Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

miluse
1. dub 2009

Kiki, ono asi jak kdy. A jj, šlo to docela rychle, sice jsme na první konzultaci čekaly měsíc a půl a pak to šlo docela rychle. Teďky spíš to čekání na testy a na výsledky testů 😨 se furt na něco čeká, to je děs. 🙄 😀

kiki24
1. dub 2009

Ahoj Leni, ještě jsem netestovala, nemám doba žádný testík. Ale asi nějaký koupím zítra, až půjdu z práce a pokud mrcha nedorazí, testnu v pátek nebo sobotu. Mrcha mrchovatá mešká úplně poprvé, tak jsem zvědavá, jestli je to moribundus nebo co vlastně 😅

kiki24
1. dub 2009

Miluš, přesně, já nežiju podle kalendáře ale podle cyklů. Kolikrát nevím, kterého je, zato se mi nemůže stát, že bych neveděla, který jsem DC a hlevně DPO 😀

miluse
1. dub 2009

Kiki 😀 jsem si tu poprskala od kafe monitor 😀 ale je to fakt, já jsem taky normolná ráno přemýšlela, když jsem zadávala teplotu do tabulky kolikátýho je, jsem prostě myslela že je 17-tého 😀

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Kiki, to fakt vypadá nadějně, když ti mrcha nikdy nemeškala. Koukej nakoupit testíky a testuj, jsme tu holky zvědavé a nedočkavé 😀

kiki24
1. dub 2009

Miluš 😀 Tak vidíš 😀 😀
Leni, do pátku určitě vydržíte - tady pokud mrcha nedorazí dřív 😖 😅 Co mám říkat já. Nejdelší cykly jsem po vysazení v srpnu měla 35dní, dneska jsem 38DC a 16DPO. Jen nevím, jestli to celé nemůže být tou virozou 😖 Minulý týden (po-st) jsem brala i 3-denní atb - azitromycin, dr tvrdil, že i kdybych byla těhu, neublíží...

miluse
1. dub 2009

a teďky koukám, že už mám fakt dost a hormony mi asi lezou na mozek, páč občas píšu pěkný kraviny ☹ 🙄 😝

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Miluško, z toho si nic nedělej. Já si toho teda ani nevšimla, až teď, když o tom píšeš.

Kiki-Leni 🙂 , s tebou je to teda zajímavý, možná antibiotika taky můžou zpožďovat ms, ale zase ta vysoká teplota je zajímavá 😉

kiki24
1. dub 2009

Leni, uvidíme 🙂
Miluško, Leni, jdu teď na chvíli do postele, dokud ještě můžu. Mám fajn detektivku 😕 😅 Později ještě určitě dorazím, zatím pááá a díky za pokec 🙂

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Kiki, tak jo, běž do pelíšku, ať to pořádně vyležíš a pěkně si počti.
Těšíme se na další pokec a nejlépe na // 😵

mariettka27
1. dub 2009

Ahojte kočenky 😉
dlho som tu nebola,lebo sa musím venovat manželíkovi,ked ho mám domka 😉
čo tu máte nové?Ako pokračujete v snažilkovaní?

ja som bola po clostile 5-9DC,v pondelok 10DC na utz,ale len jeden folík a ešte aj malý-len 12,5mm vpravo... 😒
idem zajtra znova 13DC,ale stále mi ovutesty neukazujú skoro nič,tak neviem... 😖
ked sa to nepodarí teraz,tak mi chce dr dat clostil až 3X denne,máte to niektorá tak?

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Ahoj Mariettka, to je dobře, že se věnuješ manžílkovi 😉
Ten folík na 10DC je v pořádku, vždyť teprve 9DC jsi dobrala clostík a folíky dorůstají těch 18 mm až tak 14-15 DC. Uvidíš, že zítra už bude mnohem větší 🙂
A clostík 3x denně, to bude teda docela nášup hormonů. Já mám 1 denně a stačí mi to.

mariettka27
1. dub 2009

Ahoj leni,tak dúfam,že bude už vačší,ked je len jeden 😀
no to som ostala prekvapená,ked mi povedala,že 3X za den 😒
a ked sa nepodarí zas,tak potom asi celú krabičku naraz? 😀
a ty ako si na tom?a ako sa to robí s tou tabulkou?Chcela by som sa pridat k vám... 🙂

mannerka
1. dub 2009

kiki
to vyzera na zaujimavu situaciu u teba 😉 Bodaj by ta mrcha mrchovata nedorazila! 🙂

baby
tak ten folik nepraskol 😢 , zmensuje sa ( z 21mm pondelok na 18mm dnes ) a vstrebava sa...

Na Pregnyle sme sa tiez nedohodli, presvedcil ma skusit clostil este raz bez dalsej pomoci. On by velmi rad nastartoval cely moj cyklus a veri, ze ten 3.pokus bude uspesny. Ze s tym ma taku skusenost...

koira
1. dub 2009

Ahoj holky rada bych se zeptata jestli mate nekdo zkusenost s tehotenskym testem Best 2...ja jsem dnes 12DPO..a ukazala se mi slaba carka ale dost viditelna..hned do 5 minut..myslite ze je to spolehlive?cetla jsem ze nektere testy ukazou pozitivitu i muzskym..diky

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

miluse
1. dub 2009

Mann, tak to mě mrzí, že folík neprasknul. tak uvidíš ten třetí cyklus no, třeba se už pak zadaří, popř. pomůže ten pregnyl, když jajco nechce prdnout.

mar, tak ty 3 se mi taky zdají dost, já teďky brala 2x denně a taky stačilo a v pondělí jsem měla břicho jak pátrací balon.

Koira, já měla už ty Besty a myslím, že se nijak moc neliší od jiných. A pokud ti to ukázalo tak bych tomu asi i věřila 😉 zkus testnout zítra, třeba už bude silnější. 😉

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Man, to mě mrzí, jak to dopadlo. A netušila jsem, že folík se může zmenšovat. Hlavně teda, aby se vstřebal a nedělal tam nějakou neplechu. A škoda, že ten pregnyl ti nechce píchnout, určitě by folík praskl a všechno by bylo jednodušší 😒
No ale když ti řekl, že s clostíkem má dobré zkušenosti, tak na třetí pokus už to musí vyjít 😉

koira
1. dub 2009

ok diky moc..tajne jsem doufala ze mi to nekdo rkne..snazimes e neco pres rok a uz mi z toho zaclo hrabat. 🙂

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Ahoj Koira, já jsem zatím testy Best nezkoušela, jen Mamatest. Ale jak píše Miluška, taky si myslím, že od jiných se neliší. A když se ti objevila čárka, tak to bude pravda. Zítra nebo pozítří testni znovu, pozítří by určitě měla být druhá čárka silnější 😉

luuca2
1. dub 2009

Man tak to je mi líto. DR určitě ví co dělá 😉 . Já na něj taky vyrukuju, pokud neotěhotním a nasadí mi 3 várku clostíku tak budu taky chtít aby mi píchnul ten Pregnyl. Ale je možný, že mě nechá jeden cyklus bez clostíku, protože jeho účinky můžou přetvrvávat do dalšího cyklu.
Tak já jsem nevydržela a ovu test jsem si udělala ještě než jsem šla do práce. No a výsledek? Testovací čárka zesílila oproti té včerejší odpolední, sice je to nepatrně ale je. Tak to by mohl ten folík už praskat co? No a nemůže se třeba stát, že ovu test bude pozitivní ale folík nepraskně a začne se zmenšovat? Ale pobolívá mě podbřišek, jednou mě tam tak louplo, že sem se až lekla
😲

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Koira, ty jsi taky užívala clostík?

koira
1. dub 2009

jj uzivala...asi 5 mesicu..a ted naposledy jsem dostala Pregnyl....ale ten uz by mel byt z tela ven..

luuca2
1. dub 2009

Já jsem na testy Best nezaslechla žádnou chválu. Prý často vycházejí pozitivně i když těhu nejsi. Ale u tebe to nemusí být ten případ koira. Ale určitě bych testla ještě jiným třeba jak psala lentka Mamatest ten bývá spolehlivější 😉 .

koira
1. dub 2009

no ja jsem prave taky neco takovyho zaslecla....no uvidim zkusim koupit ten mammatest...a uvidime...ale je fakt ze me peklne boli bricho, prsa mam citlivy ale ne nality...ale to muze byt i pre ms ze....no hold zkusim pozitri znovu a uvidim 😉

polesuvka
1. dub 2009

Ahoj Koira, měla bych na tebe dotaz já začínám s Clostil. poprve teď v neděli. Měla jsi nějaké vedlejší učinky?
Holky mi tu psali a já si to beru na vědomí, prosím tě jestli jsi na sobě něco zvláštního pozorovala byla bych ráda za každou odpověď.
A ještě něco.......takže ti Clostii. s vým způsoben dopomohl k těhu?
Moc Vám všem to tady přeji. 🙂 😉
Jste tu fakt príma holky a jsem ráda za každou zkušenost

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Polesuvka, to jsi nás potěšila, že jsme tu príma holky a poradíme, když to bude v našich silách 🙂

amelie001
1. dub 2009

Ahoj holky,

omlouvám se že vám lezu do diskuze,jen vám chci popřát hodně štěstíčka,protože já jsem díky clostilu otěhotněla.Moc mi pomohl a přeju vám to samé. 🙂

miluse
1. dub 2009

Amelie, tak to je dobrá zprávička 😀 a hlavně taková krásně pozitivní 😉

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Ahoj Amelie, to je skvělá zprávička. To vždycky potěší a dodá novou sílu a naději 😵
Přeju tobě a tvému chlapečkovi hodně zdraví a štěstí 🙂