Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alienka24
5. led 2010

no já spíš už půl roku cvičím mojžíšovou takže dojíždím na mobilizace, no a v tomhle případě je vždy třeba odblokovat oblast pánve aby se jaksi zvýšili šance 🙂

smoulinkalenka
5. led 2010

ja mám brať od 3DC clostil 5dní a k Dr. mám ísť na 12DC čo myslíte??? 🙂
je to môj prvý cyklus s clostilom som plná očakávania...a nádejeeeee 😕

alienka24
5. led 2010

smouli...no pokud budou 12DC folíky malé tak si tě dr. pozve ještě pár dní potom jestli povyrostli 😉

zakupanda
5. led 2010

kuk do alba co ty moje testy?prosím ohodnotte díky

smoulinkalenka
5. led 2010

zakupanda podľa mňa 100% pozitívny ovu test.... 😉 🙂

zakupanda
5. led 2010

smouli:i ten vcerejsi?

wera
5. led 2010

zakup na tom dnešnom sú tie čiaročky naozaj veľmi pekné 😀

smoulinkalenka
5. led 2010

zakup nie ten dnešnýýýýýýýýýýýý 😀

zakupanda
5. led 2010

tý jo první pozit test já mám tak obrovskou radost kéž by se už zadařilo kruci

alienka24
5. led 2010

já myslím že ten dnešní je pozitivní

lucialen
5. led 2010

Tak som sa vratila od doktorky a dostala som som injekciu proti tetanu 😒 Sa ma pytala ci som tehu a ja ze nie, no ved nie som 😅

wera
5. led 2010

teda luci to si mala ale šťastie... 😒 ale tak aspoň budeš mať na 10 rokov kľud 😉

cibka
5. led 2010

ahojky hoky
smouli: já to brala uplně stejne a 12 den jsme měla i folik tak mi hned píchli pregnyl

nana.76
5. led 2010

ahoj holky dnes jsem byla na ultrazvuku tento mesic jsem clostik nebrala,13dc mam jeden folik ale jen 15mm tak doktor rikal ze pockame do patku jestli vyroste a kdyz jo tak probehne inseminace a kdyz se vstreba tak kolem 24unora me ceka moje druhe IVF.tak uvidime.preji vsem moc pekny den 🙂

lucialen
5. led 2010

Tak som nasla, ze vakcina proti tetanu sa moze podavat v akejkolvek faze tehu 🙂 Fuuu, som si vydychla 😝 Ved co ak to nahodou vyjde tento mesiac ako naschval
Wera, tie tvoje teploty sa nejako nechcu umudrit. Myslis ze sa aj napriek pregnylu moze stat ze folik nepraskne? To asi nie co?

smoulinkalenka
5. led 2010

cibka a teraz čakáš, či v akej fáze si?????

wera
5. led 2010

luci ja si myslím že asi musí prasknúť.... teda v to dúfam 🙂 a dobre vedieť s tou tetanovkou 😉

nani ten folík je zatiaľ veľmi pekný a verím že do piatku sa určite umúdri a skúsite IUI, budem moc moc držať palčeky aby Vám to vyšlo a nemusela si ísť na IVF... 🙂

nana.76
5. led 2010

Weri moc dekuji taky doufam.jsem vdecna aspon za to a snad doroste ale 4cykly zpatky se mi stalo ze jsem jela na kontrolu folik mel 11mm a mela jsem dojet za dva dny a uz tam nebyl ze se vstrebal tak uvidime 🙂

wera
5. led 2010

nani tak Ti budem moc držať palčeky aby sa folík nevstrebal ale naopak krásne dorástol 😀

kkamca
5. led 2010

ahoj holky koukněte mi do alba na ovu testy..co myslíte a písněte názor..díkec

wera
5. led 2010

kkamči a ktorý deň cyklu si dnes?

kkamca
5. led 2010

19 dc...
včera byla teplota 36.3...dnes 36.8
nezdá se ti ani jeden?jsou focené za sucha

novotnacci
5. led 2010

Ahoj holkýýý, tak už vím, co je to za injekce. Je to Gonadotropin (nebo tak nějak), píchá se to nějak z kraje cyklu a musí mi to schválit pojišťovna. Zítra jdu sepsat do CAR žádost.... 🙂 To jsem teda zvědavá, jestli mi to pomůže. Každopádně IUI ještě asi nebude, ale chci se tam na to zítra zeptat.... 🙂 krásný den přeji.....já mám teda v práci pěknej mazec ☹

novotnacci
5. led 2010

Teda narážím na to, co jsem psala někdy okolo Silvestra....omlouvám se, že jsem to sem tak vyplivla 😝

wera
5. led 2010

kkamči obidva sú pekné, ale nie sú až také tmavé.... odkedy si robíš ovu testíky? a tá teplotka sa pekne dvíha a môže naznačovať ovu 😉

kkamca
5. led 2010

wera: jen 2 dny ted po sobě..náhodně.Pobolíval mě podbřišek tak sem si řikala že ho schválně zkusim--ovu test.

jane86
5. led 2010

Snad to už bude lepší. Je blbý to, že si ani na tu migrénu nemůžu vzít žádný prášek.... 😒

wera
5. led 2010

neboj jane nejako to vydržíš 🙂 veď radosť z miminka aj bolesť zaženie 😉

wera
5. led 2010

kkamči na Tvojom mieste by som radšej snažilkovala a skúsila ovu testíky aj najbližšie dni či sa bude palička meniť 🙂

kkamca
5. led 2010

wera:no budu snažilkovat..co to půjde.. 😀 Uvidim jaká bude zítra teplota-pokud nahoře tak je věc jasná.Pokud klesne ,budem testovat dál.