Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
4. čer 2009

Taaaak,dnes si chystam snidani o neco drive,mam hlad jako vlk.

kkamca
4. čer 2009

dasa77--kdy se testneš? 😀

dasa.77
4. čer 2009

kamco,ja chci mit jeste chvili pocit nadeje.Takze pokud to bude tak,jak to je do dneska,nikde nic,tak v nedeli.Mozna v sobotu,nez pujdu do prace.Ja ji sice necekam,ale vite jak to je..........

amisa
4. čer 2009

😉 dasa jasne ale budes hrdinka ak to vydrzis do nedele netestnut sa

dasa.77
4. čer 2009

Bolesti podbrisku se sem tam stale hlasi.Musim zaklepat,(tuk,tuk tuk) nestupnuji se. 😀 Tak me to poboliva uz nekolik dni.Vlastne od 25.5.

dasa.77
4. čer 2009

amisko,............ja kdyz jsem v minulosti testovala,tak jsem to pokazde dostala jeste ten vecer.Takze hrdinkou urcite budu.Kdyz uslysite hlasite buleni,jsem to ja.Na testik ani nedoslo.

kkamca
4. čer 2009

Dášo to už je chvíle to vydržíš..moc bych ti přála najít \\ čárečky-- 😀

dasa.77
4. čer 2009

Papam........tema.........opet zvanec 😀

magnolina
4. čer 2009

Zdravím všechny.

Dášo taky bych to viděla dobře.jsi borec,že to vydrzis,ja uz bych stala pred lekarnou a cekala na test a alou domu testovat 🙂 Ale taky jsem mela vzdycky z usmevu podkovicku 😉 Hezký den všem.Míša

lenka_bohousek
autor
4. čer 2009

Holky, jj, mám hodně práce. Musím připravit papíry k dodávkám a za půl hodinky tu mám zákazníka z Německa a bude tu min. do oběda, takže dneska tu budu bohužel minimálně ☹

dasa.77
4. čer 2009

Kami......je to chvile,oproti tem 5 letem snahy i 9 mesicum cekani,nez budes drzet ten uzlicek v naruci.Ale stejne mi to prijde nekonecne! 😅

kkamca
4. čer 2009

Dášo to jo.. 😢

dasa.77
4. čer 2009

Leni,tak hezky pracuj a sem tam nakoukni.Nemcourovi reknes,moment.....konik nepocka,vy ano..........a pokracujes dal.

lenka_bohousek
autor
4. čer 2009

Halooooo jde na folikulometrii, tak se těším, až nám napíše, jaké měla pěkné folíky. Držím palečky 🙂

Kamčo, odkazy na ty grafy jsou tady:
v němčině a musíš se nejdřív zaregistrovat: http://www.wunschkinder.net/forum/register/0
v angličtině, taky se musíš registrovat: http://www.fertilityfriend.com/fforeg.html
a v češtině a taky se registruješ: http://www.menstruacni-kalendar.cz/index-cs.aspx

Ahoj těhulky Amisko a Prdečku, jak se mají vaše miminka? 🙂

prdecek
4. čer 2009

kamca není zač.
jinak mi je dneska z rána trochu špatně, ale dá se to 🙂

lenka_bohousek
autor
4. čer 2009

Dášo, radši bych byla tady s vámi. Furt mě bolí ta moje prdel, nemůžu moc chodit, známá mi přes mamku sežene tu náplast, jak mi včera poradila Šárka a pak ještě nějaké prášky - říkala, že to mám zánět sedacího nervu, fakt super, jako nemůžu mít klid ☹
Dáši, kolikátý DC dneska jsi?

halooooo
4. čer 2009

Leni, jestli mi řekne, že jsem měla ovu, uškrtím ji, vůbec jsme se nesnažili. Jsem už tři týdny nachcípnutá a je to na mě znát. Doufám, že folíci budou....

dasa.77
4. čer 2009

Leni,spocitam to.

dasa.77
4. čer 2009

mela bych byt 30DC.Mam to v tom kalendari pekne poskrtane.Ja jsem dlouho spinila pred posledni MS,tak fakt nevim.

amisa
4. čer 2009

lenka no 🤐 bleeee od rana..ale nastastie nevraciam, ale nemam k tomu daleko
daso drziim palceky

prdecek
4. čer 2009

Leni, mimi se má snad dobře, to uvidíme v úterý 😉

dasa.77
4. čer 2009

Ja jsem byla na prvnim UTZ 18.5. a pamatuji si,ze jsem rikala,ze je to 12DC.Ale byl 13,jenze tak bych musela prijit uz v patek,coz jsem nemohla.Atak jsem sla az toho 18.5.v pondeli.

dasa.77
4. čer 2009

Jednou se mi totiz stalo,ze meli dovolenou a ja se nemohla dopredu objednat na UTZ.Volala jsem 12DC a ona rekla,ze bud prijdu o pul 5,nebo ze jinak nema misto.Mela svuj den,pipina.Jenze ja byla zrovna v praci,tak jsem ji poprosila,jestli by to neslo dalsi den,ona ze ne a ani pozitri a ze to uz nema cenu,abych chodila,kdyz neprijdu ten 12DC.Tak me normalne nevzala.

dasa.77
4. čer 2009

Tak jsem nechtela riskovat,ze mi rekne,ze kdyz nemuzu v patek,tak pak uz nemam chodit,ze bude pozde.Jako po OVU.Ale ja vim,ze jeste 14DC tam foliky jsou.Ale tim,ze jsem byla prvni cyklus po laparce,pry mi mohlo fungovat vsechno lepe.Tak jsem mela prijit 11-12DC.
To je asi vse.Vice neni treba vysvetlovat 😀 😀

dasa.77
4. čer 2009

amisko,dekuji i ja sama sobe.

dasa.77
4. čer 2009

holky,za pul hodky jsem zpet.

halooooo
4. čer 2009

Teda, já si dnes udělám chvilku a tady je mrtvo, pak zase nebudu stíhat večer dočítat 😝

kkamca
4. čer 2009

Já taky jen nakouknu a půjdu vařit nějakou zeleninovou polívčičku..Koukám tady nikdo není 🙄

dasa.77
4. čer 2009

z pul hodky je nakonec hodka.Ale tady se stejne nic nedeje 😉

dasa.77
4. čer 2009

Mam jeste hodinku cas,pak zase do prace.Opet se mi nechce,jeste zitra i pozitri. 😠 Jsem fakt nevyspana.Nemuzu usnout,do 1 jsem se prevalovala,pak byla zase brzy vzhuru.Nemuzu se ani soustredit,porad na to myslim 🙄