Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
17. led 2010

smoulinkalenka:no zatim se z toho moc nedá soudit..mě přijde že si po ovu??? 🙂

smoulinkalenka
17. led 2010

kkamca asi nie, skôr som pred ovu...11DC som mala len 0,88mm veľké foliky tak to by bolo asi skoro na ovu...
a ani ovu test ešte nebol +
ja neviem čo sa to deje s tou mojou BT.... 😝

alžbetka neboj všetko bude, ako má byť...

wera
17. led 2010

ahoj šmouli 🙂 tak teplotka trochu poklesla tak uvidíš ako a bude vyvíjať 😉 hlavne treba poisťovať a snažilkovať 😉

alzbeta.hod
17. led 2010

smouli.... pevně doufám že ano....bála jsem se že neotěhotním a teď mám strach že to nedonosím

wera
17. led 2010

alžbet neboj všetko bude okey hlavne treba veľa oddychovať a dávať si na seba pozor 😉

smoulinkalenka
17. led 2010

wera no veď práve toho sa bojím,že sme to prešvihli...ja som teda počítala,že ovu príde až tak za dni 😢

alzbeta.hod
17. led 2010

oddychuju jak se dá, pořád bych jen spala.

wera
17. led 2010

neboj šmouli 🙂 robíš ovu testíky? ak áno tak si to určite neprešvihla 😉 šmouli a na folíky už asi nejdeš, že?

wera
17. led 2010

tak to je super alžbet, treba si na seba hlavne prvé tri mesiace dávať pozor, šetriť sa, nepresilovať sa a nič ťažké nenosiť 🙂 a uvidíš že všetko bude okey 🙂

smoulinkalenka
17. led 2010

a wera podľa BT grafu ak bola ovu, tak kedy asi????
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636

kkamca
17. led 2010

alžbeto to chce klídek.🙂 nemysli na to tolik.🙂 Uvolni se,odpočívej.Nebo jdi někam s kamarádkami.Prostě se snaž na to nemyslet. 😉

wera
17. led 2010

šmouli z tvojho grafu neviem určiť či bola ovu...to by chcelo aspoň tri zvýšené teplotky po sebe...

alienka24
17. led 2010

ahoj holky, tak něco pro zasmání 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=fI6y2YobqJY
dasa.77
17. led 2010

ahoj holky.
alzbet..tvou obavu uplne chapu.ja bych mela taky strach.hlavne na zacatku 😉 ale je fakt,ze i kdyz budes na sebe davat pozor,nic moc neovlivnis,jak to nakonec dopadne.

wera........ty jsi tady kazdy den.nikdy nezklames 😀

smouli.......ani ja podle tveho grafu nepoznam,jestli uz byla ovu.jak dlouhe mas cykly?jsou holky,ktere maji ovulku uz na 11DC,ale to bys musela mit cykly do 28dni.

dasa.77
17. led 2010

kami,ty to mereni teda flinkas. 😝

ahoj ali

alienka24
17. led 2010

ahoj daso 🙂

kkamca
17. led 2010

DASA.77 Ale Dáši sem se na to prostě vyprdla..vstala sem konečně jednou v 7.30 místo 5.30 a teplota už byla stejně ovlivněná.Takže naco měřit.Počkám do mrchy a pak zas možnáááá začnu,ale nemám ani trochu chut se zas pozorovat. 😒

kkamca
17. led 2010

co máte dnes k obídku?

dasa.77
17. led 2010

no ja mam vytahnute 2 obr kruti prsa,ale co z nich udelam,to jeste nevim

dasa.77
17. led 2010

nejspis opet cinu.pristi tyden mam ranni a tak at nemusim hned varit,jen co prijdu z prace.bude toho dost na 2 dny.

dasa.77
17. led 2010

tak ja jdu varit a poku pujde muj milasek na fotbal,nakouknu kolem 14h.pokud nepujde,pry se zajdeme projit.tak zatim.....

kkamca
17. led 2010

dasa77 hm..já mám rýži a omáčku a zbytek polévky.tak budu zas kuchtit až zítra--mrnous chce udělat brokolicovou polévku.

wera
17. led 2010

ali to je zlaté videjko 🙂 🙂 🙂

dáši tak tak som tu každý deň, môj drahý mi už hovorí že som na koníkovi závislá 😀

alienka24
17. led 2010

my budeme mít pstruha s bramborem 🙂 a pak asi prochajda 😉

jane86
17. led 2010

Ahojky holky je tady někdo?

alienka24
17. led 2010

ahoj jane, ted asi jen já na chvilku 🙂

jennifera
17. led 2010

Ahoj holky, tak se snažením máme tento měsíc útrum. Vytvořilo se mi 5 vajíček, tak mi pan doktor řekl, ať to raději nezkoušíme. Tak musím počkat na menstruaci. Ale zítra jdu na masáž, tak se těším. Mám ztuhlá záda a tím pádem taky svaly okolo bederní pánve, což není pro otěhotnění vůbec dobré.

kikinka222
17. led 2010

jannifera- ahoj no teda 5 vajíček tak to je mazec.mě by to nedalo a určitě bych se snažila.máš 5x větší šanci že otěhotníš.já vím že by to mohly být i dvojčata ale i tak. a to bereš clostil že se ti vytvořilo tolik vajíček nebo samo od sebe??

jennifera
17. led 2010

kikinka222-ahoj, ne samo od sebe ne. 🙂 Brala jsem od 3-7dne 1tabletku clostilbegytu. Pan doktor Machač byl překvapený. Nejdřív mi měřil sliznici, ta byla moc nízká pro uhnízdění. A myslel, že neovuluji a pak objevil těch pět vajíček, tak koukal jako blázen. 🙂 Řekl mi, že jsem zapeklitý případ. Tělo vytvořilo obranou reakci a vytvořilo nízkou sliznici. Minulý měsíc jsem byla bez stimulace, jedno vajíčko a sliznice dobrá. Chtěl to tak udělat, aby si prý manžel mohl vybrat jak na trhu. 😀 No a něják to nevyšlo. Pěkně mě včera bolelo břicho. Mám ho jak balón.Ale dnes už je to v pohodě.

kikinka222
17. led 2010

jennifera-takže tento měsíc si dáváte pauzu? no pokud máš nízkou děložní slyznici tak to bude problém u toho uhnízdění.ale pokud máš 5 vajíček tak by se možná aspon jedno mohlo uhnízdit.já bych do toho šla. 🙂