Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
15. kvě 2009

moa.. hmm to mi je luto.. som zvedava co na to doki.. hlavne sa drz

moa
15. kvě 2009

amis vedela by si mi povedat ci to tvoje centrum ma aj nejaku netovu stranku

amisa
15. kvě 2009

moa pozri si IP

amisa
15. kvě 2009

nevesaj hlavu aj tak sa testni

amisa
15. kvě 2009

ale ze to hovorim ja .. to je tiez divne ja zvyknem prva upadat do pesimistickych myslienok.. 🤐

moa
15. kvě 2009

amis ked mne sa akosy ani plakat uz neda.tyzden dozadu som plakala pre kazdu blbost a teraz nic 🙂
ja ti neviem co sa mi porobilo

moa
15. kvě 2009

no presla som tu stranku ale nenasla som ze by robili daco take.no ale co skusim tam napisat mail a uvidim co mi odpisu.aj tak dakujem

moa
15. kvě 2009

vies mi povedat ci este v BA nejake ine taketo centrum.

amisa
15. kvě 2009

moa kukni IP
inak viems a asi vciti do toho co hovoris mi sa snazime od oktobra.. a uz sa vopred an to divam pesimisticky aj ked trolilinka vzdy dufam.. neboj aj na nas musi dojst rad a keby nahodou nie tak sa predbehneme 🙂

moa
15. kvě 2009

ja mamvzdy velku nadej pred ovu.to vzdy ked doki povie aky je folik a ked preskne vzdy povi no rychlo domov a do postele robit babo 😀 naposledy mi chcel dat este aj papier do roboty aby som nemusela ist a ostala doma v posteli 😉 je velmi dobry ten moj doki

moa
15. kvě 2009

amis idem do postele dala som si sprchu brucho ma zacalo boliet tak,ze neviem ci nebudem vracat co mi je tak zle 😝 takto mi teda este nikdy nebolo a zajtra robim cely den az do vecera no super 😢

tak pekny vecer a dobru noc 🙂

dudule
15. kvě 2009

Ahojky holčinky. Prosím opět jsem k vám skočila pro radu 🙂 Jsem 12.DC a brala jsem poprvé clostík (ráno a večer), a to od 2.DC-6.DC. No a včera (11.DC) jsem byla na folikulometrii a žádné dominantní vajíčko tam nebylo ☹ Myslíte, že ještě může uzrát později? Nevím totiž, kdy můžu mít ovulaci... Poprvé jsem si totiž měřila BT minulý cyklus a nějak se mi protáhl (místo běžných 29 dnů trval 45...) 😒

skorki
16. kvě 2009

Ahojte babulky,

Ja Vas idem len pozdravit - som trochu zmatena a smutna zaroven. Minuly mesiac mi doki predpisal Clostil - hned 2 tabletky denne. A to som mala pred tym preukazatelne ovulaciu. Po zakladnych vysetreniach sme "zdravy par", len sa uz rok nedari 😔 . Na folikulometriu uz chodim ako na klavir. Teraz tam boli 3 vajicka, pichol mi aj pregnyl. A nic z toho...Vraj si mam dat teraz cyklus pauzu - takze som bez liekov. Ja som uz tak verila, ze tento mesiac to pride...A zas nic. ☹
Tak snad nam tu Katuska nechala nejake tie clostilkove tehu virusiky, nech sa co najrychlejsie nakazime 🙂

prdecek
16. kvě 2009

bré ráno a hezkou sobotu přeji 🙂

posílám těhu bacílky prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk, prsk 😀 😵

Katuško gratuluji ke // 😵 to budeš v lednu semnou asi co??? 🙂

ma.ja
16. kvě 2009

ahojky clostilky 🙂
Katu gratuluju, jen tak dál, ať jsme další s //. Mne to taky asi nevyšlo, tak snad příště 😒

lenka_bohousek
autor
16. kvě 2009

Dobré ránko 🙂

Dudule, neřekl ti dr., jak velká byla vajíčka v ten 12 DC? S clostíkem bývá ovulka většinou později, až tak 15-16 DC a vajíčko roste 2 mm za den, takže ti ještě povyrostou a k tomu, aby prasklo musí mít 18 mm. Neboj, folíky určitě dorostou 🙂

Skorki, děláš dobře, že si dáváš pauzu od léků. Já to taky tak měla, 2 měsíce clostík, pak pauza. Určitě nás tu holčinky nakazily těhu bacílkama a brzy se všechny dočkáme 🙂

Prdečku, těhulko, co tvůj žaludek, už jsi zjistila, co mu nejvíc chutná, aby tě pak nezlobil? 😉

Marcelko, tak co motorka, už se na ní projíždíte?

Holky u nás je pěkně hnusně, snad ještě větší zima než včera a čekám, že každou chvílí začne pršet. Nejradši bych se celý den válela v posteli 😀

prdecek
16. kvě 2009

no zatím můžu jíst asi všecho 😀 jen mi smrdí česnek a navaluje mi 🙂

vendy05
16. kvě 2009

🙂 Krásné dopoledne clostilky....

ma.ja
16. kvě 2009

Ahoj Leni, motorka dobrá, už má me i helmu, včera ji byl Jirka projet a mého synovce nejvíc zajímalo, kdy spolu kluci vyrazí na pánskou jízdu. Je to fajn 🙂
Tady je taky pěkně hnusně, leje jak z konve. Myslela jsem, že pověsím prádlo na balkon, ale nebudu riskovat 😉

vendy05
16. kvě 2009

jeee já chci taky motorku 😵 😵 my teď máme už jen ty helmy ☹ ☹

lenka_bohousek
autor
16. kvě 2009

Vendy, ty jsi těhulka a nemůžeš jezdit na motorce, to by se mimísek pěkně lekl 😉

Já to prádlo ven dala, krásně mi ho profouká vítr, ale hlídám ty černé mraky. Ale jako štve mě to, mám 4 pračky a potřebuju, aby mi to rychle schnulo a mohla jsem to vyžehlit.

Kočky, co vaříte dobrého k obědu?

vendy05
16. kvě 2009

Leni no proč myslíš, že už ji nemáme, za motorku nejde přivázat kočárek 😀
No nám tady už leje, takže já vytáhla sušák do pokojíčku a holt bude jen otevřené okno....
Obídek dneska vaří maminka, takže nevím co budu mít 😀

ma.ja
16. kvě 2009

My máme uvařeno od včera, kuře na paprice, teď dělám jen knedlíky. Přemýšlím jestli si nemam pro sebe udělat dušenou mrkvičku, těhu sice nejsem, ale se žaludkem bojuju o stošest 😒

moa
16. kvě 2009

dobre ranko clostilky,
som tu len na skok lebo zasa bezim do prace.
vcera som dostala MS strasne ma bolelo brusko a myslela som,ze bude aj vracat co mi bolo tak zle.
teplota bola 36.8 dnes to iste a moja MS je skoro prec .cakala som ,ze ked bude tak bude riadne silana a toto je nic .normalne myslim,ze sa aj strati.no zajtra idem ku dokimu,tak som zvedava co on povie na to.
normalne rozyslam ci neme zajtra rano skusit testnut pre istotu ,co mysilte?

tak vsetkym pekny den 🙂
a ja si vas vecer zasa precitam

a tot je moj grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

vendy05
16. kvě 2009

ahojda moa, tak to už vydrž do pondělí na doktora a uvidíš co ti řekne a třeba ti pro jistotu vezme krev ....
Majo mňam kuře na paprice, už jsme dlouho neměli, dala jsi mi tip na obídek v týdnu

mannerka
16. kvě 2009

ahojte buduce tehulky 😉

moa, ja som pre istotu vzdy testla, ked som mala zacat uzivat clostil..

ma.ji, take kuriatko na paprike by som si dala, mnam 🙂 My pojdeme dnes niekde na grilovaneho prstruha, mam hroznu chut na rybicku 😉

leni, spominala si tu nejake testy, kedy ti ich Dr bude robit? Ci uz si po?

mannerka
16. kvě 2009

vendy,
ako pokracuje tehulkovanie? Malinke velmi nevymysla? 😀 😉

lenka_bohousek
autor
16. kvě 2009

Moa, tak ta mrchu hnusná přece jen přišla, no nějak se nám tu nedaří. Zítra ti budu držet palce, doktor vám určitě dobře pořadí.
Měj se hezky a ať ti to v práci rychle utíká 😉

Marcel, teda dušenou mrkvičku bych si taky dala. My máme dušené hovězí s bramborem, Milda si dá k tomu tatarku a já jsem si udělala špenát. No a mezitím už jsem snědla kofilu a ještě tam na mě jedna čekám, tak zatím odolávám 😝

Vendy, to jo, kočárek za motorku byste těžko přivázali a i kdyby jo, tak to by miminko mělo pěkné šoky, když by se vezlo v takovém průvanu 😀 A kdy už nám ukážeš fotečku miminka, ať vidíme,jak roste?

vendy05
16. kvě 2009

mannerko děkuji za optání, daří se fajnově, tak snad i mimču a co ty a mimi jak se máte???

vendy05
16. kvě 2009

Leni vidíš to momentík jdu na to 😅