Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
13. kvě 2009

amisa bola som na sono a tam mi to povedali

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

teda holky, mě furt bolí to břicho, teď se mi udělalo na zvracení, tak jsem letěla na záchod a nic. teda jako se hrozím, že budu sedět na jednání a najednou to na mě přijde 😀

wolfskinka
13. kvě 2009

lenka a test kedy ?

moa
13. kvě 2009

ahojte clostilky,
tak ja som zasa posledna kto prisiel?ale to asi preto,ze ja mam o hodinku menej ,tak akurat vstavam a idem daco robit.dnes mam volno a tolko prace,ze ani neviem kde zacat 😒

leni hlavu hore este nie je nic stratene.moja kamoska mala spinenie 2dni a potom nic .kaslala na to a po mesiaci jej zacalo byt zle tak sla ku dokimu a ten jej povedal,ze bude mat dalsieho drobca 😉 uz tretieho 🙂

wolfi to je skoda ☹ tebe nedali ziadne tabletky na rast sliznice.ja som po dobrati clostilu mam ten Fematab,tak som zvedava co to povie

a ja som este vcera romyslala nad tym,ze to by bolo super 3clostilky naraz tehu.ze do 3vsetko dobre,hmm?
no to uvidim co to mne povie zajtra,aj ked testy mam uz nachystane kupila som rovno2balenie.rano som tak myslela,ze predsa skusim ale je 13den od Pregnylu,tak radsej ten 1den este pockam nech je to najpresnejsie 😉

wolfskinka
13. kvě 2009

moa nie nedali ....

baby viete mi niektora poradit co s tou alchemilkou ?

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Wolfi, testnu buď dneska večer anebo zítra ráno, to už snad zvládnu 😉

Ahojky Moa, díky, uvidím, co z toho špinění bude 😉
A ty budeš zítra testovat? A jakou jsi měla dneska teplotu?

wolfskinka
13. kvě 2009

lenka posli tu mrchu mne nech cim skor mozem zacat

amisa
13. kvě 2009

baby mna od vcera vecera boli podbrusko taka tupa bolest na jednom mieste v strede..menzes ma prist az v pondelok zhruba..neobstojim len posedim.. moze byt ze znak nejakej dalsej ovulky? moze ich byt viac?..som z toho jelen

wolfskinka
13. kvě 2009

amisa nepocula som ze by bolo niekedy ovuliek viac

moa
13. kvě 2009

ahoj leni teplota sa vratila zasa na 37 ,sla som spat okolo 11 a rano som sa aj bala pozriet na teplomer,ze co tam bude 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

wolfi ja si tiez varim alchemilkovy cajik,zevraj pomaha na zenske problemy

kikina666
13. kvě 2009

moa a ako casto to pijes ?

moa
13. kvě 2009

amis ja som mala toto iste tento mesiac .po ovu som mala par dni take bolesti,ze som myslela,ze asi bude mat dalsiu ovu,no a po par dnoch mi to preslo samo.mozno to bolo tym,ze som mala 1x clostil alebo neviem

amisa
13. kvě 2009

neviem toto mm od vcera a to som uz 8-9 dni po ovu..ale pocula som ze ich moze byt viac..inak ovulku som citila inak..to bola bolest vo vajecniku v lavom a zrazu prestala..ale niektore maju priznaky ovu prave taketo..iak kamoska moja mala dve ovu.. jednu tesne pred menzesoma lekar jej povedal ze to sa obcas stava ze hormonalne zmeny pred menstruaciou uvolnia nejaketo to vajko 😎

moa
13. kvě 2009

ahoj kiki no moja mama mi ho nakazuje pit aspon 3x za tyzden,ale to vies ked mas vela prace tak aj zabudnes co si vlastne chcela.pijem to teda kedy si spomeniem 😉 ale za posleny tyzden sa ho snazim pit pocitvo tento tyzden som mala v nedelu a vcera a neviem asi ho zasa urobim zajtra al v piatok.

luuca2
13. kvě 2009

Holky letím do té práce. Pak písnu jak to dopadlo. Pa

donnald
13. kvě 2009

Holky, můžu se na něco zeptat?
Bazální teplota po stimulaco Cliostikem je, resp. by měla být, tak jako u normálního cyklu? Taky to má ten účinek, že se teplota zvedne a pak spadne?????
Díky moc za odpověď.

moa
13. kvě 2009

ahoj donnald mne clostil teplotu neovplivnil ,teda aspon zatial nie .ja ho mam teraz 1x 🙂

papus
13. kvě 2009

ahoj clostilky tak jsem se vrátila od dr mám naplánovanou stimulaci krátký protokol Merional tak až dorazí mrcha začnu si píchat hned první den po dobu 6dnů a pak na utz...z krve mám pozitivní na chlamýdie,že mám nějaké protilátky či co takjsme byla vyvalená kde jsem k tomu přišla když jsme v září měla vše ok a dr říkala,že je možné,po těch operacích jak jsme byla tak se tam může dostat ta infekce....máme Sumamed oba dva hned jak to dostanu tak si to oba vezmem při mrše to nejvíc působí..pak aby se člověk bál jít do nemocnice...teď to vypadá jako,když jsem si někde užívala a chytla to 😠

Leni to je na zlost snad nedorazí a bude to těhu držím pěstičky 😉

Wolfi mrzí mě to ☹

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

tak hlásím zase o přestávce, teda holky, dneska je den, úplně se mi chce brečet. břicho bolí k nevydržení, tady v práci je to na posr....í, teda ať už jsem těhotná a vypadnu odtud.

donnald, mě clostík teplotu taky nezměnil 😉

Šárko, teda to je síla, v nemocnici chytneš chlamýdie 😠 člověk aby se všude bál, co si přinese domů ☹

jerryjanka
13. kvě 2009

ahojte
mne teda clostil zdvihol tepltou aj pred aj po ovu asi o 3 desatiny

wolfskinka
13. kvě 2009

papus no co uz .... skratka smoliar na pohladanie

lenka no prajem ti to ked to nevyslo mne nech to vyjde aspon tebe

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

wolfi, díky, ale to víš, moc v to nevěřím, to by byl zázrak, kdyby mi to vyšlo

elle75
13. kvě 2009

ahojte,prepacte ze vam sem leziem, mam len 1otazku,pre tie co meraju BZ a uzivaju clostylb ja tiez 3az7dc , 12dc som mala 2velke folik takm mi pichli pregnyl, teplotu meriam 1krat , v 13 ,14,15 dc mam teplotu stale 36,6 ziadny vzostup........ mata s tym niektora skusenost

wolfskinka
13. kvě 2009

lenka zazraky sa stavaju ... ale zial nie mne

moa
13. kvě 2009

ahoj elle ja ma clostil 1x a tiez som mala pregnyl ale ja som mala normalne tepltotu .kukni moj graf

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

a merias kazdy den v tu istu hodinu?ako si chodila spat pocas tych 3dni.lebo ja som napr vcera mala nizsiu lebo som nemohla zaspat a bola som dlho hore.aj to moze ovplivnit teplotu a nerobila si si ovu test predtym?

elle75
13. kvě 2009

meriam rovnako, ovu test som robila ten je uz 3dni pozit , ale to moze byt z pregnylu. tebe ho pichali kt den

elle75
13. kvě 2009

ty mas tiez tie grafy divoke, ja som bola vcera aj na iui, tak len sa znazim zistit ci som mala ovu

moa
13. kvě 2009

ell ten test je asi fakt pozitivny z Preg lebo ja som mala minuly cyklus 6dni pozitiny ovu test.potom som sa uz nasrala a prestala robit.
no a potom som si este urobila tehu test asi na 10 ci 11DC a mala som pozitivny ,juuj taka som bola rada az pokial mi kocky nepovedali,ze to je este zavcasu a ,ze ten test je pozitivny z Preg no a nakoniec to bola aj pravda 😒
a vcera ti neurobili sono alebo po pichnuti Preg na druhy den ?mne vzdy doki urobi sono a ked vidi,ze je vajko dostatocne velke a mi Preg a este musim ist aj na druhy alebo 3den aby videl a bol si isty,ze prasklo

katuska15
13. kvě 2009

AHOJTE 🙂 No ako to tu sledujem tak zajtra a pozajtra sa tu vela ludi planuje testnut...a ja som medzi nimi...testujem v piatok... 😀

katuska15
13. kvě 2009

LENKA BOHOUSEK...som na teba veeelmi zvedava ako to dopadne, lebo si tusim mala 4 folikuly, ze? Preto somzvedava, lebo ja som mala 3 folikuly a tiez sa neviem dockat vysledku a dufam, ze aspon jedno bubulko sa uchytilo... 😉