Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
12. led 2010

ahojte babulíky inak viete čo sa mi posledné dve noci snívalo? ...že som si našla pozitívny test... to je aká haluška, že? 🙂

cibka
12. led 2010

wera:to je dobré znamení
musim končit za hodku jedu do prace tak se tu opatrujte 😎

wera
12. led 2010

neboj cibi určite bude folík 🙂 veď si po laparke a máš to tam teraz ako pohnojené takže verím že sa zadarí 🙂 aj mne moc mo pomáha si tu s Vami písať...lebo kebyže toto všetko čo ma trápi a riešim hovorila doma môjmu tak by už odo mňa asi utiekol 😀

wera
12. led 2010

tak nech Ti to v robotke rýchlo uletí cibi 😉

bobi3
12. led 2010

wera, tak teraz už len napísať Rozborilovi... určite sú pre mnohé z nás bábo priam ako modré z neba 😵
ja vravím len pfuj, pfuj, bodaj by to vyšlo 😉

wera
12. led 2010

teda to by bolo dobré že do modrého z neba 🙂 🙂 🙂 tak tak ak by to vyšlo tak by som teda žiarila ako slniečko a všetky hviezdičky devat mesiacov 🙂

kikinka222
12. led 2010

tak jsem si dělala ten ovulační test ale byl negativní ☹ no uvidím jak to bude vypadat další dny.ještě mám 4 testy tak snad jich nebudu muset kupovat víc. 😒

wera
12. led 2010

kiki a bol úplne čistý?

alamala
12. led 2010

ahoj děvčátka,tak vás tu dnes zdravím s né moc dobrou náladou. Potřebovala bych od vás poradit,řeším totiž takový větší problémek. Začalo se mi to zhoršovat v práci a šéf řekl,že klidně půjdeme domů s minimální mzdou,tak jsem se rozhodla až teď půjdu na kontrolu na konci ledna,že se budu snažit,aby mě dal doky na neschopenku. Měla jsem posledních pár platů obstojných,tak by se mi to počítalo z toho. Sice to nebude takový finanční zázrak,ale mám možnost přivídělku u tchána ve firmě. Takže když bych byla doma mohla bych třeba dokud to půjde na dvě hodinky denně zaskočit k němu,ať jsem na svých a v klidu bez stresů v práci. Jenomže ten problém je v tom,že si nechci u dokyho nějak moc vymýšlet,protože mimo občasných nevolností a malinkého píchání v břiše mi nic není. Jenže mám taky strach,co se bude dít,až mi teď na třetím měsíci vysadí utrogestan na udržení,protože se může brát jen do prvního trimestru. Poraďte prosím,co mám s tím vším dělat,kdyby jste byli na mém místě???? 😢

alienka24
12. led 2010

kiki...no tak je pravda že na ovulaci po clostylu je už docela pozdě řekla bych 😒 ale třeba ještě přijde 😉

alamala....no tak s tou prací je to hloupý, ale ta neschopenka ti tu finanční situaci moc nezlepší, myslím že se ti to pak započítává do výpočtu mateřské, ale nevím. A zas furt lepší klid a pohoda než nějaké stresy v práci 😉 a vysazení utrogestanu se neboj, tělo už určitě dokáže vyprodukovat dostatek progesteronu aby to mimi zvládlo samo 😉 😉

alamala
12. led 2010

alienka to máš asi pravdu,že se mi to započítává pak do mateřské,ale ta je jen na 7 měs. a pak nastupuju na rodičovskou a tam si nepomůžu už vůbec,když chci na tři roky. To si člověk vážně nevybere. Ale jak říkáš ty,je lepší být doma v klidu,než ve stresu v práci a ještě k tomu tam čumět každý den od 9 do půl 6,to je prostě celý den a kolikrát je to hrůza. Lidi nechodí,nejsou tržby,takže chce snižovat stavy a ty co tam zůstanou(mě vyhodit nemůže,ale taky ještě neví,že jsem těhotná)prý půjdou domů s malými platy,že nás nebude stále dotovat a takové jiné kecy,jako když za to můžeme my,takže strašně moc váham 😒 co dělat!!!!!!

skafandrik
12. led 2010

Ahoj všem, jsem tu poprvé, zítra je ze mě taky clostilka, nějak jsem z toho nesvá, nejsem moc zvyklá brát léky, je tu někdo, komu clostil pomohl opravdu rychle a nebo je to běh na dlohou trať?

kikinka222
12. led 2010

wera.no byla tam i druhá čárka ale uplně slabá skoro nešla vidět. ☹ ale před chvílí jsem byla na wc a vypadl ze mě takový natahovací hlen 😅

kikinka222
12. led 2010

alienka24-já vím u clostilu bývá ovulace dřív.ale začínám mít ovulační příznaky tak nevím.ještě zkusím testovat další dny tak jsem zvědavá jestli dorazí nebo ne.

jane86
12. led 2010

alamala dnes jsem to řešila v práci . Mateřská se vypočítává zpětně 12 měsíců, ale pokud marodíš, tak se do toho nemocenská nezapočítává. Takže na mateřskou nemá vliv jestli před porodem marodíš nebo ne.

jane86
12. led 2010

jaspi já šla na Laparku: nástup v pondělí, v úterý zákrok a ve středu v 8 ráno jsem jela smanžílkem domu. A pak 3 týdny doma. Ale mohla bych jít i klidně cca po 10 dnech

jonnie
12. led 2010

ja mam taku skusenost ostatny mesiac, ze po brati clostilu sa mi posunula ovu dalej, bola som na folikum. 15.den cyklu a este nic... a vzdy som mala v strede cyklu. Ani vajicka nedozreli, nastastie sa tento mesiac umudrilo a nieco sa vytvorilo,ale neviem,ci aj dozrie.

kikinka222
12. led 2010

jonnie- a který den u tebe nakonec ovulace byla???ten 15 den tam nic nebylo a pak narostly nebo už ne,?

wera
12. led 2010

ahojte kočky 🙂

ali no verím že tmášto rozhodovanie asi teraz dosť ťažké...musíš si to doma poriadne s mm premyslieť či to zvládnete aj z nemocenskej... a asi moc nestratíš keď si hovorila že budú aj tak znižovať platy... takže ja by som na Tvojom mieste nerozmýšľala a dala sa vypísať... za ten kľud a zdravý priebeh tehotenstva to predsa stojí 😉 a dokimu môžeš povedať že sa ti krúti hlava, prípadne že máš aj fyzickú prácu a musíš nosiť ťažké veci... no podľa mňa to nebude problém... a na nemocenskú Ťa predsa môže vypísať aj tvoj obvodný lekár, tak keď skoč za ním...

kiki no ten hlien je dobré znamenie, hlavne nenechajte nič na náhodu a pre istotu snažilkujte aspoň každé dva dni 🙂

skafandrik vitaj medzi nami 🙂 to je ťažko povedať ako rýchlo clostík pomôže... niekomu hneď v prvom cykle, iné musíme čakať aj dlhšie...

alamala
12. led 2010

děkuji vám moc všem za odpovědi, jste zlaté!!!No wera řeknu ti to asi takhle,s manžou jsme se o tom bavili a říkal,že pokud mě doky na neschopenku dá,že se to bude muset nějak zvládnout, zvládli to i jiní,tak snad mi taky 😉 No a opravdu ten prevít šéf řekl,že ho nezajímá jestli půjdeme domů se 3tis.,takže radši budu doma v klidu a nějak to překlepem,za to nám ten drobeček přeci stojí 🙂 Víš a spíš mám opravdu strach,aby nebyl doky proti tomu,abych na ní šla,tolik ho v tomhle neznám,myslíš,že mu můžu říct,že mám problémy v práci,že snižuje stav lidí a šáhne nám na platy,že by to mohl pochopit lépe. Můj předešlý doky udělal cokoliv o co jsem ho požádala,ale zase mě nedokázal vyléčit,měl docela staré praktiky.

wera
12. led 2010

ali tak skús ešte niekde na fórach vypátrať tvojho dokiho a popýtaj sa báb či toto niektoré neriešili... ale podľa mňa keď je ten doki v poho tak to určite pochopí 🙂 budem moc držať palce 🙂

alamala
12. led 2010

moc ti děkuji weri, pokusím se to vypátrat, máš dobrý nápad 🙂

wera
12. led 2010

tak a šup spať, prajem dobrú nôcku 🙂

alamala
12. led 2010

zkusila jsem to dát do hledáčku,ale nenašlo ho to,nevim kde bych se mohla ještě podívat!
Taky přeji krásnou dobrou noc 🙂

wera
13. led 2010

dobré ránko sa praje 🙂

páči dnešná tabuľka:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............85DC/56dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............74dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............47DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............64DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............43DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............32DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............32DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............31DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............31DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............30DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............30DC...........................2x1cl.............17 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............28DC /12dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................28DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................27DC /14dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............27DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................21DC/6dpo/...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................17DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d.................11DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d..................11DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d...................9DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d...................7DC............čeká na laparku ..............8 měsíců

wera
13. led 2010

tak a tu je aj môj grafík... http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db

kkamca
13. led 2010

ahoj..wera:držíš se skvěle..
mě skončilo na ff vip..a graf mi někam zmizel..tak nevím co stím.

bobi3
13. led 2010

ahojte babulky 🙂

wera, a čo testík?

wera
13. led 2010

kkamči graf tam musel určite niekde zostať...

bobi testík som si robila včera večer, nemohla som to už vydržať no a nič... dve hodiny som ho hipnotizovala aby sa tam ukázal aspoň duch a nič... ☹

jane86
13. led 2010

Dobré ráno holky.