Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

smoulinkalenka
19. pro 2009

ahojte babule môžem sa k vám pridať???
od dnes mám užívať duphaston 10 dní a tu je môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
potom od 3DC mám brať clostilbegyn 5dní a na 12DC idem k dr. tak asi tak 😎

wera
19. pro 2009

dasi nezufaj, je to len jeden stupienok... uvidis ako bude najblizsie dni 🙂

vitaj šmoulinka 🙂 jasné môžeš sa pridať 🙂 a keď budeš chcieť pridať ku nám do tabuľky tak hoď svoje údaje (podľa tabuľky na predchádzajúcej strane) a ja Ťa ráno pridám 😉

idem do hajan, prajem všetkým krásnu dobrú noc 🙂

michamicha
19. pro 2009

dášo, ale clostil mi nepomohl, povedlo se to až s puregonem 😉

jane86
19. pro 2009

dasa nene. Já jen po Laparce a po prvním pregnylu. Už jsem ani nedoufala v tak krásný Vánoční dárek snad bude vše v pořádku.
Alžběto kdy se máte snažit? pořád 😉 , ne tak cca v polovině cyklu ale on tě doktor bude hídat, ne????

jane86
19. pro 2009

Holky dobrou noc zítra. PAPA

wera
20. pro 2009

Dobré ránko žienky, páči sa dnešná tabulečka:

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............63DC/37dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............51dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..........40DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........33DC...........................1x1cl..............39snažení
nela00......................32 let..........0d...........32DC/17dpo/..................2x1cl..............19měsíců
jane86.....................23 let...........0d..........30DC.............................2x1cl..............12měsíců
dasa.77....................32let............0d..........28DC/11dpo/....................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........26DC/13dpo/....................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...........19DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...........19DC/5dpo/.................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d............14DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d.............13DC..............................0cl................9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d.............9DC.......................... 1x1cl.................9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d............8DC............................2x1cl..............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d.............8DC.........................1x1cl.................15mesiacov
wera.........................26let...........0d.............4DC...........................2x1cl...............? snažení
bobi3........................32let..........0d............. 4DC...........................2x1cl..............19mesiacov

jane86
20. pro 2009

Dobré mrazivé ráno. Dnes máme na teploměru -18 to je mazec.
Do alba jsem přidala dnešní testík jukněte? ??
Jak u Vás holky vrcholí Vánoční přípravy?
WERA ahoj, js iranní ptáče 😉

jane86
20. pro 2009

Jen mám holky trochu strach. Pořád mě bolí přicho jako před mrchou a když pšíknu tak mě občas tak píchne v podbřišku, že to nic není?

wera
20. pro 2009

jane dobré ránko 🙂 ako som Ti už písala z toho pichania a bolesti v podbrušku si nič nerob, je to normálne ako sa rozťahuje maternica 😉 ale zajtra keď pôjdeš k doktorke tak jej to povedz, uvidíš že Ti povie že je to okey...
a vianočné prípravy? ja nejako ani nič tento rok nechystám, lebo teraz bývam u budúcich svokrovcov... prerábame bytík tak je to teraz také dočasné riešenie, takže ja tento rok iba balím darčeky 🙂 a ty ako? už si rozmýšľala ako šťastnú novinku povieš manželovi? verím že bude úžasne prekvapený a šťastný 🙂 moc Vám to prajem 🙂
a čo dnes si si nerobila testík? hoď nám nejaký nový do albumíku, aby sme sa mohli pozrieť, sme zvedavé 😉

smoulinkalenka
20. pro 2009

ahojte prené zasnežené ráno.... http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
tak Weva tu sú moje údaje mám 25 rokov, ale neviem čo znamení to ,,d,, asi deti tých mám 0, 17DC 2x1tb clostylu a to posledné neviem čo je 😅

wera
20. pro 2009

ahoj šmoulinka 🙂 to posledné čísielko je ako dlho snažilkujete 🙂

smoulinkalenka
20. pro 2009

aháááááá weva aj som si myslela...no toto je druhý cyklus nášho snaženia sa budete aj smiať, že tak krátko.. 😅

wera
20. pro 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............63DC/37dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............51dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..........40DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........33DC...........................1x1cl..............39snažení
nela00......................32 let..........0d...........32DC/17dpo/..................2x1cl..............19měsíců
jane86.....................23 let...........0d..........30DC.............................2x1cl..............12měsíců
dasa.77....................32let............0d..........28DC/11dpo/....................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........26DC/13dpo/....................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...........19DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...........19DC/5dpo/.................4x1cl.............23 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d...........17DC...........................2x1cl..............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d............14DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d.............13DC..............................0cl................9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d.............9DC.......................... 1x1cl.................9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d............8DC............................2x1cl..............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d.............8DC.........................1x1cl.................15mesiacov
wera.........................26let...........0d.............4DC...........................2x1cl...............? snažení
bobi3........................32let..........0d............. 4DC...........................2x1cl..............19mesiacov

táááák a vítame v tabuľke novú šmoulinku 🙂

wera
20. pro 2009

šmouli a ovulku si ešte nemala? FF Ti ju nevyznačil v grafíku...
a aký si mala problémik že Ti doki dal clostyl? nemala si pred tým ovulku?
joj a pichá Ti doki na uvoľnenie vajíčka aj pregnyl?

smoulinkalenka
20. pro 2009

óóó ďakujem weva za krásne privítanie...ja sa len cítim trošku blbo za tie dva mesiace.... 😀

alzbeta.hod
20. pro 2009

jem tu zas, snažíme se 15měsíců, beru clostil 3-7.dc a od 15.-24.dc mám utrogestan. Ve středu mám přijít na utz tak nevím...

smoulinkalenka
20. pro 2009

weva neviem za posledné mesiace sa mi strašne predĺžili cykly ......
a Dr. povedal,že načo budeme čakať a zisťovať čo a ako, keď mi tie lieky neuškodia len pomôžu....tak tak
clostyl mám brať od
3DC 5dní a na 12DC mám ísť k Dr. na kontrolu či sa tam niečo deje a či sa máme intenzívne snažiť....

alzbeta.hod
20. pro 2009

jo a dnes jsem 6dc

wera
20. pro 2009

alzbeta a koľko tabletiek clostylu berieš? napíš a hodíme Ťa ku nám do tabuľky 😉

šmoulinka vôbec nemaj za tie dva mesiace žiadne výčitky, je super že máš lekára ktorý nečaká dva roky a až potom začne riešiť problémy....my sme tiež pôvodne chceli začať znova snažilkovať až keď sa presťahujeme ale doki povedal, že netreba čakať a treba riešiť problém teraz hneď 😉 tak sme sa do toho pustili 🙂
babulíky ja Vás na doobedie opustím, ideme s drahým kupovať darčeky 😉
tak zatiaľ papa 🙂

smoulinkalenka
20. pro 2009

weva ja mám aj duphaston od 15DC 10 dní po 2x1tb no boola som u toho dr. prvý krát a on sa mi venoval viac ako hodinu bol prerfektný som rada, že som od toho starého odišla... 😀

alzbeta.hod
20. pro 2009

beru 1-0-1 jo a je mi 25let

jane86
20. pro 2009

Wera testík je v albumu od rána 😉
Manžel dostane dupačky a dudlík.....myslím, že bude šťastný protože si fakt myslí, že se to nepovedlo...

alzbeta.hod
20. pro 2009

jo a když jdu ve středu na utz protože pak jsou svátky, co když to bude k ničemu??? A dává se přitom te Pregnyl na prasknutí???

smoulinkalenka
20. pro 2009

jane86 GRATULUJEM to budú krásne VIANOCE 🙂

aj ja som si to tak predstavovala v októbri, keď sme sa začali snažiť, ale to som nevedela, že to ozaj nie je také ľahké... 😅

jane86
20. pro 2009

alzběto - když bude folikul dostatečně veliký tak se pregnyl píchnout může. Ale mě ho teď doktorka píchla prvně po 7 měsících užívání clostilu teda s jenou přestávkou.

alzbeta.hod
20. pro 2009

tak to jo, já se lekla že 7 měsíců bereš nepřetržitě. Mě řekl že se to může brát jen 3 měsíce. Řekl mi jen že mám zavolat a objednat se na utz a dočetla jsem se že se jedná o tohle. Bohužel kvůli Vánocům tam nemůžu chodit tak často.

jane86
20. pro 2009

smouli děkuji.
Když na mě působil řekla mi že ho můžu brát i víc než 3 měsíce. Když nepůsobí po třech měsících tak už asi nezačne víš? Já ho brala 4 měsíce pak pauza a teď jeden a doufám, že poslední.....Na ULZ jsem chodila vždy 14 DC a většinou tam folikul byl a stejně nic. A teď první měsíc po laparce a po pregnylu jsem asi těhu....

lucialen
20. pro 2009

Ahojte 🙂 Vidim, ze dalsie clostylky pribudli 🙂 Tak vitajte Alzbeta a Smoulinkalenka 🙂 Ja som na rovnakej lodi spolu s vami, ja som dnes dobrala prvy mesiac.
Smouli, mne osobne sa to zda trochu unahlene s tymi tabletkami, ale kazdy doktor je iny 😉 Robil ti aj ine vysetrenia? Horm. profil, folikulometriu? Ci len tak ti to nasadil? Aj ked duphaston je ok, aspon sa ti upravi cyklus, ale ten clostyl mi trochu vrta v hlave 😒 Kazdopadne, drzim palce, aby sa co najskor zadarilo a nemusela si sa dlho trapit 🙂

smoulinkalenka
20. pro 2009

lucialen dík za privítanie...
no on mi povedal,že pri dĺžke môjho cyklu by bolo zbytočne brať len duphaston...keďže moja ovulka prichádzala až kdesy po 30DC.....ak vôbec prišla... 😠