Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
24. lis 2009

julie, po iné dni nám to funguje super, stále sa od seba nevieme odtrhnúť 😅 , no akonáhle mám ovulku a vieme, že teraz musíme, je to také nijaké... to nie žeby sme nechceli, proste je tam akýsi nevysvetliteľný blok a ten je čisto len o plodení dieťaťa 😠 A možno aj kvôli tomu sa nám nedarí, neviem. No každopádne je psychika potvora 😠

denkap
24. lis 2009

my mame teraz treti cyklus na povel - vsetky tri razy nam to vyslo na vikend, tiez sa prisposobujeme, ze nejdeme tam a tam, lebo zabijeme cely den a podobne. uvidime, co bude dalej...

dufam, ze mi jezisko donesie to, po com tak tuzim 🙂

bobi3
24. lis 2009

to by bol pre mňa ten najkrajší darček pod stromček 🙂

wera
24. lis 2009

ahojte žienky, prajem krásny podvečer 🙂

simusca
24. lis 2009

ahoj bambulky, buduce tehulky 🙂
Tak vidim, ze som prva v tabulke, to uz je len na skok medzi tie stastne, co si nasli na teste //. 😀
Moja BT teplota je zvlastna - jeden den hore, druhy dole, tak z toho nic nebude a MS asi len tak sama od seba nepride. Tak ak chcete, mozete ma z tabulky vymazat (alebo prehodit na koniec), nech vam to tam nepletiem.
sysysy - sranda, my sme tento cyklus na tom rovnako - rovnaky DC a aj mne sa objavil hlien (neviem, ci ovu, ale budem sa tvarit, ze ano 😀 ), i ked moja BT tomu nejak nezodpoveda, ale pre istotu sa dnes s muzikom trocha posnazime. Ale ak nam obom ta ovu predsa len doarzi, tak budeme spolu potom aj testovat, OK? 🙂

alamala
24. lis 2009

Ahojky,taky přeji hezký podvečer. Mě dělá utrogestan hroznou paseku v těle. Mohla bych spát 24h a motejlice jako blázen. Jinak jsem holky taky pila asi tři měsíce na posílení sliznice kontryhel a žádné pozitivní změny,stále okolo 5mm. Neslyšeli jste na to ještě i něco jiného?Od ovulace mě bolí nějak břicho,tak mám strach,abych něco nezanedbala a jsem nervozní,že jsem teprve 9 den po ovulce a nejradši bych si už udělala těhu test,ale asi musím ještě počkat. ☹

sysysy
24. lis 2009

čaute holky, díky za info, jak vložit BT graf, snad už se Vám můj dloouhý předlouhý cyklus zobrazí:
http://www.fertilityfriend.com/home/257f18

a holky, jak dlouho míváte ovu hlen? Mně se zdá, že už ho mám od soboty, ale to jsou už 4 dny a to se mi zdá nějako dlouho...dřív jsem ho mívala max. 3 dny. No, on to taky ovu hlen být nemusí - třeba se jen moc pozoruju a dělám z komára velblouda 😀

bobi - to máš super, že stimuluješ na IUI jen clostilem - že ti zabírá na folíky. Já budu stimulovat injekcemi Menopur, takže si je budu muset každý den sama píchat 😲 - a pak každou chvíli jezdit k Dr. na UTZ, jak se to vyvíjí - a do Caru to mám 100km, tak jsem óóóhromně nadšená 😒

sysysy
24. lis 2009

simusca - 😀 😀 😀 jo, jo, to je náhodička 😀 Jak vidíš z mého grafu, na MS to taky nevypadá. Takže asi budeme ještě dlooouho na vrcholu 😎

wera
24. lis 2009

sysysy veď pre štastné dve čiaročky nie je žiadna vzdialenosť taká veľká, no nie? 😉
hlavne aby liečba zabrala 🙂 🙂 🙂

dasa.77
24. lis 2009

bobi........takze jsme na tom stejne...............ja taky jen co jsem psala,ze si udelam testik a ze nemam zadne bolesti a stale vysokou teplotu,tak buch.Dnes rano teplota 36.5 a bolesti dorazily 😠 😠 😠

ale stale je krev hneda. 😕

dasa.77
24. lis 2009

zitra si jdu pro clostyl,ale mam dilema,kdy ho zacit brat.ja jsem v tu sobotu k veceru zacala spinit.teda jen co jsem nasla smouhu na intimce,tak za pul hodky uz to byla krev.ale jako by se kaplo par kapek do vody.proste jak naredena.hrozne svetlecervena.a pak uz nic.V nedeli hneda cmouha a sem tam nejaka srazenina a vcera jen slaba cmouha.dnes uz je to vic,rekla bych ze jako krvaceńi,ale stale je to hnede.

OMLOUVAM SE,ZE TO TAK NECHUTNE POPISUJI,ale fakt nevim,co mam brat jako prvni den cyklu.Vim,ze se spineni nepocita.Tak si asi prepisu graf,posouvam aspon o jeden den.Prosim upravit v tabulce.dnes 2DC.

dasa.77
24. lis 2009

sysysy.............ten veliky pokles na 36.3 vypada na opozdenou ovulku.co ja vim,tak i s ovulkou 37DC se da otehotnet.tak proc hazet flintu do zita?dulezite je,ze k ni vubec dojde.drzim pesticky

wera
24. lis 2009

dasa a nemáš možnosť zavolať svoju gynekológovi, resp. za ním skočiť? určite by si bola kľudnejšia keby Ti on povedal kedy nasadiť liečiky.... 🙂
...teda ten tvoj cyklus je nejaký naozaj zvláštny a aj ja by som mala problém určiť 1 DC...
ale pre istotu by som pred začatím užívania spravila testík... 😎

nana.76
24. lis 2009

dasi ja taky vzdycky nevim od kdy to pocitat,ale tento cyklus vim ze od dnesniho dne nebot mrcha dorazila ve vsi parade a tak silnou jsem ji snad nikdy nemela.jestli je to po tom IVF nebo nevim.ale jinak jsme na tom tento mesic skoro stejne.ja zacinam brat clostik ve ctvrtek 🙂

govinda
24. lis 2009

ahojte kočky. Čo máte nové?
Inak, tie ktoré beriete clostil a duphik, nemáte zvláštne, akoby mrchovské bolesti? 😕 . Lebo beriem DUphaston 5.deň, ale asi tak od víkendu mám také mrchovské bolesti a neviem z čoho 😒

dasa.77
24. lis 2009

ja vim,ze za prvni den cyklu je povazovan ten,kdy se spusti krev.ne spineni.ale neni spineni,jako spineni,ze?Takze ja dnesni den beru jako 2DC.A vzhledem k tomu,ze mam brat clostyl 5-9 den,nic se nestane,kdyz ho zacnu brat v patek,i kdyz podle doktora by to mohl byt teprve 4DC.Nekdo ho bere od 3-7DC.Tak to az takovy rozdil nebude.

Tim ze teplota klesla,myslim,ze je zbytecne delat si test.Mejte se krasne,jdu spat.Teda az dodelam gulas 😠

govinda
24. lis 2009

sysysy, tak som rada, že sa ti podarilo dať sem grafík. A nie je to také strašne dlhé, predlhé, ja som raz vzdala meranie 70DC, ale cyklus pokračoval 😀
dasi, takže mrcha predsalen došla? A teplotka klesla? ☹ . Som na teba zrána myslela, že ako si na tom 😒

dasa.77
24. lis 2009

govi.........dekuji,ale ani tve myslenky nepomohly.dobrou noc

govinda
24. lis 2009

dasi, aj tebe dobrú noc 🙂

pajinka111
25. lis 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............42DC/21dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //

snažilky:

simusca.....................26 let.........0d...........34DC.........................0cl.............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........34DC.........................3x1cl...........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..........29DC/10dpo/............. .0cl..............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........29DC.........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let.........0d..........27DC.........................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........26DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........21DC/8dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........22DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........18DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........17DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........17DC.......................1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........17DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........16DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........15DC.......................0 Cl...............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321.................30r..............0d..........14DC......................0cl.................13mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...........8DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........8dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........7DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........7DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........6DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d..........4DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........2DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic

pajinka111
25. lis 2009

Ahojík všem, jsem sice teprve 10dpo ,ale testila sem a ani duch ☹ ,což sem očekávala, taky i teplota pomaličku klesá,ještě je sice vysoká ,ale myslím že červeny ferary je na cestě 😠
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

wera
25. lis 2009

prajem dobré ránko 🙂
tak a konečne som sa zorientovala na stránkach FF a pridávam svoj prvý grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db

lauritka
25. lis 2009

wera ak ti mozem poradit, tak nezadavaj taku vysoku teplotu do grafu, urcite ju mas niecim ovplyvnenu, daj potom vedla teploty discarted. potom ti to skresli celu krviku. 🙂

pajinka111
25. lis 2009

weru tobě ty teploty pěkně skáčou,u mě by to už byla horečka 😉

wera
25. lis 2009

oki skúsim si to tam upraviť, ďakujem za radu 🙂
... ale netuším z čoho môžem mať takú zmenu v teplote...

bobi3
25. lis 2009

krásne ránko babulky

dáši, tak to ma mrzí, asi to fakt vyzerá na mrchu, aj keď s tým špinením je to vždy také neurčité... mne doki povedal, že 1DC je vtedy, keď krvácam, ale ako vravíš nie je špinenie ako špinenie a krv ako krv 😒 a teď babo raď 😠

govi a nebude to už pred tehu, tie bolesti? 😉

sysysy, hej, zatiaľ vraj stačí clostil, ja na neho veľmi pekne reagujem, foléky rastú... tie injekcie sú silnejšie? to si šikulka, že si to vieš pichnúť sama. Takže tiež ťa čaká IUI???

a skoro nejaké tehuľky, prosím!!! simusca, sysysy, pajinka, alamala, govi... čakáme radostné noviny 🙂

lauritka
25. lis 2009

wera nepila si alkohol ? alebo nemas zvysenu telesnu teplotu ???

wera
25. lis 2009

nie práveže som ani nepila a necítim že by som mala zvýšenú teplotu.... a merala som ráno presne ako ostatné dni... hmmm no veď uvidím zajtra aká bude teplotka 🙂