Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
18. říj 2009

mě třeba zabral až 3 tí cyklus,zvýšené dávky,někomu zabere třeba už první cyklus,zaléží jqak na tom seš a jak bude tělo reagovat..myslím že tady píše hodně holek že clostil pomohl už mnohokrát k vysněnému miminku,já bez něj neovuluji,takže ho brát musím,zatím ovšem bez úspěchu,asi budu muset podstoupit laparku,nebo něco aby se to konečně pohlo..

aknomis
18. říj 2009

a treba si aj merat BT? alebo netreba?

pajinka111
18. říj 2009

já si BT měřím,ale asi mi nic moc není platná,beru utrogestan a ten mi BT zvyšuje ,po vysazení BT zase klesne,ale do ovulace to má asi cenu i u mě,vidím ale spon líp kdy by mohla proběhnout ovulka,hlavně se musí chodit na ultrazvuky

gerdusha
18. říj 2009

baby a kedy je najlepsie snazilkovat sa? povedzme, ze ovulacia je 14 DC...tak kedy? 13 DC? alebo 14 DC?...ci 12, 13 a aj 14 DC?

aknomis
18. říj 2009

a na tie vyšetrenia a na to aby mi doktor predpísal clostyl je potrebné merat si BT?

gerdusha
18. říj 2009

nie, netreba merat BT na to, aby ti lekar predpisal clostyl a ani na to, aby ta vysetril. su dokonca lekari, ktori meranie BT neuznavaju

aknomis
18. říj 2009

no ten moj to chcel odomna asi pred 2 mesiacmi, ale ja som začala ešte iba včera.. nechcel to kvoli clostylu, povedal mi to len tak ked som tam bola na vyšetrení

pajinka111
18. říj 2009

je lepší se snažit 2až 3 dny před ovulací ,v době ovulace nejlépe a po ovulaci ještě tak den dva taky..pro jistou.
měřit BT není nutné,po mě to doktor chtěl také ještě bez léčení aby viděl jak vypadá teplota a schoduje se s utz,někdy se schodovala,někdy ne..je to jen orientační
clostil ti doktor předepíše,když zjistí podle několika UTZ že nemíváš ovulace-nerostou folikuly..

janana
19. říj 2009

Ahoj holky! Vítám všechny nově příchozí. Mně teda taky Clostil první měsíc vůbec nezabral, folíky narostly až druhý měsíc, proběhl i Pregnyl, ale těhu se i tak nekoná.
Dneska sem vzala první Clostil, tak už jdu do finále. Poslední měsíc snažení, pak už to nechám bejt. Nechce se mi dál tuhle léčbu absolvovat, protože u mě evidentně nikam nevede.

mireag
19. říj 2009

Dobre ranko, babule, 🙂
tak ja hlasim piatkovu ovu. Nechapala som, preco ma v piatok tak boli brucho... 😅 Az poobede na UTZ mi to dr. "objasnil," ked uz nevidel ziadny folik a peknu velku sliznicu. 🙂
BT tomu tiez zodpoveda, tak uz len cakat na vysledok snazenia... 😅

jaspina
19. říj 2009

Ahoj všem. S tím kontryhelem ona mi to moc nevysvětlovala. Prostě říkala výšku sliznice (nepamatuju si to kolik) a hned na to řekla - vy berete clostil, tak to tak může být.. (jakože nižší) no a já jsem se jí ptala, co si myslí o kontryhelu právě na sliznici a ona mi řekla - Ne, to radši nepijte a že mám Utroš a ten je na sliznici.. A pak jsem jí říkala, že právě ty 2 měsíce co jsem ho pila jsem měla fakt slabou MS a ona že to může být tím, ať ho prostě nepiju.. Já už jsem právě před tím četla pár reakcí, že někomu tu sliznici ještě sníží - proto jsem se ptala.

pajinka111
19. říj 2009

tak kontryhel raději zkoušet nebude,ale čtu různé ody na GYNEX,tak zkusím ten..uvidíme co bude

janana
19. říj 2009

pajinka - taky sem na něj četla dobrý recenze, takže od příštíhop měsíce chci zkusit jen to a nic jinýho. Pokud mi MS udrží, nebudu brát ani Duphaston. Fakt to nechám čistě na přírodě.

mireag - tak to garatuluju, a přeju ať to konečně vyjde 😉

jaspina
19. říj 2009

Páji - Gynex sem taky brala..a nic..
Já jsem dřív nechápala, když sem některé holky přestaly chodit a teď se tak cítím i já.. Najednou si připadám vycuclá jak citron - už nemám na to nadšení, sílu ani energii. Jsem pernamentně nasraná a občas mě přepadne myšlenka se na to prostě vykašlat a být bezdětná. Je to hrozné, ale nemůžu si pomoct. Člověk dělá co může a stejně k ničemu.. Doufám, že zas přijdou lepší dny.. 😔

pajinka111
19. říj 2009

jaspi,seš na tom hodně podobně jako já- s těma náladama..,teda já mám aspon dceru a vypadá to že další už nebude,taky zkouším všechno a je to prostě marné,všem se daří ,alespon po čase jen nám se to vyhýbá,kdyby tak někdo s jistotou řekl co všechno podstoupit aby se miminko povedlo,tak to udělám,ale vlastně nikdo neví co vlastně pomůže..když se začně zkoušet něco nového,mám vždycky radost že zrovna tohle by mohlo pomoct,ale jako vždy zase nic..jestli je to tím počasím,nebo podzimem nevím,ale mám taky neustále špatnou náladu,nic mě nabaví a všechno mě štve,nedokážu se radovat a smířit se s tím že miminko ,už asi nebude.. ☹

kkamca
19. říj 2009

ahoj...
přesně Jaspino -- 😔

lenka_bohousek
autor
19. říj 2009

Ahoj holky, snad si na mě některé ještě pamatujete. Po dlouhé době jsem zavítala na Koníka, všechny vás moc zdravím a stále držím pěstičky. U nás se nic nezměnilo, z dovolené jsme si mimčo nepřivezli a já si ještě dávám hlavně psychický oddych. Fyzicky už jsem se srovnala, zhubla nabraná kila, cítím se dobře, teď hlavně srovnat si to v mozkovně.

A koukám, jak píše Jaspinka o svých pocitech - přesně tohle znám. Ze začátku jsem na Koníka chodila hrozně ráda a s velkou nadějí a pak postupem času jsem se protivila sama sobě a musela jsem toho nechat, protože ty moje nálady odnášel jen a pouze náš vztah. A teď jsem víc v pohodě, nesleduju se, neporovnávám s ostatníma holkama, víc sportuju, věnuju se příteli, prostě žiju jinak. No a do konce roku jsme si daly takový mezičas, piju pouze kontryhelový čaj v první části cyklu a když se nám nezadaří, tak v lednu nástup na laparku.
Leni-Jaspi, také jsem měla takové pocity, jakože se prostě smířím s tím, že budu bezdětná, neměla jsem už vůbec žádnou sílu jít dál a bojovat. Fakt to chce čas, uklidnit tělo i mysl, na nic netlačit.

Holčinky, jak se jinak máte, co je u vás nového? Myslím na vás každý den, i když už za vámi nechodím. A věřím, že jednou budeme všechny těhulky 😵

Mějte se nádherně, opatrujte se a užívejte si života 🙂 Pááááááá 🙂

simusca
19. říj 2009

Ahojky holky.
Tak pozerám, že tá jesenná depka nás prepadla asi všetky. 😉
Ja som dnes 26DC (11-12DPO) a som to už nevydržala a testla som a nič ☹ . Som si dllllho odkladala RapiClear s citlivosťou 10, že si ho nechám, až si budem "istá", že sa zadarilo a ono NIČ. Som sa nemohla dospať, že som si ho robila potajme o 3.ráno. 🙂 Mužíkovi som nič nepovedala, veď ešte počkám do štvrtka, to by som mala dostať MS - vždy ju dostanem tak na 3-4 deň po vysadení Duphastonu. Ale nejak už tuším, že príde, i keď dúúúfam, že nie. 🙂
Celý týždeň som rozmýšľala, či som alebo nie som tehu a teraz si zase lámem hlavu, kedy a či ísť na tú laparku, lebo mám strach, čo povedia v práci. To je teraz taká blbá doba, že človek sa trasie, či nepríde o prácu a ešte do toho stres, či vôbec niekedy budem mať deti. 😔
A to minulý týždeň dávali v TV novinách, že matka zabila svoje novonarodené dieťa a iná že ho pohodila v tejto zime v parku. Ja nechápem, ako takí ľudia môžu vôbec počať a my sa tak trápime a pritom by sme boli najúžasnejšie mamy na svete - to je hrozná nespravedlivosť 😠 .

mimina321
19. říj 2009

ahoj 🙂
ahoj leni 🙂
kočky tu je taká jesenná nálada 😔 asi smutníme s počasím
chcela by som sa opýtať:
v podbrušku citim taký jemnučký tlak ako pred ms-teraz beriem clostil 3deň-je to v pohode?
a druhá vec bolí niektorú z vás z neho hlava?ja teda besťou hlavy vôbec netrpím len tak 2-3x do roka a teraz ma bolí už 2deň a hnusno 😝

mimina321
19. říj 2009

simus tak toto neviem ja vôbec pochopiť prečo takéto ženy deti majú 🙄 a bezproblémovo 😠 🙄 ☹

mireag
19. říj 2009

mimi, mna z neho tiez bolieva hlava. Beriem ho preto az poobede, aby som cely den nebola na odstrel. Treba vydrzat... 😒

simusca
19. říj 2009

mimi, ten tlak je v pohode, aj ja som ho mala. Aspoň som cítila, že folíky rastú 🙂 Mňa bolí podbruško aj teraz - celý týždeň, tak som zvedavá, či je to tehu alebo blížiaca sa MS.

mimina321
19. říj 2009

baby vdaka 😉 a ja som mimo z toho prečo ma tak bolí hlava,ked ja to skoro vôbec nepoznám-ale tak trochu som to ,,hádzla,,na clostík
simus to si ma potešila 🤐 😵 tak to rastú folíky -hurá tá tvoja bolesť by sa mohla premeniť na //
zo začiatku tehu sa tak rozťahuje maternica 😵
mirea z piatkovej ovu želám // 😉sliznica ako perinka tak nech sa folík pekne zavrtká

sysysy
19. říj 2009

holky, jak jste tu psaly o Gynexu, tak od něj moc nečekejte... Já ho užívala 2 měsíce a NIC, pak jsem zkusila Estrozin...a NIC....jsou to jen bylinky - a i když jsem jejich zastáncem, tak odsud posud....si říkám, že když nezabere silný clostil, tak jak můžou slabé bylinky....

pajinka111
19. říj 2009

sysysy asi máš pravdu..sesta zkoušla na své děti taky bylinky na nemoci a prostě nezabraly,musela opět sáhnout po lécích..clostil je dost silný a pokud moc nezabírá,tak jsou bylinky asi zbytečné..ikdyž babička říkala,že každá bylinka se musí užívat aspon 50dní aby začala nějak učinkovat..nevím co je na tom pravdy..

jaspina
20. říj 2009

Hezké ráno, tak dnes jsem byla na UTZ - jsem 16DC a folík tam je 26mm - zatím nepraskl, tak jsem dostala Pregnyl - ale už se k tomu neupínám - nějak to dopadne.. Jo a já bych dnes měla nasadit Utroš - doktorka říkala, že ať ho nasadím, ale já nevím.. co poradíte? Mám ho brát 16-26DC a jsem 16DC - ovulka by měla být zítra..

amisa
20. říj 2009

Ahojte baby.. citam vas obcas..ved z tadeto som vzisla.. a vidim ze sa tu zas ocakavaju nejake merania. Suhlasim s Lenkou-bohousek (neboj ja si ta pametam) pekne si to napisala. Jaspinke drzim palceky. Je to tazke v tomto ohlade nieje svet spravodlivy, ale ono to hadam raz pride na vetsinu bab, otazka je skor kedy. Drzim vam palce..ani neviete ako velmi. Kazda z vas je jedinecna..a to nielen reakciou na lieky.. :o)

babojka
20. říj 2009

Ahojte všetky.

Pripájam sa k Vám. Doktor mi predpísal clostyl 3-7 DC, na 15-16 DC mi pichne Pregnyl a potom užívať 10 dní Dufaston. Prvé tehotentvo mi vyšlo na prvýkrát po užití Clostylu ale dieťatko som potratila. Mala som 4 mesiace pauzu a teraz začíname odzačiatku. Tentokrát to na prvýkrát nevyšlo a tak som sa veľmi tešila. MS mi prišla presne, ako som si ju vypočítala. Neviem si vysvetliť prečo to nevyšlo. Veľmi by som chcela, aby to po druhýkrát vyšlo. Pretože ak nie, je už iba jedna šanca a potom 3 mesiace pauza.

PS. Počas užívania Clostylu mi bývalo zle (krútila sa mi hlava a bolo mi na vracanie) a po pichnutí Pregnylu som sa cítila, akoby ma prešiel parný valec, niečo podobné ako chrípka.

Takže mám podobné skúsenosti ako Vy.

dasa.77
20. říj 2009

Ahoj holky.Tak po delsi dobe jsem opet nakoukla a marne hledam nejakou novou tehulku.

pajinka111
20. říj 2009

ahojík jaspi mě mudr říkal že mám utroš nasadit asi o 3 později,,mám ho brát od 17 dne do 28 dne,po pregnylu mi říkal at 3 dny počkám a pak ho nasadím..