Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alienka24
20. led 2010

jerryjanka....nojo tak holt jsme každá jiná 😉 😉 😀

dasa.77
20. led 2010

jerrynko....pamatuji si dobre,ze mas quinny speedi

jerryjanka
20. led 2010

ali - hej - no to bola taka ponuka mojho vysneneho kočika - že nekup to - stal menej ako polske kočiky a v dobrom stave super vybava... ale značkový - teda nie že by som si potrpela na značku ale proste mam radšej kvalitne veci - nech su aj staršie hlavne aby boli kvalitné 😅

jerryjanka
20. led 2010

dasi jasne - speedi mam 😀
odkial to vieš 😀

dasa.77
20. led 2010

ali.........no to je pravne muj pripad. sladke slane,kysele a stejne nic z toho me neuspokojilo

dasa.77
20. led 2010

jerrynka.......jedna z mych prednosti je dobra pamet 😀 😀 😀

kkamca
20. led 2010

Já sem si třeba před chvílý dala rohlík,k tomu kousek klobásy a pálivé feferony..A mám tu vytaženou pěnu čoko..Ale takový chutě mám před mrchou a při mrše..
Dášo mám vyhlídlý na mma..soupravičku od nextu ,ale uvidim jak budou maminy přihazovat..Já vim sem cvok

jerryjanka
20. led 2010

dasi tak to si dobra - si ma asi videla v teme o speedovi 😀

alienka24
20. led 2010

kkamca....jo je fakt že před ms bych snědla cokoli a pak po kocovině 😀 😅

jerryjanka
20. led 2010

kkamca nie si cvok
ved využiješ
a potom kupovať všetko naraz to je teda fičák 😀
proste strašne vela veci bude ešte treba kupiť tak potom akoby si našla 🙂

dasa.77
20. led 2010

ja mam jeste tolik prace 😠 a nic se mi nechce.pracka doprala,neni kdo by to povesil.nadobi spinave,kdo ho umyje?,obed snezeny a nikdo na zitra za me neuvari 😝

dasa.77
20. led 2010

jerry....to uz existuje i takove tema?

jerryjanka
20. led 2010

dasi - tema quinny speedi 2009 a aj quinny speedi vylepšováky - ale tie su už asi dva roky 😅

dasa.77
20. led 2010

holcinky,ja se s vama loucim,vim,ze jsem toho moc nesesmolila,ale opet jsem unavena.skoro ka o.jdu aspon povesit to pradlo.cauky zitra kolem 18h.

jerryjanka
20. led 2010

dasi - jasne - oddychni si nech zajtra prideš plná síl
ja idem zajtra na predoperačné odbery 😢

kkamca
20. led 2010

jerryjanka:jak se vlastně jmenuješ?
Tak já mám kočátr po klukovi mi zůstal..Tak ani nový kupovat nebudu..Možná teda kola,protože až to jednou přijde tak to nevim jak by to unesli.Přeci jen jsou gumové a říká se,že guma zpuchří..Ale dáša by mohla vědět..Ta snad o kočárech ví.. 😎

dasa.77
20. led 2010

jo,jerrynko,nevim zrovna jaky mas model ty,ale sportovni verze obsahuje ftalaty.jinak je ok

govinda
20. led 2010

Ahojte kočky 🙂
Dlho som tu nebola a tak upravujem stav:

govinda ....................29r............0d...............15DC...........................0 clostill............12mesiacov

Tento cyklus som bez clostilu, je to dosť komplikované a nestíham teraz ani vysvetliť. Ale zastavím sa niekedy už a popíšem. Držím všetkým palčeky

jerryjanka
20. led 2010

ftalaty obsahuje len madlo :-P
kkamca - volam sa janka
a aky maš kočik po chlapcovi?

govi - aka si dnes stručna tak dufam že prideš a vysvetliš :P

kkamca
20. led 2010

jerryanka:7 let starý typ jané...Ale je pomalu netknutý,jako nový .Měli jsme ho chvíly.Pak jsem hned přešli na golfky.

jerryjanka
20. led 2010

jane - tomu sa nemohlo po rokoch stať absolutne nič su to dobre kočiky bol to môj druhy favorit 😵

kkamca
20. led 2010

no já bych těm kolečkům moc nevěřila..Je to jen guma.. 🙂 Ale snad brzy poznáme.

jerryjanka
20. led 2010

kkamca - no kolieska vymenite rychlo 🙂

kkamca
20. led 2010

jerryjanka:no ani nevím co to případně stojí..Ta Dášulka odešla a ani mi neodpověděla. 😀

jerryjanka
20. led 2010

asi bola fakt unavena...
kolieska - to zaleží asi na type
maš gumene alebo nafukovacie?

kkamca
20. led 2010

jerryjanka:nafukovací gumová..

jerryjanka
20. led 2010

aha - tak to stači kupiť len duše - a to sa da aj v cykloobchode za par šupiek kupiť 🙂

kkamca
20. led 2010

jerryjanka:to mě teda nenapadlo..Myslela jsem že bych to sehnala jen v prodejně kočíků-- 😀

jerryjanka
20. led 2010

no tam to maju predražené - skus sa v cykloobchode spytať len si odmeraj duše

alienka24
20. led 2010

tak holky, už jen hodku a půjdu do hajan, dám si zas ten nablblej utroš a to bude spánek 😎 😎