Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mirusska
12. kvě 2009

leni neboj sa, ja som spinila, aj ma brusko bolelo, ved si myslel dr.ze mam mimomaternicove alebo ze dostanem a bola som tehu, takze nezufaj prosim ta, a test mi az velmi neskoro ukazal dve ciarky, mala som tam len taky tien, uplne slaby......a spinila som a az do 11tt...tak ti velmi drzim palce a zajtra sem nakuknem, dufam, ze sa budeme tesit.....

papus
12. kvě 2009

Leni myslím na tebe a přeji ti krásnou dobrou noc 😵 a všem ostatním taky 😉 pááááááááááá zítra 🙂

dasa.77
12. kvě 2009

ahoj micha A VSECHNY HOLKY! ja jsem taky zacala 5DC vice krvacet,je to urcite tim clostilem,ale zitra se to upravi.

dasa.77
12. kvě 2009

Lenicko,slunicko.Jeste nic neni stracene!Drzim ti vsechny prsticky.
jerry a wolfi..........vam dvema taky

Ja jsem vcera opet nemohla spat.Usla jsem v pul 2,ve 3 jsem se vzbudila,pak zase nemohla usnout.Ve finale od 6 jsem byla vzhuru,vstavam v 7.Jenze jsem na chvili snula a pak jsem na budik nebyla schopna vyhrabat se z postele.Takze pul hodky jsem co 8 minut vypinala telefon.Malem mi ujel autobus do prace.

dasa.77
12. kvě 2009

🙂 a proto si jdu ted lehnout,snad to bude lepsi nez vcera.Jeste dva dny clostiky a pak se konecne vyspim 🙂

preji vsem krasne sny a rano at se ukazi // !!!!!!!!!!!

prdecek
13. kvě 2009

bré ránko,

Leni držím pěsti!!!! 🙂

Wolfi Tobě taky!!! 🙂

luuca2
13. kvě 2009

Dobré ráno, holky přidávám se a držím vám pěstě Lenčo a Wolfi 😉

prdecek
13. kvě 2009

😀 kde je ta Lenča??? říkala v půl 8 😀

prdecek
13. kvě 2009

Leni halooooo 😀

luuca2
13. kvě 2009

Ahoj prdečku. Jak je doma na neschopence? A co nevolnosti nebo jiné příznaky jak to zvládáš?
Já jdu dneska do práce. Jsem zvědavá jak se budou tvářit, teda jestli jim to kolega nevyžvaňil.

papus
13. kvě 2009

krásné ráno clostilky 🙂

ahoj Prdečku jak se máš???? 🙂

Leni kdepak tě máme??? 😕

Wolfinko jak to vypadá??? 😉

prdecek
13. kvě 2009

ahoj Luci,
doma je docela super, jen se trochu nudim 🙂
Nevolnosti moc nemám, jen mi je občas divně od žaludku a chodím pořád čůrat. 🙂

prdecek
13. kvě 2009

ahoj papus 🙂

mám se fajn, akorát venku je krásně a já mám vycházky až odpoledne 😒

Lenička se asi raduje ze dvou 😉

papus
13. kvě 2009

já letím k Apolináři tak až se vrátím hned napíšu jak jsme dopadla 😉 zatím se mějte hezky papapa 😵

prdecek
13. kvě 2009

papa a dobré pořízení!!! 🙂

prdecek
13. kvě 2009

aha, tak Lenča tu bude až od 8:30 😀

luuca2
13. kvě 2009

Pěkně nás Lenka napíná co? Je to lepší než detektivka 😀

paula1234
13. kvě 2009

Ahojte dievcata mozem sa k vam pridat? 😉

prdecek
13. kvě 2009

jo pěkně napíná,
paula vítej 🙂

paula1234
13. kvě 2009

Ahoj prdecek, ty si uz tehotko? A po clostyle? 😉

wolfskinka
13. kvě 2009

ahojte ... nevyslo sliznica 6mm ☹ ☹ ☹ ☹ uz mam dohodnuty pohovor

lenka nech to aspon tebe vyjde drzim palce

prdecek
13. kvě 2009

paula jj po clostíku 🙂

wolfi to je škoda ☹

luuca2
13. kvě 2009

Wolfi, to je mi líto. Tak snad ten pohovor bude začátek 😉
Paula, je nás tady víc po clostíku 🙂

prdecek
13. kvě 2009

holky kde je ta Lenča????? už bude 9 a ona nikde 😒

amisa
13. kvě 2009

ahojte .. co nove?

wolfskinka? to ako ze niekje kde sa uhniezdit? ty si si uz robilla test alebo ako? celkom tomu nerozumiem

Lenka.bohousek.. kde si? ako?

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Ahoj kočky, tak jsem tu jen skok, mám tu dneska a zítra zákazníky, takže se jim musím věnovat. Holky netestila jsem, v noci mi bylo pěkně zle a ještě jsem se nějak rozbrečela a nešlo to zastavit, tak jsem ráno spala co nejdéle to šlo, před chvílí jsem byla na wc a zase špiním, takže si myslím, že to spíš nedopadlo ☹

Wolfi, já jsem tolik věřila, že u tebe to vyjde, ach jo 😢

Tak holky, zítra nás určitě potěší aspoň Moa 🙂

amisa
13. kvě 2009

lenka ..ved to ze spinis este nic neznamena.. kludne ..testni sa.. skus to s mouo🙂

wolfi.. neboj lekari to uz nejak nastavia 🙂 mozno nie hned, ale velmi velmi drzim palceky..mam kamosku co jej nedavali nadej po dvoch rokoch mala ist uz na nejhaku laparku a uuz nestihla 🙂 nasla si tesne pred tim //..zazraky sa deju ked to najmenej ocakavame 🙂

prdecek
13. kvě 2009

leni to že ses rozbrečela a nevíš proč je příznak těhu!!!! 🙂 mě se to teď občas taky stane, jsou to prostě hormony 🙂

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

holky, díky, jste moc hodné 🙂
testnu večer, až přijdedu z práce, ráno jsem to fakt nestíhala i jsem se malovala až v práci.

prdecek
13. kvě 2009

ok budu držet všechno co můžu 🙂

já mám pro dnešek doma vše hotovo, akorát dovařím brambory. Dělala sem řízky z pangacia, mňamky 🙂 a k tomu pak ještě udělám hlávkový salát.

Jdu si chvilku lehnout a spočinout. zatím pááá