Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

michamicha
18. čer 2009

alienko, klidně se přidej, já teď taky čekám až ms dorazí, někde se potvora zatoulala 😠

kkamca
18. čer 2009

micha to ještě nedošla?to už nepřijde a test si si dělala?

kkamca
18. čer 2009

micha..ahá už jsem četla test negativ,teplota taky nic moc 😕

alienka24
18. čer 2009

no mě včera píchli agolutin tak doufám že dorazí brzy 🙂 potřebuju mít po do 30.6. to mám totiž mobilizaci kostrče

michamicha
18. čer 2009

kamčo, nedošla 😠 a test je negativní, ještě zkusim jeden zejtra a v neděli a když nic, tak v pondělí brnknu dr. a domluvíme se co dál...

kkamca
18. čer 2009

micha--to je divný..a ty s mrchou míváš problémy že nedochází?

michamicha
18. čer 2009

no za posledních 3/4 roku celkem jo, teda vlastně i předtim zpátky tak 3 roky co jsem přestala brát HA 😠 ale můj gyndař to neřešil a když jsem to chtěla začít řešit, tak mi napsal naprosto nevhodný prášky, který to podle mě ještě víc zkomplikovaly... no asi se domluvím s dr. v CARu rovnou na ty injekce 😒

kkamca
18. čer 2009

micha--ahá..to mě to po HA chodilo naprosto suprově..až pak tak poslední rok mám velice nepravidelný cykly.Snad ten duphaston to zas porovná,ale ten už sem taky měla a v momentě kdy ho vysadim tak za dva cykly mi to zas blbne..

alienka24
18. čer 2009

micha...a kolikátý jsi DC?

michamicha
18. čer 2009

42DC

moa
18. čer 2009

ahojte kocky tak ja som volala dom a nakazala mamine zohnat nam nejake tie pomocne lieky pretoze tu som zohnala s prepacenim hov..
prides do lekarne chces octanovu mast das im este aj latinsky preklad a pozeraju na taba asi tak,ze si prisiel z marsu.
takto to bude asi najlepsie a dufam,ze nam to dojde 🙂

kkamca
18. čer 2009

MICHA..tolik jo????? 😕

alienka24
18. čer 2009

micha.. no tak to je pěkný, já to minulej cyklus dotáhla na 48Dc 😀

michamicha
18. čer 2009

jj, tento cyklus zatím o 10 dní delší než ten minulý ☹

kv3tka
18. čer 2009

snad nerusim....mozte mi niekto vysvetlit naco je ten clostilbegyt?.....predpisal mi ho moj lekar po 2mesacnom neuspesnom snazeni o babatko...

kkamca
18. čer 2009

takhle dlouhý cyklus kolem 50 dnů sem měla akorát u abortu a snad 3 krát za posledních 6 let co se tak pozoruju.Já mívám tak kolem 40 denní cyklus..to je strop

michamicha
18. čer 2009

kv3tka, je to na ovulaci a dozrávání vajíček 😉 jestli ti nenarostou folikuly s vajíčky do správné velikosti, tak by ti clostík mohl pomoct 🙂

kkamca
18. čer 2009

musim si taky vzít clostík..ráno sem zabudla 😔

kkamca
18. čer 2009

mě napsal doktor clostil po 3 letech snažení a to ještě pouze s kecama a na 1 cyklus 😠

kv3tka
18. čer 2009

micha,moc dakujem....len mi to pride zvlastne,kedze vajicka mi dozrievaju,velakrat mi lekar povedal,aha ake krasne vajicko...no to sme sa este nesnazili....a teraz,ked som bola na preventivke,ci je vsetko ok....mi predpisal toto....vraj mozem mat polycysticke vajecniky....

alienka24
18. čer 2009

no já jsem dnes 38DC a doufám že nejdýl do neděla ta mrška červená dorazí 🙂

kkamca
18. čer 2009

tak já pro dnešek balim..mějte se krásně a dobrou noc 🙂

moa
18. čer 2009

kocky co je dneska s lenkou

kv3tka
18. čer 2009

...po 3rokoch....no mne po 2mesiacoch....a to som u neho bola na 10DC a povedal,ze nevidi dominantny folikul...bud mam anovulak,alebo polycisticke vajecniky....vylakal ma....a dnes som 14DC....ovu test mi ukazal //...a ako sa poznam do 24hod pride ovu....preto s priatelom usilovne pracujeme....a od buduceho cyklu mam brat ten clostil...

kkamca
18. čer 2009

kv3tka--no někdy to tak je..co doktor to jiný názor

michamicha
18. čer 2009

nevim, ale je to divný, že se tu od včera neukázala 😕

michamicha
18. čer 2009

kv3tka, třeba ho ani nebudeš muset začít brát 😉

kv3tka
18. čer 2009

ved jasne,kazdy doktor ma svoje metody....a tiez svoje dni 😎 ...dakujem kocky,a mate osobnu skusenost s clostilbegytom?....zvysuje sa sanca na otehotnenie

kkamca
18. čer 2009

kv3tka..já ho měla jen jeden cyklus a nic...takže nevim ale jsou tu i jiné baby co ho braly víckrát a taky nic.Někomu stačí 1 cyklus někomu ne noooo 😠

kv3tka
18. čer 2009

micha,to by bolo super....keby nie....
kamca...len mi je divne,ze mi ho dal tak skoro,len po 2mesiacoch snazenia....nemyslis si,ze 10DC je skoro,aby videl dominantne vajicko....ved denne narastie aj 2mm