezvykle vysoke teploty mezi 36,6 - 36,7 skoro 36,8 dneska rano. A to se mi nejak nezda. Uvidim, co mi zitra rekne dr., sama to stejne nevymyslim, tak budu muset pockat, nic jineho mi nezbyva. Divny je, ze me boli zada jako pred mrchou. Asi se ta moje mrcha mrchovata poradne nevymrchovala 😠

nathali
4. dub 2011

@jika10 to mas celkom vysoke teploty ved uvidis ze ako to bude a som zvedava ze co povies ked prides od dr. 🙂 snad len same dobre spravy
baby aj vam blbne konik??? mna poraziiiiiii

jika10
4. dub 2011

@nathali No sem taky zvedava s cim zitra prijdu 😝 Konik mi taky blbne, pisou, ze zase provadeji udrzbu

nathali
4. dub 2011

@jika10 citala som a na FB sa baby stazovali na to ze aspon mohly napisat ze sa ide nieco robit a nie oni si to len tak vypnu ale myslim ze uz je to ok 🙂

jika10
4. dub 2011

@nathali No jo, nikoho nezajima, ze chceme kecat 😀 , ale ted to snad uz je dobry

Pujdes dneska do prace??? Ja uz bych sa z prace, ale jeste 3 hodiny musim vydrzet

lifinka
4. dub 2011

@nathali u mamky bylo dobře, stávila jsem na WC-zvracela jsem, ještě, že nééé v autě 😝 tak mám zase těhunevolnosti.... 😔

puckal
4. dub 2011

@lifinka ahojky a už nejsi aspon nemocná??? Ty těhu nevolnosti ti teda dávají. Jinak u mě ovu potvrzena 😵 Tak doufám že nějaké spermíjci dorazily tam kam měli, když jsme se tak snažily. Výsledek budu znát 16.4., MM má narozky a máme zabíjačku tak bych písla z mobilu. Graf mám v albu.

kacnov
4. dub 2011

holčeny když mám dostat MS ted 13.4 to mě asi ještě TT neukáže že?? co myslíte??

jania023
4. dub 2011

@kacnov urcite nie 😀 este je veeeelmi skoro na test.

agjg
4. dub 2011

Ahoj kočky....Ja som ho tiež brala a ešte aj všeličo iné a keď sa nedarilo tak dr.povedal že dáme mesiac pauzu a potom pokračujeme....Tak ten mesiac som bola v tom,že nič sa nedeje a viete čo sa vtedy stalo???O 9 mesiacov sa narodil Filipko.A po 6 rokoch.Hlavne nestrácajte nádej a ja vám všetkým držím palce.... 🙂 Iba toľko som chcela. 😀

kacnov
4. dub 2011

@jania023 a kdy si myslíš že jo?? myslíž že tak 10? to už by mohl ne?

jania023
4. dub 2011

@kacnov 3-4dni pred ms ale ani to nieje iste...mne ukazalo 11DPO takze si to vypocitaj u seba kedy to bude a skus testnut

linka
4. dub 2011

ahojte,co nove?? nechce sa mi citat,som unavena,tahala som 12-stku v praci 😝 dufam,ze aspon na serial vydrzim 😅

nathali
4. dub 2011

@jika10 bola som este doma tak som si mohla pokecat s vamki ale potom som uz utekala na bus no ale uz som doma 😀 dnes to bolo v praci jak za trest ☹ a do toho este zacalo prsat takze spat sa mi chcelo hrozne
@lifinka tak aspon ze si to stihla na wc a nie v aute 😅 nebooj oni tie tehu nevolnosti prestanuu 😉

jika10
4. dub 2011

@nathali Tak to je super, ze uz jsi doma, zitra jdes na rani ne 😀 TO bude hnedka jinaci. Ja jdu do prace na pul desatou, ale rano v osm uz muim byt u doktora ... Takze hned jak se dostanu k PC, tak pisnu, co se mnou .... Mozna budu zrala na to jit se zakopat 😀

jania023
4. dub 2011

@lifinka ale uz by si mala pomaly konci z tehu nevolnostami..normalne su do 3 mesiaca a ty zacinas uz skoro 5 ☹

nathali
4. dub 2011

@jika10 noooo zajtra mam rannu to je hned lepsie ten den je uplne iny 🙂
prosiiim ta jak zakopat 😠 to ani nehovor!!! urco budu same dobre spravy!!!

jika10
4. dub 2011

@nathali No jak rikam, obcas si pripadam neschopna 😅 Ale ted mam naladu uplne v pohode i ty stavy z rana me presly. Dokonce na to obcas nemyslim. Teda nemyslela jsem az do ted, nez jsem po veceri pustila konika 😅 Asi tu zavislost budu muset omezit. 😅

nathali
4. dub 2011

@jika10 ja na to teraz po pravde myslim skoro stale a kolegina je este zvedava ze co za lieky som brala a ako to vsetko prebieha taka liecba a taak lebo ona mala syna na prvy sup sice mne to nevadi pokecam si s nou len potom moc premyslam nad sebou 😅
musim zmenit nabuduce temu 😀