Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
28. lis 2009

janana, v pondelok budeš múdrejšia. Teraz sa zbytočne stresuješ. Aj keď sa mi to ľahko hovorí, lebo by som bola na to presne tak, ako ty 😒 . Držím ti palčeky, nech všetko dobre dopadne 😵

dudunidu
28. lis 2009

sllavulilienka: pěkný grafík! Tak jen ať se teplotky hezky šplhají nahoru a taky tam zůstanou 😉

dudunidu
28. lis 2009

juliet2812: mně říkala gynekoložka, že stačí půl hodina. A prý jsou cviky zbytečné🙂 No, kdo ví 😅

dudunidu
28. lis 2009

alamala: JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😀 😀 😀 No to je jak z pohádky, ještě k tomu na narozeniny! To je krásný dáreček! 😀 Gratulujeme!!!!!! 😀 😀 😀 Užívej si toho slastného pocitu a hezky se opatruj!

dasa.77
28. lis 2009

slavulilienka.........tak at ti teploty stale stoupaji.ovu jeste neni stoprocentni,diky tomu poklesu.pokud ti zitra stoupne zpet o ty 2 desetiny,tak se ti ovu vyznaci plnou carou. 😉
dnes jsi merila v jinou dobu.drive nebo pozdeji?

wera
28. lis 2009

alamala aj ja sa pridávam ku gratulácii je to úžasné 🙂 🙂 🙂
hlavne sa opatruj a oddychuj 🙂

alamala
28. lis 2009

Tak jsem holky zpět z muzikálu,moc vám všem děkuji. Mám asi hloupý dotaz,ale pro můj klid. Je možné,že cysta ukáže pozitivní těhu test? Koupila jsem si GS mamavit ať hezky rosteme a jsme zdraví🙂

govinda
28. lis 2009

alamala, tehu testy detekujú prítomnosť hcg, takže na cystu by reagovať nemali 😉

alamala
28. lis 2009

Govi tak si představ,že jsem si teď četla těhu test a píšou tam cituji "zvýšená hladina HCG se může vyskytovat i např.u cyst vaječníků a může se objevit falešný pozitivní test". Tak jen moc doufám,že to nebude můj případ,protože mě už docela dlouho bolí břicho ☹

pajinka111
29. lis 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............45DC/22dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................31dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

simusca.....................26 let.........0d...........38DC.........................0cl.............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........38DC.........................3x1cl...........12měsíců
carmenuska................25 let.........0d..........33DC.........................0 cl..............27 mesiacov
govinda .....................29r............0d..........30DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........25DC/12dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........25DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........22DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........21DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........21DC.......................1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........21DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........20DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........19DC.......................0 Cl...............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321.................30r..............0d..........18DC......................0cl.................13mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...........12DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........12dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........11DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........11DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............10DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............7DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............6DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37 let.........1d.............2DC........................ .2x1cl..............40měsíců

pajinka111
29. lis 2009

ahojky všem 😉
alamala,potichoučku gratuluji..hlavně se nestresuj cystama,uvidíš to bude v pořádku a čárečky budou sílit.. 😉

dasa.77
29. lis 2009
pajinka111
29. lis 2009

dasi to máš už tak brzo teplotu celkem dost vysoko..?

dasa.77
29. lis 2009

ja vcera pila,tak to bude asi tim.to jsem si jeste 2 desetiny odecetla.tak sem usoudila podle vypiteho vina.zitra bude vse jinak

pajinka111
29. lis 2009

aha,mě taky stoupne teplota,ikdyž sem vypila 2dcl vína,na teplotě to bylo znát.. 😉

alamala
29. lis 2009

Dasa77 děkuji za zprávičky. Jinak se chci holky zeptat,když jsem měla z krve prokázáno,že ovulace tento měsíc na 100% proběhla tzn.,že folikul prasknul a cysta se přeci vytváří pokud to nepraskne,nebo se pletu?

dasa.77
29. lis 2009

alamala............ja mela cysty na vajecnicich,ale nikdy jsem nemela pozitivni tehu testik.tak se neboj,je to ONO. 😉

jinak jsem se rozhodla,ze uz ani tento mesic nepujdu na UTZ.kaslu na to.merim BT,tak si pripadnou posledni ovulku pohlidam.Ale co jsem hodne zvedava,tak na dalsi mesic bez leku.jestli ovulka prijde nebo ne. ahoj a drzim vsem prsty i na nohou,hlavne janane.

wera
29. lis 2009

prajem krásny nedeľný večer 🙂
ako sa máte žienky?
ja som strašne nedočkavá čo mi zajtra povie doki na folíkoch,tak držte palce nech je aspoň jedno krásne veľké 😎

alamala
29. lis 2009

Dobrý večer,
já už se hrozně těším k doktorovi až mě zkontroluje a řekne,že je vše v pořádku. Pak se snad trochu uklidním. Chtěla bych se zeptat jestli nevíte,jak dlouho po ovulaci dochází k tomu uhnízdění vajíčka. Můj příklad: v pátek jsem zjistila,že bude v sobotu ovulace, v pondělí se mi to potvrdilo z krve,že o víkendu ovu opravdu proběhla.Myslíte,že je možné že se vajíčko chytlo třeba až v půli týdne?Vím že tam je totiž nějaká delší cesta k tomu uhnízdění. Nemám v tom nějak jasno! 😒

govinda
29. lis 2009

alamala, neboj, vydrž k lekárovi a hlavne pohodka. Nestresuj teraz nad cystami a ani inými hlúposťami 😉 .
A k uhniezdeniu vajíčka môže dôjsť rôzne, všeobecne sa píše že na 5 až 10 deň po oplodnení, teda po ovulke. Takže niekomu sa ukáže tehu test pozitívny na 10DPO a niekomu až 15DPO napríklad, lebo k uhniezdeniu došlo neskôr 🙂 .
Držím ti palčeky, veľmi, veľmi 😵 .
A kedy ideš k lekárovi?

Ja sa chystám k lekárovi zajtra, lebo dnes doberám duphik a chcem, aby ma doki prezrel, či nemám nejaké cysty, tiež mám nejaké divné bolesti, tak len pre môj kľud 😉 .
Inak, môj grafík: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

alamala
29. lis 2009

Zítra mu zavolám a musím se objednat. Takže se dozvím až zítra kdy půjdu.Má hrozně moc ženských málokdy když mě objedná na nějakou hodinu v ní jdu,většinou čekám přes hoďku,tak to snad nervozitou přežiju! Stejně si asi jen vyzvednu žádanku na odběr krve,protože je zřejmě moc brzo na UTZ,to tam asi ještě nic neuvidí!!!Tak ať ti to zítra u doktora dobře dopadne! 🙂

govinda
29. lis 2009

alamala, zavolaj tam hneď ráno, povedz, že si mala pozitívny tehotenský test a že máš bolesti v podbrušku, že nevieš, čo si o tom máš myslieť, či ťa nezoberie. Podľa mňa by ťa mal zobrať 🙂

slavulilienka
29. lis 2009

pekný večer dievčence...
tak dúfam, že ste mali krásny víkend aj napriek počasiu...ani to nebolo najhoršie či?

duduindu: no uvidíme ako sa tie teplotky budú šplhať.., dúfam že len na hor a pekne tam zostanú....aj keď dosť divne ma pobolieva bruško...občas pichne, v podbrušku mam také chvíľami divné tlaky...no neviem..., ale dúfať treba do poslednej chvíle... 🙂

dasi: no ano máš pravdu, ten jeden deň som merala včašie, lebo som šla z drahím preč..ale inak meriam vždy na minútu presne... 😉
No chcem Ti len povedať, že ovulka určite už bola, lebo mi to potvrdila aj dokyna hneď po tom víkende ako sme keksíkovali.. 😝 a keksíkovali sme aj ešte v deň keď som u nej bola, lebo mi povedala že som čerstvo po ovulke podľa UTZ, už bolo vidno tekutinu po prasknutí folikulu no a kázala sa ešte v ten deň snažilkovať pre istotu 😝 ...tak ďalšia už asi nebude... 🙂

govinda
29. lis 2009

slavu, hoď grafík.
Inak, ja má tiež bolesti v podbrušku od ovulky, raz tlaky, raz pichanie 😒 . Len dúfam, že sa tam nič zlé nedeje, žiadne cysty a podobne. Zajtra idem k lekárovi, uvidíme, čo povie 🙂

slavulilienka
29. lis 2009

govi nech sa páči... 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

no ja sa snažím na to nemyslieť, ale podvedomie funguje na plné obrátky,mám v šuflíčku testík, ale čo z neho, keď je ešte skoro... ☹ musím len čakať...možno je to dôsledok výtoku čo som mala pred pár dňami...prišlo mi to ako začínajúca mykoza, no ustúpilo to samo..tak neviem. 😒

alamala
29. lis 2009

Govinda řeknu mu o tom,tak snad mě vezme přednostně,ale jsou tam hrozně blbé sestry. Mám opravdu takové zvláštní tlaky v celém břiše,tak doufám,že bude vše v pořádku!Jen doufám,že nepůjdu brzo na neschopenku. Když to ale bude akutní je jasné,že to pro zdraví drobečka udělat musím. Normálně se bojím i nějak blbě hýbat. Já si totiž v práci přivydělávám i vytíráním a manžel chce,abych to pustila,že se u toho ohýbám abych si něco nezpůsobila. A to si představ,že jsme se před týdnem dali do malování obýváku a chtěla jsem mýt okna a uklízet,místo toho koukám na bordel kolem sebe a budu otravovat tchýni a manžela o pomoc. Jsem člověk,který je stále v pohybu,tak jsem zvědavá jak se uklidním. Prostě nekompromisně musím!

govinda
29. lis 2009

slavu, ale pekne vyzerá, len ozaj musíš počkať ešte pár dní. Ja som testovala asi 10DPO a negatívny testík ☹ . A dnes mi trošku klesla teplotka, tak asi fakt negat 😠 . Ale nevadí, som na začiatku 😉 .
Ale radšej testovať neskôr, aby si sa vyhla sklamaniu, keby bol negatívny testík 😉

alamala, určite mu povedz o tých bolestiach a tehu testíku, že máš obavy ... normálny doktor to musí pochopiť. A hlave ak si na clostile 😉 . A ani nepremýšľaj na upratovaní a umývaní okien. Teraz je dôležité miminko 😵

slavulilienka
29. lis 2009

govi...len vieš čo si myslím? Ten graf mi ovulku vyznačil 15,16,17,18 no a keď viem na sto pro , že ovulka prebehla medzi...21 a 22, nemôžem to rátať akože ôsmy deň po ovulke? 😒

slavulilienka
29. lis 2009

myslím hore dátum 21,22...chápeme sa....? 😉