Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

michamicha
8. črc 2009

tatranka, já měla taky 3 a beru 1 mimčo, 2 i klidně 3 najednou 😀

michamicha
8. črc 2009

ali, zejtra bude stopro líp, máme 5-ti hodinový školení, takže ty 3 hodiny to tam nějak přežiju a pak si odpočinu na školení 😀 a pátek uteče rychle 😉

alienka24
8. črc 2009

no já ty bych teda chtěla max. dvě 😀 😀

michamicha
8. črc 2009

no dvě jsou tak akorát 😉

tatranka111
8. črc 2009

babenk ja nie kvoli tomu, že by som nechcela dve mimi 🙂 🙂
len som chcela vediet ako to vlastne je.....či je to pravda
ako dlho beriete clostil........darí sa otehotniet po tychto tabletkách?.....teda aké sú skúsenosti.......nechce sa mi tu všetko čítat

dudule
8. črc 2009

Ahoj kočenky, možná si na mě některé vzpomínáte, dlouho jsem se nestavila, protože jsem měla hektické předsvatební období 🙂 Takže teď už jsem vdaná paní a vrátili jsme se i z líbánek, takže opět začínám chatovat... Jsem tu ještě v jiné diskuzi, ale budu taky víc chodit tady za váma, pokud můžu 😅 , protože jsem už 3. měsíc léčena Clostíkem no a potřebovala bych si s váma o tom pokecat... Už 2 cykly se mi totiž neudělalo ani s Clostíkem pořádné vajíčko... První cyklus to bylo jen 16 mm cca a teď jen 3 mm a sliznice 😕 😠 ... Dostala jsem teď ještě utrogestan, připadám si už těma hormonama prošpikovaná víc, než když jsem brávala HA... 😖 Jak jste na tom s Clostíkem vy, dělaly se vám vajíčka hned při první dávce? 😕 Děkuju předem za rady 😅

michamicha
9. črc 2009

dobré ránko 🙂

dudu, moje tělo začlo reagovat na clostil až v druhém cyklu braní vyšší dávky, ale každý to má jinak 😉

jara
9. črc 2009

Ahoj kočky, chtěla jsem se zeptat...nemáte náhodou některá z vás zkušenost s braním Clostilu a cvičením Mojžíšové?? Slyšela jsem, že když se cvičí Mojža, tak se nemůžou při tom brát žádné hormony...???

jaspina
9. črc 2009

Dobré ráno,
mě by taky zajímala jedna věc - jak dlouho berete Clostil? Je pravda, že se dělá po 3 měsících pauza nebo se může brát v kuse i dýl? Já mám totiž najet teď tento měsíc na něj, ale mám hrozně nízké dávkování, tak mám strach, aby se po další 2 měsíce nezvyšovalo a pak než by zabral - pauza

moa
9. črc 2009

dobre ranko 🙂 kde ste zasa vsetky zas tu nikto nie je 😒

micha ako dnes lepsie 😉

irca84
9. črc 2009

Ahojte,taky tu nebyvam častu-nepřispivam do diskuze,ale zase vás čtu...a to docela pořádně.Mě řekla doktorka,že to můžu brát-Clostil. max 3 mesice a to z toho důvodu, že by se mi pak mohli tvořit cysty,takže je lepší to vysadit.

irca84
9. črc 2009

A myslám že cvičení Mojžísové nemá vliv na brání leků,protože je to jakoby cvičení jako každé jiné,akorat prý krásně pomahá na menst.bolesti aby nebyly a aby se líp otěhotnělo.

polesuvka
9. črc 2009

Ahoj holky Lenča už jsem nechodí????
Nebo je někde na dovči??????

michamicha
10. črc 2009

jaspi, mě bylo řečeno, že clostil účinkuje i v dalším měsíci, kdy ho nebereš 😕 ale nevim jestli to je pravda...

moa, jj je to lepší 😉 jsem si včera telefonovala se ségrou, tak jsme probrali to co se děje v práci a ona mě přesvědčila, že to s mimi určitě vyjde, tak ať se nestresuju 😵
no a dneska tomu pomaličku začínám věřit,protože se u mě BT vyhoupla na neobvyklých 36,9 😕

michamicha
10. črc 2009

lenča řikala, že toho má hodně v práci, tak asi nestíhá koníkovat 🙂

moa
10. črc 2009

ahoj micha no vidis bude dobre 🙂
mne teplota spadla uz az na 36,2 ale ovu test mam stale negativny ,som z toho debil 😒

jaspina
10. črc 2009

Holky potřebuju poroadit - po vysazení Utroše má přijít u mě MS - já jsem včera začala tak po 16té hodině jen slabě špinit a víc se to rozjelo až dnes. Co myslíte, počítat jako 1DC dnes nebo už včera? Kvůli tomu, kdy mám začít brát Clostil.. Jinak včera jsem byla 28 DC

moa
10. črc 2009

ahoj jaspi ja ked som mala Clositl a pytala si doki ako to mam ratat mi povedala,ze uz sipenie mam ratat za 1DC 😉 ,tak ja som ratala od spinenia 🙂

moa
10. črc 2009

no teda tento tyzden je to tu bieda vsetci silno pracuju a tak aj ja idem 😉

mich ty vela odpocivaj a skus sa moc nestresovat 😉

jaspi tebe drzim palceky aby vstko bolo ok 😉

vsetkym pekny den 🙂

alienka24
10. črc 2009

dobré ránko přeju
jaspina no mě zas moje dr. řekla že pokud začnu špinit večer nebo odpoledne tak 1dc mám počítat až od druhého dne ráno 😅 😕

jaspina
10. črc 2009

Radila jsem se i s holkama v jiném tématu a většina je pro, že špinění se nepočítá, tak to udělám tak.. ale děkuji za všechny rady!

ladenka77
10. črc 2009

Ahoj te dievcata,vela vas citam,ale nepripajam sa,chcela by som sa poradit,clostil beriem 4-den a dnes mi vybehla BT na 36.8.....vcera bola 36.6,brucho ma pekne boli,ale nemam pocit,ze by sa zvacsilo,dufam,ze toto este nie je ovu,lebo som len 8.DC,dufam,ze ta dvojfazova teplota je o hodne vyssia ako ta moja....za odpoved tych mudrejsich pekne dakujem..... 🙂

kkamca
10. črc 2009

ahoj..po pár dnech jsem zas s vámi..Jsem měla rozbitý počík.Úplné utrpení 😀 Nějaká těhu mezi náma?

alienka24
10. črc 2009

počík? no to je teda výraz 🙂))))

alienka24
10. črc 2009

no já si musím počkat až co se z toho všeho vyvrbí, jestli se ty moje tři folikuly někde s e spermonema potkaly 🙂

lenka_bohousek
autor
10. črc 2009

Ahoj holčinky, tak jsem konečně tady. Omlouvám se, že jsem za vámi celý týden nepřišla, ale v práci jsme toho měla moc, jedna kolegyně na dovolené, druhá nemocná a já makala od 6 do 16 hod. každý den a domů jsem chodila úplně vyřízená.
Copak je tu nového? Já zatím mršku nemám, dneska měla dorazit, ráno jsem testila a samozřejmě nic a divně mě pobolívá břicho, takže myslím, že jsem jasné.
No a psala mi Dáša z dovolené, všechny vás moc pozdravuje, hned první den se spálila, tak prý už si dává pozor a mrcha jí dorazila, takže není těhulka ☹
A co tady, copak je nového? Pokusím se vás dočíst, ale asi až zítra. Dneska jsem úplně KO a brzy zapadnu do pelechu.
Krásný večer všem 🙂

kkamca
10. črc 2009

Leni ahoj a dobrou ..já jdu dočítat ted 🙂

kkamca
11. črc 2009

Dobré ráno 😀

lenka_bohousek
autor
11. črc 2009

Dobré ránko i ode mě 🙂
Za chvíli mizím, jedeme zase na celodenní výlet na kole. Bereme buřtíky a uděláme si cestou někde ohýnek, opečeme, to bude dobrůtka.
Ms ještě nedorazila, ale břicho bolí dost festovně, tak myslím, že se mi během dne spuspí 😠 No uvidíme.
Mějte se všechny nádherně, užívejte víkendíku a večer pa 🙂

kkamca
11. črc 2009

Leni tak já sem dnes 29 DC a vypadá to že mrcha přijde..teplota klesla na 36.7 ze 37.1 😖 a pomalu začínám špinit takže zas nic..ach jooo.
Tak si aspon dnes udělam hezkej den ..razíme na pout. 😀