Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

eerikaa3
15. dub 2011

@nathali http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6 a zatial neprisla.Ani uz nemusi 🙂

eerikaa3
15. dub 2011

@nathali a do obchodu ideme aj my,moja polovicka je mlsna sam nevie co by si dal.Tak zbehneme nieco kuknut.Potom nakuknem

nathali
15. dub 2011

@eerikaa3 my sme sa teraz vratili s obchodu 😀 este sme vonku vykecavali zo znamimi
ale som normalne hotova a nevladzem 😅 😀
tak dobru noc 🙂

jika10
16. dub 2011

Ahoj holky, tak my jsme vcera v poradku dorazili k mym rodicum. No a ja dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/333757 No to to 🙂 A zachvilku letim ke kadernici, jak ja se tesim 🙂

nathali
16. dub 2011

dobre rano
tak ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
neviem co si o tom mam myslet? asi mi nic nezostava nez len cakat
@jika10 paaani ako ti kraaasne vyletela BT hore 🙂 to bol asi naozaj implantacny pokles 😉

nathali
16. dub 2011

Tabulka 16.4.2011

Snažilky:
lucka_0906....31r...snž........12m.......59DC...(PC33dní)
blandik...........33r......snž......21m.......43DC...(PC43dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..........39DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........38DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž......................36DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......31DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................31DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....30DC...(PC30dní)
nathali............23r....snž........23m........27DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................27DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........26DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m.......25DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m.......23DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m......16DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........15DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r..............13DC...(PC43dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......,,,,,7DC...(PC30dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r............7DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....18tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......16tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.........8tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......5tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........5tt..........(snž.11m)

nathali
16. dub 2011

@eerikaa3 tak ako dnes?? jak BT?? nechces testnut???
@puckal a co ty zlatko??ms este neprisla?? ako ti je???

kamillka100
16. dub 2011

ahojte kocky, no ja neviem ci ma zmysel si nadalej BT merat, musim sa dat do poriadku
http://www.fertilityfriend.com/home/333213
ale sledovat vas budem nadalej

nathali
16. dub 2011

@kamillka100 ahojky citala som ze co ti povedali v CARe hlavne ze hormony su ok a da sa s tym nieco robit aj ked je to nejaky zapal tak sa to vyliecit da nie? drzim ti palce aby to vsetko netrvalo dlho a miminko bolo pri vas co najskor

kamillka100
16. dub 2011

@nathali dakujem moja, len ja tomu nechapem, ked ovulku mi grav zvyrazni, aj poovulacne teploty mam, hormony mam tiez v poriadku a aj tak k ovulacii nedochadza, no ja tomu nerozumiem 😠 , no uvidime v pondelok co nam povedia gyndos a urolog

nathali
16. dub 2011

@kamillka100 s tym grafom je to naozaj zvlastne no v pondelok nam potom povedz ze co ti povedali

kamillka100
16. dub 2011

@nathali ok urcite dam vediet, no a ked je to pravda, ze mavam anovulacny cyklus, tak grafom uz nebudem nikdy verit, lebo ani jeden moj graf sa mi nezda anovulacny 😠 , ale ty mas pekny grafik, este nebudes testovat, som normalne zvedava na teba a na jiku 10 ako dopadnete, dufam ze aspon vy nam date pozitivnu spravu 😉

kamillka100
16. dub 2011

@nathali a nevies ako puckal? ci uz testovala....nechce sa mi vsetko citat, v strvtok som tu nebola a vcera az poobede

nathali
16. dub 2011

@kamillka100 ja testovat urco nebudem pockam si asi az do 35dc ak nepride skor ms bojim sa ze BT nestupne a bude uz len klesat tak poctivo cakam co s toho bude

o puckal som citala ze mala dnes dostat ms a ze ked napise tak preto lebo testla a su// a ked sa neozve tak jej ms prisla alebo mala len / na teste tak snad sa ozve s dobrou spravou u nej to vyzera vaazne dobre

kamillka100
16. dub 2011

@nathali no tak som zvedava 😉

nathali
16. dub 2011

@kamillka100 a co porabas?? mne sa dnes nejak nic nechce ale nastastie mam poupratovane takze len navarit 😀

kamillka100
16. dub 2011

@nathali ako ti je fajne, ja mam taky bordel, ja som v praci a o 12.00 koncim, tak sa nemozem docka, ale dnes sa velmi nenudim lebo mam nastarost sestrinu malu 4 rocnu, tak mi tu rozprava a ide cas rychlejsie

nathali
16. dub 2011

@kamillka100 jeeej tak si to s malou uzi tie deti su uz take sikovne a jak rozpravaju a je s nimi sranda 🙂
tak to ti vazne cas pojde rychlo pri detoch to uteka jedna radost az sa niekedy divim ze ako rychlo 😀

kamillka100
16. dub 2011

@nathali tak to hej, uz ma boli hlava, ona je strasne zakecana

nathali
16. dub 2011

@kamillka100 aspon si neni sama 🙂 a neni jej tam dlho ?? niektore deti ani neposedia 😀

jika10
16. dub 2011

@nathali Noooo a tay se nam taky krasne drzis nahore. Tak at to vyjde a jsou na TT poradny // 😉

nathali
16. dub 2011

@jika10 ja som sa vcera tak bala ze mi BT klesne este nizsie a na 30dc pride ms ☹ ale nastastie vysla aspon na kusok hore 🙂 ale aj tak neviem co si o tom mojom grafe mam myslet preto ani testovat nechcem a radsej pockam na kritycky 35dc a ked ani vtedy ms nepride budem stastna 🙂 a snad aj // budu 🙂

inak tvoj grafik je tiez kraaasny 🙂 snad to tento mesiac vide polovicke snaziliek to by bolo super 🙂

kamillka100
16. dub 2011

@nathali no ona nesedi, lieta po celej predajne a obdivuje bizuteriu, jej sa take cacky pacia, vsetko by chcela 😉

alexis617
16. dub 2011

ahojky ja som bola na tom 2 roky a pridali mi aj dufastol chodila som na soná len som pribrala nepomohlo mi to ale baby s ktorími som sa stetla po čase boli tehotné vdaka tomu držím vám všetkým palce 🙂 🙂 🙂

jika10
16. dub 2011

@kamillka100 No ja jsem na sebe taky zvedava, nejak nechapu ten vcerejsi pokles, ale rikal manza, ze to mohlo byt fakt asi tim, ze jsem si vecer brala paralen na snizeni teploty, protoze jsem mela vecer pred tim zimnici a nebylo mi vubec dobre. Takze treba to nebyl implantacni pokles. I kdyz kdyz porovnavam vsechny svoje grafiky, tak tenhle je fakt vyrazne jiny a doufam, ze skonci tak jak doufam 🙂

nathali
16. dub 2011

@kamillka100 no to sa nedivim ved chcela byt ako prinzecna 🙂 no nie?? 😀 juuuj ja by som jej vsetko vyskusala 🙂
babyyyy ja chcem byt tehu a mat dievcatkooooo 😀

nathali
16. dub 2011

@alexis617 ty si brala dufik a nepomohol ti?? 😨 a teraz si na tom ako??
ja ho sice neberiem aj ked ho mam doma len som mala clostil

jika10
16. dub 2011

@nathali Chapu ze nechces testovat, ja se taky bojim. Doufam ze vydrzim netestovat do te doby, nez by mela prijit mrcha. Mela by dozarit za cca 8 dnu, jeste mam pred sebou 7 dnu LF 😒 Ale tehotne se teda vubec necitim, tak nevim. Cetla jsem na internetu, ze pregnyl zvysuje teploty, prece jenom je to HCG tehotensky hormon, takze se radeji neraduji.

Bylo by krasny kdyby nam to vyslo a i ostatnim, ze by byl duben takhle krasne plodny, to by bylo fajn 😉

nathali
16. dub 2011

@jika10 aj ja mam 8dni do ms tak snad nepride ale povedala som si teraz ze ak nepride ani na na 35dc tak aj tak pockam asi este tyzden a testnam az 1.5 😀 ak to vydrzim 😀 to by som bola po tyzdenom meskani ms a to by tam uz muselo nieco byt ale nech nepredbieham zatial.................tehotne si nepripadam a priznaky radsej nepozorujem lebo by som mala okamzite vsetky 😀
som stale zvedavejsia na rano ze aka bude BT ze ci klesne alebo ako?? 😀 asi mi hrabe 😀

kamillka100
16. dub 2011

@nathali aj ja strasne tuzim mat dievcatko, ale budem rada aj ked bude chlapcek, manzel by chcel chlapceka a ja dievcatko, dievcatka su take zlatucke co sa tyka obliekania a nemusela by som nic kupovat, sestra by mi dala vsetko a ona ma len ruzove vecicky