Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

polesuvka
15. kvě 2009

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat. Byla mi ke Clostiku ještě předepsana provera.Pomáhá vám.
Já ji mám brát 22 DC.
Moc dík za odpověd

katuska15
15. kvě 2009

AHOJTE BABENKY. Tak ja asi zakladam novu temu : otehotneli sme po clostylbegyte 😵 Dnes rano som si nalsa dve krasne jasne vytuzene //. Krvicku som si brala a mam 1039 mIU/ml. Myslite, ze ked som 4TT 2D, nie je to velmi vela???Lebo u mna je riziko, ze to mozu byt aj dve tri 😖 Zajtra idem na sono a neviem sa toho dockat, co mi povedia...Babiky moc vam drzim palce ,aby kazdy den pribudal niekto do tejto temy.... 😵 😵 😵

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

Tak už jsem doma a konečně můžu za vámi, v práci jsem vůbec nestíhala a koukám, že mám co dočítat, tak jdu na to.
Jinak u dr. vše OK, udělala mi UTZ, sice přes mrchu to bylo docela hnusný, ale vím, že jsem v pořádku a ještě teda naposledy mám clostík, tak stále budu patři mezi vás, moje milované clostilky 😀

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

Jeee, těhulka Katuška, to je krásný. Katuško, když máš tak pěkně vysoké HCG, tak by to mohla být dvojčátka 🙂

Kikina, tak jsi se do toho pěkně dala. Já o tom dneska doktorce taky říkala a prý není problém udělat mi taková vyšetření, takže až půjdu na folíky, tak mi vezme krev 😉

katuska15
15. kvě 2009

Lenka ja pri dvojcatkach budem nesmierne stastna, len sa strasne bojim, aby neboli 3 😖 Zajtra idem na sono tak uvidim....ale asi ani nebudem spat...

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

Katuško, 3 už by bylo dost, dvojičky jsou tak akorát 😉 Zítra ti budu držet palce a dej nám pak vědět, jak to dopadlo.

katuska15
15. kvě 2009

Lenka je mi luto, ze to nevyslo aj tebe...tak som verila....ale neboj buduci mesiac to isti... 😉

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

Katuško, přesně to si říkám a u všech holek, kterým to teď nevyšlo, tak příští měsíc už se to podaří 🙂

katuska15
15. kvě 2009

Drzim moc palceky... 😉 😉 😉 je to krasny pocit... 😉

kikina666
15. kvě 2009

shaarka ... no vysetrenia mam porobene ale vysledky zatial nie su ... viem len ze nemame ziadne cysty a prsia prehmatane a nie su hrcky a este ma poslal na sono a tie ostatne vysledky v priebehu 2 tyzdnov

lenka super si jej povedala vsetky tie vysetrenia co som ti napisala a nedivala sa na teba ako na debila ??? ze co to po nej chces?

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

kikina, já jsem si to všechno vytiskla a vzala sebou. no to víš, koukala a asi si říkala, že jsem nějak moc chytrá 😀 ale naštěstí moje dr. je hrozně fajn ženská a vždycky mi vychází vstříc 😉
a vidíš, ty už jsi dostala mrchu ?

dasa.77
15. kvě 2009

ahoj holky.vypada to,ze uz tu opet nikdo neni.
katusko,moc jsi me potesila,vidim,ze aspon nekdo ma uspechy a tak si rikam,na me taky dojde.

dasa.77
15. kvě 2009

a´hoj leni,co jsis vytiskla a vzala sebou? at o neco duleziteho neprijdu

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

čauky Dášo, já jsem tady, sice odbíhám z kuchyně a pomalu se chystám do hajan, protože jsem úplně vyřízená, ale jsem tady 😉

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

dášo, kikina mi poslala na co všechno by bylo dobré nechat si vyšetřit krev 😉

dasa.77
15. kvě 2009

ty bud jis,opalujes se,sprchujes a nebo uz se chystas do hajan 😀 😀 😀

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

no jo, jsem hrozná. a to kdybych neměla ms, tak třeba zrovna sexíkuju a od toho bych sem teda neodbíhala 😝

máš IP 😉

dasa.77
15. kvě 2009

mam ji davno prectenou,to ja jsem tak dobra,ze bych stihala oboji 😀

dasa.77
15. kvě 2009

no,aspon ze jako kazdy spravne vychovany clovek jis v kuchyni

dasa.77
15. kvě 2009

to moje polovicka ji krome zachodu(nastesti 😀 ) uplne vsude.

dasa.77
15. kvě 2009

leni.........zitra pracujes? ze se chystas tak brzo do pelisku

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

dášo, já jím jen v kuchyně, ale drahoušek nejraději v obýváku u tv a taky občas v posteli a to už zuřím 😠

zítra nepracuju, ale měla jsme tenhle týden v práci hrozně náročný a jsem úplně hotová, tak chci brzy zalehnout a budu vstávat nejdřív v devět 😝

našla jsem zajímavý http://ona.idnes.cz/uz-nikdy-umele-oplodneni-to...

dasa.77
15. kvě 2009

ok,kouknu se na ty zajimavosti.
ja jsem mela jit zitra do prace,jeste kdyz jsem odchazela,byla jsem presvedcena,ze pujdu.Ted uz pochybuji,je mi jasne,ze se mi nebude chtit vstavat.Pokud se vzbudim sama,pujdu,jinak ne

dasa.77
15. kvě 2009

ted na chcili odchazim,tem,co uz tady nebudou,dobrou

kikina666
15. kvě 2009

lenka nedostala dnes mi pichli agolutin ... na vyvolanie a siklo by sa mi keby som ich dostala az zaciatkom buduceho tyzdna

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

v sobotu se přece do práce nechodí, pokud to teda není nutné. jen buď pěkně doma s miláčkem. kolikátý DC jsi, kdy že čekáš ovulku?

kikina666
15. kvě 2009

no baby idem od vas zehlit

lenka_bohousek
autor
15. kvě 2009

kikina, tak ať to máš rychle za sebou.
já už taky jdu holky, fakt jsem úplně hotová. zítra se tu uvidíme ju?
krásnou dobrou a plodnou noc všem 😉

moa
15. kvě 2009

ahojte kocky ,tak u mna je to v haji zacala som spinit ☹ ved ma ani bucho neboli akurat ma prsia zacali boliet a to som myslela,ze si este zajtra dam test,ze predsa mozno 😒
a dnes ked som skoncila este som sa rozpravala s manazerkou a zrazu som zacitila ,,nieco,, a presne som vedela co sa deje.
no tak uvidime co povie doki v nedelu

amisa
15. kvě 2009

katuska.. gratulujeeeemmm // a nech su dve 🙂
nieco si zabudla.. infikovat nas 🙂