Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
5. bře 2011

@lifinka no ja na to toho svojho musim pomaly 😀 teraz je na gauci a troska si pospal pri filme takze nechcem na neho skocit to viem ze by sa neskoncilo dobre 😀
a ako pozeram mame vsetky rovnake chute 😀

lifinka
5. bře 2011

tak se loučím, jdu do hajan, jsem unavená 😒 tak pěkný večer při svíčkách 😵

lifinka
5. bře 2011

@nathali ať jsme těhotné či čekatelky, co?Párky to jistí....tak paaaaa

linka
5. bře 2011

@lifinka dobru nocku a hlavne pokojnu 😉

barcaldine
5. bře 2011

Ahoj dievcata,
chcem sa vas opytat na nazor: moze byt ina ovulacia bez clostilu a ina s clostilom? Ide mi o toto: podla BT mam ovulaciu normalne, sice s dlhsim cyklom ale prebehne. Ale okrem zvysenej teploty a hlienu nemam ziadne bolesti, pichania, nic. Po stimulacii clostilom a pregnyle prebehla ovulka, citila som bolesti vo vajecnikoch a otehotnela som. To bolo prve snazenie s Clostilom. Bez C sme sa snazili 3x v ale nevyslo to. Moze byt stimulovana ovulacia "ina" ako ta prirodzena? Viem ze 3 snazenia nie su vela, ale radi by sme za chvilu chceli druhe mimco a tak by ma zaujimalo ci budem musiet stimulovat zas, alebo mam sancu aj na prirodzene otehotnenie.Mate niekto podobnu skusenost?

akin
5. bře 2011

Ahoj barcaldine, řekla bych, že ovulace po Clostilu je trochu rozdílná oproti té samovolné bez léku. Clostík se dává krom navození ovulace i pro zvýšení počtu dozrávajících folíků . Po Clostíku ti tedy naroste víc vajíček než bez něj. Řekla bych, že proto je ovulace znatelnější. Ovulaci bez Clostíku jsem poznala dle hlenu a bolestech v podbřišku a zádech (dorostl vždy jen jeden dominantní folík). Po Clostíku cítím při ovulce bodavou bolest a píchání ve vaječníku (narostlo vždy více folíků- z toho 1- 3 dominantní). Hlen po Clostíku, bohužel, nepozoruji ☹ Holčiny zde radily ACC long nebo grepový džus (nepomohlo nic). Závěrem bych,dle mého pozorování, řekla, že otěhotnět určitě můžeš i bez léků...Clostík ale zvyšuje šanci díky dozrání více vajíček a zpravidelnění cyklu (tedy i ovulace)...bych tedy řekla já 😀

barcaldine
5. bře 2011

akin, dakujem moc za odpoved, 😉

lifinka
6. bře 2011

@barcaldine tak já jsem druhé dítko, teda zatím těhotenství, musela opět užívat clostyl a 4cyklus se povedlo....držím pěsti až se budete snažilkovat, třeba to vyjde i bez léků... 🙂

jania023
6. bře 2011

dobre ranko tak ja hlasim 10DPO test duch ako stale to znamena ze negativny lebo na 10DPO by uz ukazalo...test robeny z ranneho mocu

linka
6. bře 2011

ahojte,aku ste mali noc? 😀 ja fajn,ale od rana mi je na nic,zas ten zaludok 😒 a prsia ani nehovorim..
@jania023 jak ako stale?aj minuly mesiac si taky test mala?

jania023
6. bře 2011

@linka ano od kedy testujem tak tam je stale duch..pozerala som na testiky jednej kocky a aj ona ma takeho dusika na 10DPO tak sa necham prekvapit

linka
6. bře 2011

@jania023 tak budem drzat prsty 😵

jania023
6. bře 2011

@linka Dakujem moja ale velku nadej tomu nedavam..myslim skor ze z toho nic

linka
6. bře 2011

@jania023 nadej umiera posledna,nehadz flintu do zita,neboj ono ked to tam je,tak aj ostane,ved raz to musi prist a tento rok je vraj plodny,tak preco by si nemohla tento mesiac byt tehulka ty 🙂 a mozno sa este niekto k tebe prida a dufam,ze nie len jedna ale viac 😵

jania023
6. bře 2011

@linka bodaj by si mala pravdu a bolo by viac tehuliek tento mesiac

linka
6. bře 2011

@jania023 snad budu 😵

jika10
6. bře 2011

Ahoj holky, tak me teplotka dneska zase klesla a trochu citim brisko, tak mozna teprve ovulka prichazi a nebo nevim, ale FF nefunguje, tudiz nemam kam zapsat teplotku a tak je v diari, aby se na ni nezapomnelo 😀 . Manzu jsem vcera do postylky nenalakala, tak snad se mi to poradi dneska vecer 😅

@jania023 budu drzet palecky, aby carecka silila a mela jsi na TT nadhernou dalnici. Dalsi tehulka by se uz sikla a ne jenom jedna 😉

lifinka
6. bře 2011

@jania023 mrkni ke mě do albumu 10DPO byla velmi // slabá a jaký máš test? mamatest?

lifinka
6. bře 2011

@linka já od 3h nespala tak po 2h, hrůza a dnes mě bolí hlava.

jania023
6. bře 2011

@jika10 tak zatial ten noj zazrak na teste..ja tam nic nevidim ale na fotke v telefone to vidiet pekne

linka
6. bře 2011

tak ja sa s vami prozatim lucim,je mi soufl ..

jania023
6. bře 2011

@lifinka mam nejaky smiesny ani neviem kupila som ho z internetu...taky cmud asi podla vsetkeho..ale ja mam stale duchov a nakoniec nic z toho

jania023
6. bře 2011

@lifinka som videla ale ten tvoj bude asi silnejsi myslim

aduskatt
6. bře 2011

no, lekarka mi tvrdila, ze nech mam akokolvek dlhy cyklus, tak clostil jednoducho vyvola na 14 den ovulku(mam pocit, ze sa tak nestalo) a na 28 den dostanem mrchu....ani to sa nestalo..........a pritom mam overene, ze na clostil reagujem............nejake sa mi to zda divne

aduskatt
6. bře 2011

@linka no asi by sa nam rado aj viac pridalo🙂) keby sa dalo

aduskatt
6. bře 2011

@barcaldine ano, moze byt, tiez mam po clostile bolestivejsiu

lifinka
6. bře 2011

@jania023 tak uvidíš, když bude sílit, bude jen dobře. 🙂 nebo by to chtělo koupit jiný test, víš, aby jsi zjistila, zda ti tenhle nedělá duchy, když to bylo myslím i minule, že? Ale uvidíme 🙂

lifinka
6. bře 2011

@aduskatt no já jsem reagovala na clostyl a ovulky byly různé a ta poslední třeba až na 20DC...takže si nemyslím, že by měla být vždy na stejný den v cyklu, ale nevím, třeba jsem vyjímka, a vždy jsem ho brala 3-7dc

jania023
6. bře 2011

@lifinka uz aj ja som nato myslela ze mi treba si ine testy

lifinka
6. bře 2011

@jania023 já bych tak učinila 😉